Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#8941 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2018 - 11:39

Moc mě pobavil tento log:

 

Zalogováno zaječím bobkem, alébrž tužku ani razítko po orienťáku nemaje.
Dík za pěknou keš.

 

Dokonce je tam i fotka těch bobků a logbook. :-)

 

https://www.geocachi...de-50d4a4eb4f79


  • 5

#8942 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2018 - 22:40

Ty paradoxy. Sdělení v geoDEPRESIVNÍM koutku začíná slovy "Mě POBAVILO..."


  • 2

#8943 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2018 - 22:43

Protože jsem se překliknul ve vláknu. Taky brzo čekám napomenutí za nedodržení tématu.


  • 0

#8944 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 6:51

Už před časem jsem navrhoval sloučení koutků do jednoho geoemotivního. To co jednoho naštve, jiného pobaví.


  • 3

#8945 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 8:56

Myslím, že log "Jel jsem okolo tramvají." je proti Seedcorpovo logu jště dobrej

 

https://coord.info/GLX30D0A

 

Byl jsem s vámi v myšlenkách a při organizaci vlastního cita. Docela mně zaujalo kolik lidí přejiždělo, ale jak si tu tak čtu logy, tak se toho uklidilo dost. Příště to chce lepší koordinaci, tlouct dvě cita na všední den je moc.. :)

In - Out - Nic


  • 2

#8946 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 10:24

Náhodou log "Jel jsem okolo tramvají" je naprosto boží :-P https://coord.info/GLX3GBP5

Vidim, ze na prutoku tvych eventu po ceste domu mam jeste co zdokonalovat. Tak uvidime priste :)


  • 0

#8947 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 10:33

To už jen krůček k logu : Byl jsem náhodou na stejné planetě...
  • 9

#8948 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 10:53

Je otázka, zda to je do geodepresivního koutku, ale možná jo. Po delší době skončila v archivu pěkná keška GC26FD0, ale důvod je hodně zvláštní, viz logy o změněném kódu. Že by se po těch letech tak najednou sám změnil? A kdo by ho pak otevřel? A dnes je tam nová keš GC7XN69 od profláklého ownera. Že by náhoda nebo jak již upozornil jeden z logů, že to tak úplně náhoda není? Fakt nevím, co si o tom mám myslet. Kdyby původní keš archivoval autor, tak je to v pohodě, ale takhle to vypadá skoro jako záměrná likvidace keše za účelem instalace nové vlastní na atraktivní místo.


  • 0

#8949 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 11:02

Když vidím, některé "CITA" tak si říkám, že jsou opravdu jen pro bod (za návštěvu / či za pořádání). Ale ono je to stejně jako s eventy (kešemi).
  • 1

#8950 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 11:12

Je otázka, zda to je do geodepresivního koutku, ale možná jo. Po delší době skončila v archivu pěkná keška GC26FD0, ale důvod je hodně zvláštní, viz logy o změněném kódu. Že by se po těch letech tak najednou sám změnil? A kdo by ho pak otevřel? A dnes je tam nová keš GC7XN69 od profláklého ownera. Že by náhoda nebo jak již upozornil jeden z logů, že to tak úplně náhoda není? Fakt nevím, co si o tom mám myslet. Kdyby původní keš archivoval autor, tak je to v pohodě, ale takhle to vypadá skoro jako záměrná likvidace keše za účelem instalace nové vlastní na atraktivní místo.

Je fakt, že od Kotmela lze čekat asi úplně všechno, ale tohle mi přijde kapku paranoidní.


  • 0

#8951 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 12:10

Je fakt, že od Kotmela lze čekat asi úplně všechno, ale tohle mi přijde kapku paranoidní.

 

Zajímavé je už to, že keš byla publikována hodinu a půl poté, co byla archivována ta původní, která čekala na obnovu (owner ji snadno obnovit nemohl, protože buď tam byl jeho překódovaný zámek, anebo už úplně jiný). Dávat do úkrytu disablované, ale stále ještě žijící keše svoji novou, a číhat na archiv mi připadá dost za hranou (nový owner o keši věděl, protože ji letos lovil), bez ohledu na to, zda dotyčný dělal něco se zámkem. Pokud to tedy neměl nový owner s tím původním takto domluvené, ale to zřejmě nebude tento případ. Třeba se k tomu owner nějak vyjádří. 


  • 0

#8952 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 12:51

Je fakt, že od Kotmela lze čekat asi úplně všechno, ale tohle mi přijde kapku paranoidní.

Myslím, že je to naprosto jasné. Ten hošík dělá jeden průser za druhým a čím dál větší.


  • 1

#8953 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 13:02

Ten hošík dělá jeden průser za druhým a čím dál větší.

 

Prosím vás, znáte někdo toho Kotmela osobně? To přece není možné, aby jeden člověk byl takový pechfógl, aby neúmyslně na co šáhne, to podělal. Tohle musí být úmyslné jednání, ale pak absolutně nechápu, o co mu jde. Někdo z vás aspoň tušíte?


  • 3
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#8954 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 13:46

Prosím vás, znáte někdo toho Kotmela osobně? To přece není možné, aby jeden člověk byl takový pechfógl, aby neúmyslně na co šáhne, to podělal. Tohle musí být úmyslné jednání, ale pak absolutně nechápu, o co mu jde. Někdo z vás aspoň tušíte?

Stačí zajít na víceméně libovolný event na území Prahy ;) Ano, znám ho osobně.

 

 

Zajímavé je už to, že keš byla publikována hodinu a půl poté, co byla archivována ta původní, která čekala na obnovu (owner ji snadno obnovit nemohl, protože buď tam byl jeho překódovaný zámek, anebo už úplně jiný). Dávat do úkrytu disablované, ale stále ještě žijící keše svoji novou, a číhat na archiv mi připadá dost za hranou (nový owner o keši věděl, protože ji letos lovil), bez ohledu na to, zda dotyčný dělal něco se zámkem. Pokud to tedy neměl nový owner s tím původním takto domluvené, ale to zřejmě nebude tento případ. Třeba se k tomu owner nějak vyjádří. 

Dávat do úkrytu disablované svou je poněkud pofidérní, to beru. Ale takto na číhačce už jsem taky párkrát byl, jen to vždy dopadlo tak, že owner svou keš nakonec vždy obnovil. A pak, když to jednou tak bylo (a to jsem zrovna nesledoval, to jsem se dozvěděl z notifikace), ráno šla keš do archivu, odpoledne jsem dal na místo novou, večer vyrobil a poslal listing a další den byla venku. To bylo u Rudolfina, o který jsem fakt přijít nechtěl.


  • 0

#8955 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 13:47

Prosím vás, znáte někdo toho Kotmela osobně? To přece není možné, aby jeden člověk byl takový pechfógl, aby neúmyslně na co šáhne, to podělal. Tohle musí být úmyslné jednání, ale pak absolutně nechápu, o co mu jde. Někdo z vás aspoň tušíte?

 

Už jsem se chtěl na pár věcí zeptat osobně (vyskytuje se v Praze na eventech), ale nikdy jsem si zatím nechtěl kazit den.

 

Když vidím, některé "CITA" tak si říkám, že jsou opravdu jen pro bod (za návštěvu / či za pořádání). Ale ono je to stejně jako s eventy (kešemi).


Prosím, CITO eventy. Paskvily typu CITA, CITU, CITY, atp. nic neznamenají. Existuje jen CITO = Cache In Trash Out. Je to stejné jako třeba zkratka IKEA. (Omlouvám se, nemohl jsem jinak.)


  • 1

#8956 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 13:55

Už jsem se chtěl na pár věcí zeptat osobně (vyskytuje se v Praze na eventech), ale nikdy jsem si zatím nechtěl kazit den.

 


Prosím, CITO eventy. Paskvily typu CITA, CITU, CITY, atp. nic neznamenají. Existuje jen CITO = Cache In Trash Out. Je to stejné jako třeba zkratka IKEA. (Omlouvám se, nemohl jsem jinak.)

 

Rejpale  :D  :D  :D


  • 0

#8957 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 14:12

CITO se dá skloňovat, stejně jako IKEA. Člověk chodí do IKEY.


  • 1

#8958 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 14:13

Měl jsem do předu připravený lisitng, a čekal, kdy půjde do archivu. Kód na zámku jsem neměnil, k ničemu by to nebylo. Keš jsem chtěl umístit za elektrobednu, ale nakonec jsem jí dal dovnitř, viz. níže. Krabičku jsem do bedny umístil dnes, stejně jako nový zámek. Starý jsem dostal dolů typnutím čísleného kódu, který byl přehozený jen o jedno číslo. Jestli mi owner odpoví, samozřejmě mu starý zámek vrátím.
  • 0

#8959 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 14:26

Prosím, CITO eventy. Paskvily typu CITA, CITU, CITY, atp. nic neznamenají. Existuje jen CITO = Cache In Trash Out. Je to stejné jako třeba zkratka IKEA. (Omlouvám se, nemohl jsem jinak.)

 

A k moři jedině s ČEDOK :)

Zkus pohledat heslo akronym, třeba na wiki...


  • 2

#8960 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2018 - 14:48

Rejpale  :D  :D  :D

Já vím, když já si nemohl pomoci. :D
 

CITO se dá skloňovat, stejně jako IKEA. Člověk chodí do IKEY.


A k moři jedině s ČEDOK :)
Zkus pohledat heslo akronym, třeba na wiki...


Já to tedy znám takto: Názvy v podobě iniciálových zkratek zůstávají nesklonné. (viz: http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=398)

Pokud byste ale napsali, že chodíte do Ikey, nebo jedete k moři s Čedokem, pak nemám námitek. :)


  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama