Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#1021 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 13:17

Někteří si z reviewerů dělají asi dobrý den... GC4J94P.
  • 0

#1022 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 02 říjen 2013 - 13:25

Citecka napsal/a:

Paprikasi napsal/a:

Parkis napsal/a:
Romane, nejde o názory, jde o jejich prezentaci, to je oč tu běží.
A když se někdo chová tak jak se chová, tak je správné se ozvat.

jo. jenže fór je v tom, že oni se často chovaj líp, než ty "správňáci" a "slušňáci". Alespoň, co se týče diskuze. ... Čtu to tu docela pravidelně - hoď sem citací nějakej "závadnej" post, kterým nějak nevhodně prezentovali svoje názory (myšleno hrubě, neslušně nebo jinak v rozporu s pravidlama). To by mě moc zajímalo...


Jasně. Pokud nepoužije nadávek či nedejbože neporuší nějaký ten NěkýmDaný paragraf, je naproto v pořádku, ať už napíše nehoráznost jakoukoli. Opravdu výborný přístup - poštívači a šmejdi veškerého ražení se nad ním jen tetelí.
Ale co se divím, za to už stavěli před ctěné koncily dááávno. B)

Chtěl sem jenom říct, že diskutovat se má slušně. Pakliže se snažíš někoho utlouct ne argumentama ale sprosťárnama a když už nevíš jak dál, tak ho pošleš do prdele, nejsi lepší než on.

Tu svojí sluníčkovou poznámku jsis klidně mohl odpustit. Je to nakonec přesně to, o čem tu mluvím. Místo argumentu urážka a zesměšňování. Hlavně, že ti tolik vadí trolové ty mravokárče...
  • 0

#1023 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 17:22

Hodně smutné čtení, bohužel je to i důsledek všeobecného mínění "čím víze nálezů, tím lepší kačer". GC4PEJN.
  • 0

#1024 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 19:40

Mno, ta hádka ve WN sice není nic hezkého, ale podstata problému je jinde - ta keš buď A/ neprošla betatestem (což mi u zakladatele s 32 nálezy hlava nebere) nebo B/, a to si tuze dobře představit dokážu, nějak sítí testu proklouzla. Občas tuhle pozici "porodního asistenta" zažívám a to se pak modlím, aby keš v onom neurčitém mezidobí od chvíle, co s autorem dořešíme poslední nedostatky, do okamžiku publikace, nebyla z terénu ještě odnesena nebo tak něco a nedošlo na takovéhle máchnutí vší silou do prázdna. De facto mi při tom čekání na publikaci testovaných keší zešediví asi víc vlasů, než kdybych posílal na publikaci položku vlastní...
  • 0

#1025 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 7:29

Na té keši zjevně betatest proveden nebyl (ovšem stejně tomu bylo na prvních třech keších onoho jedince, který nejvíce vyřvával vůči té keši...), to za A. Mě ovšem nejvíce nakrklo dělení kačerů na zkušené kačery a pseudokačery a myšlenka, že vlézt někam přes plot je normální a v pořádku. A že po striktiním dodržovaní pravidel volá někdo, kdo měl disablovanou kešku umístěnou na svém vlastním plotě 9 měsíců, bohužel za tichého přispění reviewera, je také velice zvláštní. Navíc celá ta nehezká wn debata se týká zcela jiné keše!
  • 0

#1026 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 16:53

Ten hnusnej pocit, když zjistíte, že vaše keš je na webu s finalky :( A to není vše, právě jsemzjistil, že právě někdo založil keš taky k rally Bohemia 25 km od HC
  • 0

#1027 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 17:02

P€T@ napsal/a:
Ten hnusnej pocit, když zjistíte, že vaše keš je na finalky.cz :(

Kačeri to mezi sebou dělají zcela běžně že si vyměňují mezi sebou souřadnice. Tady je k tomu jen použit web. Tak nevěš hlavu :)
  • 0

#1028 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 17:14

WitkoAWendy napsal/a:

P€T@ napsal/a:
Ten hnusnej pocit, když zjistíte, že vaše keš je na finalky.cz :(

Kačeri to mezi sebou dělají zcela běžně že si vyměňují mezi sebou souřadnice. Tady je k tomu jen použit web. Tak nevěš hlavu :)

Sorry, ale toto je jasné porušení pravidel, ledaže by s tím souhlasili owneři keší, což je hodně velká fantasmagorie... Ten, kdo někam nahraje byť jen jednu finálku, by měl dostat aspoň na několik měsíců ban!
  • 0

#1029 kalich

kalich

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 18:46

Tak tu debatu jsem rozpoutal bohužel já, protože tam byl jeden zavádějící log plný polopravd. Tak jak to zmíněný nick umí.
  • 0

#1030 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 18:51

hanska napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:

P€T@ napsal/a:
Ten hnusnej pocit, když zjistíte, že vaše keš je na finalky.cz :(

Kačeri to mezi sebou dělají zcela běžně že si vyměňují mezi sebou souřadnice. Tady je k tomu jen použit web. Tak nevěš hlavu :)

Sorry, ale toto je jasné porušení pravidel, ledaže by s tím souhlasili owneři keší, což je hodně velká fantasmagorie... Ten, kdo někam nahraje byť jen jednu finálku, by měl dostat aspoň na několik měsíců ban!

Ukaz mi kde je v pravidlech napsano ze si kaceri nesmi mezi sebou vymenovat souradnice. A jedno jestli k tomu pouzijou sms zpravu,kus papiru na eventu,mail nebo verejny a neplaceny web.
  • 0

#1031 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:09

WitkoAWendy napsal/a:

hanska napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:

P€T@ napsal/a:
Ten hnusnej pocit, když zjistíte, že vaše keš je na finalky.cz :(

Kačeri to mezi sebou dělají zcela běžně že si vyměňují mezi sebou souřadnice. Tady je k tomu jen použit web. Tak nevěš hlavu :)

Sorry, ale toto je jasné porušení pravidel, ledaže by s tím souhlasili owneři keší, což je hodně velká fantasmagorie... Ten, kdo někam nahraje byť jen jednu finálku, by měl dostat aspoň na několik měsíců ban!

Ukaz mi kde je v pravidlech napsano ze si kaceri nesmi mezi sebou vymenovat souradnice. A jedno jestli k tomu pouzijou sms zpravu,kus papiru na eventu,mail nebo verejny a neplaceny web.

V pravidlech nic není. Takže co není zakázáno je povoleno. Ale jedná se spíše o takovou etiku, že by se to dělat nemělo.
  • 0

#1032 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:11

P€T@ napsal/a:
...
V pravidlech nic není. Takže co není zakázáno je povoleno. Ale jedná se spíše o takovou etiku, že by se to dělat nemělo.


Etika je dneska cizí sprosté slovo. Všechno musíš mít napsané a pokud možno i orazítkované.
  • 0

#1033 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:13

Je to vec kazdeho svedomi. Ano priznam se,jednou jsem to udelal a jen proto ze keska mela vysokou obtiznost ale zato jsem si udelal fajn vylet misto sezeni nekolik hodin u počítače. Nevylucuji moznost ze web vyuziju znova. Neni to sice košér ale nikomu tim neublizuju.
  • 0

#1034 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:20

WitkoAWendy napsal/a:

hanska napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:

P€T@ napsal/a:
Ten hnusnej pocit, když zjistíte, že vaše keš je na finalky.cz :(

Kačeri to mezi sebou dělají zcela běžně že si vyměňují mezi sebou souřadnice. Tady je k tomu jen použit web. Tak nevěš hlavu :)

Sorry, ale toto je jasné porušení pravidel, ledaže by s tím souhlasili owneři keší, což je hodně velká fantasmagorie... Ten, kdo někam nahraje byť jen jednu finálku, by měl dostat aspoň na několik měsíců ban!

Ukaz mi kde je v pravidlech napsano ze si kaceri nesmi mezi sebou vymenovat souradnice. A jedno jestli k tomu pouzijou sms zpravu,kus papiru na eventu,mail nebo verejny a neplaceny web.

Šeredně se pleteš, viz http://www.geocachin...termsofuse.aspx. D. Restrictions, předposlední položka: Publish on our websites the solutions, hints, spoilers, or any hidden coordinates for any geocache without consent from the geocache owner.".
  • 0

#1035 kalich

kalich

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:28

Také jsem to četl.
  • 0

#1036 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:30

Honzaku prosim te mohl by jsi mi srozumitelne napsat co se tam pise. Z on line prekladace nechapu smysl te vety.
  • 0

#1037 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:32

hanska napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:

hanska napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:

P€T@ napsal/a:
Ten hnusnej pocit, když zjistíte, že vaše keš je na finalky.cz :(

Kačeri to mezi sebou dělají zcela běžně že si vyměňují mezi sebou souřadnice. Tady je k tomu jen použit web. Tak nevěš hlavu :)

Sorry, ale toto je jasné porušení pravidel, ledaže by s tím souhlasili owneři keší, což je hodně velká fantasmagorie... Ten, kdo někam nahraje byť jen jednu finálku, by měl dostat aspoň na několik měsíců ban!

Ukaz mi kde je v pravidlech napsano ze si kaceri nesmi mezi sebou vymenovat souradnice. A jedno jestli k tomu pouzijou sms zpravu,kus papiru na eventu,mail nebo verejny a neplaceny web.

Šeredně se pleteš, viz http://www.geocachin...termsofuse.aspx. D. Restrictions, předposlední položka: Publish on our websites the solutions, hints, spoilers, or any hidden coordinates for any geocache without consent from the geocache owner.".

To "on our websites" tam není bezdůvodně :) Čili čistě teoreticky, publikování kdekoliv jinde proti jejich pravidlům není. Což nic nemění na tom že to je hnus.
  • 0

#1038 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:36

Vysvetli mi nekdo co se tam pise,prosim.
  • 0

#1039 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 19:39

Zkráceně: Souhlasíš že nebudeš na jejich stránkách publikovat řešení, nápovědy a souřadnice keší bez souhlasu vlastníka keše.
  • 0

#1040 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 20:29

Takže nám tu jenom honzák ukázal, jaký to je d...l a naběhl si sám na vidle. :D Jen tak dál, pokračuj v podobných diskretitačních akcích. Jak hluboko ještě můžeš klesnout?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama