Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#1041 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 20:34

Parkis napsal/a:
Zkráceně: Souhlasíš že nebudeš na jejich stránkách publikovat řešení, nápovědy a souřadnice keší bez souhlasu vlastníka keše.

Ano,to jsem splnil beze zbytku. Čili když je budu publikovat jinde tak je to v souladu s TOU.
  • 0

#1042 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 20:47

Ona je pak v pravidlech ještě věta "This website is for personal and non-commercial use. You may not modify, copy, excerpt, distribute, transmit, publish, license, create derivative works from, or sell any information, or services obtained from this website.". Čili nesmíš prodávat, ale ani publikovat žádné informace obsažené na webu geocaching.com, finální souřadnice na tom webu obsaženy jsou...A pokud je dle mnohých nelegální udělat gpx se souborem keší s výchozími souřadnicemi, tak toto je nelegální snad bez debat.
  • 0

#1043 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 20:54

Mám depresi z toho když se někdo zkouří nebo ožere a pak vymyslí nesmyslnou mysterku.Proto využivám výměny souřadnic mezi kačery. Samotné ziskani souradnic nelegalni neni. To že to tam někdo nahrál už neni moje starost.
  • 0

#1044 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:01

Tak já nevim, ale mě by to prostě netěšilo. Co z tý výměny vlastně máte (mají) ?
  • 0

#1045 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:04

To tvoje starost je, protože různé servery s finálkami fungují veskrze na principu - vlož jednu finálku a máš možnost jednu získat. Ty onu finálku nahraješ na daný web, čili ji publikuješ a tím jsi porušil pravidla! Jako odměnu za toto porušení pravidel získáš jinou finálku (tím porušuje pravidla majitel stránek, protože obchod může být i výměnný jako je tomu zde). A nemusíš mít nalezeny všechny mysterky - někdo nezvládá něco (luštit mysterky), někdo něco jiného (např. T5 kešky).
  • 0

#1046 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:06

Surikatí Team napsal/a:
Tak já nevim, ale mě by to prostě netěšilo.
Co z tý výměny vlastně máte (mají) ?

Výlet misto sezení za počítačem.
  • 0

#1047 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:06

Surikatí Team napsal/a:
Tak já nevim, ale mě by to prostě netěšilo.
Co z tý výměny vlastně máte (mají) ?

Přece nalezenou kešku s minimální námahou:( Jedinou obranou je pak dělat těžké mysterky v těžkém nebo hodně odlehlém terénu, tam mnohým takovým podvodníkům nic nepomůže ani vykšeftovaná finálka:)
  • 0

#1048 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:08

hanska napsal/a:

Surikatí Team napsal/a:
Tak já nevim, ale mě by to prostě netěšilo.
Co z tý výměny vlastně máte (mají) ?

Přece nalezenou kešku s minimální námahou:( Jedinou obranou je pak dělat těžké mysterky v těžkém nebo hodně odlehlém terénu, tam mnohým takovým podvodníkům nic nepomůže ani vykšeftovaná finálka:)

Terén není překážka. A čím odlehlejsi misto tim lepsi vylet :)
  • 0

#1049 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:19

Tak pak nechápu, proč kupuješ ty finálky, když existují i pseudomysterky někde v podzemí s terénem 5/5 a ani to nemusí být hnosná stoka, nýbrž parádní jeskyně v délce skoro kilometr GC40JVY. A různých jeskynních mysterek je zejména na Slovensku dost a dost, nějaké jsou i v Moravském krasu.
  • 0

#1050 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:23

hanska napsal/a:
Tak pak nechápu, proč kupuješ ty finálky, když existují i pseudomysterky někde v podzemí s terénem 5/5 a ani to nemusí být hnosná stoka, nýbrž parádní jeskyně v délce skoro kilometr GC40JVY. A různých jeskynních mysterek je zejména na Slovensku dost a dost, nějaké jsou i v Moravském krasu.

Rád jezdím ke keškám na kole. A ty finálky nekupuju...jen vyměňuju.
  • 0

#1051 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:26

hanska napsal/a:

Přece nalezenou kešku s minimální námahou

Tak to už je jednodušší zaokapová díkzabodovka.

Ne že by mě ty mysterky ne***, ale stejně jako mi jsou ukradený cizí body, tak nevím komu bych co dokazovala tím, že zrovna tuhle budu mít.
A sobě už vůbec ne, sebe neobelžu, věděla bych že jsem k ty D5 keši přišla takhle...

Každopádně bych ráda uměla luštit i jiný, než ty googlící :(:(:(
  • 0

#1052 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:32

Surikatí Team napsal/a:

hanska napsal/a:

Přece nalezenou kešku s minimální námahou

Tak to už je jednodušší zaokapová díkzabodovka.

Ne že by mě ty mysterky ne***, ale stejně jako mi jsou ukradený cizí body, tak nevím komu bych co dokazovala tím, že zrovna tuhle budu mít.
A sobě už vůbec ne, sebe neobelžu, věděla bych že jsem k ty D5 keši přišla takhle...

Každopádně bych ráda uměla luštit i jiný, než ty googlící :(:(:(

No jo ale kdyz podle logu zjistis treba ze keska je pet kilometru za mestem a na peknem miste a vsichni si ji chvali(geochecker 56,odloveno 475)tak si ty souradnice nejak obstaras taky. Jak vidis tak v tomto pripade 419 kaceru souradnice ziskalo jinak nez lustenim. Mě nejde o body ale o to nekam se podivat a po ceste neco zažit,na sezeni u pocitace pres den se.u.
  • 0

#1053 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:47

WitkoAWendy napsal/a:
No jo ale kdyz podle logu zjistis treba ze keska je pet kilometru za mestem a na peknem miste a vsichni si ji chvali ... tak si ty souradnice nejak obstaras taky.

Ale Mirek Dušín by to neudělal a Rikitan taky ne.
Plus jeden bod, mínus jeden bobřík... Nějak to nechápu, asi jsem ze staré školy...

Jinak nabízím k adopci paní učitelku Martu z Teplic (myslím keš GC2B9HE), viz jiné vlákno klikni zde , protože byla vymudlena a v okolí žádný slušný úkryt není.
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1054 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:59

ladislavappl napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:
No jo ale kdyz podle logu zjistis treba ze keska je pet kilometru za mestem a na peknem miste a vsichni si ji chvali ... tak si ty souradnice nejak obstaras taky.

Ale Mirek Dušín by to neudělal a Rikitan taky ne.
Plus jeden bod, mínus jeden bobřík... Nějak to nechápu, asi jsem ze staré školy...

Jinak nabízím k adopci paní učitelku Martu z Teplic (myslím keš GC2B9HE), viz jiné vlákno klikni zde , protože byla vymudlena a v okolí žádný slušný úkryt není.

To seš asi v jiné hře :D
  • 0

#1055 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 22:01

WitkoAWendy napsal/a:
To seš asi v jiné hře :D

Já vím – ale vůbec mě to nemrzí!
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1056 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 22:09

ladislavappl napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:
To seš asi v jiné hře :D

Já vím – ale vůbec mě to nemrzí!

Mě taky ne. A na body to nehraju,například jsem ještě nebyl na zadne serii nebo power trailu
  • 0

#1057 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 0:01

hanska napsal/a:
Jedinou obranou je pak dělat těžké mysterky v těžkém nebo hodně odlehlém terénu, tam mnohým takovým podvodníkům nic nepomůže ani vykšeftovaná finálka:)


Jedinou spolehlivou obranou je dělat tradičky.

P€T@: A co takhle prostě napsat a požádat, aby tvou keš z "jídelního lístku" stáhli, že si nepřeješ, aby tam figurovala?
  • 0

#1058 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 5:19

Adoptoval jsem nedávno keš Pražské legendy, O stříbrné rybě. Aktivní je týden a už je potřetí ukradená :-( A to ji dávám pokaždé jinam. Jednou jsem keš obnovil a hned pro ni šel kačer, tak jsem se díval... Kleknul si na chodníku plném lidí a začal ji hledat. Pak se zapsal, před všemi lidmi ji zase vrátil a šel. To se pak nemůžu divit.
  • 0

#1059 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 6:30

WitkoAWendy napsal/a:
Je to vec kazdeho svedomi. Ano priznam se,jednou jsem to udelal a jen proto ze keska mela vysokou obtiznost ale zato jsem si udelal fajn vylet misto sezeni nekolik hodin u počítače. Nevylucuji moznost ze web vyuziju znova. Neni to sice košér ale nikomu tim neublizuju.

Mne by to netěšilo, hlavně by mne stejně pořád vrtalo v hlavě, jak to xakru vyluštit . A výlet se dá udělat i bez cache.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1060 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 7:02

WitkoAWendy napsal/a:

hanska napsal/a:
Tak pak nechápu, proč kupuješ ty finálky, když existují i pseudomysterky někde v podzemí s terénem 5/5 a ani to nemusí být hnosná stoka, nýbrž parádní jeskyně v délce skoro kilometr GC40JVY. A různých jeskynních mysterek je zejména na Slovensku dost a dost, nějaké jsou i v Moravském krasu.

Rád jezdím ke keškám na kole. A ty finálky nekupuju...jen vyměňuju.

Výměnný obchod je také obchod. A na kole se dá v pohodě dojet cca 300 m od oné kešky. Jen se snažíš nějak obhájit svůj podvod, nic jiného. Nebo je pro tebe tak těžké uznat, že na nějakou kešku prostě nemáš a raději se k ní dostaneš podvodem?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama