Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#1081 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 15:47

Smrk napsal/a:
Tak jsem právě odepsal další čtyři coiny. Z dvaceti šesti už jich žije jen osm. Jeden byl, a zřejmě asi i je, už dva roky u nějakého Němce, který ho každý týden protáhne keší, ale ne a ne ho někde nechat, na maily nereaguje. Tak jsem ho taky zlikvidoval, třeba ho to konečně trkne. A jeden skončil klasicky u kačera se sedmi nálezy a jedním, mým, coinem. Takhle už jsem přišel o několik coinů. Vždycky mi zatrne, když vidím, že mi někdo něco uložil do tradičky 1,5/2.


U pana Alzheimera.
  • 0

#1082 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 15:50

Jacka_dominikanka napsal/a:

Tak teďko jsi mě rozesmála a povzbudila :D ! Samozřejmě s tebou soucítím, ale člověk, kterej se dokáže v předklonu plazit po keších ve stavu, kdy jiný nešťastně hekají doma, to je přece zářný příklad pro všechny zdejší fńukaly :D! Připomíná mi to dobu, kdy jsem řešila, jak by se daly vozit francouzský berle na kole (rekonvalescence po komplikovaný zlomenině nohy po pádu s kola). Historka skončila tím, že mi to (od jednoho biskupa pučený) kolo před nemocnicí ukradli. :D


Smarja, voni ukradli koli i biskupovi :o Neuveritelny :@ Obavam se ze ty ohen pekelnej nemine :D
  • 0

#1083 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 16:06

Smrk napsal/a:
Tak jsem právě odepsal další čtyři coiny. Z dvaceti šesti už jich žije jen osm. Jeden byl, a zřejmě asi i je, už dva roky u nějakého Němce, který ho každý týden protáhne keší, ale ne a ne ho někde nechat, na maily nereaguje. Tak jsem ho taky zlikvidoval, třeba ho to konečně trkne. A jeden skončil klasicky u kačera se sedmi nálezy a jedním, mým, coinem. Takhle už jsem přišel o několik coinů. Vždycky mi zatrne, když vidím, že mi někdo něco uložil do tradičky 1,5/2.

Němci + chrochtáci (Nizozemci) a polochrochtáci (Belgičané, Lucemburčané) a cestovatelé, to je na román... U nich je úspěch, když ho někam dají po 2-3 měsících, o plnění úkolu si může člověk nechat jen zdát...
  • 0

#1084 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 16:26

Jojo taky jeden můj nějakej Belgičan drží už pěknou chvilku a bez jediné reakce.
  • 0

#1085 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 16:36

KAMPJ napsal/a:

Smrk napsal/a:
Tak jsem právě odepsal další čtyři coiny. Z dvaceti šesti už jich žije jen osm. Jeden byl, a zřejmě asi i je, už dva roky u nějakého Němce, který ho každý týden protáhne keší, ale ne a ne ho někde nechat, na maily nereaguje. Tak jsem ho taky zlikvidoval, třeba ho to konečně trkne. A jeden skončil klasicky u kačera se sedmi nálezy a jedním, mým, coinem. Takhle už jsem přišel o několik coinů. Vždycky mi zatrne, když vidím, že mi někdo něco uložil do tradičky 1,5/2.


Pak je z neho tzv. Schrödingeruv geocoin.


Že by tam konečně byla ta kočka? Než tam dojedu, tak chcípne i s coinem v tlamě.
  • 0

#1086 Jindris

Jindris

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 18:55

lubbez napsal/a:
To mi takhle před barákem minulej měsíc pípla keška, 30 metrů od HC. Tradička. Já byl zrovna na chalupě v Tisé a jen jsem si povzdychnul něco o smůle a tak .. V neděli přijedu domů a hned ráno se jdu na kešku podívat. Hned vedle laviček, kde se schází trochu fetující mládež na smrčku, kam chodí všichni dělat všechny potřeby visí nějaká lahvička od jogurtového nápoje obalená hnědou izolepou. Tak jsem se otočil a šel do práce. U kompu jsem keš hodil na ignore a napsal WN něco v tom smyslu, že opsat Modřany z wikipedie bez sebemenších úprav je hloupé. No to jsem si dal. Původně jsem si myslel, že to je produkt 12-ti letého kluka, ale pán mi celý rozhořčený píše že v modřanech žije už 30 let, že wiki je úžasná a a proč to vůbec píšu a ubližuju jeho egu, že jsem asi pěknej úchyl a že doufá, že jeho kešce nebudu ubližovat. Pravda je, že jsem pak měl docela depku. Když jsem to vydejchal, tak jsem dvě rozdělané, tedy skoro hotové wiga, přesunul z Prahy k nám na sever.


Tak hoď na ignore i mail a koukni se na mašličky, jak se keš líbí ostatním.
  • 0

#1087 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 20:37

lubbez napsal/a:
To mi takhle před barákem minulej měsíc pípla keška, 30 metrů od HC. Tradička. Já byl zrovna na chalupě v Tisé a jen jsem si povzdychnul něco o smůle a tak .. V neděli přijedu domů a hned ráno se jdu na kešku podívat. Hned vedle laviček, kde se schází trochu fetující mládež na smrčku, kam chodí všichni dělat všechny potřeby visí nějaká lahvička od jogurtového nápoje obalená hnědou izolepou. Tak jsem se otočil a šel do práce. U kompu jsem keš hodil na ignore a napsal WN něco v tom smyslu, že opsat Modřany z wikipedie bez sebemenších úprav je hloupé. No to jsem si dal. Původně jsem si myslel, že to je produkt 12-ti letého kluka, ale pán mi celý rozhořčený píše že v modřanech žije už 30 let, že wiki je úžasná a a proč to vůbec píšu a ubližuju jeho egu, že jsem asi pěknej úchyl a že doufá, že jeho kešce nebudu ubližovat. Pravda je, že jsem pak měl docela depku. Když jsem to vydejchal, tak jsem dvě rozdělané, tedy skoro hotové wiga, přesunul z Prahy k nám na sever.


Takže nás dědek připravil o dvě wheriga jednou pixlou od jogurtu??
  • 0

#1088 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 20:50

Teď budu na depku i já - nejmíň wheriga je u nás na jihu a dvě nová míří na opačnou stranu na sever, achjo! A to jsem měla takovou radost z jednoho prográmku do mobilu a před spaním si přečtu tohle! ( no, hlavně že se tu stopla jiná debata;) )
  • 0

#1089 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 21:24

zvedavkanocni napsal/a:
Teď budu na depku i já - nejmíň wheriga je u nás na jihu a dvě nová míří na opačnou stranu na sever, achjo!
A to jsem měla takovou radost z jednoho prográmku do mobilu a před spaním si přečtu tohle!
( no, hlavně že se tu stopla jiná debata;) )


Prilezitost k vyletu? Moc optimisticky pristup na depresivni koutek, ze? Pardon... Se omlouvam.
  • 0

#1090 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 21:36

lubbez napsal/a:
Tak já to třeba přehodnotím a to druhé dam i sem. Ale nevím je to příběh o sberacich kovu , jmenuji se Dezo a Martin ale jinak jsou slušný a nekradou a když, tak jen trochu. Ne ze potom tady na fóru ze mě uděláte nějakýho rasistu. Oba chlapci jsou bili a netrestani. :D:D:D


Určitě krásné wigo a dnes použitelné téměř po celém státě.:(
Možná skoro každý by ti mohl přispět nějakou epizodkou, od nás by byla např. "Jak obyvatelé okresního městečka hledali kovové rohožky, neb si před vstupem do domů jednoho dne nikdo neměl o co očistit obuv" a řešením by byl nákup gumových rohožek, které se zpeněžit nedají. ( tedy zatím si to myslíme, ale kdo ví?)
  • 0

#1091 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 21:42

No, já viděl na mřížích u železničního přejezdu nápisy bílou barvou Ukradeno ve Strpí. Asi si myslí, že zloději nemají drátěné kartáče.
  • 0

#1092 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 22:19

Jindris napsal/a:
Blokly ze mi záda :( a nemůžu chodit na keše. Tak jsem na ně jela na kole, to můžu. A když byla keš někde v terénu, šla jsem k ní v předklonu. Chudák můj geomuž, jel se mnou a hlídal mne. A musel taky vynechat všechny stromy, protože já jsem to tentokrát nemohla ani zkusit. Ale na jednu vrbu nad vodou přece jenom vlezl, tak jsem mu alespoň podala nad tu vodu razítka, abych měla taky zásluhu a mohla se zalogovat.

To nepatří sem, ale do georadostného koutku. Važ si toho, že máš doma takového soudruha, který tě podrží i v takových chvílích :D:D:D
  • 0

#1093 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 12:47

Dnes je Mezinárodní den duševního zdraví.
Navrhuji dnes do tohoto koutku nepřispívat.
Ale na druhé straně, když si někdo vybije svoji tenzi zde, tak bude třeba na chvilku hodnější na své okolí, takže v tomto případě to uznáme, ne?
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1094 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 12:54

ladislavappl napsal/a:
Dnes je Mezinárodní den duševního zdraví.
Navrhuji dnes do tohoto koutku nepřispívat.
Ale na druhé straně, když si někdo vybije svoji tenzi zde, tak bude třeba na chvilku hodnější na své okolí, takže v tomto případě to uznáme, ne?

A próóóóč? Podle mě bouřlivé oslavy budou na místě, teprve až bude zaveden Mezinárodní den magorů, to pak budem mít svátek všichni :D!
  • -1

#1095 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 13:09

Tak ho zavedeme, ne? Co takhle svatý Mašíbl? (MAgor ŠÍlenec, BLázen). Kdysi byl v Technickém magazínu seriál "Z našich mašíblů" o geniálně blbých vynálezcích.
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1096 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 14:07

S vámi dvěma jdu klidně do party.:) Oslava bude ve formě eventu? To by možná Václavák nestačil?: Jen jsme asi ve špatném koutku.:o A já tu chtěla popsat, jak jsem včera šla k poslední keši - měla být u kostela - už jsem byla pěkně převlečená z kešovacího do civilního ( černobílá kombinace, sukně, silonky, kožené lodičky :P) a keš nebyla u kostela, ale cca 250 m dál, na kraji pole. Na poli právě pilně rozmetávali a zaorávali hnůj, keška byla pod pěkným nánosem stejně jako cesta k ní....ještě štěstí, že sebou vozím kanystr s vodou.:D Škoda, že sem nesmím dát fotku. Ale končila jsem radostně, než jsem se umyla, tak směrem k silnici přiběhl houf divočáků, bachyně s mladými a pár asi lončáků. Takhle ve volném prostoru v takovém počtu a blízko snad 100 - 120 m jsem je ještě neviděla. Přes silnici přecházeli spořádaně jak děti s paní učitelkou. ;)
  • 0

#1097 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 14:27

zvedavkanocni napsal/a:
už jsem byla pěkně převlečená z kešovacího do civilního ( černobílá kombinace, sukně, silonky, kožené lodičky :P) a keš nebyla u kostela, ale cca 250 m dál, na kraji pole. Na poli právě pilně rozmetávali a zaorávali hnůj, keška byla pod pěkným nánosem stejně jako cesta k ní....ještě štěstí, že sebou vozím kanystr s vodou.:D

Jo, já už mám na keškování vyhražené čtvery kalhoty, abych neměl zbytečné prostoje když se zrovna suší :)

zvedavkanocni napsal/a:
Ale končila jsem radostně, než jsem se umyla, tak směrem k silnici přiběhl houf divočáků, bachyně s mladými a pár asi lončáků. Takhle ve volném prostoru v takovém počtu a blízko snad 100 - 120 m jsem je ještě neviděla. Přes silnici přecházeli spořádaně jak děti s paní učitelkou. ;)

Oni už se přestávají bát, stejně vědí, že skončí někomu na talíři. Takže už to nejsou divočaci, ale volně chovaní pašíci :)

Ale tyhle kecy opravdu asi patří naproti...
  • 0

#1098 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 16:52

ladislavappl napsal/a:
Tak ho zavedeme, ne? Co takhle svatý Mašíbl? (MAgor ŠÍlenec, BLázen). Kdysi byl v Technickém magazínu seriál "Z našich mašíblů" o geniálně blbých vynálezcích.

Pozdě. Mašíbl byla série keší, už je archivovaná. Ale když budou volby, což založit SPNH? Do strany padlých na hlavu by se přihlásilo asi dost lidí.
  • 0

#1099 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 10:48

Nalistoval jsem v archivníčku, ať to kolegové nemusejí pracně hledat: GC2CBDF Masibl serie #1 - Duta Zeme GC2DB5H Masibl serie #2 - Vesmirni lide GC2E1AT Masibl serie #3 - Perpetuum Mobile GC2DZH1 Masibl serie #4 - Kamen mudrcu GC2E19K Masibl serie - bonus
  • 0

#1100 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 11:14

Tak se mi stalo to, co jsem si nepřipouštěl, že by se mi mohlo stát. Utrpěl jsem geodepresi. Nějaký dobrák si pěkně prošel moji lesní multinu GC3C45R, ukradl polovinu stages a finálku. Jsem v podstatě rád, že se mu to tak líbilo. Asi jsem ji udělal dobře :D Ale na co mu ty umělý šutry budou? A proč jich loupnul jen půlku? A když ji obnovím, nebude si tam chodit pro další do sbírky? Co když si dělá na zahrádce skalku? Na můj vkus je těch otázek nějak moc.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama