Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11381 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 17:10

Tak to mě zvědavka dostala. Už i LABky? Trochu s nadsázkou si říkám, co takhle hodit do archivu i zbylejch cca 40 keší a už jen parazitovat na práci druhých. Nakonec to samozřejmě neudělám, ale k úpravě počtu keší určitě dojde. Krom toho některé další zásadně změním vč. GC kódu. V Praze už nebude krom Greenwoodu žádná další a na severu budu přecházet na tradičky a wiga.


  • 0

#11382 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 17:37

Není to škoda? Promysli to v klidu. ;-) Pořád je ve hře plno fajn lidí a nejvíc se pomstíš jim a sobě.

Kolem LABek jsem nebyla naivní od doby, co se začalo psát o simulátoru polohy a někteří je začali "hrát" na druhém konci světa.
Navíc mi po odlovu druhých táborských přišel mail škemrající o jednu odpověď, která se nedá vygooglit. Dost primitivní zdůvodnění žádosti - jsem blondýna, vidím skoro jako krtek, ale lehce jsem našla i za tmy, čili jsem měla jasno a nereagovala ani tím, co mě v první chvíli napadlo - nic slušného to nebylo, týkalo se to pozadí, každý ať si dosadí podle svého vkusu.
Teď mě zajímá, jestli LABky jsou někde na finálkách a popřípadě za jak dlouho tam moje někdo hodí.Zatim sleduji, že většina gaučáků se nedostala přes druhou a jeden přes třetí. I kdyby je najednou zalogovali všichni, protože od někoho vyžebrají odpovědi, nic měnit nebudu.
Prostě se i z pozice ownera bavím - odhaduji, po čí návštěvě zaloguje která parta. Přece jen už jsem ve hře pár let, dost lidí znám a iluzemi netrpím.
Naučila jsem se i u problémů vidět něco pozitivniho a pokud nejde o život... Není lepší se bavit než trápit věcmi, které nemohu změnit?
  • 5

#11383 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 17:52

Tak to mě zvědavka dostala. Už i LABky? Trochu s nadsázkou si říkám, co takhle hodit do archivu i zbylejch cca 40 keší a už jen parazitovat na práci druhých. Nakonec to samozřejmě neudělám, ale k úpravě počtu keší určitě dojde. Krom toho některé další zásadně změním vč. GC kódu. V Praze už nebude krom Greenwoodu žádná další a na severu budu přecházet na tradičky a wiga.

Přecházet na wiga? No ne, ono to ještě bude mít pozitivní následky :D :D
BTW kde se má v Modřanech těžit? Zbruba mám tip teda, kde ta biltema byla, no. Ať jdou s těžbou do háje, tam je ten úzký pás lesa fajn, jestliže to teda bylo tam.
  • 0

#11384 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 18:10

Tak to mě zvědavka dostala. Už i LABky? Trochu s nadsázkou si říkám, co takhle hodit do archivu i zbylejch cca 40 keší a už jen parazitovat na práci druhých. Nakonec to samozřejmě neudělám, ale k úpravě počtu keší určitě dojde. Krom toho některé další zásadně změním vč. GC kódu. V Praze už nebude krom Greenwoodu žádná další a na severu budu přecházet na tradičky a wiga.

To je škoda , když jsem zjistil že mám plno keší na finálkách tak jsem chtěl taky poslat vše do archívu ale to by mě po čase asi mrzelo a dotyčnému to je fuk prostě dělej keše všem co to berou jako prochajdu v přírodě a na ostatní se vy.... jo a ta poslední byla super jen to chtělo o 10m výše :)))))))


  • 1

#11385 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 18:34

Přecházet na wiga? No ne, ono to ještě bude mít pozitivní následky :D :D
BTW kde se má v Modřanech těžit? Zbruba mám tip teda, kde ta biltema byla, no. Ať jdou s těžbou do háje, tam je ten úzký pás lesa fajn, jestliže to teda bylo tam.


Svet je strasne malej a v tom lese u Greenwoodu jsem stravil cele detstvi. Jeste pamatuju kdyz nebyla silnice dolu k Mikrotechne.
  • 0

#11386 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 19:42

Svet je strasne malej a v tom lese u Greenwoodu jsem stravil cele detstvi. Jeste pamatuju kdyz nebyla silnice dolu k Mikrotechne.

Jo, já to tam teď dost procházel pracovně... A kolegyně taky ví, ta pamatuje ještě dobu, kdy tam toho nebylo spoustu, mj. právě ta silnice, tak taky povídala. A téměř kolem tý trajdy jsem teď chodil každou chvíli, ale odlovenou nemám.


  • 0

#11387 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 20:54

Taky mne po odlovu Hořivických LABek přišel mail škemrající o jednu odpověď, která se nedá vygooglit, tak jsem odpověděl, že ten štítek je vlevo dole, jak je psáno v otázce a je dobře čitelný, tak nevím na co jsem tázán :) . Za chvili mne přišla odpověď, že už odpověď zná a děkuje :wacko: . No asi se někdo chytil na škemrající odpověď.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#11388 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 21:34

Svet je strasne malej a v tom lese u Greenwoodu jsem stravil cele detstvi. Jeste pamatuju kdyz nebyla silnice dolu k Mikrotechne.

Já taky, bydlím na sídlišti po Kaufáčrm a tam byly pole a Praha končila u kostela. :-) Jinak bohužel ten pás, co byla ta biltema, tak tam jsou všechny borovice napůl uschlé a akáty se budou porážet taky, stejně jako vedle a zůstanou po nich metrové pařezy. Sice ten les potřebuje údržbu jako sůl, ale ti ekologisti mě taky pěkně krkaj.


  • 0

#11389 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 21:57

Nedávno tady moderátor psal jméno provozovatele toho zastaveného webu. To se ostatně dalo dohledat během krátké chvíle - jak nick, tak to jméno.

Kdo chce lovit, měl by si zvěř vystopovat...

Hledal jsem, nenašel jsem. Ale znám dost kačerů, kterých jsem si vážil, jací to jsou lovci, ale časem jsem se nestačil divit.


  • 0

#11390 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2020 - 22:59

Hledal jsem, nenašel jsem. Ale znám dost kačerů, kterých jsem si vážil, jací to jsou lovci, ale časem jsem se nestačil divit.

cz.nic


  • 1

#11391 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 8:09

jenže domény jsou dost často registrované na neexistující osobu, nebo na bílého koně, nebo prostě z občanského jména ten nick nevydedukuješ


  • 1

#11392 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 8:14

Vydedukuješ, s pomocí vyhledávače. Jde i nick.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 19 červen 2020 - 8:14

  • 0

#11393 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 8:15

jenže domény jsou dost často registrované na neexistující osobu, nebo na bílého koně, nebo prostě z občanského jména ten nick nevydedukuješ

 

Nevím, jestli se to smí, případně mě prosím upravte. Ale u finalky.cz je to psané na jméno Lucie Sedláčková. Tu jednu znám ale kešky neloví. Takže nevím a nic z toho nevydedukuju.


Tento příspěvek byl upraven od vojtisekp: 19 červen 2020 - 8:15

  • 0

#11394 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 14:11

Trochu s nadsázkou si říkám, co takhle hodit do archivu i zbylejch cca 40 keší a už jen parazitovat na práci druhých. 

 

Mala poznamka!

I bez nadsazky neni hledani kesi jinych kolegu parazitovani! 


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#11395 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 15:49

Aneb 4903/0 ;)


  • 2

#11396 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 17:28

Aneb 4903/0 ;)

A pointa prispevku?


  • -1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#11397 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 18:56

Mala poznamka!

I bez nadsazky neni hledani kesi jinych kolegu parazitovani! 

Ale o tom je přeci geocaching. Spousta hledačů hledá a nachází krabičky někoho jiného a ještě si vede o tom různé statistiky. Na rozdíl od mnoha jiných jsem i já přispěl několika desítkami krabiček k hledání.


  • 0

#11398 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 19:22

Ale o tom je přeci geocaching. Spousta hledačů hledá a nachází krabičky někoho jiného a ještě si vede o tom různé statistiky. Na rozdíl od mnoha jiných jsem i já přispěl několika desítkami krabiček k hledání.

Samozrejme nezpochybnuji tve zasluhy a zalozene krabky. Jsem rad za kazdeho, kdo hru pro ty, co hledaji, tvori!

Ja se jen pozastavuji nad terminem "hodit do archivu i zbylejch cca 40 keší a už jen parazitovat na práci druhých".  Ale chapu, ze je za tim asi jen tvoje frustrace kvuli skutkum par jedincu!

Asi jsme se jen nepochopili, ale vadi mi vicemene termin "parazitovani".

Dal uz radeji nebudu do tematu zabrusovat.....


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#11399 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 19:42

Tak už to v životě chodí: někteří orají a sejí a jiní sklízejí.

Inspektor Trachta
  • 6

#11400 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2020 - 19:50

Libi se mi, ze tady depresujeme pekne za  pomoci citatu a metafor!

 

Takze taky dam jeden citat k zamysleni na dobry vecer:

 

Ale stejně, jaký my Češi jsme. Doma, to se pereme, hádáme, zkrátka
nežereme se. A tady bysme se samou láskou snědli.

 

Varel Fristensky - potah


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 





5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama