Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#141 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 20:15

Je to děs, logovat pár keší je zábava pomalu na půl dne:( Asi zase udělali při "upgradu" (rozuměj downgradu) chybu:(
  • 0

#142 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 20:28

Teda ta rychlost je fakt šílená doufám, že s tím brzo něco udělají.
  • 0

#143 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 20:39

Souhlas, pár logů a strávil jsem na tom půl dne...
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#144 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 20:47

martinracek26 napsal/a:
Teda ta rychlost je fakt šílená doufám, že s tím brzo něco udělají.


Mam tokovy pocit, ze na kazde kliknuti nasadili 10s casovac. Dnes jsem to pozoroval, klikl jsem a cekal a za 10s reakce :(. Asi ted zacnou ladit ten casovac a podle zateze map je budou bud prodluzovat nebo zkracovat. Ach jo.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#145 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 20:59

a já už myslela, že chyba je na mém přijímači :D
  • 0

#146 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 21:33

Tak byla neděle, bylo pěkně, všichni logujou ...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#147 kerol

kerol

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 21:49

Aviatik napsal/a:
Tak byla neděle, bylo pěkně, všichni logujou ...

Moc radi by logovali... asi jde kazdy log a kazde nacteni mapy pres FBI...
  • 0

#148 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 22:00

Zlatej GeoKuk s off-line zobrazenými keškami a hledáním přes CTRL+F a okamžitým filtrováním při psaní, to je pak keška vyhledaná během pár vteřin... Ani jsem si nevšiml toho zpomalení mapy... VŘELE DOPORUČUJI!
  • 0

#149 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 22:33

Nj, jenže to musíš mít v kompu aktuální minimálně celou republiku a pak o problémech groundšpeku nevíš. GSAK (GG) rulez!
  • 0

#150 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2013 - 18:22

Jen pak hrozi ze dopadnete jak dneska ja... rikam si konecna vypadnu na poradne kesky a ulozim TB a GC do nejake te mysterky a tak.. tak si behem 29 km obejdete par tradicek ana zaver 4 mysterky.. do dvou z nich date GC a TB... nacez dojdete domu a zalcnete logovat.. a zjsiite ze autor tech mysterek dal celou serii k archivaci... vcera vecer! nadhera...
  • 0

#151 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 1:56

Tak já nevím, ale na naší kešce řádí nějaký geošotek. Schovává logbooky, víčko od krabičky... a když jedeme na údržbu, či kontrolu tak to tam vrátí :)... Člověk si s tím láme hlavu, protože kešku máme každý v blízkosti chaty, jak a kdy se tam dostat. Víčko chybělo v době, kdy jsme nemohli nikam jet (druhá polovina týmu, ta s řidičákem ležela doma po bouračce s páteří) a pak se tam člověk dostane a víčko je na světě. ... Je hezké, že ho tam nálezce vrátil, ale mohl to tam alespoň napsat. A nebo přehlídl autor logu o chybějícím víčku to víčko stejně jako ten, co přidal papírek místo logbooku, který tam celou dobu byl...:D
  • 0

#152 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 20:41

Na h*vno, ted si chci podívat na keše a postahovat na zítřejší cyklovýlet a zrovna přestane fungovat mapa a načítání keší :@:@:@
  • 0

#153 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 21:40

Aranyafëa napsal/a:
Na h*vno, ted si chci podívat na keše a postahovat na zítřejší cyklovýlet a zrovna přestane fungovat mapa a načítání keší :@:@:@


No mně to teď už celkem jede, ale dopoledne to bylo za trest. Potřebovala jsem si stáhnou 3 keše a trvalo mi to 2 hodiny.. fakt na mašli...

Proč mají potřebu se v tom pořád vrtat, to by mě fakt zajímalo.,,
  • 0

#154 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 7:18

Sedmitecka napsal/a:
No mně to teď už celkem jede, ale dopoledne to bylo za trest. Potřebovala jsem si stáhnou 3 keše a trvalo mi to 2 hodiny.. fakt na mašli...


Příště nehledej mašli na oběšení, ale zkus napsat někomu, kdo má staženou celou republiku. Je dost kačerů, co mají v databázi celé státy právě pro případ výpadku na straně GC.com. Sice data mohou být starší, ale lepší něco než nic.

PS: Kdyby byl ještě nějaký problém, klidně napiš, mám v GG nejen keše z ČR ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#155 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 9:40

A co počasí? U nás zase prší a v 10:30 je jen 11°C. Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem. Známý český psychiatr profesor Vondráček dodával: Máj - za kamny ráj, červen - ještě ne ven. Pranostika Jiří a Marek mrazem nás zalek' (24. a 25. 4.) letos vyšla přesně na den a nedivil bych se, kdyby vyšlo i Svatý Florián si může ještě nasadit sněhový klobouk (4. 5.). Ale (snad) bude líp: Na svatého Aloise vypusť FRIDEX, neboj se! (21. 6.)
  • 0

#156 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 17:00

Smutná zpráva: TB36WRB - Kocourek Mourek - je definitivně ztracen.
Přikládám fotku trackovatelného křížku (místo jeho kódu jsem na fotku dal 'KKKKK' ). Asi bude k vidění v srpnu na břehu rybníka Medlov.
Dodatek: t.č. je u Vánoční keše u Rtyně nad Bílinou.

Přiložené miniatury

  • mourek-1.jpg

  • 0

#157 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 19:19

ladislavappl napsal/a:
Smutná zpráva: TB36WRB - Kocourek Mourek - je definitivně ztracen.
Přikládám fotku trackovatelného křížku (místo jeho kódu jsem na fotku dal 'KKKKK'). Asi bude k vidění v srpnu na břehu rybníka Medlov.

Škoda. Tak ať Vám dělají radost alespoň ti kosáci.
  • 0

#158 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 20:54

Z poslední výpravy za cachemi mám lehkou depresi ze stavu logbooků. Nevím proč ale plno lidí si neuvědomuje, že se na papír dá psát z obou stran. Do kroužkového bloku se píše nejdřív jenom z jedné strany, potom někdo přijde na to, že se dá psát i z druhé a potom už se píše tam, kde se komu podařilo najít kus volného místa. A to nemluvím o cachi přecpané dodatečně přidanými lístky papíru popsanými jenom z jedné strany. Už jsem na to narazil ve vlastní cachi ale stejně znova: owner zkontroluje cache, zjistí že logbook není sice ještě popsaný s předstihem tam dá další s tím, aby se do něj nálezci zapisovali až když je starý logbook plný. Píše se samozřejmě souběžně do obou.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#159 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 20:57

Aviatik napsal/a:
Z poslední výpravy za cachemi mám lehkou depresi ze stavu logbooků.
Nevím proč ale plno lidí si neuvědomuje, že se na papír dá psát z obou stran. ...


Taky nevím, proč lidi píšou jen z jedné strany. Ale stejné je to s maxirazítky v mikrovkách, psaní přes celý list atd.
  • 0

#160 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 21:57

A vadí něčemu, když se píše z jedné strany? Když je popsáno, začne se psát na druhou stranu. Teprve až když není kam, přidávají se papírky. Spíš mi vadilo pár mikrovek, které byly plné zmuchlaného papíru a nad ním namačkány mikropapírky. Tehdy jsem se snažil najít místečko, logoval jsem jak do nanovky, s vědomím, že můj podpis nikdo nikdy nepřečte.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama