Přejít na obsah


Fotka

Diskuze na téma: Nesouhlas s reviewrem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
169 odpovědí na toto téma

#61 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1087 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 9:44

MedoMys napsal/a:
Asi by sis v tom měl udělat trochu jasno.

To jsi neměl :P
teď dostaneš školení :D
  • 0

#62 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 9:50

MedoMys napsal/a:

on v tom jasno ma. ale nelibi se mu to, tak prekrucuje a rad shrnuje vsechno pod pojem NP.
  • 0

#63 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:12

MedoMys napsal/a:
Asi by sis v tom měl udělat trochu jasno. V CHKO není nijak omezen pohyb návštěvníků, tedy není možné ani omezovat geocaching, resp. není možno toto na základě pravidel GC ani zákona vymáhat. Výjimkou jsou pouze území v CHKO, kde je vstup omezen nějakou místní vyhláškou, a nebo pak zvláště chráněná území, jako jsou NP a NPR, kde je omezen vstup pouze na značené turistické cesty.

Typický příklad českého uvažování v praxi ve stylu "co není zakázáno, je povoleno. Navíc nemáš pravdu, např. jakákoli hromadná akce (v geocachingu event) konaná v chráněném území musí být ohlášena Správě daného chráněného území (u CHKO a PR stačí ohlášení, u NP a NPR dokonce musí být písemný souhlas). A je jedno, zda se event koná na značené trase či mimo ní!!! Navíc obecně platí, že v chráněných územích je zakázáno měnit přirozené přírodní prostředí, tudíž asi není nejvhodnější umisťovat keše do kořenů apod...
  • 0

#64 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:20

V podobných "diskuzích" se neangažuji a ani zde jsem nechtěl, ale nedá mi to. Jeden Tupoun vymyslí, respektive opráší téma a další Tupouni jej rozvinou do nových netušených rovin. je marný v čemkoliv podobném pokračovat. Protože jsem použil hanlivá označení, doufám, že bude toto vlákno konečně uzamknuto.
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#65 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:20

Psal jsem to již jedno a napíši to znovu. Vše je to o lidech a jak jsou ochotni se dohodnout. Dám příklad. Někdo (říkejme mu pan X) chce založit keš a je podle něj ta nejlepší a nejhezčí na světě a reviewer mu ji nepustí proto, že je tam nějaký problém a požádá jej o nápravu. Kačer se ale zapře, že se na to může vysr*t a neudělá nic, jen se rozčiluje nad tím, jaká jsou ti RV banda. Já se Skupcem mám jen dobré zkušeosti (myslím, že jednu cache mi ppouštěl Alex, ale komunikaci mi musel udělat brácha, bo na táboře nemáme wifi). Pokud by mi napsal, že mám něco napravit, tak to udělám, protože chci dát kačerské komnitě cache. Baví nás sbrat krabičky, že. Nekro: Můj názor je ten, že to, co jsi napsala jsou jen ojedinělé případy. Jsou to taky kačeři (i když jsem přemýšlel, jak se z kačera stane reviewer...něco jako pokemoni?), kteří si dobrovolně vzali nastarost další práci a leckdy to nemají lehké. Nemusíjí mít vždy 100% pravdu (RV čtou má vždycky pravdu), ale lze se s nimi snad normálně lidsky dohodnout, co udělat proto, aby to možné bylo. A od toho to je. Občas rádi poradí. No nemám pravdu? Slyšel jsem od několika kačerů, jak jim RV dobře poradil. A hauk.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#66 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:32

pyxis.praha napsal/a:
V podobných "diskuzích" se neangažuji a ani zde jsem nechtěl, ale nedá mi to.
Jeden Tupoun vymyslí, respektive opráší téma a další Tupouni jej rozvinou do nových netušených rovin.
je marný v čemkoliv podobném pokračovat.
Protože jsem použil hanlivá označení, doufám, že bude toto vlákno konečně uzamknuto.

Tyjo, teďko jsi mi nahlas rozesmál. Asi to dám do georadostného koutku :D :D :D
  • 0

#67 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:32

Tak co, dáme 100 příspěvků, než to AJFA zamkne? BTW a všimli jste si, kolik se letos urodilo jmelí?
  • 0
.

#68 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:35

poohDA napsal/a:
BTW a všimli jste si, kolik se letos urodilo jmelí?


Strašně, v korunách stromů to vypadá jako nějaká orlí hnízda B)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#69 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:38

weri napsal/a:

poohDA napsal/a:
BTW a všimli jste si, kolik se letos urodilo jmelí?


Strašně, v korunách stromů to vypadá jako nějaká orlí hnízda B)


My na něj chodíme s bráchou. On vždycky vyleze nahoru (má lana, kladky, háky, cepí, závory) a já na něj čekám dole.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#70 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:48

Junior86 :

A jak se dorozumíváte?
  • 0

#71 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:53

To já na něj vždycky zavolám: "házej"!
  • 0

#72 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1087 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:53

To snad tady není normální!! :P:D Já s vás nemůžu. Stačí se sem kouknout a hned je nálada spravená B) Ad.: normálně na sebe voláme.
  • 0

#73 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 10:54

davidb11 napsal/a:
To snad tady není normální!! :P:D
Já s vás nemůžu.
Stačí se sem kouknout a hned je nálada spravená B)

Ad.: normálně na sebe voláme.


  • 0

#74 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 11:00

Junior86 napsal/a:

weri napsal/a:

poohDA napsal/a:
BTW a všimli jste si, kolik se letos urodilo jmelí?


Strašně, v korunách stromů to vypadá jako nějaká orlí hnízda B)


My na něj chodíme s bráchou. On vždycky vyleze nahoru (má lana, kladky, háky, cepí, závory) a já na něj čekám dole.

Jacka_dominikanka napsal/a:

Junior86 :

A jak se dorozumíváte?


Jacko, omlouvá tě, že tu nejseš zas tak dlouho. V tématu o JMELÍ se ZÁSADNĚ cituje celá konverzace - aby se neztratil náboj B):D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#75 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1087 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 11:00

dr.vota napsal/a:

To mohl být bomba event.
Já Cimrmany znám.
Právě proto jsem to napsal jinka :o Jjak se ta první věta spustí, tak je to jak lavina, vůbec se to nedá zastavit :D
  • 0

#76 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 11:06

ad volný pohyb: v NP je povolen, s vyjímkou oplocených zón, 1.zón a speciálních lokalit v době hnízdění chráněných druhů ptáků. Správy NP to vyhlašovaly jako vnitřní předpis, pravdou ale je, že by musely stejně ustoupit dle nálezu soudu... teď to hledat nebudu. Takhle si zachovaly tvář. No a "topol" hanska: princip "co není zakázáno, to je povoleno" je prosimich základním kamenem demokratického práva všude na světě. Bez něj by to prostě nešlo. To ovšem totalitnímu popletenci těžko vysvětlovat. Pojem "ohlašovací povinnost" má také jiný smysl, než se tu předkládá.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#77 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 11:26

mysakmorce napsal/a:
To já na něj vždycky zavolám: "házej"!


A co když vás neslyší?
  • 0

#78 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 11:28

Smrk napsal/a:

mysakmorce napsal/a:
To já na něj vždycky zavolám: "házej"!


A co když vás neslyší?


A musi slyset? Nestaci hazet jmeli dolu?
  • 0

#79 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 11:34

Citecka napsal/a:
ad volný pohyb: v NP je povolen, s vyjímkou oplocených zón, 1.zón a speciálních lokalit v době hnízdění chráněných druhů ptáků. Správy NP to vyhlašovaly jako vnitřní předpis, pravdou ale je, že by musely stejně ustoupit dle nálezu soudu... teď to hledat nebudu. Takhle si zachovaly tvář.

Nemáš úplnou pravdu, toto tvé tvrzení platí jen pro Krkonoše, Šumavu a Českosaské Švýcarsko, v Podyjí se lze pohybovat jen po značených stezkách i ve II. zóně, na Slovensku se lze pouze po značených cestách (případně místech uvedených přímo v návštěvním pořádku daného NP) pohybovat na celém území NP, mnohde je to omezeno i časově.
  • 0

#80 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2013 - 11:35

Citecka napsal/a:
Jacko, omlouvá tě, že tu nejseš zas tak dlouho. V tématu o JMELÍ se ZÁSADNĚ cituje celá konverzace - aby se neztratil náboj B):D

Dobrá, dobrá, kaju se a slibuju, že příště se polepším. :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama