Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2761 odpovědí na toto téma

#2741 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2024 - 17:47

Jde vám logovat? Na webu mi to hlásí: 

 

Selhalo odeslání logu

Něco neproběhlo v pořádku. Zůstaň na této stránce pro zachování textu logu a zkus to odeslat později.

 


  • 0

#2742 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2024 - 18:43

Tak nejdříve jsem musel dávat F5, pak to odeslat šlo, po chvíli už se to odesílalo normálně, tak nevím, co za tím mořem dělají... Asi zase neděle večer:-(


  • 0

#2743 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2024 - 20:02

V logu jsem chtěl zvýraznit část slova tučně a to takto:

nelovím

V náhledu zobrazení před odesláním logu je to správně, po odeslání logu se slovo objevilo v logu s formátovacími znaky:

**ne**lovím

Dám editovat log a tam je to zase správně. Pokud slovo rozdělím mezerou, tak je to správně ne lovím.

 

Je toto vlastnost, tedy nemožnost formátovat jen část slova?


  • 0

#2744 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2024 - 12:18

Já na to už taky narazil. Značky markdownu musí být ohraničené mezerami, aby byly identifikovány a formátovalo se podle nich. Což vylučuje použití uprostřed slova, bohužel.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2745 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2024 - 12:12

Podle mě je to špatná interpretace ze strany Grounspeku. Nenašel jsem nic ohledně nutnosti ohraničení mezerami. Navíc v náhledu je to správně.


  • 0

#2746 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2024 - 15:18

Funguje vám wherigo.com ?

 

Já dostávám hlášku

 

Server Error in '/' Application.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#2747 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2024 - 15:21

 

Funguje vám wherigo.com ?

 

Já dostávám hlášku

 

Server Error in '/' Application.

 

wherigo.com (i jen takto bez parametrů) mi vrací stejnou chybu


  • 0

#2748 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2024 - 7:51

funguje


  • 0

#2749 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2024 - 7:55

I mě wherigo funguje, ale geocaching.com se mi načte a nic. Mapy žádné a políčko map je neaktivní. Pokud se přihlásím z anonymního okna je to OK. Firefox, win7 a win10. Na dvou počítačích to nejede, na třetím ano. :-(


  • 0

#2750 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2024 - 8:49

I mě wherigo funguje, ale geocaching.com se mi načte a nic. Mapy žádné a políčko map je neaktivní. Pokud se přihlásím z anonymního okna je to OK. Firefox, win7 a win10. Na dvou počítačích to nejede, na třetím ano. :-(

 

Na geocaching.com chodím přímo na mapu a ta funguje. Ale na hlavní stránce jsem zkoušel vyhledávání a nic...


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#2751 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2024 - 9:03

I mě wherigo funguje, ale geocaching.com se mi načte a nic. Mapy žádné a políčko map je neaktivní. Pokud se přihlásím z anonymního okna je to OK. Firefox, win7 a win10. Na dvou počítačích to nejede, na třetím ano. :-(

Když jde v anonymním okně, tak bych doporučil promazat cache prohlížeče od počátku věků (cookies, obrázky a soubory v mezipaměti, údaje hostovaných aplikací)  

FireFox to bude mít trochu jinak.


  • 0

#2752 Bluefrogovi

Bluefrogovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2024 - 7:19

Na GC nám úplně nefunguje vyhledávání, ale máme jiný problém. Už přes týden nam nefunguje propojení Cge:o a GC. Na mapě se neobjevují premium kešky a nejde se zalogovat ani přihlásit. Mate s tím taky někdo problém?
  • 0

#2753 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2024 - 20:22

Koukám jako puk - ony se fakt přestaly zobrazovat archivované keše v seznamech ve veřejných profilech...

A platí to i pro eventy a CITO..

 

Když si otevřu někoho jiného profil, tak se mi sice zobrazí, že založil tolik a tolik keší toho a toho typu, ale pokud jsou všechny archivované, po rozklliknutí do seznamu uvidím akorát mrtvou nulu a žabáka hlásajícího DNF.

Takže přehled a možnost dohledat něco v minulosti - taky mrtvá nula.

 

To zas vymysleli v Graundspíku proč, proboha...?

 

----

 

P.S. Dokonce když si otevřu svůj vlastní veřejný profil, tak ani tam nevidím svoje archivované eventy a CITO.

Je to celé místo na nějakou databázi napojeno na gc.com mapu a ta archívky nezobrazuje. Takže ani na ni napojené seznamy nic zobrazit nemůžou.

 

Moc moc doufám, že je to jen nějaký dočasný úlet, a ne další gdoprd "vylepšení".


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 24 duben 2024 - 21:33

  • 0

#2754 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2024 - 9:00

Archivky se pořád ukazují, když na ně mám odkaz. Takže zlatý Geoget. Tam mám všechno, ve stavu kdy jsem našel. Takže pokud šlo něco do archivu, prokilknu na to. Ale jak dlouho? Možná časem usoudí, že archivky už nikoho nezajímají a zruší je úplně.


  • 0

#2755 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2024 - 9:15

Jenže když se chci podívat, co kompletně kdo založil, kouknout třeba do souboru jeho starších eventů nějak tematicky propojených nebo do série keší, z nichž některé jsou v archívu a některé ne, mám smůlu.

 

Nebo jsou i mysterky, které se odvolávají na nějaká data z keší, které jsou už v archívu a které si luštitel musí najít sám přes ownerův profil - jak ale teď?

Akorát dost složitějc přes Project. Nebo přes placený. (Pokud ten to časem nezatrhne taky.)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 25 duben 2024 - 9:35

  • 0

#2756 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2024 - 14:14

Prosím, poradíš mi, jak se to hledá přes Project. Moc ho nepoužívám, tak se nevyznám. Občas se dívám na osud zavřených keší, když znám autora.


  • 0

#2757 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 885 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2024 - 15:07

Project-GC zobrazuje i archivované kešky, a to jak ve všemožných statistikách, tak i u profilů, pokud to ovšem některý kačer nezakáže. Pokud tedy znáš ownera, tak si můžeš zobrazit jeho "Profile Stats", a tam na záložce "Hides" jsou jeho založené kešky i eventy včetně archivovaných. Ve statistikách se pak hledá hůře, musí se zvolit vhodná statistika s použitím filtrů. Aktivní kešky jsou modré, disablované šedé a archivované černé. No a u všech zobrazených kešek funguje proklik na jejich stránku.


  • 0

#2758 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2024 - 18:44

Zobrazují se i na mapě (srovnání mapy) po otevření patřičného filtru. Ale tam zas bez placených služeb, tudíž možnosti vytvářet si vlastní filtry, nejde přidat jméno ownera. V podstatě ti to vyplivne jen milion archivek v dané oblasti.


  • 0

#2759 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 0:37

Už se tam ty archívky zase objevují. V jiné formě, ale hurá.


  • 0

#2760 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 12:14

Ahoj,
A jak jste na tom s Adventure Lab?
Nejde mi mapa, ani prihlaseni ani restart Telefonu.
Už od rána.
  • 0
kačer




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama