Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.7


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
150 odpovědí na toto téma

#101 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 18:08

Tak to by me vazne zajimalo, kde se ti tam ty znaky vzaly. V listingu strandardne nejsou - az na jednu chvili, kdy mel GS chybu :) EDIT: najit listingy s temito znaky a opravit, by asi nemel byt problem - pomoci SQL najdes, kese treba smazes a pres gc.live importujes znovu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#102 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 18:17

takže jsem si dala jen blízké okolí - a to mi schroustlo bez problémů a to mi pro příští týden stačí. Zatím to teda nebudu pokoušet znovu , ale pokud budu potřebovat nahrát větší okruh a kousne se to, popíšu přesně místo problému. Díky všem za pomoc...
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#103 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 18:21

Je dost mozne, ze pri dalsim pokusu budes mit aktualizovana data (myslim zejmena logy) a pak uz ti to vubec nemusi udelat zadny problem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#104 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 18:23

za poslední dva měsíce jsem to zkoušela snad dvacetkrát :( :) :) a jen jsem se tady zeptala, tak to funguje :) to je super ... ale je fakt, že jsem vzdálenost zmenšila...
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#105 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 18:27

Tak to mas jednoduche - zvysuj okruh a pak z nich odeber ten puvodni okruh a mas mensi mnozstvi kesi, mezi kterymi ta problematicka je.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#106 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 22:04

Pouze dotaz, nechci plácat nové vlákno. GG skvěle filtruje, takže se asi nejen mě filtry tak nějak samovolně množí. Neexistuje formulářový prvek (jestli se tomu tak správně říká), který by zobrazoval rozbalovací seznam, který by se dal "třídit"? Něco jako seznam s odrážkami ve Wordu nebo jako menu-podmenu. Často se radí používat plugin Combine. Pokud je součástí standartní instalace, nemohl by mít taky rozbalovací seznam pro jednoduchý výběr z několika dávek? Dík za odpověď, zdeziz
  • 0

#107 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 22:22

A nestojí za to občas ty nepoužívané filtry mazat? Nebo na jednorázové použití ho prostě neukládat? Taky už jich mám hodně. Ale v Kombajnu mám jen asi 5 dávek, tam zatím problém nevidím ( export do navigace, do statistik, aktualizace, stažení nových...)
  • 0

#108 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 22:54

Možná by bylo dobré mít možnost smazat i základní filtry, které stejně nepoužívám...
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#109 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 6:52

zdeziz napsal/a:
Pouze dotaz, nechci plácat nové vlákno. GG skvěle filtruje, takže se asi nejen mě filtry tak nějak samovolně množí. Neexistuje formulářový prvek (jestli se tomu tak správně říká), který by zobrazoval rozbalovací seznam, který by se dal "třídit"? Něco jako seznam s odrážkami ve Wordu nebo jako menu-podmenu.
Často se radí používat plugin Combine. Pokud je součástí standartní instalace, nemohl by mít taky rozbalovací seznam pro jednoduchý výběr z několika dávek?
Dík za odpověď, zdeziz


Odpoved na prvni otazku je snadna: existuje listbox, kde je mozne radit polozky podle abecedy. Tridit vsak neumoznuje. Musel by se pouzit TreeView a rozdelit filtry do kategorii, ... To je nesnadne na udrzbu uzivatelem - nadelal by si v tom zmatek. Navic si myslim, ze neni duvod k tomu neco takoveho zavadet.
PS.: Kolik lidi si rozdeluje pluginy do skupin? A tam to ma smysl!

V prvni rade je treba pro filtry pouzivat nazvy, ktere umozni snadnou a rychlou orientaci v seznamu. Mam filtru cca 20, umi si predstavit smysluplny pocet kolem 40, pak uz mi pripada, ze bys mel filtr na kazdou malickost nebo ze si ukladas jednorazove pouzite filtry.

No a te otazce ohledne Combine nerozumim. Mam asi 70 pluginu a nemam s tim problem. Mas jich vic? ;) Jaky rozbalovaci seznam bys kde chtel? Pokud si z davky vytvoris plugin, muzes si je radit do skupin mechanismem pluginu jak te napadne. Pokud davky nemas jako pluginy, mas je v seznamu razene abecedne podle jmena. Navic si seznam muzes zprehlednit pouzitim vhodne ikonky, ktera ti hodne urychli vyhledani v seznamu. Pokud mas plugin, ktery pouzivas casto, soupni si jej na toolbar.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#110 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 6:59

VasaM napsal/a:
Možná by bylo dobré mít možnost smazat i základní filtry, které stejně nepoužívám...


To uz tady bylo. Odpovim tedy stejne: co ti na tech par filtrech, ktere jsou v instalaci, vadi? Smazat je muzes. Pokud je smazes i v distdata, nebudou se ti tam pri dalsim spusteni GG obnovovat. Ale stejne se ti obnovi pri aktualizaci GG. Kazdy program ma neco, co je soucasti insdtalace. Pouzivas ve Wordu vsechny nainstalovane styly? A prekazeji ti nejak ty, co neouzivas? A vadi ti, ze kdyz si je odstranis, pri aktualizaci Wordu je mas zase zpet?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#111 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 8:05

osobne mi staci, ze se filtry radi podle abecedy
[!] Mysterky k luštění
[E] GPX (HK, Pce, Sem) -Wpt
[E] POI (Cela CR) +Wpt
[E] POI (Polsko, Dolnoslaskie) +Wpt
[T] Archeocaching
[T] FTF
[T] Noční Keše
[T] Temné Keše
[T] TOP
atd.. [E] jsou exporty, [T] je filtrovani podle tagu, ..
  • 0

#112 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 14:46

Díky za radu, jak je odstranit. Je to řešení, jak je zpřehlednit - některé jsem nikdy nepoužil a tak jsem je smazal. Ostatní jsem jen poupravil a přejmenoval...
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#113 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 17:16

Kdyz je prejmenujes v datadir, je to stejne jako bys je smazal. Jakmile znovu spustis GG, zjisti, ze je tam nema, a z distrib je tam znovu zkopiruje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#114 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 17:30

To už jsem taky kdysi zjistil. Proto jsem je smazal i z distdata a je po problému...
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#115 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 18:25

Díky za vyčerpávající odpověď. 1.otázka byla spíš jen technická, jestli existuje i nějaké "profi" řešení se stejným výsledkem, jakého dosáhne mikrom v ukázce(řeším to stejně). 2. otázka ohledně dávek byla myšlena tak, jestli by na dávky, které nemám jako plugin, nemohla instalace Combine přidat na toolbar rozbalovací seznam s dávkami, jako podpora pro zavilé kombinátory. To jen na vysvětlenou. Ty základní filtry by smazat jít neměly, kdejakej šťoura jako já to překombinuje a rozvrtá tak, že se rád vrátí k původním! :) Možná by mohli mít nějaký příznak, aby se řadili na začátek nebo konec seznamu, a nepletli se mezi ostatní, než se uživatel dovtípí, že si má tak označit svoje filtry. Toť můj návrh. Ještě jednou dík zdeziz
  • 0

#116 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 18:28

Však ony snadnou cestou smazat nejdou, protože se při příštím spuštění (instalaci) obnoví. Je nutné je smazat ještě ve složce distdata a ta se běžně nepoužívá.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#117 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 19:12

zdeziz napsal/a:
2. otázka ohledně dávek byla myšlena tak, jestli by na dávky, které nemám jako plugin, nemohla instalace Combine přidat na toolbar rozbalovací seznam s dávkami, jako podpora pro zavilé kombinátory. To jen na vysvětlenou.


Combine pri instalaci neobsahuje zadne davky, takze tam neni co davat.

Davky si muzes dat jednak na toolbar a druhak do menu. V menu si je muzes udelat v rozbalovacich seznamech jak te jen napadne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#118 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 19:46

Zdravím, měl bych malou drobnost. Doposud jsem nově nalezené keše (kvůli statistikám) stahoval pomocí geojarry a kdesi jsem zaznamenal dobrou radu použít Databáze -> Import -> Stáhnout vaše nálezy.

Nově nalezené keše to stahuje parádně, jenže spolu s nimi mi to stahuje keše, které jsem nenašel, ale zanechal u nich nějaký pozdrav typu WN, DNF, NM, ... Těch keší není bohužel málo a tak mám v databázi nalezených keší také keše, které jsem nenašel.

Šlo by, přejmenovat funkci tak, aby její název odpovídal její činnosti (Stáhnout vaše logy)?
Šlo by, přidat funkci, která bude stahovat skutečně jen a pouze nálezy? (Nevím jaké jsou možnosti GC API)

Je to jenom taká prkotina, ale docela mě to zmátlo, když jsem to poprvé použil a stahovalo se něco, co jsem neočekával, nechápal jsem, co to je za keše, často zahraniční, u kterých jsem si matně vybavoval, že jsem je hledal a propadal jsem panice, že mi tamní owneři smazali logy či co.

Díky moc :)
  • 0
\m/

#119 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 19:52

Ja mam pocit, ze tam byl prave problem s tim API, ktery proste posle vsechny tvy logy a nezajima ho, ze to neni FI. Kazdopadne z vetsi casti to (vetsinou) jsou nalezy, takze proto ten nazev :) Jinak si myslim, ze ty kese navic v DB nicemu nevadej, ne? :)
  • 0

#120 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 10:58

Ahoj, dá se prosím ovlivnit, jaká mapa se otevře v dialogu na zadání nového waypointu (malá ikonka mapy)? Teď mi to zobrazuje Google Maps, já bych raději mapy.cz, ale nastavení jsem nikde nenašel... Díky za radu
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama