Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.8


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
279 odpovědí na toto téma

#181 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 15 July 2013 - 12:17

už jsem viděl ledacos, ale teď nevím - bude mi to stačit na aktualizaci databáze? B)
  • 0

#182 jeef

jeef

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 15 July 2013 - 13:21

dr.vota napsal/a:
už jsem viděl ledacos, ale teď nevím - bude mi to stačit na aktualizaci databáze? B)


Basic Member a Premium Member znám, ale co je tohle za účet? :-)
  • 0

#183 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8794 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2013 - 16:41

Pár dní mi to dělá takovouto věc. Píše, že jsou aktualizované pluginy (BadgeGenII, MyOwnStat). Aktualizuju je a v seznamu pluginů mám oba, ten starý s vykřičníkem. A příště to chce zase aktualizovat. Zkusil jsem ten starý odinstalovat, ale vzalo to oba a musel jsem ho znovu instalovat a pak nastavovat.
  • 0

#184 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2013 - 16:45

dr.vota napsal/a:
už jsem viděl ledacos, ale teď nevím - bude mi to stačit na aktualizaci databáze? B)

Pěkné přetečení (2^31-1).
  • 0

#185 KraliCZek

KraliCZek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2013 - 17:23

mpik napsal/a:
Pár dní mi to dělá takovouto věc. Píše, že jsou aktualizované pluginy (BadgeGenII, MyOwnStat). Aktualizuju je a v seznamu pluginů mám oba, ten starý s vykřičníkem. A příště to chce zase aktualizovat. Zkusil jsem ten starý odinstalovat, ale vzalo to oba a musel jsem ho znovu instalovat a pak nastavovat.


Mam uplne stejny problem.Nevi nekdo jak to vyresit??
  • 0

#186 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2013 - 17:30

I já mám ten samej problém.
  • 0

#187 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2013 - 17:41

omlouvám se, trajdala jsem po keškách a k tomu taky občas musím být v práci, nějak nebyl čas sem zajít... díky všem, hlavně se kvůli takové prkotině nehádejte ANO, NAHRÁLA JSEM SI DO GEOGETU VŠECHNY AKTIVNÍ a všechny ARCHIVOVANÉ KEŠE DANÉ OBLASTI , tak jak vždycky - od té doby, co jsem si oblíbila geoget, ho využívám často a často si aktualizuji kešky i aktualizuji archivované. A pak natáhnu do navigace filtr, kde mám jen aktivní keše (ani disable, ani archiv, ani nalezené)......... no a mezi nimi se mi nahrále JEDINÁ TAHLE ARCHIVOVANÁ A tohle je poprvé, co se mi tahle keš objevila v gg v seznamu normálně "černá" - ani nezmodrala, ani nezčervenala jako archivovaná" prostě byla stejná před i po :) Ale zatím se mi to stalo poprvé............tak fakt nevím co je blbě :) třeba jen horko trpaslíkům v drátech
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#188 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2013 - 18:42

mpik napsal/a:
Pár dní mi to dělá takovouto věc. Píše, že jsou aktualizované pluginy (BadgeGenII, MyOwnStat). Aktualizuju je a v seznamu pluginů mám oba, ten starý s vykřičníkem. A příště to chce zase aktualizovat. Zkusil jsem ten starý odinstalovat, ale vzalo to oba a musel jsem ho znovu instalovat a pak nastavovat.


V balicku pro MyOwnstat byl chyba, tu jsem dnes dopoledne opravil. Pokud uz mate nainstalovani, smazte adresar script\MyOwnstat\Repository, krety tam nema co hledat. Pak by melo byt vse bez chyby. Pokud ne, a DrakMrak se neozve, dejste mi vedet, kouknu se na to. Ale u sebe jsem to timto postupem vyresil a pak promitl do instalacniho balicku, ktery jsem Drakovi aktualizoval.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#189 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2013 - 18:55

U mě zabralo díky.
  • 0

#190 Abhoras

Abhoras

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 10:41

Mám dotaz ne práci s waypointi v Geogetu. 1) Jde nějak hromadně změnit prefix u waypointů? Resp. aby všechny finalní waypointy měli prefix FW? 2) Jde nějak hromadně změnit typ waypointů z importovaných na ručně vložené (aby fungoval exportní plugin pro přesun keše na finálové souřadnice)? 3) Dají se nějak vyfiltrovat keše, které mají více než jede finální (nebo jiný typ) waypoint? Díky
  • 0

#191 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 10:59

1. tak v pocitacich obecne lze vsechno, tedy i toto. ale v GG na to zadny nastroj neni. On k tomu take neni zadny duvod. Pokud bys to udelal, hned prvnim importem bys tam mel znovu vsechny body znovu s puvodnim prefixem.

EDIT: on je problem v tom, ze prefix musi byt jedinecny a invence autoru kesi je bezbreha. Takze klidne ma prefix FW pro jiny nez finalovy bod. Musel bys tedy kontrolovat jedinecnost prefixu a pak pripadne ten jiny FW zmenit na neco jineho (opet jedinecneho), abys finalovemu mohl dat FW.

2. ano, toto lze relativne snadno pomoci SQL

3. ano, opet pomoci dalsiho SQL
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#192 Abhoras

Abhoras

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 11:29

Gracie, já věděl že to nějak půjde. Dokonce jsem i tušil to SQL. Už bych se ho taky měl naučit :)
  • 0

#193 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 11:45

Pokud nevis, co je co, bud s tim SQL vazne hodne opatrny. A databazi si zalohuj.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#194 Abhoras

Abhoras

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 12:16

gord napsal/a:
Pokud nevis, co je co, bud s tim SQL vazne hodne opatrny. A databazi si zalohuj.


Provedeno. Zatim se tam nic nerozsypalo, takže v pohodě. Předpokládám, že na dotaz 1) by se taky dalo odpovědět pomocí SQL? Jen tak pro zajímavost teda.
  • 0

#195 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 12:28

Myslim, ze prostym SQL by to eslo. Prave proto, ze musis testovat a nastavovat jedinecnost prefixu, jak jsem psal vyse.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#196 Abhoras

Abhoras

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 12:42

A právě proto jsem hledal keše s více Final WP :)
  • 0

#197 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 13:59

Jak odečíst ze seznamu ? Odečítací funkce která je nazvaná "Odebrat ze seznamu" podle mého názoru funguje opačně než bych potřeboval - odebírá podle seznamu ze zobrazeného.
  • 0

#198 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 14:08

Ano, to je vecny problem. Pojem seznam vyjadruje seznam zobrazenych bodu a pak soubor ggt se seznamem kodu nejakych bodu. Odebrat ze ze seznamu podle seznamu :) znamena, ze se vezme soubor ggt a kese, ktere jsou v nem uvedeny, se odeberou ze seznamu zobrazenych kesi. Pokud chces opak, uloz seznam zobrazenych kesi do ggt souboru, pak nacti (zobraz) kese podle "puvodniho" ggt seznamu a odecti od nej ten ggt, ktery sis ulozil (na zacatku tohoto odstavce). (Combine ma funkci na scitani a odcitani dvou ggt souboru. Muzes pak take zobrazit vysledek.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#199 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 14:18

gord napsal/a:

Pokud chces opak, uloz seznam zobrazenych kesi do ggt souboru, pak nacti (zobraz) kese podle "puvodniho" ggt seznamu a odecti od nej ten ggt, ktery sis ulozil (na zacatku tohoto odstavce).


Nojo, ale ty co potřebuju aby v GGT zůstaly, tak to jsou ty co v databázi nemám a je zapotřebí je dotáhnout. O tom to je...
  • 0

#200 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2013 - 14:22

Tak pouzij tu funkci combine, tak, ze si podle ggt nechas vyjet kese v DB, ulozis do jinyho ggt, odetes je od sebe amas chybejici kese. pak pres combine das dotahnout kes ez ggt a je to.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama