Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.8


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
279 odpovědí na toto téma

#221 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 14:43

Indentace opravena. Rozhodne to nebylo zamysleno bez ni, v originalnim stylu je indentace nadefinovana, nicmene s preklepem (chybela mezera ;)), takze se to neuplatnilo. Opraveno, nahlaseno.
  • 0

#222 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 16:20

Hej, ten wrap se mi hooodne libi! Jinak souhlasim s Valickem - taky mi ta modra hodne chybi. Ale jinak pekny :) EDIT: koukam ted do user:skript do tabulky pluginu apod. a prijdou mi tam (v popisu pluginu) ty pismenka dosti maly. A nejde mi na rozum, proc jsou v tabulce odrazky pred nazvama pluginu :D
  • 0

#223 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:17

... protoze to ten plugin, co ten vypis generuje, takto dela. Ja ho nepsal.
  • 0

#224 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:37

Prihodil jsem tomu pozadi stejne modry nadech, jaky mela stara stranka. Vyrazne modry banner se ale sem fakt nehodi. Snazil bych se ten design drzet co nejcistsi.
  • 0

#225 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:47

H: ja vim, ze za to muze ten plugin. Jen mam celkme problem se na tak maly pismenka soustredit (a delat prasarny se zvetsovanim stranky s emi fakt nechce). Pekne prosim, udelej aspon ty pismenka o malinko vetsi, tohle jsou vazne hrozny blechy.:(
  • 0

#226 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 8:47

Trochu jsem si s tim pohral.
  • 0

#227 Fantom007

Fantom007

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 10:08

Věnoval jsem tomu skoro dva dny, zkoušel starší verze Geogetu, laboroval se spoustou variant nastavení, a nakonec jsem zjistil, že vše má na svědomí zaškrtnutá volba Zmenšit velké obrázky. S touto volbou se vytváření offline listingu (při vypnutém internetovém připojení - jen z cache) protáhlo z minuty a dvacet sekund na více než osm minut, přestože počet zmenšených obrázků byl při porovnání pouze kolem dvaceti (ze šestnácti tisíc obrázků = asi 1400 keší). Vypadá to, že problém nenastává až při stahování posledních snímků, ale už v jeho průběhu (sledoval jsem postupně narůstající diferenci stažených snímků / snímků ke stáhnutí). Tento počet nedotažených obrázků kolísal od dvaceti ke dvěma, úplně neuspěl ani jeden z přibližně padesáti pokusů o vytvoření offline listingu. Prosím autora, aby se na to podíval.
  • 0

#228 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 11:41

H: mas nejak vyreseny jazykovy mutace araratu? jde mi o to, jestli je treba u pluginu nutny mit pro kazdej jazyk extra stranku, protoze by mi to prislo celkem zbytecne slozity. jinak jsem si vsimla, ze jak jsou na strance kazdyho pluginu ty odkazy pro primou instalaci, tak obrazek s napisem Nainstalovat do GeoGetu je ponekud malinkatej,m coz je trochu kontraproduktivni, kdyz se instaluje pres kliknuti prave na nej :)
  • 0

#229 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 11:48

Jazykove mutace tam poresene jsou. Cely web detekuje jazyk prohlizece, a pokud je cesky, ukazuje ceskou verzi, jinak anglickou. Jak je to zarizene, se podivej treba do zdrojaku hlavni stranky.
  • 0

#230 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 11:50

petulinka1 napsal/a:
jinak jsem si vsimla, ze jak jsou na strance kazdyho pluginu ty odkazy pro primou instalaci, tak obrazek s napisem Nainstalovat do GeoGetu je ponekud malinkatej,m coz je trochu kontraproduktivni, kdyz se instaluje pres kliknuti prave na nej :)


Obrazek mam velkej jako krava.. akorat ta oblast, kde to reaguje, je ponekud mensi. Nejak se to musi prepsat.
  • 0

#231 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 12:11

Aaa, uz to vidim. Vim, ze tam je i sekce en, tak jsem si nebyla jista, jak to je :DTu autodetekci jsem si tak nejak domyslela, kdyz neikde neni prepinaci vlajecka:)Zkusim s tim v prubehu casu neco porobit, ale za nic nerucim a rozhodne ne za spravnost :D
  • 0

#232 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 13:11

sekce en je takovy historicky relikt, ktery potrebuji nejak predelat prave do tohoto noveho autodetekcniho systemu.
  • 0

#233 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 16:32

Ještě jedna prosba, tak trochu kosmetická. Všimnul jsem si, že v novém template Araratu je problém s pravým menu stránky. Konkrétně tehdy, když je na stránce box přes celou (nebo skoro celou) šířku. Box se v tom případě vykreslí až pod menu. Nejvíc to vadí na stránkách doplňků, které mají více kapitol a na začátku blok s instalací GIPu (viz obrázek). Experimentálně jsem odzkoušel, že box může mít šířku maximálně 84%. Prosím o úpravu instalačního pluginu. Díky...;)

EDIT: Šířka menu není relativní, nemá to tedy vlastně řešení. Beru zpět...!
  • 0

#234 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 17:02

kire: taky uz jsem an to koukala, kosmeticky to vazne neni moc pekny :/ H: no, ono tam toho uz ani mooc nejni (tri stranky nebo kolik). ale obcas je tam ta eng tak jako tak "funny", jedno, jestli v en sekci nebo mezi tema <if>. zkusila jsem si neco na kousku v user:skript, jeste musim vyzkouset, jestli mi to fachci (chrome si mele svoji, ze prej anglicky ne a ne)
  • 0

#235 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 17:49

jeste jednou k tem casovym zonam - je to nejake divne. Smazl jsem tag v cele databazi a nechal do divider doplnit znovu, ale u vetsiny ceskych kesi mi nastavil Etc/GMT, u cca desetiny Europe/Prague, u nekterych dalsich pak Etc/GMT+1. GMT je v cechach blbost ne? Ze bych mel nejake rozbite polygony? kde je vlastne najdu a pripadne kde sezenu ty spravne? Koukal jsem do zdrojaku divideru, ale popravne jsen nepochopil jak vlastne funguje :)
  • 0

#236 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 22:06

Parkis napsal/a:
jeste jednou k tem casovym zonam - je to nejake divne. Smazl jsem tag v cele databazi a nechal do divider doplnit znovu, ale u vetsiny ceskych kesi mi nastavil Etc/GMT, u cca desetiny Europe/Prague, u nekterych dalsich pak Etc/GMT+1. GMT je v cechach blbost ne? Ze bych mel nejake rozbite polygony? kde je vlastne najdu a pripadne kde sezenu ty spravne?
Koukal jsem do zdrojaku divideru, ale popravne jsen nepochopil jak vlastne funguje :)


Divider vola interni funkce Geogetu, ktere se o to postaraji. Polygony casovychj zon se instaluji automaticky jako balicky, stejne jako polygony statu.

GMT+1 je ve sve podstate spravna zona, jen tam asi nebude fungovat spravne cas. Co napsat, u kterych kesek ti to dela, aby se to dalo porovnat s ostatnimi?
  • 0

#237 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2013 - 13:37

Jeste jednou k araratu - bude jeste nekdy fungovat skryta a rozbalitelna cast stranky? Pouzivam to ke skryti zmen starych verzi pluginu. Nechci o to prijit, uz jsem to mockrat vyuzil. Ale pripada mi zbytecne, aby to bylo videt porad.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#238 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2013 - 16:16

To nevim, protoze to uz nejak nefunguje hodne dlouho, to s updatem nesouvisi.
  • 0

#239 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2013 - 22:00

HaLuMa napsal/a:

Parkis napsal/a:
jeste jednou k tem casovym zonam - je to nejake divne. Smazl jsem tag v cele databazi a nechal do divider doplnit znovu, ale u vetsiny ceskych kesi mi nastavil Etc/GMT, u cca desetiny Europe/Prague, u nekterych dalsich pak Etc/GMT+1. GMT je v cechach blbost ne? Ze bych mel nejake rozbite polygony? kde je vlastne najdu a pripadne kde sezenu ty spravne?
Koukal jsem do zdrojaku divideru, ale popravne jsen nepochopil jak vlastne funguje :)


Divider vola interni funkce Geogetu, ktere se o to postaraji. Polygony casovychj zon se instaluji automaticky jako balicky, stejne jako polygony statu.

GMT+1 je ve sve podstate spravna zona, jen tam asi nebude fungovat spravne cas. Co napsat, u kterych kesek ti to dela, aby se to dalo porovnat s ostatnimi?

Ono se to chová dost podivně a moc se mi nedaří nasimulovat opakovatelný výsledek. Skoro to vypadá že problém nastane pokud ve zpracovávaných keších je těch časových zón víc. Když jsem dal do pokusné databáze 40 českých keší, přiřadily se správně (u pár z nich bylo Europe/Berlin, ale ty byly blízko hranic takže asi jen nepřesnost polygonů). Když jsem tam ale přidal další keše z jiných pásem, tak se začaly blbě přiřazovat i ty české.
Tady je ta testovací databáze kde je vidět co divider přiřadil (1,3MB): https://copy.com/WGi7xuCtGKBe
  • 0

#240 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 10:32

Jenom taková malá technická. Proč divider používá polygony na časové zóny? Časové zóny jsou přece podle států/zemí a to je informace která už v databázi je i bez polygonů. Stačilo by přeci přidat mapování Country/State -> časové pásmo.
  • 0
MaFa




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama