Přejít na obsah


Fotka

Rekord v počtu typů keší za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#181 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 07 září 2013 - 18:53

Zítra si svůj hon na 12 ikonek užijte. Já si dnes svých 10 ulovila. A teď šup nožky do škopíčku :D Na náměstí ve Zbraslavi byli dnes veteráni a myslím, že pořadatelé nechápali, co tam všichni tajtrlíkují s úklidovými potřebami :D
  • 0

#182 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 4:48

Tak jsem úspěšně zaspal první autobus...nu což, hned od rána sklus třičtvrtě hodiny :@:D
  • 0

#183 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 13:32

Tak nám se zadařilo hurááá :)
  • 0

#184 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 16:21

Hlásím, že mě se taky povedlo, uloveno toho dneska hrozně moc, včetně 12ti typů. Jdu spát, neb jsem vstávala o půlnoci, uvidíme, kolik toho do zítřka zapomenu. Chvílema to nebylo o hledání, ale o mrskání razítek do všeho, co se objevilo uprostřed davu pod stromem (taky jsem si razítko přitom zničila).. nějak jsem ztratila přehled, co všechno vlastně mám :D
  • 0

#185 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 19:50

Vše uloveno!! :) EDIT: Kde jste se skrývali Mufa a zvedavkanocni? Hledal jsem a nenašel - i když, v tom rumraji jsem byl rád, že jsem se sám neztratil... :D
  • 0

#186 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 16:27

V noci jsem běhala kolem rybníka, na CITU jsem poctivě sbírala u trati, vodila němce po místní multině, protože nerozuměli ani slovo... jsem tam byla pořád, ale neplánovaně v červeným, ne ve žlutým, tím to bude :D
  • 0

#187 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 17:13

No Koukam ze s Mufou sme se asi potkali -- u tahani kabelu sem taky asistoval stejne jako u logovani do jeste nepublikovane kese --tam sem cizincum vysvetloval, ze se jedna o kes pro event, ktera teprve publikovana bude a oni meli velkou legraci z logovani do kese nekese. Ja se ani moc nemaskoval -- obtloustly jedinec s trackovatelnym trickem Den polevky Gaspacho se zviretem, ktere zoologove zatim z nedostaku poznatku oznacuji jako psa - jako sem spis nevnimal. CITO bylo defacto mym 8 typem kese ten den. kdy tech 7 pred tim sem lovil od pulnoci v okresech Trutnov a Nachod. Pak uz jen eventy, megaeventy, maze a prresun k webce do Teplic. Teda musim rict, ze to byl celkem mazec.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#188 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 18:56

KulisekW napsal/a:
Vše uloveno!! :)

EDIT: Kde jste se skrývali Mufa a zvedavkanocni? Hledal jsem a nenašel - i když, v tom rumraji jsem byl rád, že jsem se sám neztratil... :D


Zvedavka nezaspala, ale flákala se a užívala spíš setkání než kešování.;) Jenom známých z jihu bylo na jeden event.:P Jeremyho s dětmi jsem radši moc svou angličtinou neděsila, jen dostali všichni dětský suk a on si začal hrát na dítě.:D
Sice jsem kolem davů stojících u keší všude možně procházela, ale nelogovala - došla jsem na konec Stromovky na Malou říčku a Kopec Pecka ( tam jsme spolupracovali s místním kačerem na odpovědích na otázky a dostala jsem další dobré rady k HMD ), cestou vzala Křižíkovu tramvaj ( tam jsem se mírně zasekla s příjemnou kačerskou dvojicí, skoro jsem uvažovala, že bych si dala třetinku piva a pozorovala spolu s nimi hledání jiných ) a to bylo všechno. Díky tomu, co se kdy kde konalo jsem toho nachodila sem tam dost a zastavit se na další tři keše u Karlova mostu se mi z časových důvodů nepodařilo.
PS: celá léta nechápu, proč se nadává na Pražáky - znám a poznávám samé příjemné;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama