Přejít na obsah


Fotka

Rekord v počtu typů keší za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#161 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 15:49

Abyste pak nestáli tři hodiny frontu u Maze a všechny plány nebyly v čoudu :-D
  • 0

#162 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 15:55

honza.h napsal/a:
Abyste pak nestáli tři hodiny frontu u Maze a všechny plány nebyly v čoudu :-D

Doufám, že ráno po osmé ještě nebude takový nával. :D
  • 0

#163 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 15:57

Mufa napsal/a:
Mám naplánováno, nálada výborná, energydrinky zakoupeny, jdu spát, vstává se před půlnocí :D


Se mi vybavilo: "Pražákům, těm je tu hej":D
Mít na odlov čas od půlnoci do půlnoci.... a další výhody během dne. Asi jsem zaváhala, že jsem nejela na dva dny.:( A to jsem původně nechtěla jet ani náhodou, spíš se schovat někam do lesa. To samé CWG, nezkontrolovala jsem s předstihem, kolik jich doma je - a jen něco málo přes stovku. Takový počet byl skoro málo i na Plzeň-kolečkobraní, kde bylo proti zítřku pár lidí. Ani si ten mumraj nedovedu představit!:D
  • 0

#164 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:01

No já jsem to původně taky ignorovala, tedy Maze ne, ale tu honitbu za 12ti bodama jo. Ale pak jste mě tu ta nějak nakazili, tak jsem si řekla, že člověk nemůže jen makat a musí se taky bavit. Ale co tomu řeknou v pondělí v práci, to netuším. Do půlnoci určitě nevydržím, vidím to tak nějak, že v neděli po o. jdu spát. Ale jsem ráda, že jsem odkládala všechny ty earthky, wiga a jiný příšernosti v Praze, aspoň nemusím letět do Němec ;)
  • 0

#165 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:01

zvedavkanocni napsal/a:
...To samé CWG, nezkontrolovala jsem s předstihem, kolik jich doma je - a jen něco málo přes stovku. Takový počet byl skoro málo i na Plzeň-kolečkobraní, kde bylo proti zítřku pár lidí. Ani si ten mumraj nedovedu představit!:D

No, já si zapomněl nechat vyrobit nové, takža můj stav je 0 :(:D
  • 0

#166 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:02

KulisekW napsal/a:

No, já si zapomněl nechat vyrobit nové, takža můj stav je 0 :(:D


Jak je to možný? Hodlám tě pronásledovat na všech keších a ty nemáš ani kolečko? No fuj ;)
  • 0

#167 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:07

Mufa napsal/a:

KulisekW napsal/a:

No, já si zapomněl nechat vyrobit nové, takža můj stav je 0 :(:D


Jak je to možný? Hodlám tě pronásledovat na všech keších a ty nemáš ani kolečko? No fuj ;)


Tak změna, ještě jedno poslední jsem našel mezi ostatními. ;) Jinak všichni ostatní mají obužel trochu smolíka :( - i když, pokud by měl někdo zájem, já si vezmu jeho a pak budu rozesílat poštou :)
  • 0

#168 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:12

Jo Kulíšku, tak to asi při potkání dostaneš jen dětskou verzi zvědavčího CWG.:D Aha, psali jsme najednou - no, že jsi to ty, tak poštou by to šlo.
  • 0

#169 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:14

zvedavkanocni napsal/a:
Jo Kulíšku, tak to asi při potkání dostaneš jen dětskou verzi zvědavčího CWG.:D

To je nějaké půlCWG či co? :D

EDIT: Asi reaguji moc rychle na ty příspěvky tady...
  • 0

#170 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:21

Není to MWG, ale suk o 5mm větší, se samolepkou od výrobce mých CWG. Když měním někde CWG s kačeří rodinou, tak jsem ráda, že mám něco jako bonus pro děti a že každý dostane svoje. I do keší jsem vymýšlela, co dávat především pro děti a vyšlo mi z toho : přívěsky na krk na stužkách, ketlované náušnice, přívěsky k mobilu a právě "dětská CWG". U drobností na krk jsem narazila - psala jedna mamča, že mají dvě děti a ty se jim teď o přívěsek perou ( snažila jsem se dávat vhodné pro kluky i holky ). I ve finálce GeoZoo to, co jsem pro radost přidala, tak ihned vyměnily děti, které šly s tatínkem část trasy s námi. :) Tak jsem se snad s drobnostmi trefila - i zítra budu mít něco sebou, ale.....
  • 0

#171 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:29

Udělám to jednoduše, to jedno poslední CWG beru s sebou a koho potkám jako prvního, bude výmena kus za kus. Od ostatních si rád vezmu a své pak budu rozesílat poštou. :) Ale i tak doufám, že se někde potkáme (kdyžtak hledejte člověka s bílým trikem potisknutým britskou vlajkou a červeno-černo-bílým batohem) :)
  • 0

#172 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:39

To bude mezi pár tisíci podobných brnkačka.:D To já jsem jasná: nevhodná velká červená kabela s cca 8 cm velkou ještěrkou-šperkem na zipu.;) Není trackovací, byl to dárek - možná za to, že sebou vozím pověstný "piknikový košík". ( ten zítra nehledej, nejedu autem )
  • 0

#173 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:42

zvedavkanocni napsal/a:
To bude mezi pár tisíci podobných brnkačka.:D

Kačer a něco/někoho nenajde, jo? :D
  • 0

#174 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:46

Poslouchej, my tu blbneme a zítra nás za trest vystaví místo Š3.:D:D To už bys svých 12 druhů těžko zvládl!
  • 0

#175 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:52

No dobře, tak si jdu teda najít spojení MHD a upravit časový rozpis. Myslím, že Š3 bychom stejně nenahradili. :D
  • 0

#176 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 16:52

KulisekW napsal/a:

Ale i tak doufám, že se někde potkáme (kdyžtak hledejte člověka s bílým trikem potisknutým britskou vlajkou a červeno-černo-bílým batohem) :)


Na Citu se sejdeme všichni. Už vidím, jak oslovuju nějaký cizince heslem "nazdar Kulichu" :D Jinak jsem právě pohledem do statistik zjistila, že zítra (dneska už nikam nejdu) potřebuju odlovit keší celkem 21, abych mohla Maze strčit jako jubilejní 700. Takže nejspíš ještě poběžím kolem Prahy a posbírám pár Dalmatinů :D
  • 0

#177 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 17:00

Tak to já jsem opět zaperlila už před chvílí - pochválila jsem jedno CWG a že bych ráda vyměnila, jestli bude dotyčný nick zítra na poslední výměně ve Stromovce - po odeslání jsem zjistila, komu jsem to klíďo svou mizernou angličtinou napsala, ten bude asi zírat.:D
  • 0

#178 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 17:07

Kdybych chtěl zítra 600, musel bych lítat pro hodně keší, jde mi o těch dvanáct a zbytek cestou co stihnu. Hlavní je akce a výzva! :) (a vám s auty se to řiká, to bych si pro těch 39 klidně zajel taky :D ) Pokud byste vážně někdo měl takovou touhu mě potkat a neoslovovat náhodné cizince, koukejte po tomhle batohu (viz obrázek) :P
  • 0

#179 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 17:12

Tak dobře.. kdyby chtěl někdo kolečko, budu mít zelený kalhoty a batoh a všechno ostatní žlutý (mikinu, boty, triko) :D A na řetízku čtyřlístek
  • 0

#180 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 18:32

Časy spojů v jízdním řádu vitištěny, připraveny dvě propisky a razítko, vytisknuty listingy multin, batoh připraven, budík nastaven, trasa naplánována, návštěva bankomatu uskutečněna, baterie do foťáku v nabíječce, paměťová karta foťáku čistá, telefon nabit, kešky staženy, vyluštěné finálky zadány! B)
Tak a teď děj se vůle Boží! Hlavně, ať nezapomenu něco důležitého a vystačí mi baterie v telefonu. :)
Dvanáct typů připravených: Bookmark
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama