Přejít na obsah


Fotka

Rekord v počtu typů keší za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#121 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 9:58

Z tohohle pohledu se jevi lepe asi ta Sparta, ale to je vec nazoru -- na vzdalenost a cas je to asi stejne a Sparta navic do kopce - ja radsi rovinky. Navic ke Sparte se neda jit uplne primo.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#122 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 9:58

Vzhledem k http://www.geocachin...596#post_415596 bych považoval za docela zlomyslné posílat někoho na Staré zámecké schody.
  • 0

#123 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 10:03

Blexa napsal/a:
Vzhledem k http://www.geocachin...596#post_415596 bych považoval za docela zlomyslné posílat někoho na Staré zámecké schody.


Vzhledem k poslednímu logu na té keši GLC4QP33 si myslím, že to tak horké nebude.
  • 0

#124 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 10:17

[quote]Toniczech napsal/a:


Hlavně se nesmíš dopoledne moc zdržet - po půlhodině sice Pacifik na Zbraslav jezdí, ale jen do 11:00, pak celé dvě hodiny mezera. Takže na to bacha. Zkus si když tak z otazníčků nařešit GCZRTJ, ta je na fyzický odlov zcela nenáročná a do tvého plánu takřka ideálně zapadne.

Ohledně webky ti nejspíš nepomůžu. quote]

Díky za info. Otazníků mám po Praze vyluštěných a neodlovených asi 300, to je ten nejmenší problém. Chvíli jsem i zvažovala, že to objedu na kole, ale zas kam ho strčit na těch megaeventech?
Obávám se, že čím dál víc spěju k tomu, že na to kašlu.
  • 0

#125 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 12:24

Citujem časť Listingu WebCam kešky Zbraslav Cleaner Webcam Cache :

POZOR! KAMERA NEKDY BYVA O VIKENDECH MIMO PROVOZ! PRED ODLOVEM SI PROTO RADEJI ZKONTROLUJTE JEJI FUNKCNOST.

Nejaká skúsenosť s týmto?

  • 0

           ╔══════════════════════╗

           ║ Zem je moje ihrisko. ║

           ╚══════════════════════╝

 

VladoTA3.png

 


#126 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 12:58

Tak jsem to některým trochu zjednodušil. Earth-cache mají návštěvníci megaeventu a Maze pod nosem.
http://coord.info/GC4K89F
  • 0

#127 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:00

Alke04 napsal/a:
Tak jsem to některým trochu zjednodušil. Earth-cache mají návštěvníci megaeventu a Maze pod nosem.
http://coord.info/GC4K89F


Ale opravdu jen trochu, jedna earthka už přece ve Stromovce je.
  • 0

#128 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:18

Alke04 napsal/a:
Tak jsem to některým trochu zjednodušil. Earth-cache mají návštěvníci megaeventu a Maze pod nosem.
http://coord.info/GC4K89F


skoda ze jsi neprotlacil zalozeni virtualky...
to by ti asi rada lidi libala nohy :-)
ale i tak je to zasluzny cin ;-)
  • 0

#129 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:19

Smrk napsal/a:

Alke04 napsal/a:
Tak jsem to některým trochu zjednodušil. Earth-cache mají návštěvníci megaeventu a Maze pod nosem.
http://coord.info/GC4K89F


Ale opravdu jen trochu, jedna earthka už přece ve Stromovce je.


Ale kdo z pražáků ji ještě nemá... Já jsem rozmýšlel, jestli pojedu na PP Housle, na Rohožník, do Modřan nebo do ZOO, nic z toho není za dané konstelace ideální...

Zřejmě pojedu na Prosek, tu vlastně taky ještě nemám...
  • 0

#130 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:25

Ještě bych poprosil o založení virtuálky, webky a API :-) Většina Pražáků už virtuálky má všechny a já osobně mám i všechny webky u nás.
  • 0

#131 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 234 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 15:24

S tou vaší magickou tramvají 8/20 je to docela pěkný spoj a rovnou cestou i wigo. :) Začínám malinko předělávat svůj původní plán a mám nový - dopoledne CITO, MAZE, ME, Eventy, Multina, Mysterka,Tradička, Earthka a odpoledne (prostě abych to stihnul) wigo, virtuálka, letter a webka -> poslední autobus mi jede ve čtvrt na devět, takže času na odlov bude snad dost. Co se webky týče, mám druhou simku, na které vedu mobilní data, takže díky té nemám obavy (stejně si myslím, že někoho potkám :D )
  • 0

#132 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 15:53

KulisekW napsal/a:
S tou vaší magickou tramvají 8/20 je to docela pěkný spoj a rovnou cestou i wigo. :)
Začínám malinko předělávat svůj původní plán a mám nový - dopoledne CITO, MAZE, ME, Eventy, Multina, Mysterka,Tradička, Earthka a odpoledne (prostě abych to stihnul) wigo, virtuálka, letter a webka


Jo tak takhle jsem to měla taky, ale zřejmě budu na Zbraslavi někdy v noci, našla se jedna dobrá duše :D A přece jen bych se na eventech chtěla trošku zdržet. Jaký wigo po cestě tramvají plánuješ, to mi asi uniklo ;)
  • 0

#133 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 16:39

Kdyz sezenete nekoho kdo ho doveze zpatky ja klidne vezmu do Prahy Logbook z Ruprechtickyho Spicaku :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#134 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 234 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 16:47

Mufa napsal/a:
...Jaký wigo po cestě tramvají plánuješ, to mi asi uniklo ;)

Staré zámecké schody GC1NG77 :)
  • 0

#135 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 16:50

KulisekW napsal/a:

Mufa napsal/a:
...Jaký wigo po cestě tramvají plánuješ, to mi asi uniklo ;)

Staré zámecké schody GC1NG77 :)


Osobne mi mnohem snazsi prisli Prazsti Vodnici GC1CXR3 a navic myslim i rychlejsi a smerem ke Zbraslavi ci Komoranum - na Smichove si Clovek muze vybrat. Navic v kombinaci s Tramvaji 17 z Vystaviste to pekne navazuje
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#136 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 16:54

Dobesch napsal/a:


Osobne mi mnohem snazsi prisli Prazsti Vodnici GC1CXR3 a navic myslim i rychlejsi a smerem ke Zbraslavi ci Komoranum - na Smichove si Clovek muze vybrat. Navic v kombinaci s Tramvaji 17 z Vystaviste to pekne navazuje


Vodníky mám právě v plánu. U schodů jsem četla, že se lidi občas pěkně zapotili. A vedro bude velký a k tomu honička :D Ještě přemýšlím o nějakým wigu na Vítkově, ty jsou taky jednoduchý, i když z ruky.
Potřebuju něco jednoduchýho, neb jsem to nikdy nezkoušela. Možná to v sobotu na něčem prubnu. Anebo si to zbaběle předejdu a dokončím v neděli.
  • 0

#137 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 234 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 17:12

Vodníky jsem nechal plavat (neberte to doslova :D ), ale jak koukám, krabička už tam zase je. Cartridge si stáhnu taky a až v Praze se rozhodnu, na co 100% půjdu.
  • 0

#138 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 17:16

Vodnici jsou urcite takove zakladni Wigo pro zacatecniky --zadne moc velke zaludnosti. Dalsi snadna a rychla Wiga uz jsou opravdu z ruky (Duchove v Petrovicich, Kreslicemi 1a 2, Beh Parkem - i kdyz tam jede Bus od LTB v Komoranech ci od Webky)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#139 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 17:21

Dobesch napsal/a:
Vodnici jsou urcite takove zakladni Wigo pro zacatecniky --zadne moc velke zaludnosti. Dalsi snadna a rychla Wiga uz jsou opravdu z ruky (Duchove v Petrovicich, Kreslicemi 1a 2, Beh Parkem - i kdyz tam jede Bus od LTB v Komoranech ci od Webky)


To taky není špatný typ, bydlím na Zahraďáku. Možná bych to mohla přesunout na večer a to by bylo, abych aspoň jedno nedokončila :D Díky.
  • 0

#140 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 234 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 17:25

Když se tady pořád někdo zastává těch vodníků...asi opět upravím své plány a půjdu si pro ně. :) (i když, ty schody mě lákají)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama