Přejít na obsah


Fotka

Rekord v počtu typů keší za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#141 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 17:47

Začínám to vidět tak, že se postavím k nějakýmu wigu/letter/earth někde v centru a jen budu koukat, kdo kam šmátrá a budu to mít bez práce :D
  • 0

#142 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 17:54

to Mufa: To je taky možnost :D Pro wigo si půjdu odpoledne (čas nevím, ale vím, že se tam zastavím cestou na letter a webku), když se potkáme můžem klidně jít spolu, wigo mě baví. :)
  • 0

#143 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 17:56

KulisekW napsal/a:
Když se tady pořád někdo zastává těch vodníků...asi opět upravím své plány a půjdu si pro ně. :) (i když, ty schody mě lákají)


Pokud ti navadi za hezkeho pocasi v davu turistu hledat na schodech skryte zonya dat si je odshora dolu a zpet ci naopak ....tak Po Schodoch..po schodoch. Na to mi vodnici prijdou podstatne klidnejsi a prehlednejsi
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#144 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 18:02

Dobesch napsal/a:
Pokud ti navadi za hezkeho pocasi v davu turistu hledat na schodech skryte zonya dat si je odshora dolu a zpet ci naopak ....tak Po Schodoch..po schodoch. Na to mi vodnici prijdou podstatne klidnejsi a prehlednejsi

Máš dobré argumenty - hlavně ti turisté, ale těch bude stejně plná celá Praha. Vypadá to, že jsi mě zřejmě přemluvil na vodníky.
Richarda Müllera si dám jidny. :)
  • 0

#145 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 18:05

KulisekW napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Pokud ti navadi za hezkeho pocasi v davu turistu hledat na schodech skryte zonya dat si je odshora dolu a zpet ci naopak ....tak Po Schodoch..po schodoch. Na to mi vodnici prijdou podstatne klidnejsi a prehlednejsi

Máš dobré argumenty - hlavně ti turisté, ale těch bude stejně plná celá Praha. Vypadá to, že jsi mě zřejmě přemluvil na vodníky.
Richarda Müllera si dám jidny. :)

Hlavne pokud chces dat napred vsechyn Eventy tak opravdu 17 na Staromestskou, na Karlove moste zobnes Virtulaku a hned za mostem mas Vodniky..a od konce vodniku kousek na Tramvaj a hura na Smichov (a nebo k divadlu a hura tramvaji do Modran)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#146 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 19:02

Máte zkušenost s wherigem pažskej pepík?
  • 0

#147 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 19:07

martinracek26 napsal/a:
Máte zkušenost s wherigem pažskej pepík?


Tezky neni, ale na muj vkus na to o cem je je az prilis dlouhy a navic desive predvidatelny -navic ten Pepik je desnej Trotl
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#148 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 19:21

ok tak to budou vodníci :D
  • 0

#149 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 19:26

To se nás tam sejde:p - už to vidím, jak tam pípají v zónách navigace a šplouchá voda.:D:D:D Hlavně, aby nás nesebrali jako nepovolenou demonstraci. Já průšvihy tak trochu přitahuji a už jsem dnes několikrát v telefonu slyšela a četla v mailu "znáš se, ať zase něco nevyvedeš". Ale já jsem v tom vždycky nevinně! Jen se mi prostě běžně stávají ty nejméně možné a pravděpodobné věci.:o
  • 0

#150 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 20:37

zvedavkanocni napsal/a:
To se nás tam sejde:p - už to vidím, jak tam pípají v zónách navigace a šplouchá voda.:D:D:D ...

Zvuky naplno, ať se neminem :D (což asi stejně nebude možné se minout)
  • 0

#151 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 20:46

Hlavne neutopit doktora Mracka:D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#152 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2013 - 21:21

-Schody jsou pohoda, takova rozcvicka. Za 15 minut hotovo a ani turisti nevadi. A je u nich i eartka. -Vodnici jsou taky pohoda, o kousek delsi, bez telocviku, staci jen cist. -Pepik je takove courani, navic je to celkem nouma, ale aspon se obcas clovek zasmeje. Trochu vadi po trase stavebni prace, ktere to muzou zpomalit a chvili behani okolo stagi nez se mezi baraky zameri gps. Zase je nedaleko finalky letterbox.
  • 0

#153 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 6:57

Jakej je nedaleko finálky letterbox??
  • 0

#154 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 7:05

martinracek26 napsal/a:
Jakej je nedaleko finálky letterbox??

Predpokladam, Dale od zamecku -- ja ho odlovenej nemam ale siroko daleko me nic jinyho nenapada. Z tech co mam odloveno nic a ty ostatni jsou nekde uplne jinde
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#155 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 7:15

No potom by ten pepík byl pořádnej špacír
  • 0

#156 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 7:23

A kdo tvrdi ze neni. Navic je Pepik nouma co mu este kouka slama z bot, v Praze bydi 14 dni a uz je Prazskej. Takhle hloupe by se snad nechoval ani obcan okresniho mesta s IQ nad 75. Takze rodiste Pepika odhaduji Bilej potok, Vidnava, Javornik a na cestu mu placackou maval Alois Nebel
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#157 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 12:14

Trasa rozmyšlena, keše naplánovány, nálada výborná. :) Už mi jen chybí napsat si časy odjezdů a příjezdů MHD. Snad ráno vstanu :D
  • 0

#158 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 13:34

Tak jsi lepší - já mám vybraných podle rad a v PC prohlédnutých pár keší, ještě mi chybí konečný výběr mysterky a letterboxu ( trojský vypadá pěkný, ale asi bude podle logů delší - chtěla bych si ho nechat na jindy a se společností ) a zítra nastane improvizace podle času. Půjdu jen na něco, určitě ne všech 12, to už je mi jasné. V kolik ti to ráno jede, kdy budeš vstávat? Máš u každého typu záložní keš, kdyby vybraná nepřežila nával?
  • 0

#159 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 15:31

Mám naplánováno, nálada výborná, energydrinky zakoupeny, jdu spát, vstává se před půlnocí :D
  • 0

#160 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2013 - 15:45

Eventy neřeším, tradičních mám v záloze více než dost, multiny mám dvě, mysterky tři, earthky tři, takže tyhle mám i s náhradou. Ale pak už to mám tak nějak bez záloh - letter v Komořanech, webka na Zbraslavi, wigo a virtuálku na a u Karlova mostu.
Co se týče letteruboxu, půjdu pro něj procházkou ze Zbraslavi a wigo si odehraju cestou na Zbraslav (u něj mám ještě zálohu v podobě zámeckých schodů, ale ty mi tu vymlivili :D ). Pro tyhle si pojedu ze Stromovky odpoledne, tudíž nějakou společnost bych klidně bral. Vydím to na opuštění stromovky někdy kolem 13-14 hod., ještě si ale na tohle musím udělat přesnější časový rozvrh.
Ráno budu vstávat mezi čtvrtou a půl pátou, první autobus jede v půl šesté... :)

EDIT: to Mufa: Jeden energiťák se mi válí v ledničce, zítra bude příhodná doba ho spotřebovat. :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama