Přejít na obsah


Fotka

Rekord v počtu typů keší za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#81 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 21:05

dr.vota napsal/a:

tak si tam zkus cokoliv zalogovat B)


No logovat jsem nezkoušela, jsem myslela, že jde o to, že nefunguje kamera, ne keš. Už mlčím, jeďte všichni na Zbraslav, na mě je to moc daleko ;)
  • 0

#82 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 21:10

Mufa napsal/a:
No logovat jsem nezkoušela, jsem myslela, že jde o to, že nefunguje kamera, ne keš. Už mlčím, jeďte všichni na Zbraslav, na mě je to moc daleko ;)

Daleko? :D Když už mám cestu do Prahy na šílenost v podobě dvanácti "ikonek", tak se vším všudy. :)
(fakt to nezávidím těm, co se chystaji na virtuálku třeba do Německa B) )
  • 0

#83 droping

droping

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 21:32

KulisekW napsal/a:

Od zamecku dale je opravdu hodne dlouhy LB.
Ale kdyz uz budes na Zbraslavi, tak na Komoransky tunel to mas jen pres reku a kousek, to vidim jako lepsi kombinaci, nez se hnat do Chaber.
  • 0

#84 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 21:37

droping napsal/a:
KulisekW napsal/a:

Od zamecku dale je opravdu hodne dlouhy LB.
Ale kdyz uz budes na Zbraslavi, tak na Komoransky tunel to mas jen pres reku a kousek, to vidim jako lepsi kombinaci, nez se hnat do Chaber.


Ano, když už budete na Zbraslavi, tak můžete do Komořan na letterbox, je opravdu jednoduchý :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#85 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 21:53

Tunel jsem nějak vynechal, hledal jsem v nejmenší vzdálenosti od Stromovky a tak jsem v končinách nepátral, ten letter u tunelu zní dobře, podívám se na něj, díky. ;)
  • 0

#86 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 21:57

KulisekW napsal/a:
Tunel jsem nějak vynechal, hledal jsem v nejmenší vzdálenosti od Stromovky a tak jsem v končinách nepátral, ten letter u tunelu zní dobře, podívám se na něj, díky. ;)


Sice bych to neměl říkat, ale dá se projít i virtuálně pomocí mapy. Pokud tak učiníš a pak od stolu i vyprojektuješ finálku, tak mi ji klidně pošli, ověřím ti souřadnice.

PS: Kdo nepochopil, tak se jedná o můj letterbox, k cizím keším bych takto veřejně pomoc nenabízel ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#87 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 22:02

do Mnichova či do Lipska... toť otázka... a pak ještě které WIG v Praze bude rychlé a ještě ho nemám...
  • 0

#88 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 22:10

L.a.u napsal/a:
Chtěly bychom se pokusit 7.9. v Praze odlovit co nejvíc typů keší za den. Ale jak koukám na mapu, tak kvůli webce, virtuálce a schůdnému letteru budeme jezdit po Praze sem a tam...

Po Praze budu klidně lítat sem a tam, to není problém. Komořanský Ltb už mám vyřešený, Webka na Zbraslavi je OK, bohužel virtuálka až v Lipsku :(
Je to z Orlických hor cestou do Prahy trochu z ruky, to uznávám, ale něco obětovat musím. Našel jsem vlak že budu za 6h v reichu (20:05), duch je u nádraží, nádhera. Bohužel zpáteční vlak jede pozdě. Bude tam někdo autem kdo by mě vzal zpátky na CITO??
  • 0

#89 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 6:02

weri napsal/a:
Sice bych to neměl říkat, ale dá se projít i virtuálně pomocí mapy. Pokud tak učiníš a pak od stolu i vyprojektuješ finálku, tak mi ji klidně pošli, ověřím ti souřadnice.

PS: Kdo nepochopil, tak se jedná o můj letterbox, k cizím keším bych takto veřejně pomoc nenabízel ;)

Odpoledne se na to podívám, včera jsem si jen tak zběžně prošel návod a opravdu nevypadá složitě, i ta vzdálenost by šla. ;)
  • 0

#90 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 6:16

KulisekW napsal/a:

weri napsal/a:
Sice bych to neměl říkat, ale dá se projít i virtuálně pomocí mapy. Pokud tak učiníš a pak od stolu i vyprojektuješ finálku, tak mi ji klidně pošli, ověřím ti souřadnice.

PS: Kdo nepochopil, tak se jedná o můj letterbox, k cizím keším bych takto veřejně pomoc nenabízel ;)

Odpoledne se na to podívám, včera jsem si jen tak zběžně prošel návod a opravdu nevypadá složitě, i ta vzdálenost by šla. ;)


Pokud bys chtěl ověřit souřadnice, napiš mi nejpozději dnes tak do 22 hodin, pak budu mimo net ve Stromovce stavět stan a obecně blbnout na ME. Piš přes profil, dorazí mi mail v SMSce a většinou hned reaguju.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#91 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 6:56

jinak Badgegen pro GeoGet je aktualizován - The Diverse Cacher
odznaky za 5 až 12+ keší/eventů v jednom dni...
tak doufám, že groundspeak doveze i to jedno APE zbývající jak sem někde četl...
;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#92 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 7:50

KaMo_cz napsal/a:

L.a.u napsal/a:
Chtěly bychom se pokusit 7.9. v Praze odlovit co nejvíc typů keší za den. Ale jak koukám na mapu, tak kvůli webce, virtuálce a schůdnému letteru budeme jezdit po Praze sem a tam...

Po Praze budu klidně lítat sem a tam, to není problém. Komořanský Ltb už mám vyřešený, Webka na Zbraslavi je OK, bohužel virtuálka až v Lipsku :(
Je to z Orlických hor cestou do Prahy trochu z ruky, to uznávám, ale něco obětovat musím. Našel jsem vlak že budu za 6h v reichu (20:05), duch je u nádraží, nádhera. Bohužel zpáteční vlak jede pozdě. Bude tam někdo autem kdo by mě vzal zpátky na CITO??


Nerada kazim naladu, ale tohoto ducha mam. Sice zacina u nadrazi, ale ty veci co mas na konci pocitat jsou v centru. On te ma po centru provest.
  • 0

#93 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 9:49

Jinak ten LTB u Trojskeho zamecku je opravdu docela snadnej --- prakticky me vedla tehdy 5 leta dcera, kdyz sem ji cetl trasu. Jinak pokud pojedete na Zbraslav Autem je celkem snadnej i LTB ve Slivenci (a taky se da od stolu). U Komoranskeho LTB je velkym minusem pristup DPP ke zrizovani stanic MHD. TAky je vhodnejsi brat ho vozem, protoze spojeni MHD u finale je nedeli 1*za 1/2 hodiny a to jeste jenom tim horsim smerem. Na druhou stranu pokud je clovek VOZMO tak LTB v CHabrech je po ranu od Stromovky cca 15 minut daleko
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#94 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 9:50

[quote]KaMo_cz napsal/a:
[quote]L.a.u napsal/a:
Po Praze budu klidně lítat sem a tam, to není problém. Komořanský Ltb už mám vyřešený, Webka na Zbraslavi je OK, bohužel virtuálka až v Lipsku :(
Je to z Orlických hor cestou do Prahy trochu z ruky, to uznávám, ale něco obětovat musím. Našel jsem vlak že budu za 6h v reichu (20:05), duch je u nádraží, nádhera. Bohužel zpáteční vlak jede pozdě. Bude tam někdo autem kdo by mě vzal zpátky na CITO??[/quote]

No vidis a my zaciname o pulnoci na Spicaku :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#95 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 14:06

Tak jsem dnes upravil strategii, Chbany asi vynechám a udělám si vycházku pro Komořanský letter. :) Díky weri! ;) Od webky je to k němu cca 2 km pěšky a já chodím rychle, takže ušetřím i čas na dopravě. Jsem tak rád, že mám virtuálku v Praze... :D
  • 0

#96 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 14:16

Když tak na to koukám, tak díky statistikám bude Stromovka konečně čistá jak klícka - jen lituju organizátory CITA, pokud ta akce trvá jen dvě hoďky - nával asi bude velkej...
  • 0

#97 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 14:20

Zerthe napsal/a:
Když tak na to koukám, tak díky statistikám bude Stromovka konečně čistá jak klícka - jen lituju organizátory CITA, pokud ta akce trvá jen dvě hoďky - nával asi bude velkej...


Děkuji za projevenou soustrast :D
Je to jediné CITO v okolí, takže účastníků bude asi více než odpadků... ale co se může na CITU pokazit, maximálně dojdou CWG nebo pytle, ale řekněme si upřímně, sem jdou lidi pro ikonu CITA a ne aby uklízeli, takže když na ně nezbydou rukavice nebo pytel...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#98 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 14:37

ze by nezbyl pytel se nebojim, spis mam strach aby na me zbyly odpadky. A nebo navrhuji rozdelit ucastniky do dvou skupin - jedni odpadky umistuji a druzi sbiraji a po hodine vymena. At se dostane na kazdeho :D Na druhou stranu az se Stromovkou prozene 500 lidi kazdej s vidinou neco najit a sebrat ..... nema byt CITO prirode prospesna aktivita ??:o
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#99 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 14:38

Dobesch napsal/a:
ze by nezbyl pytel se nebojim, spis mam strach aby na me zbyly odpadky. A nebo navrhuji rozdelit ucastniky do dvou skupin - jedni odpadky umistuji a druzi sbiraji a po hodine vymena. At se dostane na kazdeho :D


Ani nevíš, jak jsi blízko... něco podobného se mezi organizátory řešilo :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#100 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 14:40

weri napsal/a:
..takže když na ně nezbydou rukavice nebo pytel...

...tak si musí z domova přivézt/koupit vlastní...

Néé - dělám si prču :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka