Přejít na obsah


Fotka

Rekord v počtu typů keší za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#41 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:53

Dobesch napsal/a:
Ale jinak jde spis o to zda organizatori pozadaji o uznani jako Mega. GeoWiky mluvi jasne nad 500 je to Mega Event


Pozadat muzou na 100% mega ikonu nedostanou. Uz se to kdysi resilo nejen na gc.cz, ale in GS foru.
  • 0

#42 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:57

Budeme Lobovat :P Zase mit 5 ME za den .... :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#43 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 12:24

k-lord napsal/a:
Jediny problem s lab kesemi je, ze se v zadnych statistikach neprojevi, nemaji GC kod, nejsou obsazeny v My Find PQ a nejsou ani v oficialnich statistikach na profilu (krome zahrnuti do celkoveho poctu kesi). Tim se to spise podoba benchmarku nebo jiz neexistujicim celenkam.


Jestli to spis neni docasny problem na serveru, protoze nekolik dni po uvedeni byly ve statistikach videt, napr. jako zvlastni ikonka. Pravda, i u lidi kteri je evidentne neodlovili.
  • 0

#44 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 12:56

Lab cache jsou experimentální keše, které GS testuje pro případné další rozšíření hry. Jako takové nebudou dostupné k běžnému zakládání, ale objeví se jen občas a na krátkou dobu. GS plánuje zpřístupnit je organizátorům některých ME jako určitou atrakci navíc, a tudíž o jejich publikaci se dozvíme od organizátorů daného ME. Název nemusí nezbytně zůstat Lab Cache. GS uvažuje o tom, že typ "Lab Cache" si nechají pro svoje experimentování, a pro ME zpřístupní jeden z vyzkoušených typů. Během Block Party GS testoval nový koncept virtuálek, a tipoval bych, že právě tyhle virtuálky budou k dispozici pro ME. Lab cache se ve statistikách nálezů objeví, ale nejdou rozkliknout, nejsou v položkovém seznamu jednotlivých nalezených. Viz můj profil.
  • 0

#45 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 14:06

davidb11 napsal/a:

KaMo_cz napsal/a:
Gresaci - R700 přijede "jen" na Hlavák a odsud musíme rovnou na CITO. Ale díky za tip se Smíchovem, pokusím se zakomponovat do závěrečné části dne

A jak budete řešit podmínku té webky- ty úklidové prostředky???
To mě od ní odrazuje, protože jet se smetákem a kýblem vlakem do Prahy, projít s ním ME a pak na Zbraslav se mi fakt nechce :D


Ono stačí mít reflexní vestu, pytel a rukavice, třeba:D To vše Ti v batohu nezabere skorem žádné místo;)
  • 0

#46 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 14:47

kulhal napsal/a:
Lab cache se ve statistikách nálezů objeví, ale nejdou rozkliknout, nejsou v položkovém seznamu jednotlivých nalezených. Viz můj profil.


Ve statistikach (at v tech GS nebo pomoci geogetu ci gsaku) se ti opravdu zadna lab kese neobjevi, a to ani v tvem profilu. Nepletes si statistiku se seznamem odlovenych kesi? ;)
  • 0

#47 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 14:55

k-lord napsal/a:

kulhal napsal/a:
Lab cache se ve statistikách nálezů objeví, ale nejdou rozkliknout, nejsou v položkovém seznamu jednotlivých nalezených. Viz můj profil.


Ve statistikach (at v tech GS nebo pomoci geogetu ci gsaku) se ti opravdu zadna lab kese neobjevi, a to ani v tvem profilu. Nepletes si statistiku se seznamem odlovenych kesi? ;)


Co kdyby ses nejříve podíval Kulhalovi do profilu?
  • 0

#48 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 15:50

Ja se tam tedy podival, a souhlasim s K-Lordem. B)
  • 0

#49 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 16:00

Kolegové, omlouvám se, nevyjádřil jsem se přesně - Lab keše se objeví na stránce se seznamem odlovených typů keší, ne však na stránce se statistikami.
  • 0

#50 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 19:54

Proste na verejnem profilu v zalozce geocaches. Je tam jasne videt samostatna polozka.
  • 0

#51 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 03 září 2013 - 21:45

davidb11 napsal/a:

KaMo_cz napsal/a:
Gresaci - R700 přijede "jen" na Hlavák a odsud musíme rovnou na CITO. Ale díky za tip se Smíchovem, pokusím se zakomponovat do závěrečné části dne

A jak budete řešit podmínku té webky- ty úklidové prostředky???
To mě od ní odrazuje, protože jet se smetákem a kýblem vlakem do Prahy, projít s ním ME a pak na Zbraslav se mi fakt nechce :D


S kámoškou jsme se domluvili na duu smetáček + lopatka. Prý zabaví dětem.

Možná by to chtělo u té webky taky na tenhle víkend CITO :D Bylo by to 2 mouchy jednou ranou, když už tam člověk má mít ty úklidové prostředky. :D

A díky všem za nápady na logistiku... Ta mi trochu dělá starosti...
  • 0

#52 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 12:23

A proč se vlastně loví těch 12 typů v jeden den? Dostanu za to něco úžasnýho? :D
  • 0

#53 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 12:24

Mufa napsal/a:
A proč se vlastně loví těch 12 typů v jeden den? Dostanu za to něco úžasnýho? :D

Slevu v Albertu na rohlíky. :-)
  • 0
.

#54 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 12:26

Mufa: Zrovna na to samé jsem se chtěl zeptat :D. Včera jsem totiž slyšel od jednoho nejmenovaného týmu, že prý když odloví v den konání Geocoinfestu všech 12 typů keší, dostanou za to "nějaký suvenýr nebo tak něco". Ví o tom tedy někdo něco, či jsou to jen mylné informace?
  • 0

#55 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 12:27

Mufa napsal/a:
A proč se vlastně loví těch 12 typů v jeden den? Dostanu za to něco úžasnýho? :D

Úžasný diamantový odznáček BadgeGenu. Doteď byl diamantový za 9, uvažovala jsem, že to zkusím dát, mám zatím nejvíc 8. Ale DrakMrak se rozhodl zvýšit taxy :D , já všechny virtuálky v Čechách mam vylovený a nejbližší webcam v Jičíně, navíc mám čas jen v sobotu a ten megáč je, zdá se, jen v neděli a na vstupné. Tak na to kašlu a holt nebudu mít diamantovej odznáček v profilu, béééééééééééééé :(
  • 0

#56 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 12:36

Aha, ale to se musím nějak nejdřív přihlásit, ne? Jak to tak prohlížím, tak už bych pár odznaků mít mohla ;) S odlovem 12ti typů by problém nebyl, v neděli mám na starosti jen sama sebe, nejbližší virtuálku i eartku v Praze, o wigu a letterobxu ani nemluvím, neb nemám ani jeden typ.. ale jsem volajaká líná (zatím) :D Ty rohlíky z Lidlu by mě možná motivovaly víc (anebo nějakej steak)
  • 0

#57 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 12:39

Mufa napsal/a:
Aha, ale to se musím nějak nejdřív přihlásit, ne? Jak to tak prohlížím, tak už bych pár odznaků mít mohla ;) S odlovem 12ti typů by problém nebyl, v neděli mám na starosti jen sama sebe, nejbližší virtuálku i eartku v Praze, o wigu a letterobxu ani nemluvím, neb nemám ani jeden typ.. ale jsem volajaká líná (zatím) :D Ty rohlíky z Lidlu by mě možná motivovaly víc (anebo nějakej steak)


To jsou hračky hlavně pro nás, geoproletariát, co si statistiky generujeme sami v GeoGetu, protože na profilu je nevidíme. BadgeGen je plugin, kterej se dá přidat GeoGetu.
  • 0

#58 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 12:47

poohDA napsal/a:

Mufa napsal/a:
A proč se vlastně loví těch 12 typů v jeden den? Dostanu za to něco úžasnýho? :D

Slevu v Albertu na rohlíky. :-)


Pokud odlovíš 12 typů a pak o tom napíšeš nějaký článeček, tak můžeš vyhrát nějaký ten coin v soutěži na webu geocacher.cz.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#59 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 14:51

weri napsal/a:

poohDA napsal/a:

Mufa napsal/a:
A proč se vlastně loví těch 12 typů v jeden den? Dostanu za to něco úžasnýho? :D

Slevu v Albertu na rohlíky. :-)


Pokud odlovíš 12 typů a pak o tom napíšeš nějaký článeček, tak můžeš vyhrát nějaký ten coin v soutěži na webu geocacher.cz.

uf, díky. Já zrovna na tenhle víkend přijal výzvu, že přelezu přes sedm beskydských tisícovek. Tak snad někdy příště. :-) Já vím, že jsem se tím zpronevěřil svému kačerskému stavu, ale někdy prostě musíš.
  • 0
.

#60 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 15:03

Mufa napsal/a:
Aha, ale to se musím nějak nejdřív přihlásit, ne? Jak to tak prohlížím, tak už bych pár odznaků mít mohla ;)


Az tak slozity to s tema statistikama byt nemusi, vcetne odznacku.

http://project-gc.co...ofileStats/Mufa
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka