Přejít na obsah


Fotka

Rekord v počtu typů keší za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#21 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 22:12

Pokud vlak ujede, tak jakýmkoliv vlakem na Smíchov a odtud tam jede kupa autobusů.
  • 0

#22 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 22:14

to já bych jela vlakem na Smíchov a pak odtamtud autobusem přímo na Zbraslavské náměstí - vyjde to na cca 30 minut a jede jich několik ale nejlepší je si najít vhodný spoj přímo na IDOSu
  • 0

#23 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 22:21

No. On je hlavně prů**r, že přijedeme až v neděli ráno - rychle na CITO, MAZE, MEGA,... pak na webku, zpět na Hlavák a domů :(
Rozepisuju logistiku a nevypadá to pěkně. Ač vesničan, tak Praha dosti vylovená :( Kdyby aspoň to CITO bylo až po obědě ...

Gresaci - R700 přijede "jen" na Hlavák a odsud musíme rovnou na CITO. Ale díky za tip se Smíchovem, pokusím se zakomponovat do závěrečné části dne
  • 0

#24 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 22:24

KaMo_cz napsal/a:
No. On je hlavně prů**r, že přijedeme až v neděli ráno - rychle na CITO, MAZE, MEGA,... pak na webku, zpět na Hlavák a domů :(
Rozepisuju logistiku a nevypadá to pěkně. Ač vesničan, tak Praha dosti vylovená :( Kdyby aspoň to CITO bylo až po obědě ...


CITO bohužel po oběde nemůže být, protože požadavek pořadatele ME je ten, aby se žádný ze subeventů včetně cita nekryl s hlavním programem na ME. Ale nejsi jediný, komu se to nelíbí. Docela dost lídí píše, jestli bude možné odchytit logbook k citu i během dne :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#25 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 22:44

Osobně by mě zajímalo, jestli bude možné dostat se na výstaviště, prohlédnout si geocoiny, CWG a jiné věci a zalogovat ME i mimo dobu hlavního programu. Psalo se tu, že vstupné je jen na hlavní program, ale teď jsem koukala, že "hlavní program" je vlastně celý program ME, z čehož většina jsou koncerty muziky, která mě ani trochu nezajímá, případně prezentace Garmina a projev Jeremyho, což taky opravdu mít nemusím. Zato bych se ráda prošla po výstavišti, které mám kousek od HC, pokecala se známými a podívala se, co kdo nabízí. Platit za něco takového si ovšem nemůžu dovolit.
  • 0

#26 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 22:47

Jacka_dominikanka napsal/a:
Osobně by mě zajímalo, jestli bude možné dostat se na výstaviště, prohlédnout si geocoiny, CWG a jiné věci a zalogovat ME i mimo dobu hlavního programu. Psalo se tu, že vstupné je jen na hlavní program, ale teď jsem koukala, že "hlavní program" je vlastně celý program ME, z čehož většina jsou koncerty muziky, která mě ani trochu nezajímá, případně prezentace Garmina a projev Jeremyho, což taky opravdu mít nemusím. Zato bych se ráda prošla po výstavišti, které mám kousek od HC, pokecala se známými a podívala se, co kdo nabízí. Platit za něco takového si ovšem nemůžu dovolit.


Pokud jsou moje informace správné, tak u vstupu do pavilonu, kde bude ME, budou stát lidi z Incheby a lidi bez vstupenky dovnitř nepustí.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#27 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 6:24

KaMo_cz napsal/a:
Gresaci - R700 přijede "jen" na Hlavák a odsud musíme rovnou na CITO. Ale díky za tip se Smíchovem, pokusím se zakomponovat do závěrečné části dne

A jak budete řešit podmínku té webky- ty úklidové prostředky???
To mě od ní odrazuje, protože jet se smetákem a kýblem vlakem do Prahy, projít s ním ME a pak na Zbraslav se mi fakt nechce :D
  • 0

#28 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 7:19

davidb11 napsal/a:

KaMo_cz napsal/a:
Gresaci - R700 přijede "jen" na Hlavák a odsud musíme rovnou na CITO. Ale díky za tip se Smíchovem, pokusím se zakomponovat do závěrečné části dne

A jak budete řešit podmínku té webky- ty úklidové prostředky???
To mě od ní odrazuje, protože jet se smetákem a kýblem vlakem do Prahy, projít s ním ME a pak na Zbraslav se mi fakt nechce :D


Budou to řešit až na místě:) Pamatuji si na log u této webky pár let zpět, kdy na místo jeli kačeři také nepřipraveni, ale kousek od webky objevili u popelnic vysavač. Takže si ho odtáhli na místo, vyfotili se s ním a pak vrátili :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#29 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 7:46

jakouback napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Některé odznáčky házely ale během dne dvou to u BadgeGenu II pro Geoget bude změněnbo a bude každý zvlášť :) sjednocuji to s originálními z Kanady ikdyž jsem to měl udělané dříve a trochu jinak nicméně by to nebylo úplně fajn kdyby to bylo jiné takže dojde ke sjednocení a bude to od broznzového za 5 po Diamant za 12+ ještě něco málo dodělávám a vypustím to... včas :)
B)


takže pokud chápu dobře...
pokud bych nic nedělal nyní mé 4 keše za které mám zlatý odznáček (a 8 bodů na pásek)
po úpravě by byli 4 kešemi za které bych měl žádný odznáček :-) (ale stále 8 bodů na pásek)
B)

Bohužel ano taky sem spadnul na Bronz ze zlata nebo doknce z platiny :) tak to holt někdy je...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#30 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 7:47

Nevíte někdo, jak se kačer dozví o publikaci Lab Cache? Co kdyby?;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#31 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 7:53

TwiceRaP napsal/a:
Nevíte někdo, jak se kačer dozví o publikaci Lab Cache? Co kdyby?;)


Pokud ti jde o to, jestli bude v rámci víkendového ME, tak na to notifikace nepotřebuješ. Kdyby byla, tak se o ní dozvíš, protože ji organizátoři určitě použijí jako lákadlo na návštěvu ME a odlovu 13 ikon.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#32 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 7:55

weri napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:
Nevíte někdo, jak se kačer dozví o publikaci Lab Cache? Co kdyby?;)


Pokud ti jde o to, jestli bude v rámci víkendového ME, tak na to notifikace nepotřebuješ. Kdyby byla, tak se o ní dozvíš, protože ji organizátoři určitě použijí jako lákadlo na návštěvu ME a odlovu 13 ikon.


ANO, o to mi přesně šlo! Budeme ve střehu!!! ;) Díky. ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#33 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:02

TwiceRaP napsal/a:

weri napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:
Nevíte někdo, jak se kačer dozví o publikaci Lab Cache? Co kdyby?;)


Pokud ti jde o to, jestli bude v rámci víkendového ME, tak na to notifikace nepotřebuješ. Kdyby byla, tak se o ní dozvíš, protože ji organizátoři určitě použijí jako lákadlo na návštěvu ME a odlovu 13 ikon.


ANO, o to mi přesně šlo! Budeme ve střehu!!! ;) Díky. ;)


Taky jdeme lovit 12 typů, takže mě tohle taky zajímá a zkusím vyzjistit u organizátorů, jak to vypadá. Ale již asi před dvěma týdny bylo amíky řečeno, že se to na ME nestíhá. Ale kdo ví, necháme se překvapit.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#34 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:14

Na Block Party prohlasovali ze "mozna druhe kolo v Praze"... tak uvidime ;-)
  • 0

#35 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:15

TwiceRaP napsal/a:
Nevíte někdo, jak se kačer dozví o publikaci Lab Cache? Co kdyby?;)


Zucastni se megaeventu na kterem budou ;-)
Stejne maji jen kratkodobe trvani po dobu eventu.
  • 0

#36 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:20

Ja nevim co tu resite -- stejne se nepovede odlovit 12 typu kesi v jeden den. Pri poctu lidi co se na ty taskarice chysta je treba si uvedomit, ze kdyz pocet osob na eventu presahne 500..... :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#37 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:26

Dobesch napsal/a:..., ze kdyz pocet osob na eventu presahne 500..... :D


tak se vubec nic nestane, protoze doprovodne eventy megaeventu narok na mega ikonku nemaji. :-)
  • 0

#38 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:33

Dobesch napsal/a:
Ja nevim co tu resite -- stejne se nepovede odlovit 12 typu kesi v jeden den. Pri poctu lidi co se na ty taskarice chysta je treba si uvedomit, ze kdyz pocet osob na eventu presahne 500..... :D


Ale Dobeši, víš kolika lidem se při čtení tvé poznámky pomalu zastavilo srdce :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#39 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:42

weri napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Ja nevim co tu resite -- stejne se nepovede odlovit 12 typu kesi v jeden den. Pri poctu lidi co se na ty taskarice chysta je treba si uvedomit, ze kdyz pocet osob na eventu presahne 500..... :D


Ale Dobeši, víš kolika lidem se při čtení tvé poznámky pomalu zastavilo srdce :D


Vsem co nemaj letenku a nestihnou ten snad jeste event od 11-14 ??? :D

Ale jinak jde spis o to zda organizatori pozadaji o uznani jako Mega. GeoWiky mluvi jasne nad 500 je to Mega Event
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#40 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 8:51

weri napsal/a:
Taky jdeme lovit 12 typů, takže mě tohle taky zajímá a zkusím vyzjistit u organizátorů, jak to vypadá. Ale již asi před dvěma týdny bylo amíky řečeno, že se to na ME nestíhá. Ale kdo ví, necháme se překvapit.


Jediny problem s lab kesemi je, ze se v zadnych statistikach neprojevi, nemaji GC kod, nejsou obsazeny v My Find PQ a nejsou ani v oficialnich statistikach na profilu (krome zahrnuti do celkoveho poctu kesi). Tim se to spise podoba benchmarku nebo jiz neexistujicim celenkam.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama