Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak být nenápadný?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#21 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 20:44

Kolo je dobrý maskování, taky to používám. Bohužel už nemám georobotky, nějak vyrostli a nemají zájem. Ale kdyby mi chtěl někdo poradit, jak nenápadně jako Matěj odlovit keš u Stavovskýho divadla, aniž bych si musela vzít montérky s nápisem "kulisák", tak budu ráda. Tam se to snad nenápadně odlovit nedá ani ve dne ani v noci
  • 0

#22 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 20:51

Mufa napsal/a:
Ale kdyby mi chtěl někdo poradit, jak nenápadně jako Matěj odlovit keš u Stavovskýho divadla, aniž bych si musela vzít montérky s nápisem "kulisák", tak budu ráda. Tam se to snad nenápadně odlovit nedá ani ve dne ani v noci

Jednoduše - Pavel nahodil ležérní pózu pro fotografování - jednu ruku opřel o místo uložení kešky, zaujal pózu pro fotografa, já cvakala foťákem a on mezitím vytáhl keš. Vracel jí po chvíli stejným způsobem. ;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#23 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 20:53

Alf Gang napsal/a:

Jednoduše - Pavel nahodil ležérní pózu pro fotografování - jednu ruku opřel o místo uložení kešky, zaujal pózu pro fotografa, já cvakala foťákem a on mezitím vytáhl keš. Vracel jí po chvíli stejným způsobem. ;)


No problém je v tom, že to musím kolem dokola ohmatat, abych věděla, kam přesně sáhnout a nemám ty robotky na fotografování. V jednom kusu se to dělá hodně blbě :D
  • 0

#24 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 20:56

No, my to právě nejdřív nenápadně očíhli jen s pomocí zraku, bez osahávání, takže když bylo jasné kde je... Ale při jednom kousku je ten odlov opravdu složitý, proto já sama lovím jen hodně výjimečně. Jo a lovili jsme to v adventní neděli, takže provoz kolem velikej, takže se mi i zdálo, že díky tomu, že tam bylo tolik lidí, se to povedlo dost nepozorovaně.:)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#25 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 21:26

Mufa napsal/a:
Kolo je dobrý maskování, taky to používám. Bohužel už nemám georobotky, nějak vyrostli a nemají zájem. Ale kdyby mi chtěl někdo poradit, jak nenápadně jako Matěj odlovit keš u Stavovskýho divadla, aniž bych si musela vzít montérky s nápisem "kulisák", tak budu ráda. Tam se to snad nenápadně odlovit nedá ani ve dne ani v noci

U Stavovského divadla je to určitě lepší v noci než ve dne a to kolem půlnoci, když už jsou turisti dost opilí na to, aby si všímali svého okolí. I když nedávno jsme tam šli za tmy při počítání Domovních znamení (tuším mezi 21-22 hod.) a stála tam nějaká dvojice (nekačerů) a dlouze rozmlouvala o něčem důležitém. Nevím, jestli naše počítání světel jim přišlo podivné. :)
My jsme si udělali jednu noční procházku po centru a posbírali hodně keší, které se přes den odlovit moc nedají.
  • 0

#26 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 22:10

Stavovský divadlo ještě jde, i přes den se dají vychytat chvíle, kdy není kolem skoro ani noha... já jsem ji odlovila ve všední den kolem jedenáctý dopoledne.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#27 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 22:22

V Praze a většině velkých měst je to pohoda. Můžete být i nahatí a nikdo si vás nevšimne. Lidi se o jiné už snad ani nezajímají.
  • 0

#28 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 22:49

Je trosku obtizny se Smrkem nekam chodit, kdyz se furt svlika a zkousi, co to udela.
  • 0

#29 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 5:10

Slanecek napsal/a:
Je trosku obtizny se Smrkem nekam chodit, kdyz se furt svlika a zkousi, co to udela.

Zajímavý, já ho zatím potkala dycky docela slušně oblečenýho - to se ti svlíká ze sedáku na těch stromech? Zato já jsem v sobotu během cykloeventu chtěla Aranyafëovi ukázat, kde je finálka ledáren, a ocitli jsme se znenadání i s kolama uprostřed nudipláže, plný naháčů! Ale Smrk tam nebyl. Je fakt, že odlov by se tam byl dal zařídit úplně nenápadně, to jo!
  • 0

#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 5:27

Jacka_dominikanka napsal/a:
... Ale Smrk tam nebyl. ...


Asi jsem byl pro občerstvení.
  • 0

#31 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 7:02

Docela se to rozjíždí :D. Dám Téma sledovat :D:D:D
  • 0

#32 Doc Bogeyman

Doc Bogeyman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 7:18

Smrk ma nepochybne bohate zkusenosti s nahotou na verejnosti. :-) Nekteri navrhuji se u kese napadne miliskovat. Jini rikaji, ze existuji jedinci, ktere to naopak prilaka bliz, aby ocumovali. Idealni reseni zrejme neexistuje.
  • 0

#33 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 7:31

Tý jo... mně se osvědčilo zuřivé líbání... samozřejmě, že v páru je to lepší :D ale když je člověk sám, tak má asi tak 12 minut 35 sekund na to než přijede někdo z Bohnic s houkačkou. Pravda, když člověk narazí na stejného úchyláka (puberťáci se takto zastrašují opravdu špatně...) má problém a musí zkusit od tkaniček až po foťák úplně všechno :D
  • 0

#34 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 7:43

Ursus75 napsal/a:
Tý jo... mně se osvědčilo zuřivé líbání


No zuřivý líbání by mi celkem šlo, ale jak se přitom budu nenápadně ohýbat pro tu krabku za okapem, to netuším.A vůbec, při opravdu zuživým líbání většinou nemám volný ruce :D
  • 0

#35 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 8:07

[quote]Mufa napsal/a:
[quote]Ursus75 napsal/a:
... při opravdu zuživým líbání většinou nemám volný ruce :D ... [/quote]

Práci rukama chválím... :D a při opravdu zuřivém líbání asi nebude problém ani ta krabička u země :D:D:D


Zuřivé líbání většinou způsobí úbytek mudlů inkliminující k nule... Pravda ulíbat zuřivě Prahu... je problém... :) ale ... ehm... vlastně je to spojení mých dvou oblíbených koníčků, takže mi to neva :D ...
  • 0

#36 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 8:48

Jo tak horší jsou krabičky na místech, které se líbí dvojicím mudlů na úplně jinou činnost než je GC!:D:D Jak tak občas jezdívám do ČB na eventy a v létě jsem šla i něco lovit, tak mě domácí kačeři na jednu takovu keš upozorňovali, že tam je odlov opravdu obtížný.:D Jenže jak jsme se bavili o kdečem, samozřejmě už nevím, která to byla - musím se příště znovu zeptat a nechat si ji na zimu, nerada bych někoho rušila.:P PS: líbání prý podobně jako smích prodlužuje život a ještě se při něm hubne ( sakriš a já se celý život divím, že nemůžu přibrat :o)
  • 0

#37 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 9:59

zvedavkanocni napsal/a:
PS: líbání prý podobně jako smích prodlužuje život a ještě se při něm hubne ( sakriš a já se celý život divím, že nemůžu přibrat :o)


HA! Docent již nejsem dlouho... novej způsob hubnutí;), né že by nebyl zábavnej... ale trošku se nám to tu začíná vymykat...

Takže po lese pro nenápadnost nosím snajperský oblek typu hejkal :D.
A už mě napadlo.. někde si opatřit "uniformu" ... akorát nevím, jestli maškarní projde i v červenci... samozřejmě i ta nahota je fajn... B)
  • 0

#38 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 13:05

Aha, tak takhle to je!!! No jo!!! Letos jsem s kolegou o prázdninách jela dálkovou trasu na kole a po cestě jsme chtěli odlovit jednu keš u řeky. Když jsme přijeli na místo činu, tak tam cca 10 m od předpokládaného umístění stál pár - slečna úplně nahatá, mladý muž měl na sobě, tuším, nějaký kousek spodního prádla, a zuřivě se líbali. Nějaká ta práce rukou rovněž probíhala. Já jsem byla kapku naštvaná, neb je to cca 250 km od mých HC, pročež jsem navrhovala nevšímat si jich, posadit se na břeh 20 m od nich a čekat, jestli vyměknou a přesunou se s těmi hrátkami někam jinam, ale kolega na to neměl nervy a donutil mě k ústupu (zřejmě i proto, že je z onoho kraje a v okolí má svoje keše, takže odlov této novinky klidně mohl odložit na jindy). A teď tedy už chápu, že to byli kačeři, kteří nás považovali za mudly, a snažili se o nenápadný odlov téže keše!
  • 0

#39 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 13:33

Jako Jacko, to jsi byla ty???? Já to říkám furt... že kačeři mají mít svůj pozdrav?!:D
  • 0

#40 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 13:39

Jacko, Jacko, když už jste je vyrušili a o keš jsi tak stála, to tě nenapadla jednoduchá větička, která by ti místo vyklidila? Co třeba takové "Můžeme se přidat?" - to by tedy napadlo mě nebo mého kolegu. Když by viděli, že se jedná o někoho ve věku jejich rodičů a vyšším, tak bys měla během chviličky zcela jistě prostor pro sebe.;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama