Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak být nenápadný?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#41 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 13:46

Na Groundspeaku navíc radili si broukat tohle: nebo tohle:
  • 0

#42 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 13:48

Ty Zvědavko, já ti nevím. Už jen to, že byli v lese. To už chce odvahu. Dneska nevíš, kam vlezeš... http://promuze.blesk...-na-posedu.html .. a co si přeješ :D
  • 0

#43 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 13:48

zvedavkanocni napsal/a:
Jacko, Jacko, když už jste je vyrušili a o keš jsi tak stála, to tě nenapadla jednoduchá větička, která by ti místo vyklidila?
Co třeba takové "Můžeme se přidat?" - to by tedy napadlo mě nebo mého kolegu. Když by viděli, že se jedná o někoho ve věku jejich rodičů a vyšším, tak bys měla během chviličky zcela jistě prostor pro sebe.;)


Nevím nevím, lidi co to dělají venku mohou být nakloněni různým experimentům, aby jejich odpověď nezaskočila.
  • 0

#44 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 14:18

P€T@ napsal/a:
Nebo dělej že ti něco spadlo, nebo si vážeš tkaničku.


S mým úspěchem a s mou dobou hledání by si lidi okolo asi ťukali na čelo, že si neumím ani za půl hoďky zavázat tkaničku :-D

Před megaeventem jsem ale zahlídla hezké provedení odlovu keše na jednom hodně frekventovaném místě. Přišel kačer s krosnou, položil ji před keš a pak krosnu rozvázal, šup s krabičkou do krosny a v té pak začal jakoby hrabat. Tak kdo se poznává? :-)
  • 0

#45 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 14:19

Já bych si to dovolila, jen kdybych měla sebou doprovod - být zrovna sama, tak tiše mizím.:D Asi tak - je pravda, že párkrát už jsem někde strach trochu měla. K myslivcům by to bylo na dlouhé historky, ale že by se někomu stalo až tohle?:o
  • 0

#46 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 14:30

Když má člověk s sebou batoh a je na cestě, tak je za vodou. Pokud je keš někde pod lavičkou či v zídce, tak si nad keš sednu, vybalím si nějaké jídlo a po chvilce "hodování" už si mě nikdo nevšímá. :)
  • 0

#47 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 16:54

To je všechno sice hezky ale je tu jeden malý problém,mudlové mají jakýsi server kde jsou přibližné souřadnice všech finálek a hrají takovou hru kdo uvidí kačera,kdo odradí kačera od lovu atd. Za to sbírají body,vedou si statistiky podle stupně kterým nastvou kačera a vymýšlejí různé fígle jak nam ten lov znepříjemnit a když se jim to nepovede a kačer kešku přece jenom odloví tak se jim body strhávají. Největší drzost ale na tom je že oni to vědí a my si myslíme že jsou to obyčejní mudlové a z toho postu se nám smějí jak se snažíme být nenápadný. Tož asi tak. Jo a jméno toho webu je Cacherhunt.com :D
  • 0

#48 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 17:03

Na té adrese nic není
  • 0

#49 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 17:22

Zpět k tématu: Pořad v televizi je dobrý nápad. Stačí jít na kešku kolem 19:00? (Růžovka, zprávy)
  • 0

#50 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 17:42

Kotja napsal/a:
Na té adrese nic není

Přiznejte se,kdo další klikl na tu adresu a nechal se nachytat? ;)
  • 0

#51 Musky

Musky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 17:45

Já lovím vždy sám, z rodiny to nikoho nebaví a nebo nemají čas. Když mám batoh, tak občas maskuji vyzvednutí batohem. Kešky ve městě většinou lovím v noci nebo to zkusím i přes den, ale záleží kde je a jak je umístěna. Když jdu na nějakou a jsou tam lidé a nic nehledají, tak čekám zda neodejdou, většinou hodinu. U série GeoZoo jsem potkal 3 mudly a další v autě po ránu a pak u každé už jen u dalších po poledni kolegu. Mudlové neměli gps a nestavěli u keší. Viděl jsem ale několik kterým bylo jedno zda je někdo vidí a šli rovnou za keší.
  • 0

#52 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 17:45

WitkoAWendy napsal/a:

Kotja napsal/a:
Na té adrese nic není

Přiznejte se,kdo další klikl na tu adresu a nechal se nachytat? ;)

Přiznávám se! :P
  • 0

#53 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 18:02

Musky napsal/a:
Já lovím vždy sám, z rodiny to nikoho nebaví a nebo nemají čas. Když mám batoh, tak občas maskuji vyzvednutí batohem. Kešky ve městě většinou lovím v noci nebo to zkusím i přes den, ale záleží kde je a jak je umístěna. Když jdu na nějakou a jsou tam lidé a nic nehledají, tak čekám zda neodejdou, většinou hodinu. U série GeoZoo jsem potkal 3 mudly a další v autě po ránu a pak u každé už jen u dalších po poledni kolegu. Mudlové neměli gps a nestavěli u keší. Viděl jsem ale několik kterým bylo jedno zda je někdo vidí a šli rovnou za keší.


A jseš si opravdu jistý, že to byli mudlové? Mně takhle pobavilo, když mi kolega ze Zč po telefonu hlásil, jak k jedné keši po něm přijel jeden ze známých jihočechů - ale korunu všemu nasadily jejich logy: jihočech popisoval, jak zastavil u keše, nikde nikdo, jen opodál v autě nějaký mudla - a onen mudla mu ve svém logu odpověděl "Já ti dám mudlu, Hosterbe!" Takže západočech se asi maskoval dobře:D a sledoval odlov sám nepoznán.

Ještě jsem si vzpomněla na jedno super maskování - cestou na event v Čečovicích jsem se zastavila v Klatovech něco vyzvednout a byla mi doporučena rychlá keš u zajímavého stromu - jen se ukázalo, že je na křižovatce uprostřed města a byla sobota dopoledne a plno lidí venku - zachránil mě velký rodinný deštník, ten dokonale skryl, co na místě kutím, stačilo ho šikovně naklonit.;)
  • 0

#54 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 18:09

Podle mě je základem všeho nenápadné oblečení! (foceno v jednom pražském parku)
  • 0

#55 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 18:15

zvedavkanocni napsal/a:
... Ještě jsem si vzpomněla na jedno super maskování - cestou na event v Čečovicích jsem se zastavila v Klatovech něco vyzvednout a byla mi doporučena rychlá keš u zajímavého stromu - jen se ukázalo, že je na křižovatce uprostřed města a byla sobota dopoledne a plno lidí venku - zachránil mě velký rodinný deštník, ten dokonale skryl, co na místě kutím, stačilo ho šikovně naklonit.;)

Tuhle Klatovskou keš si dopře pamatuji. Lovil jsem ji při zastávce cestou na dovolenou do Petrovic u Sušice. Na obloze ani mráček, třicet ve stínu...no komu by se tam chtělo čekat, že? Tuhle stejnou myšlěnku měli i řidiči čekající na svou barvu, takže stačilo chvilku počkat a jakmile se vše dalo do pohybu, co nejrychlěji jsem zareagoval a odlovil. To samé opakováno i při zpětném ukládání. :)
  • 0

#56 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 18:24

WitkoAWendy napsal/a:

Kotja napsal/a:
Na té adrese nic není

Přiznejte se,kdo další klikl na tu adresu a nechal se nachytat? ;)

1) Přiznávám, klikl.
2) Nenechal jsem se nachytat. Byl jsem zvědav, na jakou stránku jsi to ve skutečnosti napojil. Zklamal jsi mne. Čekal jsem nějaký povedený fór.;)
  • 0

#57 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 18:31

ProKesTom napsal/a:
1) Přiznávám, klikl.
2) Nenechal jsem se nachytat. Byl jsem zvědav, na jakou stránku jsi to ve skutečnosti napojil. Zklamal jsi mne. Čekal jsem nějaký povedený fór.;)


Něco jako tohle?
  • 0

#58 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 18:55

Kotja napsal/a:

ProKesTom napsal/a:
1) Přiznávám, klikl.
2) Nenechal jsem se nachytat. Byl jsem zvědav, na jakou stránku jsi to ve skutečnosti napojil. Zklamal jsi mne. Čekal jsem nějaký povedený fór.;)


Něco jako tohle?

No, spíš nějakou jednoduchou stránku, nebo možná poi.cz, nebo ... co já vím, něco co překvapí. Proto jsem byl prostě zvědavý. Ale vlastně ano, překvapilo to. :o;)
  • 0

#59 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 19:14

Když už tady píšete o té nenápadnosti, tak buď mají v Británii vodníky, nebo někdo vytvořil "nenápadnou" kešku.
http://www.novinky.c...a-schranka.html
  • 0

#60 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 19:19

To je jedna ze stagí moji budoucí mysterky. B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama