Přejít na obsah


Fotka

Správa earthkeše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#41 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 20:13

Orxion napsal/a:


nevím moje zkušenost při zakládání EC je trošku jiná .. to co tu popisujete (fotky z infotabule, atp) je problém starších keší podle jiných pravidel ..


Zrovna tohle jsou příklady novějších keší, schválených v době platnosti současných pravidel, ale v rozporu s nimi:

http://www.geocachin...6Y3Y_pp-trojska
http://www.geocachin...e-prazsky-devin

Lokalita krásná, listing a „vzdělávací“ úkoly bohužel na prd. B)
  • 0

#42 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 20:53

tarmara napsal/a:
A abych se drzel aspon tematu, odpovedi owneru jsem se dockal asi u tretiny EC. Ale s tim problem nemam, pokud jsou odpovedi spravne, tak ani odezvu od ownera necekam. To dulezite uz jsem se totiz z te EC dovedel.


Já mám 9 aktivních zeměkeší, takže bez mučení přiznávám, že odpovídám jak kdy. Podle nálady. Když bylo nedávno v Praze ikonkové šílenství (12 různých typů keší za jeden den), přišlo mi v následujících dnech asi sto odpovědí. Moje zeměkeš se na jeden den stala asi tou nejvíce navštěvovanou široko daleko, protože kousek od ní je jediná webka v Praze. To jsem fakt nikomu neodpovídal. Ani těm, co to měli blbě. Stejně tam šli jen pro bod.
Nejradši odpovídám lidem, kteří nelení, vypracují pěkně odpovědi a připojí pár hezkých slov, které ocení práci, kterou jsem si s tvorbou textu dal. Když je to takové to „díky za keš“, tam se často odpovídat nenamáhám.

A pak se přiznám ještě k jedné věci, ačkoliv bych to takhle veřejně psát neměl. Nekontroluju, jestli mi odpověděli všichni, kdo zapsali návštěvu. Většina kačerů naštěstí loguje a odpovídá najednou. Jestli sem tam někdo proklouzne bez odpovědi, mě netrápí. Když mu ten „nepoctivý“ bodík udělá radost, má ji mít. Já s tím problém nemám. Říkám si, že tu nejsem od toho, abych buzeroval druhé, ale hlavně sebe. Neoprávněně zapsané návštěvy jsem smazal pouze jednou. To byl nějaký provokatér, který si o smazání vysloveně řekl.

shaman3 napsal/a:
Já zalogoval 6 earthek, ozvali se mi dva owneři, drze mi moje logy zrušili, že jsem jim neodpověděl na nějaké trapné otázky. Ale co, jednu jsem zalogoval znovu i s odpověďmi, asi ho to uspokojilo, protože znovu log nemazal, druhou možná zaloguji časem také znovu, mám ji daleko. Jsem tedy raději, když se vůbec neozvou, loguji napoprvé bez odpovědí a až když to neprojde, tak je nějakými odpověďmi jakože uspokojím. :D


Ale zrovna na tebe si dám speciální pozor. :D Já to totiž opravdu čtu. ;)
  • 0

#43 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 4:17

Ale o tom to je, teda ten geocaching, dojit prochazkou na pekne misto, tam to zkoknout, odepsat a mit bod a dobrou naladu. je fakt, ze dve EC jsem nelogoval FI, na miste jsem nedokazal posbirar odpovedi. Je to takhle i multinek, nejde o bod, ale o hezkou prochazku do mist, kam by kacer nebo mudla nesel B)
  • 0

#44 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 5:13

Vyžadovat odpovedi na trapné otázky je jen zbytečná ownerova buzerace. Ještě že stačí napsat nějakou odpověď, dle těch trapných pravidel groundspeaku nemusí být odpověď ani správná. B)
  • 0

#45 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 14:01

shaman3 napsal/a:
Vyžadovat odpovedi na trapné otázky je jen zbytečná ownerova buzerace. Ještě že stačí napsat nějakou odpověď, dle těch trapných pravidel groundspeaku nemusí být odpověď ani správná. B)


Pokud jsou otázky trapné, tak to opravdu je buzerace… B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama