Přejít na obsah


Fotka

Prague bridges 19-21


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#41 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2013 - 21:02

Zdravím,

zkouším domluvit půjčení lodě - šlo by o loď pro cca 5 lidí, nejspíš s motorem, půjčení v nedalekém přístavu. Kolega, který by nám tu loď půjčil má ale čas jen ve všední dny cca od 15:00, o víkendu pravděpodovně celý den.

 

Jacka: Ty máš čas vždy jen do tří, nebo někdy i dýl?


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#42 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 10:45

Zdravím,

zkouším domluvit půjčení lodě - šlo by o loď pro cca 5 lidí, nejspíš s motorem, půjčení v nedalekém přístavu. Kolega, který by nám tu loď půjčil má ale čas jen ve všední dny cca od 15:00, o víkendu pravděpodovně celý den.

 

Jacka: Ty máš čas vždy jen do tří, nebo někdy i dýl?

V neděli i dýl, ve všední den bych si výjimečně mohla udělat delší volno v úterý. Kdyby teda byla lodička pro 5, rádi bychom se přidali s kolegou Aranyafëou, kdyby byly dvě místa. Ono se to plavat dá, ale studený to bude dost :D. Jel by ale někdo, kdo nám z toho člunu dokáže vylézt na ten pilíř a nezvrhnout nás do vody? Kdybych přišla dom pozdě a ještě ucachtaná a zmáčená jak vodník, bylo by to zvlášť vtipný :D!


  • 0

#43 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 11:12

Já bych se, jak už jsem psal, přidal taky. Mě vyhovuje nejvíce asi úterý, ve středu bych musel zatáhnout kus školy. Jsem schopný tam být tak od půl třetí, dřív asi moc ne.


  • 0

#44 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 17:07

Takže šlo by to v to úterý od tří? Přišel by někdo? Nebo byste radši jindy?

 

(Jinak lézt po kovový konstrukci bych snad zvládla, ale po stěně asi ne, na to mám slabý ručičky.)


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#45 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 17:29

Takže šlo by to v to úterý od tří? Přišel by někdo? Nebo byste radši jindy?

 

(Jinak lézt po kovový konstrukci bych snad zvládla, ale po stěně asi ne, na to mám slabý ručičky.)

Já tohle úterý mam zahraniční návštěvu, zkusme, prosím, to příští!


  • 0

#46 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 18:32

Já určitě můžu v to úterý, ale pokud se Jacka netrhne ted tak bych na ni počkal, bude-li to možné, protože u ní je těžké najít nějakou volnou chvíli kdy může ven. Od těch tří to vyhovuje, přišel bych. Snad se mnou nebudou problémy, s plavbou na čemkoliv mám totiž zaítm nulové zkušenosti...


  • 0

#47 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 20:10

OK, předběžně zamluvím loď na úterý 29.10. od 15:00 h. Bylo by fajn, kdyby se k nám do té doby přidal nějaký lezec.

 

Já zas nemám zkušenost s lodí s motorem, přinejhorším to dopádlujem. :)


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#48 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 20:43

OK, předběžně zamluvím loď na úterý 29.10. od 15:00 h. Bylo by fajn, kdyby se k nám do té doby přidal nějaký lezec.

 

Já zas nemám zkušenost s lodí s motorem, přinejhorším to dopádlujem. :)

Jejda, to má motor, jo? :D Prosím tě, a kolik to bude stát? Moje možnosti jsou převelmi omezené!


  • 0

#49 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 20:47

Kontakt na něj mám přes tátu a ten říkal, že to bude zadarmo (ze známosti). I kdyby nebylo, tak to nějak dáme dohromady.


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#50 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 21:40

Jestli je ještě jedno volné místo na palubě na 29.10., tak bych se přidal. Vzal bych nějaké věci, které snad usnadní výstup na pilíř.


  • 0

#51 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 22:39

Tak špatná zpráva - toho 29.10. by to šlo až po 17. hodině. Ach jo, vypadá to, že to akorát všechno komplikuju. Myslíte, že vymyslíme ještě jiný termín, kdy by to vyhovovalo všem? Možná by to bylo lepší o víkendu? Nebo můžem najít nějakou půjčovnu a nebudem se muset omezovat časem.


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#52 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2013 - 5:02

Já teda zkusim zjistit, jestli by se dalo něco zařídit v tý půjčovně u toho cvičnýho kanálu v Tróji. Ale otázka je 1) kolik by nás bylo (zatím registruju 4) a jak tu loď dopravíme proti proudu k železničnímu mostu,  2) kolik z nás to umí natolik, abychom tu loď udrželi dnem dolu :D - chtělo by to aspoň jednoho zkušenějšího kormidelníka a 3) kdo z tý lodi vyleze nahoru na ty pilíře.

Pokusím se tam sjet někdy v tejdnu, až mi odjede ta návštěva. V kolok nejdřív by pro vás byl teda možnej začátek akce toho 29?


  • 0

#53 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2013 - 15:46

Zdravím,

zkouším domluvit půjčení lodě - šlo by o loď pro cca 5 lidí, nejspíš s motorem, půjčení v nedalekém přístavu. Kolega, který by nám tu loď půjčil má ale čas jen ve všední dny cca od 15:00, o víkendu pravděpodovně celý den.

 

Jacka: Ty máš čas vždy jen do tří, nebo někdy i dýl?

Rád se přidám, ale bohužel toto úterý a středu jsem v Brně (29. je v poho). Takže jenom pokud bude jiný termín. Moje skoro dva metry by mohly pomoci :o))


  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#54 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2013 - 17:46

V úterý 29 jsou podzimní prázdniny, tedy určitě budu mít čas. A prý má být i hezký konec měsíce, tak nás počasí snad nezklame. Most jsem dnes okoukl, ještě se nerozebírá, zatím je to v pohodě. Hladina zdá se lehce stoupla, což bude pro nás asi lepší.


  • 0

#55 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2013 - 8:19

Dnes mám firemní teambuilding, takže nemůžu. Zítra by to teoreticky šlo, čtvtek zabitý pracovními schůzkami, pátek dopoledne mám volno, odpoledne odjíždím na Slovensko, kde budu až do úterý, takže jsem taky out. Ale klidně to dejte, pokud se domluvíte. Já bych zase mohl příští středu, teoreticky kdykoli, jen je třeba počítat s tím, že tma bude o hodinu dříve.


  • 0
Boris

#56 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2013 - 8:25

Ach jo, my se asi v životě nedomluvíme :D. A co teda v pátek 1. listopadu v 15:00, případně i dřív, pokud by to šlo? To bychom mohli všichni? Je to svátek, tudíž si můžu udělat víc volno a domů přijít až tak o půl pátý.


  • 0

#57 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2013 - 8:41

Jak uz sem psal -- ja lod pujcoval v tom BoatParku na Sokolovsky -- pokud byste meli auto je to celkem idealni -cesta k pristavu cca 10 minut , prakticky jen pres Libenskej most. Parkovali sme a lod spousteli nafukovali  u FLIP CLOCK. A protoze na kese je prej nejlepsi COLORADO tak sme meli puceny COLORADO 450 - raftik cca pro 6 lidi. Jelo se na 3* a kazda parta to mela tak na 45 minut a cenove to vyslo asi na 50 KC za osobu


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#58 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2013 - 16:31

Takže:

podařilo se mi předjednat možnost zapůjčení raftu pro 5-6 lidí celkově za 500,- Kč, což by vyšlo kolem stovky na osobu. Bez nutnosti převážení autem, jen s trochou pádlování proti proudu. Obsluhující v půjčovně mi oznámil, že sám má keše odlovené :), prý to takhle vyjde cca na 2 hodiny. (Pro mě tím padá ten termín 1.11., nestihla bych to včas domů. Leda bychom začali dřív, např. 13:30.) Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten se zdržet déle (protože na koho se to vypůjčí, ten by měl být asi i při vracení), daly by se za stejnou cenu vystřídat i dvě posádky. Kdo by tedy mohl v to úterý 29. 10. v 15:00 nebo i dříve? A kdo případně by měl zájem na druhou rundu, např. sraz 16:30? Pro ty, kdo nemůžou vůbec, předám kontakty pro zorganizování akce na jiný termín. Kdo se hlásí, že je schopen ten raft kormidlovat? A kdo nám vyleze na ty pilíře?

 

Podle kolegy půjčujícího ještě taky v těchto dnech hrozí, že kvůli úpravám v korytě se sníží hladina a na pilíře nepůjde vylézt, o čemž on ale má informace vždycky den dva dopředu a ještě bude čas případně přesunout akci na jindy.


  • 0

#59 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2013 - 16:34

Já se hlásím na raft, ale pokud možno někam na místo kde toho není moc co zkazit :D

Hlásím se do raftu kde bude sedět Jacka.


Tento příspěvek byl upraven od Aranyafëa: 22 říjen 2013 - 16:40

  • 0

#60 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2013 - 17:04

Já se taky hlásím na toho 29.10., mohla bych tak cca od 13:00 h.

 

S ovládáním raftu bych si moc nedělala starosti, na tom neni nic těžkýho, když neni velký proud. Přinejhoršim nepojedeme přímo, ale budem to trochu šněrovat. =) Horší to bude s lezcem. Tak kdo se hlásí? =)


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka