Přejít na obsah


Fotka

Prague bridges 19-21


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#61 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2013 - 19:37

29.10 je pro mně pasé, ale jak už jsem psal, na mně se vůbec nevažte. Dnes jsem jel kolem, most už z Holešovická strany začali pomalu rozebírat!


  • 0
Boris

#62 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2013 - 19:14

Já se hlásím na kormidlo i na lezení. Jakmile se dá přesný čas, tak dorazím.


  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#63 Petrs11

Petrs11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2013 - 20:47

Já bych si taky dal říci, jen bych musel vědět kdy a kde.


  • 0

#64 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 6:27

Takže na 29.9. odpoledne by se dala dohromady posádka: Peťula Borůvka, Jacka, Aranyafëa, Vavros, Petrs, a na kormidle Perch.cz?

Šlo by se sejít už ve 14:00, případně ještě o fous dřív? Místo srazu bude u toho cvičnýho kanálu nedaleko trojský lávky (souřadnice dodám), možnost parkovat je u ZOO nebo případně se dá asi i u MatFyzu, to ještě ověřím. Taky tam poblíž jezdí autobus. Prosím, aby mi všichni předpokládaní členové posádky potvrdili účast, abych mohla ty necky včas zamluvit. Doufám, že 6 se nás do nich vejde. Pokud by se zformovala ještě jedna posádka např. na 15:30, mohli bychom předat loď a mít to tak za polovic. Akorát bychom museli nějak dojednat, na čí občanku se to v tom případě bude pučovat, aby první posádka mohla jít po akci domů. Jo, a prosim vás, já jsem se zapomněla na to zeptat, ale mám dojem, že v půjčovnách se obvykle platí vratná kauce za to půjčení. Ještě to zjistím přesně. Tohle ale nejsem já žádným způsobe schopna poskytnout, většinou u sebe mívám tak maximálně stovku v drobnejch :D. Je tu někdo, kdo by se obětoval a případně tu zálohu za loď složil? Pokud akci stihneme v rozumném čase, můžu vás pak pozvat do kláštera na kafe, je to blízko.


  • 0

#65 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 9:28

Potvrzuji účast a s tou kaucí dej vědět, jestli to nebude 10 tis :o), tak to nějak zvládnem.


  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#66 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 11:43

Potvrzuji účast ve 14:00 a vezmu s sebou i něco na tu kauci, kdyžtak to složíme. :)

Beru do auta lana vězi na lezení, skládací a provazový žebřík ( ten je teda větší ).


  • 0

#67 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 14:12

Taky potvrzuju účast. Jak už jsem psala, mohla bych už od 13:00, možná i dřív. S penězma zatím nevim, jak na tom budu, ale snad budu moct na kauci taky přispět (loni jsme měli půjčovnu na Slapech a kauce u nás byla 1000,- Kč a u vedlejší půjčovny 500,- Kč, tak bych řekla, že v Praze to bude podobný).


Tento příspěvek byl upraven od petula.boruvka: 24 říjen 2013 - 14:16

  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#68 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 15:05

Tak jsem se dneska stavila v půjčovně a máme domluveno, že v úterý ve 14:00 budeme mít připravenej nafouknutej raft pro 5 - 6 lidí, pučej nám k němu i pádla a vesty, to vše za 500,- Kč pro všechny dohromady. Kauce je obvykle 5000,- , ale prý když jedeme jen tam okolo a nikam to neodvážíme, tak ji po nás chtít nebudou, stačí, když někdo bude mít občanku. Ve skladu u nich si můžeme nechat věci, třeba kola, náhradní oblečení apod. Takže sraz těsně před druhou cca na N 50°6.793', E 14°25.460' (nakliknuto z mapy), hint: dřevěný domečky. Pokud akci skončíme v rozumném čase, jste pak zváni k nám na kafe na druhou stranu řeky. Den dva před akcí vám pošlu číslo mobilu do SZ, ale radši to tu sledujte, kdyby nastal organizační problém. Jo, a vzala bych to už za každého počasí s výjimkou tajfunu, když se nám jednou podařilo to domluvit. A Perch.cz, ty se neodvažuj onemocnět, jsi velitel posádky a más na starosti řízení plavidla, jasný? :D


  • 0

#69 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 15:06

Tak vše už je zařízené, Jacka se brzy ozve co a jak ;)

Most se začal rozebírat, ale do úterý to snad ještě vydrží. Stav vody je ok.

Tak už se těším!

 

edit: ha, tak Jacka byla dokonce i rychlejší!


Tento příspěvek byl upraven od Aranyafëa: 24 říjen 2013 - 15:06

  • 0

#70 Petrs11

Petrs11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 19:48

Já také potvrzuji účast, doufám, že nám most vydrží.


  • 0

#71 Nastasyah

Nastasyah

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 19:08

Kdyby někdo odpadl, hlásím se za náhradu. S lodí to zvládám vcelku obstojně (pokud to nemá motor), i na lezení se propůjčím... 


  • 0

Bad Wolf


#72 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 5:58

Už se mi ozvali dva lidi, kteří by rádi jeli zítra taky, ale do lodi se nám už nevejdou. Pokud by se vás sebralo 5 - 6 na pozdější hodinu, sraz bych předpokládala cca 15:30, tak můžeme raft předat a na půjčení se složit všichni. Nebo kontakt na kačera v půjčovně předám zájemci a domluvte si to na jindy. Moc to ale neodkládejte, na rozebírání mostu se už pracuje.


  • 0

#73 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 13:42

Našlo by se ještě pár lidí (3-4), kteří by dali dohromady se mnou a Nastasyah druhou skupinu od 15:30?


  • 0

#74 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 14:10

Tak se mi volal Michal z týmu bejcci, že by se přidal do druhé skupiny od 15,30, a ještě to večer potvrdí. Tak už bychom byli tři ....


  • 0

#75 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 18:32

Potvrzuji zitrek. Nejpozdeji v 18:00 musim byt doma, protoze zena jde cvicit a ja si musim prevzit deti. Takze bych konec preferoval kolem pate.
  • 0

#76 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 18:43

Hele, tak prostě když někdo bude na místě ve chvíli, kdy budeme přistávat, zajde s námi do půjčovny a přehodí tam na sebe záruku, abychom my mohli jít domů, tak mu loď předáme. (u kajakovýho kanálu v Tróji) Nemůžeme samozřejmě říct, v kolik přesně to bude, ale my vyjíždíme ve dvě. Prosím, hoďte mi kdyžtak zítra tak do 12:00 do SZ zprávu, jestli s tím počítáte, ať na to šetrně připravím pana kolegu v půjčovně :D, případně na někoho telefon, kdybychom všichni dostali choleru a nejeli nikam.


  • 0

#77 VK_Stahlavy

VK_Stahlavy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 18:46

Vyuziju prilezitost a doplnim posadku druheho kola plavby, tj. od 15:30.


  • 0

#78 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 18:58

Hele, tak prostě když někdo bude na místě ve chvíli, kdy budeme přistávat, zajde s námi do půjčovny a přehodí tam na sebe záruku, abychom my mohli jít domů, tak mu loď předáme. (u kajakovýho kanálu v Tróji) Nemůžeme samozřejmě říct, v kolik přesně to bude, ale my vyjíždíme ve dvě. Prosím, hoďte mi kdyžtak zítra tak do 12:00 do SZ zprávu, jestli s tím počítáte, ať na to šetrně připravím pana kolegu v půjčovně :D, případně na někoho telefon, kdybychom všichni dostali choleru a nejeli nikam.

Pokud se k nám připojí i Nastasyah (pslala jsem jí přes profil), tak už bychom byli čtyři a to by asi stačilo, i když by bylo fajn kdyby se jeden nebo dva kačeři ještě přidali. Mám telefonní číslo na Michala (perchcz) i on na mne, tak se kdyžtak zkontaktujem přes něj během odpoledne, abychom si upřesnici předání raftu, tobě dám ještě  zítra do 12 hodin vědět přes SZ jak to vypadá. Telefon na mne je kdyžtak 737 910 976.

 
  • 0

#79 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 21:40

Tak, ještě se mi ozvali ještě o_three a ReBa12, takže je nás pět a druhá runda (od 15,30) bude konat.  Posádka tedy je: ptacopysk, bejcci, VK_Stahlavy, o_three, Reba12. Nastasyah se mi stále neozvala. Pokud se neozve, můžeme ještě jednoho člena případně doplnit.


Tento příspěvek byl upraven od ptacopysk: 28 říjen 2013 - 21:49

  • 0

#80 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 23:18

Takže posádka č. 2: sraz u jezu na konci kanálu - přibližně N 50°6.760', E 14°25.700', půjčovné za celý člun bude 250 Kč, kauci v půjčovně (ta je v areálu) nechám já. První posádka vyjíždí v 14,00, přijede přibližně v 15,30 na místo, kde máme sraz, tam si člun předáme. Pokud můžete přijďte raději o něco dřív, já tam budu od 15 hod. Musíme ale počítat i s tím, že první posádka se může o něco opozdit.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama