Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.8.0

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
434 odpovědí na toto téma

#401 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 21:33

zkusím to upravit bez aliasů :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#402 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 23:28

tak jsem s těmi skripty chvilku bojoval až sem to vybojoval, že to dává stejný výsledky všude UFF

asi největší zádrhel je grupování... aliasy versus nealiasy dokáží potrápit !!


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#403 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2013 - 12:01

Asi v tom nejsem sám, ale v tomhle dloooouhém fóru nemůžu najít odpověď...

 

Po dlouhé době jsem spustil a aktualizovat GG a pak i některé balíčky, které si o to řekly.

 

Po novém spuštění GG mám ale vykřičníček v levém dolním rohu a po poklikání na mě vyskočí okno s hláškou 

 

~~~ 6.12.2013 11:56:20 C:\Users\Tomáš\Documents\My Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.ggp.pas ~~~
[Chyba] C:\Users\Tomáš\Documents\My Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.lib.pas(498:15): Type mismatch


~~~ 6.12.2013 11:56:20 C:\Users\Tomáš\Documents\My Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIGsetting.ggp.pas ~~~
[Chyba] C:\Users\Tomáš\Documents\My Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.lib.pas(498:15): Type mismatch

Co s tím můžu dělat?

 

Děkuju předem!


  • 0

#404 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2013 - 12:46

Autorovi toho pluginu (Gord?) jsi uz napsal?


  • 0

#405 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2013 - 12:59

Gord uz o tom vi, jen jeste nejak nestihnul vydat update. Ono je to jen o smazani par "pismenek", zkusim najit, kde to bylo.

 

EDIT: v priloze je upravenej soubor. Jsem lina hledat, co se tam kde mazalo :D Prepis priponu z .txt na .pas a nahrad to v prislusny slozce.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#406 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 21:29

EDIT: v priloze je upravenej soubor. Jsem lina hledat, co se tam kde mazalo :D Prepis priponu z .txt na .pas a nahrad to v prislusny slozce.

Díky, udělal jsem to tak a změna opravdu nastala, jen nevím, zda k lepšímu - viz tenhle seznam namísto předchozích dvou řádků

 

~~~ 7.12.2013 21:26:38 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:39 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.Keše-HledatNové(20km).batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:39 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.Keše-HledatNové(posl.500,Domácíúzemí).batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:40 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.Keše-Nalezené(všechny,MéLogy).query.plugin.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:40 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.Keše-OznačitNovéNálezy(posl.40).batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:41 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.Keše-Založené(všechny,VšechnyLogy).query.plugin.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:41 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.Keše-ZaloženéDoGgt.batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:42 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.KeÜe-Zalo×enÚDoGgt.batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:43 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.query.db.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:44 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.query.web.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:44 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2.exec.query.wm.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\geojarry\gj2batch.lib.pas(310:5): Variable 'S' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:45 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\GeoPOI\POI_Export.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\GeoPOI\POI_Export.gge.pas(450:10): Variable 'Result' never used
 
~~~ 7.12.2013 21:26:45 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.ggp.pas ~~~
[Chyba] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.lib.pas(498:15): Type mismatch
 
~~~ 7.12.2013 21:26:46 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIGsetting.ggp.pas ~~~
[Chyba] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.lib.pas(498:15): Type mismatch

  • 0

#407 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 23:16

vpodstate vsechno jsou jen "hinty", takze nic bazneho, ale ty posledni dne jsou nejaky mišmaš

v souboru C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.lib.pas na řádku 498 mas nejakou kritickou chybu, nechybi ti tam treba jen strednik na konci , nebo tak neco?


  • 0

#408 ThomasPV

ThomasPV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 23:41

 

~~~ 7.12.2013 21:26:45 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.ggp.pas ~~~

[Chyba] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.lib.pas(498:15): Type mismatch
 
~~~ 7.12.2013 21:26:46 C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIGsetting.ggp.pas ~~~
[Chyba] C:\Users\Tom\Dropbox\geoget\GeoGet\data\script\PoiGarminStatusIcon\PoiGarminSIG.lib.pas(498:15): Type mismatch

 

 

Mel jsem stejnou chybu. Napsal jsem gordovi a poradil mi smazat jednu zavorku z prislusneho radku. Tedy radek 498 mam takto:
 

if(GcId<>'') then par3:='id="'+GcId+'"';

... a funguje mi to :).


  • 0

#409 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 10:02

Ten soubor, co jsem davala, uz je upravenej, jak pise Thomas. Takze doporucuju pres zmenou budto vypnout GG nebo aspon smazat obsah toho okna a pak plugin zkusit. Hlaseni samo totiz nezmizi pokud GG bezi.


  • 0

#410 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 4:19

Po vygenerování statistik jsem kontrolovala datumovou tabulku a zdála se mi nějak špatně (po včerejším nálezu 6 keší jsem na to datum měla 4 nálezy). Podívala jsem se na včerejší nálezy do databáze a zjistila,, že z nějakého záhadného důvodu se mi u 3 z nich nastavilo datum nálezu na 7. 12., tedy špatně, a to přes to, že můj log po rozkliknutí příslušné keše v GG je z 8. 12.  Ty další 3 keše to nastavily správně. Rozdíl vidím jedině v tom, že ty 3, kde to je dobře, jsou PM keše, kde jsem body do GG zadávala ručně a pak k nim stahovala logy dodatečně. Ale stejně je to vpravdě mysteriózní jev :D, protože datum logu u těch špatně nastavených nálezů je správně!


  • 0

#411 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 8:30

Jeste nam prozrad, jak ty nalezy tahad do GG.


  • 0

#412 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 8:32

A jak jsi tam ty nalezy tahala?


  • 0

#413 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:13

Teď zrovna si nejsem jistá. Doteď jsem vždycky nové nálezy tahala přes GJ (označit nové nálezy, posledních x), což PM nálezy nenačte a zadávají se ručně. Včera jsem prvně zkoušela na radu tady na fóru natáhnout nálezy pomocí databáze/import/stáhnout vaše nálezy, ale nevzpomínám si, jestli jsem to zkusila hned a nebo až poté, co jsem přes GJ stáhla ty tři inkriminované BM keše, kde se to datum zobrazilo blbě. Každopádně další kuriózní výsledek byl, že ty PM keše mi to stejně nestáhlo, ani základní info, (to se dalo čekat, ale co kdyby :D...), ale zato mi to tímhle způsobem zaneřádilo databázi nalezených keší o úplně všechny keše, ke kterým jsem kdy cokoliv napsala, t.j. eventy, na které jsem dala WA a pak na nich nebyla, DNF, WN atd. Ještě jeden zajímavý jev ovšem je, že kolega, který na keších byl se mnou a logoval je ve stejné době jako já (některé přede mnou, jiné po mně - sledovala jsem to, protože u těch PM jsem čekala na zobrazení GC kódu na jeho profilu, abych mohla logovat), tak u některých těch keší má datum 7. 12. přímo u logu, jako by to automatický nastavování data blblo na samotným GC.com.


  • 0

#414 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:23

On ta funkce stahuje opravdu vsechny logy, ktery jsi kdy napsala. To je v poradku. A nejaky smakule s daem uz se tu resily a mysli, ze tam problem opravdu u GS. Ale nevim, jestli to byl presne tenhle pripad. Kazdopadne by bylo dobry vedet, jestli je pricinou GJ nebo API. Bud ty kese z databaze smazni a stahni znovu nebo si to zkus na jiny databazi - a udelej oba zpusoby. Uvidime, kde je zakopanej pes.


  • 0

#415 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:29

Databáze nalezených keší - docela zbytečnost která značně komplikuje statistitky, plugin Series-II se dá využít pouze částečně. Normálně se na to používá už dodaný filtr jménem "Found". Jestli máš v databázi o nějaký tisíc keší víc nebo míň nemá na nic podstatného vliv. A z jiné stránky - to že máš v databázi schované i DNF logy a WN má při dalším lovu v budoucnosti docela příjemný důsledek že se můžeš podívat co jsi o tom hledání minule psala.

GG ti u nalezených PMO keší nedotáhne listing ani základní údaje, ale na rozdíl od GJ ti dotáhne tvůj log - a to je pro nález podstatné. Stačí když tu keš předem formálně definuješ. Já to dělám tak, že když mi vynadá že stejně kontroluju to co dotáhne se zápisníčkem abych měl jistotu že jsem správně všechno zalogoval a že mám všude správný čas. Chybějící je zřejmě PMO a vím že je mám dodefinovat a aktualizaci nálezů pustit znovu.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#416 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:31

Jacka to tak ma schvalne - chce mit kese do statistik v tom stavu, v jakym je nasla (tudiz beze zmen souradnic, D/T, nazvu apod.) A to momentalne jinak neudelas ;)


  • 0

#417 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:33

Zkusila jsem jednu tu keš smazat a natáhnout přes GJ. Opět se zobrazila se špatným datem (7. 12.), tentokrát ale má to špatné datum i můj FI log ve staženém listingu. Log na GC.com má datum správně. Mazat znovu a stahovat přes to API, nebo jak se to jmenuje, bych zkoušela fakt nerada, pokud to nebude k dalšímu výzkumu nutné. Nechce se mi to zas celý promazávat od všech WN srandiček, kterejch jsem se kdy na GC.com dopustila :D.


  • 0

#418 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:35

Staci smaznout tu jednu kesku a potom dat Aktualizovat logy - to dotahne jenom to posledni. :)


  • 0

#419 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:42

Mám dojem, že GC začíná ukládat i hodinu nálezu a pak zde hraje roli časový posun mezi námi a amerikou. Mě se takhle se špatným datumem ukazovaly logy nahrané přes geocache_visit, a některé keše jsem tam měl s datumem o den jinak - tuším že ty, co měly hodinu nálezu po 17:00 - tak jestli to také není podobný problém.


  • 0

#420 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:48

Databáze nalezených keší - docela zbytečnost která značně komplikuje statistitky, plugin Series-II se dá využít pouze částečně. Normálně se na to používá už dodaný filtr jménem "Found". Jestli máš v databázi o nějaký tisíc keší víc nebo míň nemá na nic podstatného vliv. A z jiné stránky - to že máš v databázi schované i DNF logy a WN má při dalším lovu v budoucnosti docela příjemný důsledek že se můžeš podívat co jsi o tom hledání minule psala.

GG ti u nalezených PMO keší nedotáhne listing ani základní údaje, ale na rozdíl od GJ ti dotáhne tvůj log - a to je pro nález podstatné. Stačí když tu keš předem formálně definuješ. Já to dělám tak, že když mi vynadá že stejně kontroluju to co dotáhne se zápisníčkem abych měl jistotu že jsem správně všechno zalogoval a že mám všude správný čas. Chybějící je zřejmě PMO a vím že je mám dodefinovat a aktualizaci nálezů pustit znovu.

Jakožto BM, kterej navíc 90% času sedí doma na ...ehm... zadní části a loví jen v okolí HC, se mi nijak zvlášť nevyplatí schraňovat databázi jiných keší než nalezených, tu používám zejména ke generování statistik. Mít v GG všechny keše ve střední Evropě fakt nepotřebuju, navíc nevim, jak bych je tam bezbolestně dostala, když nemůžu na GC.com generovat PQ. Že jsem ňákou keš nenašla, to se mi ukáže hned při rozkliknutí listingu. Pro dostání více keší najednou do navigace používám GCtour. Stahování dosud nenalezených keší do GG používám jen výjimečně - např. jedu služebně na pár dní do nějakého našeho kláštera v zahraničí, beru si noťas, ale nemám jistotu, že tam mají wifi. Pročež si udělám GPX keší v okolí toho kláštera v GC touru, strčím je do navigace, ale taky naimportuju do specielně založené databáze v GG, abych mohla koukat v noťasu na listing, logy , hint a další info a nemusela luštit nebo si dělat předem ručně poznámky ke keším, na který třeba vůbec nebude čas. (moje navigace zobrazuje keše jen jako body, nikoliv listing a další info, takže např. na multiny chodím s papírem). Po návratu pak nepotřebnou databázi smažu.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama