Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.8.0

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
434 odpovědí na toto téma

#141 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:25

Panove, nevim, co s tim vyvadite, ale mi se vsechny kese v oregonu ukazaly. Takze, co amte za Oregony?

 

Btw posledni verze FW (mozna uz i ta predtim) dela to, ze se zobrazej kese jen do cca 200km od vasi soucasny polohy. Plati stopro pro novy oregony /600 a vejs/.

 

Jestli mate nejaky pochybnosti, tak mi poslete ukazkovy GPXko, kde to zlobi a uvidime, kde je zakopanej pes.


  • 0

#142 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:31

Zkousim sepisovat pro vyvojare skriptu, na co si dat bacha:

 

http://geoget.ararat...ipty:upgrade280


  • 2

#143 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:38

...ta keska, ktera se netvari, ze by byla v GPS, je v GPX souboru, ktery je do GPS nahravan?

Přiznám se že jsem to bral jako samozřejmeost (datová velikost by tomu odpovídala) ale nedíval jsem se :(

Doma určitě kouknu do souboru jestli tam je, a když ano zda se zobrazuje alespoň s basecampu nebo jinde... - pokusím se kdyžtak specifikovat o které keše se jedná.

Panove, nevim, co s tim vyvadite, ale mi se vsechny kese v oregonu ukazaly. Takze, co amte za Oregony?

 

Btw posledni verze FW (mozna uz i ta predtim) dela to, ze se zobrazej kese jen do cca 200km od vasi soucasny polohy. Plati stopro pro novy oregony /600 a vejs/.

 

Jestli mate nejaky pochybnosti, tak mi poslete ukazkovy GPXko, kde to zlobi a uvidime, kde je zakopanej pes.

Netuším... já nic jiného než obvykle :(

Oregon mám 550 a keší je jen asi 1000 do max 40km ... kdyžtak zkusím večír poslat to gpxko - díky

EDIT: tak zřejmě po některé z aktualizací je již export pro nové Garminy v pohodě a po večerní taktéž i pro TomTom - Děkuji


Tento příspěvek byl upraven od Hojší: 14 listopad 2013 - 14:15

  • 0

#144 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:39

Posli mi to a mrknu na to (finalky mi jsou fakt putna)


  • 0

#145 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:59

Pokud nejaky skript pada na takove ty podivne cesty s otaznicky, tak za to muzu ja. Vypada to na chybu ve funkci na generovani nazvu pro docasny soubor. Nepanikarte, opravim to vecer!


  • 0

#146 func

func

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 16:57

Ahoj,

prosim o pomoc - POILoader od Garminu mi ted hlasi "There is a data format error on line 3 of file *.gpx". GPX vygenerovane pomoci POI Garmin pas. Dekuju a omlouvam se jestli jsem prehledl toto tema a delam Mlhu.


  • 0

#147 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 17:18

Hod nekam ukazku toho GPX, na kterem se POIloader vzteka. Opravdu neni v mych silach nainstalovat vsechny existujici pluginy a zkouset, jestli se mi nahodou projevi stejna chyba...


  • 0

#148 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 18:27

Zkousim sepisovat pro vyvojare skriptu, na co si dat bacha:

 

http://geoget.ararat...ipty:upgrade280

Diky, sice jsme si to vypovidaly driv, ale je vhodne to mit nekde napsane, k cemu se muze clovek kdykoli vratit, aniz by te otravoval otazkami.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#149 func

func

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 19:58

Hod nekam ukazku toho GPX, na kterem se POIloader vzteka. Opravdu neni v mych silach nainstalovat vsechny existujici pluginy a zkouset, jestli se mi nahodou projevi stejna chyba...

OK. Jasne. V https://www.dropbox....cache.gpx. Diky


  • 0

#150 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 20:08

Stahnuto, hodim na to oko.


  • 0

#151 func

func

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 20:15

Stahnuto, hodim na to oko.

 

OK. Jasne. V https://www.dropbox....9fv/temppoi.zip

je cela struktura vytvorena POI Garmin pas. Chybu chlasi POILoader na vetsine gpx, napriklad na GC\Earthcache.gpx. Diky

Nejak  ten editor prispevku pomrsil link a text. Hlavne ze to mas.


  • 0

#152 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 20:22

takze, u nekterych kesek mas pomrsenou cestinu. Treba GC3YNYP, ktera ma datum importu vcera... patrne pred tim, nez jsem vydal hotfix na importovani z GPX. Takovych kesi tam mas vic.

 

Zkus si tu zminenou kesku otevrit v GG. Ukazuje se u ni vsude spravne cestina?

 

Reseni je, vsechny ty kese, co jsi importoval od vydani 2.8.0, naimportovat pro jistotu znova, ono se to tim opravi.


  • 0

#153 func

func

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 20:34

takze, u nekterych kesek mas pomrsenou cestinu. Treba GC3YNYP, ktera ma datum importu vcera... patrne pred tim, nez jsem vydal hotfix na importovani z GPX. Takovych kesi tam mas vic.

 

Zkus si tu zminenou kesku otevrit v GG. Ukazuje se u ni vsude spravne cestina?

 

Reseni je, vsechny ty kese, co jsi importoval od vydani 2.8.0, naimportovat pro jistotu znova, ono se to tim opravi.

Sorry za hloupy dotaz - musim ty kese pred importem smazat fyzicky, nebo je staci jen reimportnout? A diky


  • 0

#154 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 20:38

Staci reimport, musis mit ale aktualni verzi GG!

 

Pokud jsi to importoval z GPX, a mas ty soubory jeste schovane, staci je naimportovat znova.

Pokud budes importovat z Geocaching Live, je nutne tahat plna data, ne jen Lite.


  • 0

#155 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 21:47

Vydal hotfix, opravujici funkci na ziskavani docasneho souboru. To by melo opravit ty pluginy, ktere si stezovaly na nemoznost zapisu do podivne vyhlizejicich jmen souboru.


  • 1

#156 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 22:10

Mimochodem, zrovna koukam, ze posledni dva hotfixy byly oba v externich knihovnach mimo vlastni kod Geogetu... abych to nemel moc jednoduche.


  • 0

#157 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 23:02

Problém s chybějícími keškami v GPX  -stalo se mi totéž dneska - dnes ráno s novou verzí GG export cca 8 tis. keší přes GPX pro nové Garmin. Když jsem to otevřel v  GPSce, nejbližší keše to ukazovalo 20 km daleko od aktuální pozice. Kešky ale v souboru jsou.....Jen nemám teď mašinku u sebe, abych to vyzkoušel znovu...


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 13 listopad 2013 - 23:07

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#158 func

func

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 23:53

Staci reimport, musis mit ale aktualni verzi GG!

 

Pokud jsi to importoval z GPX, a mas ty soubory jeste schovane, staci je naimportovat znova.

Pokud budes importovat z Geocaching Live, je nutne tahat plna data, ne jen Lite.

Hoj,

tak se nedari. Zkousel jsem reimport i full update pres GCLive. Tebou zminena keska mela cestinu v GG OK.

 

Co jsem dale udelal (GG updatly na posledni verzi):

1. Omezil jsem mnozinu kesek - viz odkazany zip nize

2. Update z GPX,export  POI Garmin.pas - > POILoader - stale chyba (Earthcache.gpx)

3. Downgrade GG na 279, export  POI Garmin.pas - > POILoader OK

4. Upgrade  GG na posledni,  update full listingu z GC Live, export  POI Garmin.pas - > POILoader - chyba

 

v zipu nize jsou v adresarich jednotlive exporty pro novou a starsi verzi GG

d.

https://www.dropbox....4nuaoc/pack.zip


  • 0

#159 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 7:32

Nejak se mi ten zip nedari stahnout v poradku. Udelaj jednoduchou vec - porovnej 2 gpx soubory a hned uvidis, v cem je rozdil.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#160 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 9:34

Ahoj, tak jsem narazil na další problém, tentohrát při generování GGZ. Normálně jsem si naimportoval nové keše, udělal export do GPX pomocí gpxgarmin a zkusil je převést do GGZ pomocí ggzgen. Ten mi skončil po zápisu sedméno dočasného GPX souboru chybou "Exception: Text "short_description" expected at [34:18]".

Je mi jasné, že bude zřejmě nějaký problém ve zkráceném popisu nějaké keše. Kouknul bych se na ni ručně, ale na kterou? Ten údaj [24:18] mi lautr nic neříká :(


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama