Přejít na obsah


Fotka

Jonea opět úřadoval.


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
114 odpovědí na toto téma

#21 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2013 - 21:19

Kdyby nedal po smazání logu NA !!!, plně bych souhlasila. Ale tohle už je fakt síla, nějakou reakci by to chtělo. Tohle jen ignorovat nejde.

Tak reakce je jednoducha a ucinna. Jonea vlastne loguje vsechno, bez ohledu na to jestli nasel nebo nenasel, jestli je enable nebo disable, atd. Loguje i v pripadech kdy se k mistu ulozeni kese ani poradne nepriblizil. Ja to tedy chapu jako ze se splasil logovaci robot. Pac zivej kacer by tohle prece nemohl delat, to da rozum. Vzpomente si, tohle uz se parkrat stalo. Napriklad MSZM nebo jak se tenkrat jmenoval. No a takovou situaci umime resit. To se proste ty logy rovnou mazou a owneri neresi detaily, jako ze by chodili kontrolovat jesli MSZM je v notesu nebo neni. Se to smazne a pokud se mu to nelibi, muze vzdy podat protest, dolozit ze kes nasel a podobne. Postup je to zabehnuty a vyzkouseny, v minulosti se osvedcil.

 

No a nejak nevidim duvod, proc by se s logovacim robotem Jonea melo zachazet jinak. Staci mu vsechny logy defaultne smaznout a pokud nahodou na nejaky ze zalogovanejch kesi byl, necht poda protest a dokazuje opak. Myslim ze by ho to prestalo bavit hodne brzo.


Tento příspěvek byl upraven od Modrak: 06 December 2013 - 21:26

  • 25

#22 Jonea

Jonea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2013 - 22:40

Ty vaše žvásty tady mě ani většinu normálních slušných kačerů nezajímají :-) Když už nemáte tu slušnost, abyste se mě zeptali napřímo, klidně si tady tu žumpu veďte, ale nemusíte kvůli tomu otravovat reviewery - ti mají své práce dost a nemají čas řešit vaše žabomyší války:-) howgh


  • -59

#23 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2013 - 22:57

Nějakou perlu jsem čekala, ale že budeš zrovna ty mluvit o slušnosti, hm.......


  • 15

#24 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2013 - 23:32

Tak já bych chtěl například Joneovi poděkovat (jestli je to takhle dostatečně napřímo), že se s nasazením posledních drobných zbytků své kredibility a pověsti zasloužil o obnovení keše, která byla nekonečných a vpravdě neomluvitelných 28 dní v disablu.

 

(Čti: WTF? Někde se za ty body něco rozdává?)


  • 5

Kam jsi zase strkal ruce?


#25 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1108 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2013 - 23:43

Triple-facepalm.jpg


  • 15

*


#26 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2013 - 23:56

souhlas s tebou


  • 0

#27 Bubaczech Gang

Bubaczech Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2013 - 23:56

ll

 

 

 

Vubec mi neprijde fer co se tady deje, neustale se navazite pouze do Joney.

 

Hele aby Ti to nebylo líto, o Tobě je taky známo, že rád loguješ keše na kterých si vůbec nebyl, takže chápu, že se zastáváš kamaráda, kterej je zřejmě tvůj vzor, ale tím se uznávaným kačerem asi nestaneš, i když by jsi moc chtěl.


  • 6

#28 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 0:01

HANSMATT, prosím, než budeš příště reagovat, projdi si podle odkazů, co se dělo - podle ownera keš nebyla J.obnovena, dvě ukradené obnovoval owner - J.pouze logoval keš v době, kdy byla disable a tvrdil, že ji obnovil + po smazání logu ownerem dal NA. Jestli tohle schvaluješ......Osobně jsem už také nějaké keše komplet obnovila - skutečně obnovila, ale AŽ na přání vzdálených a zaneprázdněných ownerů - než se do něčeho podobného pustím, domluvím se přes mail.

Pokud tě trápí situace kolem revírníků, asi bude nejlepší obrátit se přímo na ně, i když vysvětleno už to tu bylo, popřípadě si založ k danému tématu vlákno, jestliže si nedovedeš info najít.

Každý si vybíráme to, co nás v gc baví ( osobně radši půjdu na jednu noční keš než pár desítek pangejtovek ), ale základ by měl být pro všechny stejný = loguji keš, kde jsem zapsaná v logbooku.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 07 December 2013 - 0:07

  • 15

#29 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1260 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 1:15

Ten WN se nedá dohledat, neb původní log je archivovaný...

Aby si ostatní mohli udělat představu, co z něj padá za výplody:

Přiložené miniatury

  • Výstřižek.JPG

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#30 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 2:47

Čili rada pro Jonea zní: Abys předešel takovým situacím, tak bude asi vhodné se před odlovem o obnově disablované keše poradit s ownerem, nebo aspoň k logu nebo WN přiložit fotku, do jakého stavu jsi keš obnovil a foto zápisu do logbooku. Owner si tím ověří, že jsi skrýš opravdu našel a může se rozhodnout, jestli keš takto může nechat, nebo je potřeba ji ještě doupravit. Toť můj názor, třeba to jiní vidí jinak, mluvím jen za sebe. =)


  • 5

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#31 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 7:08

Joneo reviewery tu otravuješ hlavně ty nesmyslným NA logem. A jestli ti přijde normální, že dáš do pytlíku kus papíru, ten hodíš někam do dutiny stromu (což ani nebylo umístění původní ukradené krabky), tak mě tohle teda normální nepřijde. A pak se ještě plácat po prsou jak si té krabičce pomohl aby ji owner obnovil. Pokud já někdy obnovuju keš když někam jedu tak se na tom nejdříve s ownerem domluvím a nedělám to bez jeho vědomí, protože nemůžu tušit co má s keší vlastně v úmyslu a proč je vůbec disablá.


  • 14

#32 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1286 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 9:42

No nechci nijak lít olej do ohně ale z vlastní zkušenosti.
Moje keš byla ukradena, ale zalogovano Joneou jsem měl ve stylu. "keš na místě není, tak na místo přidávám svoje cwg"
Má smysl se nad honibody pozastavovat? Když má někdo radost z XY bodů tak ať si to hraje jak chce, když mu to svědomí dovolí.

Tohle se mi stalo taky, CWG tam ale nebylo. A samotná krabička byla již před cca půlrokem přesunutá o kus dál. A protože je to offsetová multina, tak je mi jasné, kde vzal souřadnice, že by na finálkách??? Ale klidně jsem napsal frajerovi ať si FI napíše. On si totiž hraje jinou hru než my. :-)


  • 0

#33 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 10:03

Berte to tak že Joneu prostě nezměníte. Patří k sortě lidí kteří si dělaj co chtějí, jak chtějí, kdy chtějí. Možná je dobře že svou povahovou odlišnost realizuje v zábavě ve které v podstatě o nic nejde. Horší je když se pak s takovým člověkem setkáte v životě třeba na pozici svého obchodního partnera, šéfa nebo nedej bůh třeba svého lékaře...

Jak psal Modrak, mažte mu to nebo ho holt ignorujte.


  • 17
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#34 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 10:24

Hraniční porucha osobnosti? Nebo něco podobného. V zásadě neřešit, s magorem se domluvit nelze, a navíc zrovna v GC nejde o nic zásadního.


  • 3

#35 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3084 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 12:17

Tohle se mi stalo taky, CWG tam ale nebylo. A samotná krabička byla již před cca půlrokem přesunutá o kus dál. A protože je to offsetová multina, tak je mi jasné, kde vzal souřadnice, že by na finálkách??? Ale klidně jsem napsal frajerovi ať si FI napíše. On si totiž hraje jinou hru než my. :-)

 

Jak jinak, než poomocí finálek. Mysterky, multiny ani wheriga totiž jinak ani neloví ....  :(


  • 3
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#36 kelton

kelton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 14:15

Bohužel v dnešní době magorů musí být všude na každou samozřejmost písemné upozornění, jako že kočky se v mikrovlnce nesuší, kelímek z kafomatu pálí, z vlaku se za jízdy navyskakuje, kouření zabíjí, ...
Snad by také pomohlo, kdyby owneři zároveň s disable přidali do logu i do listingu něco jako: KEŠ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ A NELZE LOGOVAT FI. ZPROVOZNÍM JI CO NEJDŘÍVE. PROSÍM VŠECHNY KAČERY, ABY VE SNAZE "POMOCI" TUTO KEŠ ŽÁDNÝM ZPUSOBEM SAMI NEOBNOVOVALI. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.


  • 0
kelton

#37 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 15:02

Fyzicky se zalogovat do disable keše se povede lehce - stačí mít v GPS nebo mobilu nějaký týden stará data ( ne každý je online ). Stalo se mi to už 2-3x, keš na místě byla, v logbooku plno zápisů a razítek přede mnou, takže na místě mě nic nenapadlo, stav jsem zjistila až doma u počítače. ALE když jsem napsala WN a ownerům se omluvila a vysvětlila, jak k situaci došlo, proč jsem hledala a orazítkovala v době, kdy je keš disable, hádejte, co odepsali? ;)


  • 2

#38 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1103 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 15:43

A co byste tady dělali, kdyby nebylo Pepy? Buďte za něj rádi :)


  • -4

#39 karel.haje

karel.haje

    karel.haje

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 16:18

Jeho log jsem smazal. Karel.
asi jen sedi u PC a ma 23000 kesi. -1
  • 6

#40 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 16:23

Bohužel v dnešní době magorů musí být všude na každou samozřejmost písemné upozornění, jako že kočky se v mikrovlnce nesuší, kelímek z kafomatu pálí, z vlaku se za jízdy navyskakuje, kouření zabíjí, ...
Snad by také pomohlo, kdyby owneři zároveň s disable přidali do logu i do listingu něco jako: KEŠ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ A NELZE LOGOVAT FI. ZPROVOZNÍM JI CO NEJDŘÍVE. PROSÍM VŠECHNY KAČERY, ABY VE SNAZE "POMOCI" TUTO KEŠ ŽÁDNÝM ZPUSOBEM SAMI NEOBNOVOVALI. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

To je sice pěkný, ale myslíš že takový kačeři kteří za den logují tolik keš,í že normální člověk nebere do hlavy jak je to technicky možný, ještě při tom všem čtou předem aktuální  listingy a berou v potaz přání ownera?


  • 2
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama