Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#4081 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2017 - 8:27

potemníky spíše ocení mé dcerky (mají dlouhý, lysý ocas)

:D To me tedy pobavilo...  neboť mě napadly obě varianty zda ty dcerky používají potemníky na své ocasy, nebo zda dcerky využívajlí ocasy potemníků... :D :D :D


  • 1

#4082 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2017 - 14:49

Jó, letos 20.4. to bude už 10. výročí ... GC1174V, viz Moharelův log :)

Díky za odkaz, početla jsem si a pobavila nad fotkami. Docela mě překvapilo, kolik kačerů jsem poznala. Jen Anad jsem nenašla nebo nepoznala, i když byla tou, kdo keš odlovil jako poslední. 

Za sebe bych uvítala víc podobných odkazů na podobné povedené eventy z minulosti. Ono je i zajímavé u logů vidět, kdo hraje dál a koho známe i my, co hrajeme relativně krátce - plno nicků ze scény už zřejmě zmizelo, řadu jsem četla poprvé.


  • -1

#4083 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2017 - 18:52

Asi nemusím mít všechno :D

 

Ochutnala jsem, ale že by mne to uchvátilo, to ne :)


  • 1

#4084 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2017 - 21:19

 

Jak jsme se bavily na eventu o výprodejích, tak mám ze dneška taky dobrý úlovek. Společenské šaty minus 70% :)


  • 0

#4085 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 19:15

Díky za odkaz, početla jsem si a pobavila nad fotkami. Docela mě překvapilo, kolik kačerů jsem poznala. Jen Anad jsem nenašla nebo nepoznala, i když byla tou, kdo keš odlovil jako poslední. 

Za sebe bych uvítala víc podobných odkazů na podobné povedené eventy z minulosti. Ono je i zajímavé u logů vidět, kdo hraje dál a koho známe i my, co hrajeme relativně krátce - plno nicků ze scény už zřejmě zmizelo, řadu jsem četla poprvé.

Mezi fotkami jsem Anad nenasel, ale nasel jsem tam vzacneho Toniczka.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#4086 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 23:30

Toníčka znám a poznala jsem ho nejen díky pro něj typické čelence. Jen tady na fóru už se dlouho neukázal. Občas se na něj ptám kladeňáků. Na vzpomínkovém eventu na Radyni ( opraveno - už myslím na Kdyni za dva týdny )  měl nápad na sérii keší, co by mohla být rozhozená po celé republice.

Jasný je na fotkách několikrát  Milancer, tipla jsem si na fotce a log potvrdil JPAgeo. Nicky některých jsou pro mě naprosto neznámé.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 07 březen 2017 - 15:23

  • -1

#4087 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2017 - 20:12

Nedá mi to, abych neoživila téma barevných eventů. Po prvním libereckém růžovém hostil následující rok Písek pro změnu modrý event, jenže další rok se žádný barevný neuskutečnil, i když se tu  čile debatovalo, jestli bude khaki/zelený event nebo černý nebo black and white.  Už to vypadalo, že o černou má zájem Ostrava ( pro většinu naprosto z ruky ), ale hodila by se i k pro dost kačerů vzdálenostně přijatelnému Kladnu - ovšem ve finále žádný barevný event loni nikdo nezrealizoval. A tak se ptám, jestli si to letos přece jen někdo nerozmyslel a nechystá někdo podobnou ptákovinu? Trochu jsem doplnila šatník a dneska už bych zvládla vedle zelené i onu diskutovanou khaki (Mr3sko  ;) ).


  • -1

#4088 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 21:11

Před chvílí jsem měl málem srdeční zástavu. Nedaleko lokace, o kterou se zajímám už tři roky a postupně dávám dohromady informace, pípla mysterka. Ta se věnuje úplně něčemu jinému, ale už jsem si představoval, že finálka bude právě na "mém" místě. Uffff! Jestli jsem se nepřepočítal, souřadnice naštěstí vychází o notný kus jinam. Safra, musím s tou svou krabkou pohnout! :ph34r:


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 17 březen 2017 - 21:14

  • 2

#4089 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2017 - 6:35

Tak tohle mě zcela odrovnalo:

 

Přiložené miniatury

  • 20170311_100346.jpg

  • 1

#4090 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2017 - 11:48

Hmm, primo v Mistrovych slepejich ... To ti zavidim  :lol:


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4091 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2017 - 18:48

Hmm, primo v Mistrovych slepejich ... To ti zavidim  :lol:

Jsi si jistý, že tam byl osobně? Přece jde o tým a razítko.... ;)

 

Jinak gratulace k svátku všem Josefům - vybavuje se mi Kulíšek ( víš, že jsi měl na svém posledním eventu alespoň můj TB, když mně účast nevycházela pro dříve domluvený program? ) a phrkt, kterému jsem jedinému popřála osobně na včerejším eventu.

 

Jo a kromě toho, že o tomhle víkendu jsem měla letošního prvního buřtíka opečeného na ohni a první venku grilované maso o pár hodin později, tak jsem se dneska i letos poprvé při hledání keše vyválela a zmazala :rolleyes: až tak, že jsem u auta musela sáhnout pro rezervní rifle. Njn, nejen fičelo, ale hlavně pršelo a bahýnko klouzalo. :D 

Takže hned tři letošní poprvé v jednom víkendu. :wub:


  • 0

#4092 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2017 - 19:18

.. letos poprvé při hledání keše vyválela a zmazala :rolleyes:

 

Můžu vědět, která keš to byla :) ?

  • 0

#4093 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2017 - 20:14

Samozřejmě že můžeš, ale log, kde všechno do detailu popíšu :D budu teprve tvořit - možná zítra nebo pozítří. Šlo o naprosto nenáročnou keš a budeš se asi divit, zrovna o challenge vašeho okresu. :) Takže ji znáš a víš, že je nenáročná....nojo, jenže počasí a blondýna. :D  Jedelák bude mít z logu určitě radost. :D Takový tam asi ještě žádný nemá. ;)


  • -1

#4094 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2017 - 21:03

Docela by mne prekvapilo, kdyby to bylo na mé Vánoční :D .

Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 19 březen 2017 - 22:55

  • 0

#4095 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2017 - 22:09

Mimochodem, zvědavko, bylo mi řečeno, že prý barevný event již letos proběhl. Zelený, ke Dni sv. Patrika. :D

A samozřejmě děkuji za přání. :)


  • 0

#4096 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2017 - 21:43

Hezky jsi zvládl 2v1!  :D

 

phrkt: Vánoční dám někdy příště, tentokrát jsem odlovila při cestě okolo jinou tvou keš, ke které jsem už několikrát přejela odbočku - tentokrát jsem si vzpomněla včas a dočkala se nečekaného bonusu v podobě pěkného výhledu na most, který jsem obdivovala před nějakým rokem.


  • 1

#4097 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2017 - 22:57

My máme zelený flash-mob na Zelený čtvrtek ;)!
  • 0

#4098 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2017 - 23:25

Koukám, že zelená je v kurzu!


  • 0

#4099 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2017 - 23:33

phrkt: Vánoční dám někdy příště, tentokrát jsem odlovila při cestě okolo jinou tvou keš, ke které jsem už několikrát přejela odbočku - tentokrát jsem si vzpomněla včas a dočkala se nečekaného bonusu v podobě pěkného výhledu na most, který jsem obdivovala před nějakým rokem.

Nj, akorát viadukt řádně zarůstá a skoro není vidět, budu muset říct kamarádovi, co je u SŽDC, aby tam poštval svoje lidi s motorovkami. Možná sis všimla, že u Hluboké kolem trati už je to několik měsíců pěkně prořezané a prosvětlené.

 

A včera večer mi bylo dávat zelené, když bylo toho Pepíka a k tomu začalo jaro :D .


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 21 březen 2017 - 23:35

  • 0

#4100 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2017 - 21:54

Kdybych další event svolala na srpen, přijel bys? To by snad nepanovala depka z chladného počasí?
Ale pššt, mám trochu obavy, že komornější akce neumím a tady bych ráda počet lidí nejvýš do 50, ne jako na modrém. :D
Hele fakt, megáče ode mě nečekejte, to radši uteču do lesa za medvědy.


Srpen, hmm, to nezní špatně... ^_^ Pokud bych nebyl v nějaké tramtárii, mno, už dlouho jsem na jihu nebyl. :)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama