Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#4121 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2017 - 23:28

Škoda, Povolávací rozkaz, který nedávno po adopci obnovili noví owneři, je díky stavebním pracem opět nelovitelný. To musí mít "radost" stejně tak jako Modrak, který je upozornil. Jestli se někdo na tuhle krásnou keš chystáte, je pozastavená.

 

Ale zajímala by mě jiná věc. Co tady občas někoho vede k založení "nového nicku" , když většina  původní stejně pozná nebo se sami hloupě profláknou jako např. ilus - zmiki?  

 

A nejpodstatnější dotaz. Co byste dělali, kdybyste věděli, že žena, která se motá kolem kačera, co měl problémy s psychicky nemocnou manželkou, má také závažnou diagnózu ze stejné oblasti? Mlčeli nebo taktně naznačili? 

Koukam ze nabor brancu mas od kontrolou. Nedelas nahodou na vojensky sprave? :huh: Tak on ten povolavaci rozkaz v podstate funguje, jen se k jedny stagi neda dostat kdyz tam delaj. Pro toho kdo je mistni a muze si vybrat vhodnou dobu k odlovu to resitelny pri trose opatrnosti je.

 

Jinak teda kdybych mel kazdyho ve svym okoli upozornit vzdy kdyz se k nemu priblizi nejaky blazen, nedelal bych nic jinyho. V podstate bych musel varovat kazdyho pred kazdym :) V podstate lidi se lisej jen tim, kdo na to uredne papir ma a kdo ne, coz ale neni az tak dulezity a ty nejzavaznejsi pripady ten papir obvykle ani nemaj. Mas spoustu evidentnich blaznu vsude, vcetne verejnejch funkci, kde kdo na to i upozornuje a stejne to neni nic platny. Takze asi jak pravi Jacka. Je strasne malo situaci kdy by melo smysl se do toho nejak vlozit. Vem si treba ze takova nemecka kanclerka je take evidentni blazen, vi to kde kdo, muzes to rikat komu chces a vlastne to nikoho nesponuje. Pokud budes racionalne pozadovat aby ji nasadili sveraci kazajku, driv ji dostanes sama. V tom pripade co zminujes by to mohlo snadno dopadnout stejne. Je strasne malo lidi kterejm bych si mohl dovolit tohle rict a zaroven by byla sance ze s to informaci dokazou nejak rozumne nalozit (a co je to rozumne bych vlastne ani nevedel).


  • 1

#4122 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2017 - 17:32

Než jsem stačila zareagovat k DNF ve vlákně mapa gc.com, tak ho Dachmh zamknul a proto se zeptám tady. Vidím dobře, že by GS šel až tak do detailu, že by  slabší sytostí modré odlišil kešku, kde mám DNF a owner ji zároveň po mém logu už disabloval od té, kde mám zatím DNF bez reakce ownera?

Chtěla jsem si vyzkoušet vypínání keší, kde jsem psala DNF - o víkendu to byly dvě - a vypadá to, že GS jednou mile překvapil. Keše jsou od sebe nějakých 90 km a tak je v mapě nevidím zároveň. Můžete někdo na svých DNF ověřit, že jen nepotřebuji silnější okuláry?

 

Modráku, pobavil jsi mě. :D Já a armáda? Dost šílená představa. :rolleyes:  Jak víš, stačí určité nastavení notifikací a dozvíš se z okolí plno zajímavostí. ;)  No, jak tak o tom uvažuji, možná by mi seděla jiná část státního  sektoru - informace se ke mně často sbíhají i nechtěně tak nějak samy. :D

 

Ono dilema bylo MLČET nebo TAKTNĚ naznačit - ono jsou totiž jedinci, kteří umí se slabšími kusy dost dobře manipulovat  ( nemyslím si, že bych tomu rovnou zabránila, ale třeba bych dotyčného přivedla k zamyšlení, jestli to není ono "z bláta do louže"  - erebi správně napsal, že rozhodnutí by stejně bylo na xy ) a nejvíc je jich právě ve skupině, kterou popisuješ plus je typická pro některé diagnózy.  ;) Jestli teď dojdeš k názoru, že pracuji ve zdravotnictví, tak také ne, i když byla doba, kdy jsem ho maličko znala po ekonomické stránce. B)


  • -1

#4123 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2017 - 21:20

Tak jsem po více než 9 letech dospěl k číslu 3000 (koťátko, promiň), a to na opravdu parádní kešce - GC4X0GB Od studanky ke studance...

Komu nevadí jeden bod za celý den a má rád procházku po hezkých místech a nezákeřné luštění, vřele doporučuji.


  • 0

#4124 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 13:13

Gratuluji k dalšímu koťátku. :)

 

Ještě dneska jsem kolegovi, se kterým jsme se vydali na event - jo, jsem starší ročník, takže už jsem po včerejšku radši jela s asistencí profi záchranáře - tvrdila, že mám přátel na profilu na menší event, nějakých 23 jednotlivců a týmů. No a když jsem se mrkla, tak dokonce 26, jen jsem si uvědomila, že mi tam někteří skuteční přátelé ještě chybí. Teď v době blbnutí s přáteli díky prázdninové hře GS nechci sama nikomu formální přátelství nabízet, ale až tohle skončí, tak určitě pár lidem napíšu. 

No a pobavilo mě, že při letní hře jsou z mých přátel nejaktivnější ti, u kterých bych to nečekala a naopak. Takže volám: "Milane, Pepo, Tomáši, Radime, kde se flákáte, že vy mladí kluci nelovíte a nelogujete?"  :D

( Překlad nicků radši přidávat nebudu, ale Pepu vysvětlit musím - jde samozřejmě o Kulíška, phrkt pilně loví. )

 

Jo a teď odjíždím na event, aby si přátelé nestěžovali, že se flákám já. :D


  • -1

#4125 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:02

Ták hélé! Za posledních šestatřicet hodin jsem nadatloval dobrou padesátku logů a to jsem stále ještě týden ve skluzu! :P A to ani nechci pomyslet na skutečnost, že zítra se můj skluz v logování na webu opět navýší...


  • 0

#4126 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 21:52

Ha, a já zase málem zapomněla heslo na toto fórum...

 

Vláčkovi gratuluji k 3000.! Jdu si přečíst log... Já už tedy skoro dologovala (od konce května), ale to logování mne už moc nebaví. Lovení zatím ano.

 

No a připojuji malou hádanku, pokud se mi povede vložit fotku...

 


  • 0

#4127 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 21:55

Nepovedlo :(

 

Tak pokus č. 2... Jen je kapku velký...

 

20117058_799457673542207_475558653116302


  • 0

#4128 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 22:21

Tam jsme byli minulý pátek..IMG_20170707_121654.jpg
  • 0

#4129 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 22:46

Čím to je ? Použiju Google a vidím dvojmo :D .


  • 1

#4130 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 6:58

Čím to je ? Použiju Google a vidím dvojmo :D .

A tak to má být :).

 

Já používám Mozillu...


  • 0

#4131 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 11:03

Tam jsme byli minulý pátek..

 

Já naposledy tak před 30 lety. ;-)

Místo jsem uhodl na třetí pokus.


  • 0

#4132 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 18:18

Já naposledy tak před 30 lety. ;-)

Místo jsem uhodl na třetí pokus.

 

A jak si ověřuješ, jestli je místo správně?


  • 0

#4133 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 18:51

Přeci podle křišťálové koule, ne? :D
  • 0

#4134 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 19:41

A jak si ověřuješ, jestli je místo správně?

 

Na mapách je dneska i hromada fotek.


  • 0

#4135 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 0:21

Běžně si ji nevšímám, ale ted se to náhodou stalo, takže možná jsem objevil Ameriku - ale tolik keší v Keškoměrce, to je normální? Asi se něco chystá, ne?


  • 0

#4136 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 4:51

Ona ta plná kešoměrka bude spíš tím, že mají revírníci dovolené 


  • 4
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#4137 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2017 - 20:08

Dnes speciálně pro Zvědavku: Konečně jsem dologoval všechny své resty z posledních třech týdnů. Pokud správně počítám, jedná se o 131 keší ve 13 okresech (7 krajích). Ještě stále myslíš, že se flákám? :P


  • 1

#4138 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2017 - 20:44

Neeee, nemyslím. To je snad telepatie  :D , právě jsem  si chystala keše na víkend, mrkla na činnost svých přátel a musím tě pochválit, za tenhle týden jsi týmu ZATÍM nahrál nejvíc bodů právě ty. ( Na paty ti silně šlape Zombinka, moc šikovná místní kačerka. )  Čili by zřejmě i stačilo, kdybych jen v sobotu šla III.ročník Bosou nohou na Netřeb. Jen Vláček tu někde psal, že tenhle týden se musí odlovit 6 keší, ale takovou zprávu jsem nikde nenašla - mělo by stačit jako tým dosáhnout opět 30? No, my už jsme teď někde přes 400 a já týmu věřím, protože minulý víkend, když ještě všichni stále logovali, jsme měli nějakých 820 a nejvíc nahráli Kosováci. Ale bavila jsem se, protože i sama jsem měla víc než potřebných 30 jen díky návštěvě dvou eventů a pár keší cestou.


  • -1

#4139 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2017 - 21:01

Mi tak blesklo hlavou: pořád lepší, když mi na paty šlape Zombinka než zombie. :D Jinak, tu jejich letní hru nehraji, takže si mé nálezy hezky užívej.
  • 0

#4140 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2017 - 21:15

Mno, já zatím čekám, jaká ptákovina ze hry vyleze a když stačí v podstatě pár běžných nálezů nebo návštěv eventů, tak proč ne? Ona ti asi stejně díky nálezům přišla první zpráva v láhvi?

 

:D Zombinka má smysl pro humor a je pohotová, ta by na tvůj komentář jistě rychle a vtipně zareagovala. Možná bys byl rád, kdyby ti šlapala na paty. :) Njn, jen ty nicky máme nějak trochu víc crazy: Zvedavka, Zombinka a Kikinka24 - tu docela zlobím, když jí napíšu 23 místo 24. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 20 červenec 2017 - 21:19

  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama