Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#4161 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2017 - 20:15

:D To je paráda, když se Pražáci budou scházet v Písku, aby si něco předali. :D

Silně mi to připomnělo, jak jsem se seznamovala a domlouvala na noční keš s píseckým Minayou kdysi  na eventu v ČB.  :)

Mám tomu rozumět jako že jo? Tedy že Jacka jede?

 

 

...že mám žrádýlko mezi zájmy o hodně výš než kešky. :D

Na tom je něco špatnýho? :D


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 24 červenec 2017 - 20:16

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#4162 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2017 - 23:04

Pepo, nemohl bys jednotlivé fotky z pohledu zvětšit a dát sem? Třeba by je někdo poznal. 

Myslím, že to není třeba. Když se v odkazu klikne na tu fotku, zvětší se skoro přes celý monitor.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 24 červenec 2017 - 23:05

  • 0

#4163 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2017 - 6:21

Mám tomu rozumět jako že jo? Tedy že Jacka jede?

Já právě ještě vůbec nevím. Potřebuju být nejpozději v sobotu večer u nás (Sušice), a ještě nevím, jak a kdy se tam dopravím a jestli to půjde nějak spojit.

 

Edit: aha, tak koukám, že to asi spojit nepůjde, když to není odpoledne, ale uprostřed noci. Leda by Pepa jel kolem nás někdy v 11 večer. A domů se jako půjde až ráno? Jo, a svou jedinou zelenou sukni jsem si rozdrbla během cyklodovolené někde u Prachatic, když jsem lezla do ostružin pro kešku!


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 25 červenec 2017 - 6:28

  • 0

#4164 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2017 - 6:47

Běžně si ji nevšímám, ale ted se to náhodou stalo, takže možná jsem objevil Ameriku - ale tolik keší v Keškoměrce, to je normální? Asi se něco chystá, ne?

Asi ta jsou kešky na Mega event Moravia, měl by tam být nejaký powertrail s 220 keškami.

A možná i něco na hvězdářský Megaevent.


  • 0

#4165 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2017 - 7:36

Asi ta jsou kešky na Mega event Moravia, měl by tam být nejaký powertrail s 220 keškami.

A možná i něco na hvězdářský Megaevent.

Tak doufám, že nikoho nenapadne dělat megáč u nás, aby tady vznikl další podobný powertrail... Jako by jich už na ČR nebylo dost...


  • 4

#4166 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2017 - 12:24

Slíbila jsem HaLuMovi s Gordem ve vlákně k časopisu Publish, že se tady v růžovém vyjádřím, proč nepíšu články tady.

 

Jednak si myslím, že je užitečnější, když spíš někomu pomůžu s přípravou prvního eventu z hlediska pravidel a trochu tak ulehčím práci našemu revírníkovi nebo sem tam zkouknu někomu vzdálenějšímu listing keše a upozorním ho na drobné překlepy a chybičky plus např. na nejednoznačné zadání pro výpočet finálky - ono když člověk sám něco připravuje, nevidí to, co ten, kdo to dostane jako novinku. Při takových činnostech navíc nejsem vidět, ale mám z nich dobrý pocit, že kromě pořádaných eventů do hry něčím přispívám. 

 

Kdybych psala články nebo blog, asi by se to nelišilo od některých mých logů - když mám náladu, vyřádím se u nich a kdo chce, ten si je najde. Občas potěší, že někteří owneři navštívených keší za log milým mailem poděkují. Podobně mě pobavilo a potěšilo, že se před časem jeden známý přiznal, že si logy čte místo knížky před spaním. :D Teď jsem byla na víkend u známých na tradičním  setkání a III. ročníku oblíbeného eventu , samozřejmě jsme se bavili, kde kdo z nás za poslední dobu byl a jaké pěkné keše odlovil a jeden hodně pracovně vytížený kamarád několikrát řekl " já vím, četl jsem log", což mě dost překvapilo a řekla jsem si, že podrobnější logování asi má smysl, i když je zase druhá skupina, která má radši ono obvyklé TFTC.  O dřívějších zvyklostech delších logů pokračujících obvykle minimálně jedním WN mi před nějakým rokem vyprávěl Toniczech, pár takových starých logů od pár prvních kačerů jsem si přečetla a už si proto nedělám hlavu, že někdy píšu hodně dlouze a různé úvahy, ke kterým mě cesta ke keši nebo něco okolo přivede. Něco podobného na téma jací jsme v podstatě cvoci, jsem napsala k eventu v polovině července a kupodivu mi přišel pobavený mail od jednoho z účastníků.....

Proto si říkám, že jednou z logů možná něco stvořím. Tady si myslím, že bohatě stačí příspěvky, kterými občas spící fórum se známými rozhýbáme. ;) 

 

No a poslední dobou mi fakt čím dál víc vadí takoví ti "vychc.nkové", kteří se snaží získat pro sebe výhody manipulací se slabšími kusy a na jejich úkor.  Začne to jakože nabízí nějakou výhodu pro ostatní, často pod jiným nickem, ale ve skutečnosti jde o jejich prospěch na úkor někoho jiného. Když je někdo prokoukne a upozorní, tak se ještě vztekají a napadají, čímž potvrdí, že není všechno tak křišťálově čisté....Extrémní případ bylo před časem nabízení "výhodného PM", ale nebylo jen to. Když něco takového vidím, ozvu se a naťuknutím témat k uvažování  snad někomu otevřu oči. ;)  Tohle mi taky přijde smysluplnější než blog. Sama nepoužívám "ignore list" na keše, ale mám na pár lidí takový svůj na základě zkušeností s dotyčnými. Před některými jsem dostala i varování od déle hrajících a zkušenost ho potvrdila.....O to víc si vážím solidních a slušných lidí, ono jich není málo, jen nejsou obvykle tak vidět jako ti opační. Každý z nás si může společnost při hraní hry vybrat podle svých měřítek - jen mě baví, jak se právě ti, co se z určitého okruhu svým chováním sami vyloučí, snaží do něj za každou cenu dostat a nechápou a nechápou. Před časem jeden nejmenovaný dobrák fňukal dost nahlas. 

 

Nejsem ajťák, abych mohla přispět k užitečným programům, takže se občas jen snažím nějakého začátečníka navigovat, co šikovného tady kde najde podobně jako pomohli jiní v začátcích mně. Toť vše. Nějaký zvědavčí blog fakt nevidím jako přínos. 


  • 4

#4167 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2017 - 14:42

Na druhou stranu je Zvědavčí blog pěknej terminus technicus... :)


  • 1

#4168 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2017 - 14:44

A ja bych si ho rozhodne s chuti cetla :)


  • 0

#4169 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2017 - 14:57

(...) nebo sem tam zkouknu někomu vzdálenějšímu listing keše a upozorním ho na drobné překlepy a chybičky plus např. na nejednoznačné zadání pro výpočet finálky - ono když člověk sám něco připravuje, nevidí to, co ten, kdo to dostane jako novinku. Při takových činnostech navíc nejsem vidět, ale mám z nich dobrý pocit, že kromě pořádaných eventů do hry něčím přispívám.

 
Jojo, potvrzuji, Zvědavá korektorka mých listingů. :D
 
A k tomu blogu, já bych byl také pro. :)


  • 1

#4170 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2017 - 2:01

 
Jojo, potvrzuji, Zvědavá korektorka mých listingů. :D
 
A k tomu blogu, já bych byl také pro. :)

I já ;)


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#4171 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 11:24

Snad vás trochu pobaví jako mě další z perliček kolem geocachingu.  :D

Před pár měsíci se tu někde probíral event s programem kreslení na asfalt na miniparkovišti patřícímu k místnímu hřbitovu v jedné vesnici nebo městysu. Dopadlo to tak, že owner  (dospělý ve středním věku, žádné školou povinné dítko )  event s odůvodněním, že je nemocný, zrušil, ale sám šel ten den na dost náročnou keš, zatímco někteří jedinci se na místo podle logů i tak dostavili......

Story má pokračování, právě byl publikovaný event Kreslení s křídou a hádejte, kde se koná? ;)  V listingu o hřbitovu tentokrát není ani zmínka, ale jde o stejný plácek. Jen si owner asi uvědomil, že je to fakt malé místo a tak dal parkování do obce o cca 900 metrů dál. V seznamáckých mapách je možné si místo kreslení hezky prohlédnout a když jsem ten plácek viděla, neodolala jsem a ve WN popsala tradici kreslení křídou pro školní děti u nás na širokém asfaltovém chodníku na nábřeží u starého mostu a velikost asfaltového parkoviště u hřbitova, tu by asi dalo práci vzhledem k rozloze pomalovat. To jsem zvědavá, jestli owner event nepřesune. :D

No, po pravdě mě docela baví, jak si jde  dospělák tvrdohlavě za svým kreslením, i když pro něj nemá v místě bydliště podmínky - asi většina ostatních by se zamyslela, a vymyslela program podle toho, co mu okolí nabízí. Třeba takové házení frisbíčkem na louce nebo procházku bosou nohou, kterou řada kačerů v létě bere jako dobrou recesi viz. Arthurovy eventy.

Že by se ownerovi až tak stýskalo po dětství a nechtěl si hrát sám? B)


  • -1

#4172 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 11:35

Zvědavko, tady si můžeš připomenout včerejší výhledy ;) Myší jde tím videem točit ;)

 


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#4173 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 11:48

Slíbila jsem HaLuMovi s Gordem ve vlákně k časopisu Publish, že se tady v růžovém vyjádřím, proč nepíšu články tady.

...

 

Ja bych k tomu rekl asi jedine... cele tohle tve povidani de-facto je clanek pro blogu. :P Jde jen o to ho napsat do spravneho okenka. ;)


  • 0

#4174 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 12:37

Snad vás trochu pobaví jako mě další z perliček kolem geocachingu.  :D

Před pár měsíci se tu někde probíral event s programem kreslení ....

Že by se ownerovi až tak stýskalo po dětství a nechtěl si hrát sám? B)

Ať hledám, jak hledám, žádný takový event nenacházím. Kde to bude?


  • 0

#4175 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 12:50

Ja bych k tomu rekl asi jedine... cele tohle tve povidani de-facto je clanek pro blogu. :P Jde jen o to ho napsat do spravneho okenka. ;)

 

Článek (blog) o tom, proč nepíšu články (blogy) :-) Třeba by byl žádaný...


  • 1

#4176 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 13:01

 
Jojo, potvrzuji, Zvědavá korektorka mých listingů. :D

Blog o tom, jak psát listing podobně jako psal Haluma a Geogetu?

Jak překlenout různé záludnosti jako měkké i a tvrdé y apod?

Jsem taky pro.


Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 28 červenec 2017 - 13:06

  • 0

#4177 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 13:28

Záludnosti naší mateřštiny jsou popsány na mnoha stránkách mnoha knih i webů. Zvědavčin blog by se tomuto tématu primárně věnovat nemusel. :)


  • 0

#4178 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 15:01

To bylo žertem :-)


  • 0

#4179 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 15:18

:D To doufám. ;)

Moc hezky mi to plánujete, to se vám musí nechat. S češtinou už na tom nejsem tak dobře jako kdysi, sama jsem schopná napsat pěkná zvěrstva, která obvykle vidím, sotva odešlu mail občas v rychlosti bez kontroly .....A nejlepší jsou ne překlepy ( nezapomenutelný byl ten, jak kdosi ve vlákně o opravě Oregonu napsal, že budu rýpat nosíkem místo nožíkem ), ale obyčejné drobky v klávesnici noťasu. Momentálně mám nějaký odolný pod j, což tedy je dost důležité písmenko.

 

Mr3ska: Ráda se podívám, jen musím u juniorky nebo manžela odlovit myšičku, pěkná maličká, i když prastará někam utekla a nikdo se nechce přiznat, že ji zabavil. Možná bys fotku mohl dát i k logu, znám ownera a myslím si, že by mu záběr udělal radost.

Budu těšit  za dva týdny na vyprávění, co jsi podnikal dál. ;)

 

Jacka: Buď zadej název eventu tak, jak jsem ho napsala nebo se podívej kousek nad Klatovy na Merklín - třeba ti to časově bude vyhovovat a napíšeš WA.


  • -1

#4180 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 15:22

To bylo žertem :-)


No, nachytal jsem se sám. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama