Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#4181 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 15:27

Jacka: Buď zadej název eventu tak, jak jsem ho napsala nebo se podívej kousek nad Klatovy na Merklín - třeba ti to časově bude vyhovovat a napíšeš WA.

Aha, já to hledala v JČ, díky! Vyhledávání podle názvu nám BM nefunguje, a stará hledací stránka podle klíčovejch slov to taky nenašla.

Akorát, Zvědavko, čumim na ten event a furt nemůžu pochopit, co je na něm špatně nebo co ti vlastně vadí.


  • 0

#4182 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 17:25

Ad. překlepy: já kdysi prodával Š125 a do inzerátu jsem napsal: rok výorby. A ve škole v pisemce z fyziky na otázku Co je v přírodě vodorovné, jsem suverénně odpověděl že hladní vodina. A byl jsem za jedničku nejen tím "překlepem", ale i tím že jako jediný ze třídy jsem věděl odpověď.
  • 0

#4183 Co@ti & rodina

Co@ti & rodina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 18:35

Ahoj.

Sice to asi není správné téma, ale chodí tady dost lidí... 

 

Našel by se někdy ochotný stahnout mi v geogetu keše určité oblasti ČR? Nejlépe ještě dnes. 

Špatně jsem si totiž nastavil v geogetu parametry a překročil limit... 

 

Předem děkuji za pomoc.


  • 0

#4184 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 5:49

Zvědavko, prosím tě, co je teda špatně na tom inkriminovaným eventu u hřbitova?


  • 0

#4185 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 17:10

Tak jsme se dnes zúčastnili koloběžkového eventu http://coord.info/GC75JJ1 (my sice na kolech), ale připravil nám milé překvapení Toniczech, který na nás cestou čekal s malým občerstvením a protože nedávno měl narozeniny, tak i s dortem, takže tímto mu ještě jednou gratulujeme a děkujeme.
  • 1

#4186 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 18:34

To bylo opravdu moc milé, jenom mi ho bylo trochu líto, že 90 % připraveného občerstvení si zase odvezl zpátky. Tak ještě jednou gratuluji k narozeninám a nechť zdraví slouží.


  • 1

#4187 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 18:40

Během cyklodovolené se mi povedlo vybarvit 11 stupňů z české 360° challenge. To je při 26 odlovených keškách moc hezký výsledek. Když se mi toto podaří každý rok, tak za 9 let budu mít splněno. :-)))


  • 1

#4188 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 20:37

Zvědavko, prosím tě, co je teda špatně na tom inkriminovaným eventu u hřbitova?

Nemůžu za to, ale přijde mi, že se Zvedavka do ownera zamilovala. Jak něco zveřejní, hned do něj šije [:)].
  • 0

#4189 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 21:14

Při psaní popisů pátrání po pokladech podél přehrady potkávám popisy pyckinav. Parádní práce! Prima potěšující počteníčko!
Pro pohodlné pátrače - https://www.geocachi...spx?ul=pykcinav

Pozdravuje Pociąg Pośpieszny. :-))


  • 0

#4190 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 22:15

Nemůžu za to, ale přijde mi, že se Zvedavka do ownera zamilovala. Jak něco zveřejní, hned do něj šije [ :)].

No já se snad na ten event přihlásim, abych si osobně zjistila, jestli ten hošan aspoň stojí za to :D :D :D !


  • 2

#4191 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 1:47

Phrkt a Jacka: Zklamu vás, osobně ho neznám - stačí mi  jeho texty ( obzvlášť starší byly dost síla, proto jsem si všimla...). Dobrá, přiznám se vám, že dávám přednost trochu jiné kategorii.  :D 

Mno, navíc jsem odhalila, že jde v podstatě stále o jednu stejnou akci  u hřbitova na miniplácku a pozvala ho, jestli nechce malovat u nás ( barvitě jsem popsala plochy, kde celé třídy léta malovaly křídami a když tak trvá na hřbitovu, přiblížila jsem i super rozměry místního parkoviště ) a smazal mi krásný log :wub: , takže tady asi sympatie nebudou. B)  

 

Přečtěte si můj původní příspěvek k eventu ještě jednou - obzvlášť poslední část. ;) Nerozumím tomu,  proč stále trvá na něčem, na co v místě nemá podmínky - je tolik her, ke kterým stačí louka a nějaká drobnost jako míč, frisbee atd.  

Jacko, vždyť jsem ti už doporučovala, aby ses přihlásila, výtvarné činnosti jsou přece tvá parketa.


  • -1

#4192 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 5:35

Phrkt a Jacka: ...

Že by něco v tomhle stylu :D ?

 

Ale jinak teda nevim, pokud očekává na event dle místních poměrů kolem 20 lidí a plechovky si nechají kus dál, tak tam na malování mají místa dost a dost, první déšť to stejně spláchne, tak nechápu, proč by to mělo komukoliv vadit. Nejsou dušičky, takže ve všední den odpoledne pochybuju, že by autem na hřbitov jezdly mraky lidí, když už, tak nějaká babička na kole, a tý fakt překážet nebudou.

 

Takže mně naopak místo připadá vhodné, nikdo je tam nebude otravovat a očumovat, budou tam v té aleji mít klid a stín a na hřbitově zřejmě i teče voda použitelná na následné umytí rukou. A zrovna takovejhle event pořádá asi proto, že chce malovat a ne čutat do meruny, což plně chápu, hry na louce by mě zvláště v těchto vedrech, ale ani jindy, taky nijak nepřitahovaly :D. Ostatně je na rozhodntí každého soudruha, jestli mu tam pude nebo ne.

 

A neboj, tvůj log si před smazáním určitě vytiskl, zarámoval, a teď ho má pověšenej nad postelí! Jen se o to sladké tajemství prostě nechtěl s nikým dělit!


  • 2

#4193 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 7:58

Fíha, netušil jsem, že už se tady rozebírají i Zvědavčini nápadníci. :D To se nám ta diskuse nějak rozeběhla. :D
 
 

Ad. překlepy: já kdysi prodával Š125 a do inzerátu jsem napsal: rok výorby. A ve škole v pisemce z fyziky na otázku Co je v přírodě vodorovné, jsem suverénně odpověděl že hladní vodina. A byl jsem za jedničku nejen tím "překlepem", ale i tím že jako jediný ze třídy jsem věděl odpověď.

 
Pamatuješ na zadání slohovek napsané učitelkou na tabuli? Už si sice nevybavím přesně, o jaké šlo téma, ale obsahovalo v názvu byl(a), kdy já měl samozřejmě užít variantu bez toho a na konci. No, ale jak jsem tak byl zamyšlen, opsal jsem název samozřejmě i s tou závorkou. Po opravě jsem pak byl dotázán, zda-li se jedná o nepozornost, anebo jestli si nejsem jistý pohlavím. A když už jsme u toho, na gymplu se pak jeden spolužák přehlédl v podobném názvu tématu, a aniž by mu to přišlo minimálně podezřelé napsal celou slohovku v ženském rodě. :D


  • 0

#4194 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 8:38

Když jsme u byl(a), tak nezapomenu, jak na mě o svaťáku před maturitou divně koukal spolužák, že jsem se ho cestou na relaxační zmrzlinu ptala něco jako "a co už jsi stihla z matiky projít"

 

A co že je to ten nápadník? ;) Jsem taková archiválie, že už si nějak nepamatuji. :D

Ale jinak dobrý, zatím vím, co je geoparťák nebo lépe řečeno kolega dohlížející, aby si stará dáma někde neublížila nebo se rovnou neztratila. :D

 

Přeji pěknou neděli a mizím, PQ stažena, tak možná cestou i něco odlovím. :wub: Jacko: NĚCO ne NĚKOHO. :D


  • -1

#4195 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 18:25

To bylo opravdu moc milé, jenom mi ho bylo trochu líto, že 90 % připraveného občerstvení si zase odvezl zpátky. Tak ještě jednou gratuluji k narozeninám a nechť zdraví slouží.

Možná proto, že největší žrouti nemohli přijet? :)

 

Když zmiňuješ 360°, tak kouknu, jestli jsem něco přivybarvila... Akorát si nepamatuji poslední stav :ph34r:


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 30 červenec 2017 - 18:26

  • 1

#4196 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2017 - 17:05

Tak koukám, koukám, oni v Praze zase zrušili vlakové nádražíčko Na Knížecí a znovu funguje Smíchov, severní nástupiště... (?)


  • 0

#4197 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2017 - 19:33

Uf, naivně jsem si myslela, že na svůj další event jsem důkladně připravená a zároveň, že kačeři ze sousedního okresu už mě nemohou ničím překvapit. Jak hluboce jsem se mýlila!  :o

 

Včera mi v poště přistálo WN roztomilého znění :D : 

Napište mi prosím přes profil kdo by měl zájem svést  na event PP15 ze Strakonic.

 

Jako owner tedy netuším, jak mám zareagovat.  :P To mi tedy poraďte, jestli někdo máte podobnou zkušenost. B) 

 

Napadá mě několik možností od hlášení speciálně pro tuhle skupinku přes  všeobecné upozornění, že doprovodným programem  eventu je pozorování Perseidů a ne harašení. :D  

Další možnost je nedělat nic, protože podobných perliček už mi v mailu z dané oblasti přistálo víc a zatímco běžný  tvor luští, co chtěl autor vyjádřit, oni zřejmě jjen mají trochu jiný pravopis a rozumí si navzájem. Skoro by se mohlo založit nové vlákno na vtipné logy nebo by se mohl inspirovat Tiskař pro další příspěvek do svého komiksového vlákna.  :)


  • -1

#4198 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2017 - 20:16

Tak koukám, koukám, oni v Praze zase zrušili vlakové nádražíčko Na Knížecí a znovu funguje Smíchov, severní nástupiště... (?)

 

Na Knížecí byla provizorní zastávka kvůli tramvajové výluce do Řep a stalo se dost oblíbeným, tak tam zůstalo několik let, jak to developer dovolil. Teď by se tam měly začít stavět nové byty, tak zastávka skončila a vlaky jezdí zase na severní nástupiště.

 

A aby toho nebylo málo, vlaky z Kladna přes Dejvice už nejezdí na Masaryčku a minimálně dva roky nepojedou, místo toho končí opět na provizorní zastávce Praha-Bubny Vltavská. Doufám, že ji stihne podobný osud jako Na Knížecí (mám na mysli tu první fázi) a že zůstane natrvalo.


  • 1

#4199 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2017 - 20:59

V nějaké televizní soutěži jsem zahlédl tým z Bruntálu, který si říkal "Zubatá žába". Říkal jsem si, že to asi nebudou kačeři a že tam bude nějaká větší souvislost. A fakt že jo. Věděli jste, že ta souvislost vznikla v seriálu Comeback a Bruntál si tu myšlenku přisvojil a udělal ze zubaté žáby symbol města?


  • 0

#4200 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2017 - 21:09

Ano, to jsem jako fanoušek seriálu věděla ;)!
  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama