Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5121 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2019 - 21:16

Zlaté vláčky. ;)


  • 4

#5122 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2019 - 22:00

Vláčku, možná by ti udělala radost keš GC83F84 Železniční stanice Chotoviny.

https://coord.info/GC83F84

Ownera byly naopak potěšilo pár zelených v geochecku. ;-) Má obavy, že se mu nechtěně povedla " hospoda na mýtince"! ;-)


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 09 červenec 2019 - 15:19

  • 0

#5123 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2019 - 22:44

Zlaté vláčky. ;)

Není to tak dávno, co tam skoro denně byla nějaká kolize :ph34r: .


  • 0

#5124 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 11:40

Snad nejvíc mi vadí nedodržování bezpečného odstupu. Dneska znovu - chystám se odbočit ke keši a na zádech přilepený boreček v SUV. Zjevně nic netuší o fyzikálních zákonech. Holt čím větší auto, tím menší obsah mozkovny :( .

 

Když ti tohle někdo dělá, sjeď někde, kde to jde ke kraji, nech toho idiota předjet a pak jeď normálně za ním (v bezpečné vzdálenosti, samozřejmě). Pokud má mozek, tak mu to třeba dojde, pokud ne, tak aspoň šetříš svoje nervy.


  • 2

#5125 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 12:01

Souhlas s mandevilem, dělám to taky. Vlastně jiné řešení není. Nebezpečného jedince je lepší mít před sebou než za sebou.


  • 3

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5126 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 12:26

To všechno vím a souhlasím s tím, jenže za chvíli přijede další takový. A to zrovna nemůžu říct, že bych byl andílek a všude dodržoval maximální povolenou rychlost...

 

Ale zkusím si sehnat samolepku "Nelep se, nejsem tvoje stará".


  • 0

#5127 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 13:23

To všechno vím a souhlasím s tím, jenže za chvíli přijede další takový. A to zrovna nemůžu říct, že bych byl andílek a všude dodržoval maximální povolenou rychlost...

 

Ale zkusím si sehnat samolepku "Nelep se, nejsem tvoje stará".

 

Pak dej vědět, jestli to pomohlo  :) Teď jsme byli týden v Německu a to byla změna ... bezpečné rozestupy, používání blinkrů, dodržování rychlosti, ohleduplné objíždění ze strany aut, když jsme jeli na kole a mohl bych pokračovat. Nevím, proč se u nás mnoho řidičů chová jako naprostí dementi, když kousek za hranicemi to jde jinak.


Tento příspěvek byl upraven od bejcci: 08 červenec 2019 - 13:23

  • 2

#5128 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 13:52

Německo mi připadalo proti Čechám víc v pohodě, především Bavorsko. Funguje tam zipování, Němci umí jezdit v koloně plynule, ne přískoky a podobně. V Sasku je to trochu slabší - na dálnici v pravém pruhu jenom kamiony a v levém vláčky za dodávkou, co jede tak 110. Jediný případ, kdy mne nějaký idiot vybržďoval se koneckonců stal na A14 u Lipska.

Největší pohoda pro cyklistu jedoucího po silnici je Rakousko. Tam jsem si někdy připadal až trapně, například když za mnou do kopce supěl autobus a nepředjel mne, ani když jsem byl úplně na krajnici a ukazoval mu, ať jede; počkal si, až přejede přes horizont.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5129 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 14:24

Ale no tak,. staci si zajet do Italie a ocenite i nase ridice. Treba Sicilie je za trest.Nebo  Izrael  na tom neni o moc lepe :) 


  • 1

#5130 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 15:47

Když ti tohle někdo dělá, sjeď někde, kde to jde ke kraji, nech toho idiota předjet a pak jeď normálně za ním (v bezpečné vzdálenosti, samozřejmě). Pokud má mozek, tak mu to třeba dojde, pokud ne, tak aspoň šetříš svoje nervy.


Jenže pánové nejste blondýna, to je na některé jak na býka červená! :-( Kdejaký...se chce předvést, někdy i honit a když pomerně dlouho není kde zastavit a pustit je, tak jako první zkusím ostříknutí a stěrače, jako druhé výstražky a pokud mám v autě kameru, tak provokativně zapnu ztemnělý display - většinou to zabere.
Jo, v autě za mnou nevidí, že jsem pokročilý střední věk.

Většinou navíc v zatáčkách poznám, kdo jezdit neumí a toho je opravdu lepší mít pěkný kus před sebou. Vždycky se usměju a řeknu si pro sebe "záchranku ti zavolám.....ale víc nečekej".
  • 0

#5131 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 16:52

Viděl jsem masivní SUV a na něm registrační značka: BLONDYNA1.  :rolleyes:  Kdo myslíte že seděl uvnitř ? :D :D :D


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5132 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 17:24

Šolime, to vyznělo, jako kdybych to byla já! :-)

Opravdu, ale opravdu ne, SUV jsem jezdila jen kdysi měsíc, když jsem u svého kombíka reklamovala odstávající hagusy. Sice jsem po SUV pokukovala, ale bylo to dilema, jestli větší kufr nebo výška podvozku na polní cesty. Kdo ví, že mám auto jako druhou domácnost, tak pochopí, že vyhrál kombík. Navíc výběr SUV nebyl tehdy ještě takový jako dneska....
  • 0

#5133 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 21:43

Viděl jsem masivní SUV a na něm registrační značka: BLONDYNA1.  :rolleyes:  Kdo myslíte že seděl uvnitř ? :D :D :D

Viděl jsem masivní SUV a na něm registrační značku 007BLOND. Snad jediná značka tohoto typu, která mi připadla trochu vtipná.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5134 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 22:40

Viděl jsem masivní SUV a na něm registrační značka: BLONDYNA1.  :rolleyes:  Kdo myslíte že seděl uvnitř ? :D :D :D

zvedavka?


  • 0

#5135 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 2:08

Viděl jsem masivní SUV a na něm registrační značka: BLONDYNA1.  :rolleyes:  Kdo myslíte že seděl uvnitř ? :D :D :D

To je jasné, plešatý chlap!


  • 4

#5136 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 7:07

No ale ruku na srdce... Kdo by rád nejezdil na kešky s tímhle... :rolleyes: :D

 

Dartz-Prombron-p%C5%99itahuje-nejen-blon


  • 0

#5137 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 7:18

S takovou dylynou? Dej pokoj, ani omylem.


  • 2

#5138 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 9:10

Jenže pánové nejste blondýna, to je na některé jak na býka červená! :-( Kdejaký...se chce předvést, někdy i honit a když pomerně dlouho není kde zastavit a pustit je, tak jako první zkusím ostříknutí a stěrače, jako druhé výstražky a pokud mám v autě kameru, tak provokativně zapnu ztemnělý display - většinou to zabere.
Jo, v autě za mnou nevidí, že jsem pokročilý střední věk.

Většinou navíc v zatáčkách poznám, kdo jezdit neumí a toho je opravdu lepší mít pěkný kus před sebou. Vždycky se usměju a řeknu si pro sebe "záchranku ti zavolám.....ale víc nečekej".

 

Díky za tip, akorát tedy nechápu to s tím displejem kamery. To asi proto, že ji nemám :) Mohu poprosit o vysvětlení, jaký to má dopad na řidiče za mnou?

 

Plně souhlasím s poslední větou. Když mě nějaký takový blázen předjede (nejlépe samozřejmě v nejméně přehledném místě), tak si v duchu řeknu: "Až tě najdu o kus dál ve škarpě, tak po mně nechtěj první pomoc." 


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5139 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 10:05

Viděl jsem masivní SUV a na něm registrační značku 007BLOND. Snad jediná značka tohoto typu, která mi připadla trochu vtipná.

 

U nás je nějakej rusák, co má dvě auta a na obou má SPZ XXLB00BS (s nějakou drobnou variací). Nekecám.


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 09 červenec 2019 - 10:06

  • 0

#5140 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 10:34

https://vtipy.cybers...-jako-heslo-pro


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama