Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5961 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 16:56

Vysokoskolaci se taky uci na dalku?

Taky, od 11.3.


  • 0

#5962 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 17:25

Já mám 2 keše v terénu už 2 roky a nemůžu se dokopat k dodělání listingu. Jedna má dokonce předpubliakční BF :D.

No a teď když jsem se rozhodla je dodělat a zkontrolovala stav v terénu, tak se nebere ani do fronty :(


  • 0

#5963 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 17:47

Vysokoskolaci se taky uci na dalku?

Jo. Způsobem, kdy se toho naučí dvakrát méně, ale dělají toho dvakrát až třikrát více. Aspoň na mém oboru a škole.


  • 0

#5964 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 18:00

Jo. Způsobem, kdy se toho naučí dvakrát méně, ale dělají toho dvakrát až třikrát více. Aspoň na mém oboru a škole.


To chapu. Mne nikdy do hlavy nelezlo nic, co jsem neslysela odprednasene...
  • 0

#5965 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 18:36

Jo. Způsobem, kdy se toho naučí dvakrát méně, ale dělají toho dvakrát až třikrát více. Aspoň na mém oboru a škole.

Moje snacha takhle studuje, a včera říkala, že jestli to bude trvat ještě měsíc, že se z toho zhroutí. Že toho po nich chtějí mnohem víc než ve škole.


  • 0

#5966 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 19:04

Na základce, kam chodí můj synovec, už jede celá škola včetně prvňáčků přes videokonference. Podle rozvrhu konferencí pro každou třídu. A učitelé přes to mají porady.


  • 0

#5967 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 19:18

Na základce, kam chodí můj synovec, už jede celá škola včetně prvňáčků přes videokonference. Podle rozvrhu konferencí pro každou třídu. A učitelé přes to mají porady.


To je dost moderni zakladka. U nas spis audiokonference (obraz obcas vypadne) poradaji ze vsech 3 deti jen 2 ucitele pravidelne plus jeden obcas. Nemcinu a chemii s biologii. Obcas matiku, tu jsem ale nevidela :). Hlavne ta nemcina bez obrazu je dost narocna, ale slovicka pise pres chat... Me by to bavi. Kdyz mne tam pusti poslouchat :)

Synator jedou pres Google Classroom, prikladaji ruzne soubory, odkazy, prezentace a zadavaji ukoly, je to fajn, ale vyklad to neni. Nastesti jsou to vcelku jednoduche veci.
  • 0

#5968 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 19:29

To je dost moderni zakladka. U nas spis audiokonference (obraz obcas vypadne) poradaji ze vsech 3 deti jen 2 ucitele pravidelne plus jeden obcas. Nemcinu a chemii s biologii. Obcas matiku, tu jsem ale nevidela :). Hlavne ta nemcina bez obrazu je dost narocna, ale slovicka pise pres chat... Me by to bavi. Kdyz mne tam pusti poslouchat :)

Synator jedou pres Google Classroom, prikladaji ruzne soubory, odkazy, prezentace a zadavaji ukoly, je to fajn, ale vyklad to neni. Nastesti jsou to vcelku jednoduche veci.

Viděla jsem kousek záznamu pilotní hodiny němčiny u deváťáků, z 20 děcek ve třídě jich bylo připojenejch 18 + 2 učitelky na čumendu, děcka měly před sebou sešity, a na obrazovce se vždycky objevil ten, koho učitelka vyvolala, aby mluvil. Vypadalo to dobře.


  • 0

#5969 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 20:47

Říkám si, že jestli současný stav potrvá ještě nějaký čas, dokopu se snad sepsat i listingy několika keší, které mám už nějaký ten pátek v seznamu k dokončení. Nejdéle rozpracovaná keš zanedlouho oslaví šesté narozeniny od prvního průzkumu lokality, tak už by to možná chtělo dotáhnout vše do konce. :D Myšlenka na založení téhle konkrétní keše bude ještě o něco starší, ale pevně se mohu opřít jen o data pořízení fotek z návštěv (květen 2014, leden 2017, červenec 2017). Třeba by díky tomu mohla v listingu vzniknout i taková minigalerie práce zubu času, i když toho v daném místě už mnoho k rozpadnutí nezbylo.
Kromě téhle keše mám relativně čerstvě rozjednanou spolupráci na jiné keši, od loňska pak založený listing ke krabce v místech, kde se divím, že ještě nikdy nic nebylo založeno a asi tak půl roku si pohrávám s myšlenkou opětového založení jedné keše v místech, která si krabku zaslouží, ale ta původní byla nečekaně poslaná do archivu (tady mám jasnou představu o trase i přibližné lokalitě umístění). K tomu mám rozdělaná dvě wheriga (první je napsané kompletně včetně obrázků a textů, ale chtěl bych jej ještě upravit a druhé mám zatím jen naprogramované bez textů a dalších věcí). Teoreticky mám připravené ještě třetí wigo, nicméně u něj je zatím jen textový nástřel. O dalších plánech se snad ani nezmiňuji, protože jsem v únoru dostal nápad na "sérii" čtyř keší (nic na jednom místě, žádné rychlé "díkzabodovky"), ale to je v úrovni dalších myšlenek vedených na bodovém seznamu zajímavých míst s geopotenciálem. Tak mě napadá, nemám toho rozdělaného nějak moc? :huh: :D

 

Jo, vyhlídnutých míst mám desítky. Stejně tak jako spoustu obhlédnutých. A mnoho jich mám takto vyhlídnutých už řadu let. A už min. na 5 místech mi mezitím vznikla cizí keš. A některé jsem zkoumal již před řadou let. A to u některých jsem tomu věnoval i několik hodin...

 

 

Jen si říkám, jak to děláte, že máte teď tolik volna. Já teď stíhám snad ještě méně...

Vzhledem k práci z domova, strávím prací více času (protože mě u toho ruší kluci). Vzhledem k tomu, že nemůžou do školky, nemohou se setkávat s kamarády, musíme se věnovat trochu více jim, takže buď s nimi jezdíme někam na výlety do lesů a polí, nebo jsme s nimi na zahradě či hraní doma. 

 

Na druhou stranu alespoň toho na zahradě více udělám a taky projezdíme místa, která bychom ještě dlouho nenavštívily, protože jsou taková "opuštěná" :-).


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 04 duben 2020 - 20:50

  • 0

#5970 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2020 - 21:53

:) asi nemame ty male deti :)
  • 0

#5971 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 2:25

Moje snacha takhle studuje, a včera říkala, že jestli to bude trvat ještě měsíc, že se z toho zhroutí. Že toho po nich chtějí mnohem víc než ve škole.

Nápodobně.

A prokrastinace je hrozná sviňa.


  • 0

#5972 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 8:23

Dyk povidám, že se z toho revívři pak osypou.

Bejbybům bude slabej statusquo stav takřka po sterilizaci všech zúčastněných oproti tomu, jak budou pro zrušení zákazu publikací vypadat keškomapy (a keškofronty).

Nemyslím si, vzhledem k tomu že teď všechno vyházeli z fronty.

- Ne všichni sledují zdejší fórum, aby věděli, že ono odvolání pozastavení publikací už přišlo a mohou listing poslat k publikaci. Tím se to rozprostře.

- Ne všichni to zvládnou. Jsou mezi námi i tací, kterým dělá problém jediné nepřeložené slovíčko na webu. Vloni jsem odlovil kešku ownera - důchodce, která byla reviewerem disablována. Dotyčný ji obnovil, ořezal blízký keř, dojel na místo se sekačkou a prosekal ke keši cestičku. Ovšem co je to "enablovat", to neměl nejmenší tušení. A pokud to funguje jako před rokem, pak se u listingu zaslaného do fronty Enable logem, který byl z fronty vyřazen, nezobrazuje tlačítko na opětovné zaslání do fronty.

- Ne všichni u toho vydrží. Byť zde sem tam někdo tvrdí že žádný nárust lovců nevidí, tady v regionální televizi zazněl tip namísto návštěv turisticky známých míst začít hrát geocaching. A když se kouknu na poslední nálezce našich tradiček za posledních 14 dní a kolik mají dotyční  lovci celkově nálezů: U přehrady: 2, 81, 11, 11. Cyklostezka z města: 1, 1047, 1006, 50, 96. Parkovací plocha v Bedřichově: 93, 43, 5, 120. Určitě i tyhle hráče napadne založit vlastní kešku, ale po zrušení aktuálního stavu na hru třeba ani nevzpomenou.

- Dost keší bude v kolizi s jinými, třeba taktéž ještě nepublikovanými kešemi.


  • 0

#5973 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 10:16

Furt ti přece zbývá ta poslední možnost pro single :lol:

Vím, masturbace je lepší než věčná blaženost.

Důkaz:

Co je lepšího, než věčná blaženost? Nic. A masturbace je samozřejmě lepší než nic.

Ale stejně.


  • 0

#5974 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 10:33

A nešťastní rodiče teď s dětmi musí trajdat po keších? :)


Tady už jde o tři děti ve věku konec základky a střední škola, navic nadprůměrné šikovné, takže je spíš pravděpodobné, že se na keších zabaví samostatně - třeba pokud se rodiče vydají někam na návštěvu, děti si vyběhnou zatím pro keš a spokojené budou obě strany. Bylo fajn vidět, jak se tahle trojice pěkně doplňovala. Doufám, že se s nimi v létě potkám a půjdou s námi na event nad jejich vesnicí.
  • 0

#5975 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 11:20

Nápodobně.

A prokrastinace je hrozná sviňa.

Prokrastinaci znam velmi duverne, nekdy to trva i tyden, ale pak za 20 hodin v jenom kuse stihnu to, co by normalne trvalo 14 dni. Je to hrozna svina a je neznicitelna :huh: .


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5976 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 16:48

Jen si říkám, jak to děláte, že máte teď tolik volna.


Neříkám, že mám teď tolik volna, ale až dokončím to, co musím stihnout (a rád bych stihl!) odevzdat včas, tak myslím celkem s chutí budu psát o něčem s odpočinkovou tématikou, což povětšinou témata mých listingů bývají.
 

Prokrastinaci znam velmi duverne, nekdy to trva i tyden, ale pak za 20 hodin v jenom kuse stihnu to, co by normalne trvalo 14 dni. Je to hrozna svina a je neznicitelna :huh: .


O něco takového se zrovna v tuhle chvíli snažím. :D


  • 1

#5977 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 18:08

Můj poznatek z prokrastinace je, že když člověk některé věci, které spěchají, prostě proprokrastinuje, tak už je pak dělat nemusí :D ! Například pravidelný týdenní úklid svého "podílu" společných prostor odkládám tak dlouho, až už je čas na další týdenní úklid. A podobně :D.


  • 3

#5978 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 19:33

Procrastinators_unite_tomorrow.jpg


  • 5

#5979 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 19:54

- Ne všichni sledují zdejší fórum, aby věděli, že ono odvolání pozastavení publikací už přišlo a mohou listing poslat k publikaci. Tím se to rozprostře.

 Aha, tohle forum sleduju a taky jsem to nevěděla, předpokládala jsem, že tak, jak byl rozesílán hromadný mejl o zastavení publikací, bude rozesílán i o povolení. Kde se to tady objevilo? Keškoměrka má pořád nulu a na stránkách revívrů o tom nic není.,


  • 0

#5980 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 20:25

Tak to se omlouvám za nevhodnou formulaci věty. Nebylo tím myšleno že toto odvolání již přišlo, ale že až příjde, mnozí nebudou vědět, že už přišlo.

O e-mailu nic nevím. Četl jsem pouze obecnou zprávu od HQ že v některých zemích dojde k omezení publikací, ale přímo e-mail v češtině nebo zmiňující Česko mi žádný nedorazil. Stejně tak myslím, že nebudou rozesílat hromadné e-maily s tím, že teď* už publikují v Česku, teď* už v Rakousku, teď* už tam a tam.

* opět myšleno jako až to příjde, tak tehdy


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama