Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6341 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2020 - 8:43

Zkratka neni oficialne zavedena a ani povolena, ale pankaci to zkracuji na SŽ :)
 

 

Spržel!


  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#6342 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2020 - 10:38

Spržel - co mi to slovo jenom připomíná ? :D


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 11 prosinec 2020 - 11:15

  • 1

#6343 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2020 - 8:38

Jelikoz rok uz je dlouha doba, tak si dovolim mensi upozorneni. Za chvili to bude rok, co to uz neni SZDC, ale Sprava zeleznic :) Zkratka neni oficialne zavedena a ani povolena, ale pankaci to zkracuji na SŽ :)

https://cs.m.wikiped...Správa_železnic


Tak tomu se musim zasmat. Ucelove zmeny me nejak neberou. Pocitam, ze vetsima lidi si o tehle firme, at uz se zove jak chce mysli svoje. To je jako kdyz komousi tvrdi, ze nejsou komousi stejni jako pred rokem 89. Takze SZDC nebo SZ je uplne jedno. Receno usty klasika " Co chteji reformovat, vzdyt jsou to porad ty sami lide"
  • 3

#6344 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2020 - 10:38

Dnes jsem si udělal radost a došel si pro zásilku s limitkou GE 20 let Geocachingu 2020. Nádhera, Slávek Hoblík opravdu umí a ta limitka je nádherná. K tomu samozřejmě přišla i limitka Maze a pod stromečkem budu mít i nádhernou limitku Bílá hora a jednu Bílou horu ještě asi měděnou (to teprv uvidím jakou mi Ježíšek vybral). Škoda jen toho Giga, že se zatím nekonal, jinak mám limitky jen těch Giga a Mega, kde jsem byl. Tak snad příští rok.

 

 


  • 5

#6345 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2020 - 14:47

Dnes jsem si udělal radost a došel si pro zásilku s limitkou GE 20 let Geocachingu 2020. Nádhera, Slávek Hoblík opravdu umí a ta limitka je nádherná. K tomu samozřejmě přišla i limitka Maze a pod stromečkem budu mít i nádhernou limitku Bílá hora a jednu Bílou horu ještě asi měděnou (to teprv uvidím jakou mi Ježíšek vybral). Škoda jen toho Giga, že se zatím nekonal, jinak mám limitky jen těch Giga a Mega, kde jsem byl. Tak snad příští rok.

 

attachicon.gifGIGA_Prague_2020_LE.jpg

attachicon.gifbila_hora_LE.jpg

 

Zmiňuji tento fajn příspěvek, aby nezapadl v záplavě těch, které sem nepatří.

Má to být "pohodové plkací vlákno", které má zvednout náladu. Mezitím se z něj stal mlýn na exkrementy :(


  • 8

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#6346 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2020 - 21:49

Hoblíkovi geocoiny jsou vážně pěkné. Mám doma výroční Cyrila a Metoděje (velmi povedený) nebo třeba First GPS Maze. :)


  • 0

#6347 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 9:21

Nastal Štědrý den, takže přeju všem zde přítomným příjemné svátky a

do celého nového roku hlavně hodně zdraví a síly.

 

A hračičkové si můžou v odkazu složit mou novoročenku :

 

https://www.jigidi.c...php?id=i84svwpb


  • 3

#6348 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 11:11

Připojuji se k přání, všem hlavně pevné zdraví, ať se příští rok v klidu potkáme u keší nebo na eventech.

Podle počasí se hned zítra chystám ven, možná i zrovna na Klatovsko nebo k ČB, tak pozor na známé auto s ještěrkou a TB trochu schovaným. Jen piknikový košík jsem v rámci zachování hmotnosti zrušila, ale nějaký mls se pro pocestné určitě najde i tak.
  • 0

#6349 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 12:36

Taky jsem na zítra měl v plánu vypadnout ven. Ale rosničky slibují sněžená a namrzání silnic. Takže se mi na jih moc jet nechce. Škoda. Jestli tedy někam pojedu / půjdu, tak jen kousek za komín.


  • 0

#6350 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 12:50

Uvidíme, co přinese zítřek. Sněžení mám ráda, to bych hned šla na procházku nebo jela ven, protože na sněhu se jezdit dá dobře. Ale pokud půjde o ledovku, tak to také vypadá jen na motání kolem komína.

K dnešku patří příjemné příběhy. Pro mne je každý rok příjemným překvapením pár dní před svátky PF od tajemného pana Vladimíra. Neznáme se osobně, pokud vím, tak jsme se ani nikdy nikde nepotkali a přes to si každý rok vzpomene a napíše. Jeho PF bývá pravidelně první kolem 20.12. a pokaždé mi udělá radost. Ani už nevím, jak jsme se díky geocachingu virtuálně poznali a občas si napsali. Běžně v kontaktu nejsme, ale i tak přijde přání každý rok. Pro mne velice milé.
  • 1

#6351 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 12:55

To mirek454: Třetí lokalita je Benešovsko, Vlašim mě láká Labkami. ;-) Taková procházka na Špulku....ani nevim, jestli měla být už zítra nebo až pozítří. Původně jsem ji letos neměla v plánu, ale často improvizuji a měním program z hodiny na hodinu. Plánování typu Nádeníček jsem dávno opustila, improvizace je kolikrát mnohem zábavnější a přinese neuvěřitelné zážitky.
  • 0

#6352 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 13:31

Ve Vlašimi jsem byl včera, pocházím odtud a kdž už jsem tam byl, obešel jsem si aspoň starou Vlašim s panem Moudrým. Další zas až jindy. Špulku jsem měl taky v plánu, že bych vzal naše mrně na pěší vycházku s baterkou, ale ten event zmizel z mapy.

 

Edit: když už o tom mluvím, tak mě napadlo se podívat na Blaník, kam jsem se taky konečně chystal. A taky zmizel. Doba nám nepřeje.


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 24 prosinec 2020 - 13:33

  • 0

#6353 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 13:59

Ale labky na Blaníku snad zůstaly?
  • 0

#6354 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 15:14

Hezke Vanoce i vam. Dnes je pocasi takove jarni, teplo a fuci. A bahno :)
  • 0

#6355 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 15:45

Tady to dopoledne vypadalo nadějně, chvílemi i slunce a kousky modré oblohy, ale s polednem se to zlomilo, počasí podle dědy Komárka. A zítra se má ochladit k nule a déšť až do tmy. A to bych chtěl konečně obejít labky na Nýrské přehradě, už jsem tam pár let nebyl  :unsure: .

 

Zvedavka: podle palců se zdá, že tvůj ctitel ti stále věrně projevuje přízeň :rolleyes: .


  • 0

#6356 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 16:19

To jsem ráda, že je mi věrný.:-)
Už jsem měla obavy.;-)

To phrkt: Teď jsem skládala tvé přání místo abych šla vařit polévku. Njn, šťastný let mi letos nevyšel, chtěla jsem si vzhledem k situaci JEDNOU místo Vánoc užít teplo a moře....a zase nic. Mohu já si něco plánovat?
  • 0

#6357 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2020 - 16:20

Na labky od Herinka týmu jsem se také dívala, ale nevím, jestli nebudou lepší nechat na jaro?
  • 0

#6358 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2020 - 12:52

V depresivním vlákně jsem se pobavila - od labek přes brambory po nenápadnost u keší. Několik se nás baví v pohodě přes sebe a do toho se snaží vnést provokaci jidiš/saman4 nebo jaký to míval nick? Trolla nikdo nekrmí neb většina ví, jen mpik seriózně odpovídá a nenechá se nachytat. Takže pro šamana3/4 asi deprese, nikoho nevytočil a všichni se jako by se nechumelilo baví dál a jeho provokacu ignorují.
Moc bych si přála, aby nám ignorování provokací vydrželo i do dalšího roku. ;-)
  • 0

#6359 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2020 - 14:29

Tak třeba já jsem si žádné provokace ani nevšimla...

Zjistila jsem, že mi došly použitelné trekové ponožky, to mám asi smolíka, co? :)


  • 0

#6360 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2020 - 16:06

Já si honem ještě dokoupila - stačí mi bavlněné z Pepca, trojbalení bílé-šedé-černé, z venku hladké a zevnitř něco jako froté. Ani slabé, ani moc silné a za pár kaček. Jen mi po vyprání mizí ze šňůry, nechápu.
Alespoň punčochy s krajkou mi zůstávají, o ty kupodivu nejeví nikdo zájem. ;-) Njn, do trekovek nejsou. :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama