Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6741 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2022 - 20:14

KulisekW, moc děkuji, filtr nastavený, teď už jen vyrazit do terénu.


  • 0

#6742 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2022 - 21:47

Zdravím vespolek, dlouho jsem nenakoukla, ale zvědavost mi nedá...
  • 0

#6743 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2022 - 22:42

Že by se dobří holubi vraceli :) ?


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 19 březen 2022 - 22:42

  • 0

#6744 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2022 - 9:09

To není holub, ale sova a ještě zvědavá :P . Já si říkal kdepak tak dlouho asi je ta zvědavka, že by dlouhý zimní spánek :huh: .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6745 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2022 - 9:42

Pánové, oba jsem vás dlouho nepotkala - to snad budu muset uspořádat nějaký event, abych vás nalákala do našich končin.

Dnes se chystám na event do Kosovy Hory, kdybyste náhodou nevěděli kam si udělat nedělní výlet.
O Šolimovi vím, že má přehled o medvědím česneku - příští víkend budu u České Lípy, není tam někde poblíž?
  • 0

#6746 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2022 - 9:31

Safra v Kosove Hoře jsem byl v sobotu, v rámci toulání po Toulavě.

Hmm o medvědím česneku v okoli České Lípy povědomí nemám. Nejblíž vím o česneku na jižní straně Ještědu.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6747 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2022 - 15:28

V neděli jsem byla na pár keších v tvých stopách, zápis hned po tobě - pobavilo mě, že jsme se těsně minuli.
  • -1

#6748 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2022 - 5:38

Safra v Kosove Hoře jsem byl v sobotu, v rámci toulání po Toulavě.

Hmm o medvědím česneku v okoli České Lípy povědomí nemám. Nejblíž vím o česneku na jižní straně Ještědu.

 

Šel jsi tu multinu/ obě multiny?


  • 0

#6749 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2022 - 10:17

Ne multiny jsem vynechal, stejnetak i obec vlastní, i kdyz jednu jsem mel v merku "Prirodni pamatka Kosova Hora", ale ta mi nejak nakonec unikla. Ja spis vyrazil na louky na jih od Kosovy Hory na tradičky a mysterky a uzival si krasneho slunneho pocasi a sucha a pomalu se presouval do Prčic (a to mne tam nikdo neposlal :rolleyes: ).

 

V Kosove Hoře mam odlovenu zatim jen jednu multinu a to "Kaple sv. Michaela", ale tu jsem lovil pri minule navsteve.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6750 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2022 - 17:33

Chtěla bych hlavne tuhle https://coord.info/GC4Y0DR
Ale musím doladit prespani, na jednodenní výlet to nedam... a co si tak pamatuju, spojení mhd po trase nebylo nic moc...
  • 0

#6751 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2022 - 23:15

Nezapomeň při tom taky na cache Turisticka oblast Toulava , když už tam budeš, tak si mužes udělat nějakou tu poznamku k odlovu té cache.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6752 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2022 - 8:45

Měl bych otázku na zdejší, neumíte čirou náhodou někdo italsky, případně neznáte v komunitě někoho, kdo by uměl?
Jde mi o někoho zvládajícího italštinu v psané formě a byl by schopen překladu nedlouhého textu (CZ -> IT). S angličtinou si poradím, ale s italštinou, bohužel, nikoli a strojový překlad může mít ve výsledku všelijakou úroveň.
  • 0

#6753 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2022 - 10:38

Strojový překlad u italštiny opravdu nedoporučuji, protože jsme si přeložili a vytiskli itinerář treku Selvagio Blu a nebyl vůbec prakticky použitelný, ale na druhou stranu jsme se při jeho čtení (až na místě) ohromně zasmáli...


  • 0

#6754 A 12

A 12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2022 - 10:58

Měl bych otázku na zdejší, neumíte čirou náhodou někdo italsky, případně neznáte v komunitě někoho, kdo by uměl?
Jde mi o někoho zvládajícího italštinu v psané formě a byl by schopen překladu nedlouhého textu (CZ -> IT). S angličtinou si poradím, ale s italštinou, bohužel, nikoli a strojový překlad může mít ve výsledku všelijakou úroveň.

Ho una domanda per le persone qui, qualcuno di voi parla italiano o conosce qualcuno nella comunità che lo parla?
Sto cercando qualcuno che sappia parlare italiano in forma scritta e che sia in grado di tradurre un breve testo (CZ -> IT). Posso gestire l'inglese, ma non l'italiano, purtroppo, e le traduzioni automatiche possono essere tutte fuori luogo.


  • 0

#6755 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2022 - 14:30

Měl bych otázku na zdejší, neumíte čirou náhodou někdo italsky, případně neznáte v komunitě někoho, kdo by uměl?
Jde mi o někoho zvládajícího italštinu v psané formě a byl by schopen překladu nedlouhého textu (CZ -> IT). S angličtinou si poradím, ale s italštinou, bohužel, nikoli a strojový překlad může mít ve výsledku všelijakou úroveň.

 

Nic neslibuji, ale mohl bych se poptat na jednom celosvětovém herním webu, zda by to tam nějaký Ital nepřeložil. 


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#6756 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2022 - 15:37

Strojový překlad u italštiny opravdu nedoporučuji, protože jsme si přeložili a vytiskli itinerář treku Selvagio Blu a nebyl vůbec prakticky použitelný, ale na druhou stranu jsme se při jeho čtení (až na místě) ohromně zasmáli...


Právě z tohoto důvodu se strojovému překladu chci vyhnout (beru ji v patrnost jen jako možnost poslední záchrany). Tu a tam mám potřebu nechat si strojově přeložit nějakou část listingu či logy a ve výsledku to stojí kolikrát chce docela slušnou představivost. :D

Nic neslibuji, ale mohl bych se poptat na jednom celosvětovém herním webu, zda by to tam nějaký Ital nepřeložil.


Děkuji. Zatím to není aktuální natož akutní, spíše se snažím zjistit informace. Nejprve musí vzniknout český text, pak anglický a až následně budu řešit italský (který paradoxně bude ve výsledku nejdůležitější - je asi jasné proč, ale ač italštinou nevládnu, systém odpovědí mám již vyřešen, to se nebojte ;) ).
  • 0

#6757 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2022 - 19:41

Měl bych otázku na zdejší, neumíte čirou náhodou někdo italsky, případně neznáte v komunitě někoho, kdo by uměl?
Jde mi o někoho zvládajícího italštinu v psané formě a byl by schopen překladu nedlouhého textu (CZ -> IT). S angličtinou si poradím, ale s italštinou, bohužel, nikoli a strojový překlad může mít ve výsledku všelijakou úroveň.

Zkus se ozvat stormovi: https://www.geocachi...5d-b92f755135bf

Nedávno si posteskl, že jeho nabídku zatím moc lidí nevyužilo.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#6758 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2022 - 6:12

Díky za kontakt, Taxofte. :) Jelikož neznám ani zdaleka takové množství lidí z komunity jako ty/vy tady, splnil můj úvodní dotaz tímto svůj účel. Jakmile dám dohromady potřebné informace v souvislém textu, zkusím se obrátit na storm_hellscream (ona se bude hodit i případná korektura angličtiny, jsem holt jen její uživatel).
  • 0

#6759 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2022 - 6:42

Anebo moje skoro sousedka Sabina, ta se překlady z/do IT živí a je to prima holka  ;)https://www.geocachi...bf-2930913bdd07


  • 1

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#6760 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2022 - 6:24

Zřejmě nás tady, na GC.cz, čekají nějaké změny.
https://www.horydoly...caching-cz.html
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama