Přejít na obsah


Fotka

SPOLEČNÝ LOV - KLADENSKO a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
415 odpovědí na toto téma

#321 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 20:51

Všude jich je plno......minulý týden jsem byla nadšená z Wiga.. Kouzelné místo a blízko..
  • 0

#322 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 12:47

Uhelnou jsem si nechala na jindy....

Uhelnou doporučuji - nejvíce se mi líbila č. 5.

Celkově je to moc pěkná procházka, no i když ten krpál mezi 3 a 4 mi dal vcelku zabrat, ale pobavilo mě, že hned na horizontu je "připravená" lavička.


  • 0

#323 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 12:52

Všude jich je plno......minulý týden jsem byla nadšená z Wiga.. Kouzelné místo a blízko..

Máš-li na mysli Wigo na Jinčově (Jenčově), tak to je opravdu moc pěkné, tam jsem byla v sobotu.

Teda pravda, Oregon se v půlce vzepřel, že dál fungovat nebude, ale zachránil nás "chytrý telefon", který šlapal jako hodinky až do konce, byla to paráda.


  • 0

#324 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 13:19

Ano přesně tu mám na mysli. Jedna podsttná chyba a já ji nedala na poprvé. Oregon mě dovedl až do věže, tam ukázal správné souřadnice a já to vyhodnotila jako hloupost,,,, ve věži jsem evidentně ztratila mozek a pak chcíply i baterky. Ani nemůžu snad napsat jak sem pobavila mladý lidi, který v tu dobu stali ve veži s mobilama v ruce, otázkou jestli taky hledají ,,,,, Hned doma mi došla moje chyba a tak jsem druhý den jela znovu. A konečně pak dala i letterbox. No někdo hold musí dvakrá noo. :D NIKDO NENÍ DOKONALÝ :D

Včera jsem byla na Louštíně. Jediný, kdo se nechal ukecat. Teda né, že bych to zkoušela jinde. Byla moje máma. Díky její společnosti jsem pochopila rozdíl mezi náma. Mama - zasvědcený mudla je spokojen s procházkou na čerstvým vzduchu. Dokáže obdivovat kouzlo míst, na který se dostane díky GC. Jen chybí to hlavní - radost z odlovu a touha po další. Takže po prvním odlovu už chtěla jet domu, skousla ještě druhý ale proti třetímu už silně protestovala,,,,,,,,, 


  • 0

#325 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 15:03

Uhelnou doporučuji - nejvíce se mi líbila č. 5.

 

Určitě souhlasím. ;)

Jinak jsem zjistil docela pozoruhodnou věc. Mám toho letos uloveno docela dost, ale nejbližší od domova je 18 km daleko. Přes zimu se jich spousta vyrojila, tak aspoň bude kam jezdit, až vytáhnu kolo.


  • 0

#326 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 17:38

Už se těším na kolo ,,,,


  • 0

#327 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 18:35

Taky se těším na kolo. Kam si vyrazíme? :)

Mmch, v neděli ráno chystám rychlý výpad kamkoliv, tak v 10:00 ale musím být zpět. Tak kdyby měl někdo zájem se připojit, hlašte se :).


  • 0

#328 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 18:56

V neděli bych mohla. ,,,,,ráda se připojím,,


  • 0

#329 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 19:28

Já chci taky na kolo!!!


  • 0

#330 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 19:34

Já chci taky na kolo!!!

My tě taky vezmeme. Ale já v zimě nejezdím (=zmrzlík) :), takže zatím vyrážím bez kola...


  • 1

#331 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 19:46

Já jsem jela prvně před tejdnem, to bylo ještě docela teplo, tak jsem zkoušela, co tomu řekne koleno tři tejdny po operaci. Ale jen kousek, asi 8 km po rovině na zkoušku. Docela to šlo. Druhej den napadl sníh a bylo po srandě.


  • 0

#332 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 20:12

Měl jsem v plánu jezdit na kole v zimě pravidelně, aby mi nezakrněly nohy, ale zatím se mi to povedlo jednou mezi svátky. Po sobotním celodenním pěším výletě už se v neděli do té zimy nevykopu.


  • 0

#333 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 20:42

Koncem tejdne se snad oteplí.


  • 0

#334 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 23:01

Jacka - Po artroskopii ???


  • 0

#335 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 23:02

já myslím, že sobotní pracovní sobota (( po 14 dnech dovolený )) bude vyžadovat odreagování v podobě lovu  :D


  • 0

#336 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2015 - 7:05

Měl jsem v plánu jezdit na kole v zimě pravidelně, aby mi nezakrněly nohy, ale zatím se mi to povedlo jednou mezi svátky. Po sobotním celodenním pěším výletě už se v neděli do té zimy nevykopu.

A hlavně to ranní vstávání, že :)

 

Já na podzim přemýšlela o zimní cyklo-výbavě, hlavně teda botách, ale pak jsem to vzdala, kolo pověsila (na hřebík :)) a jezdím na koloběžce do práce a pěšky + autem po keších...


  • 0

#337 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2015 - 7:13

Jacka - Po artroskopii ???

Jo, a při té příležitosti mi tam vyhoblovali popraskanou chrupavku, takže tam teď skoro žádnou nemam a pěkně mi tam skřípe. Jestli někdo budete zabíjet prase, můžete mi donést hezkou libovou tlačenku z prasečích nožiček to prej pomáhá :D!


  • 0

#338 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2015 - 7:15

Ostatně můžeme vymyslet nějaký delší jarní cyklovýletíček, ne? :)

Jacko, jak jsi na tom s volnými termíny?


  • 0

#339 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2015 - 7:19

Nic moc - delší čas jen v neděli po obědě do cca 17:45. A ještě né každou neděli, mam tam i jiný "oddechový akce".

 

Ale kdybyste mi vyzvedly v jednu u baráku, tak pro vás už to mořná bude celodenní, než dojedete z Kladna sem a pak zas ode mě nazpátek :D. Akorát teda fakt musim to koleno rozhejbat postupně, počítam, že by nebyl dobrej nípad hnedka příští neděli udělat 70 km v kopcích.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 10 únor 2015 - 7:22

  • 0

#340 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2015 - 7:26

Taky neplánuju na příští neděli, ale výhledově :), na jaře, to je třeba březen, duben... Ale někdy máš přece volno celý den, ne?


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama