Přejít na obsah


Fotka

Bezdůvodné zamykání ??


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
119 odpovědí na toto téma

#101 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:16

Plně chápu, když Kapsa řekl, že vlákno zamkne až večer - alespoň se tu může vyjádřit více lidí, jak je vidět, tak stále jsou někteří noví, kteří se i tak vyjádří...

A možná by neškodilo trochu méně vztahovačnosti. Mně celé vlákno vyznívá tak, že spoustě lidí včetně mě trochu vadí zamykání jen z důvodu, když si někdo z adminů myslí, že je vlákno zbytečné (je jedno, který z adminů to je, žes to byl Pepo zrovna teď ty).

Jestli dobře Kapsu chápu, vadí mu princip tohoto chování a příklad uvádí na tomto příkladu (neuvedl ze začátku ani kdo z adminů to udělal, předpokládám, že ani sám to nevěděl), tak nevím, proč si to vztahuješ jako útok jen na svou osobu.

Je úplně jedno jestli to zamkne hned, večer nebo pozítří. Tím že oznámil zamčení aniž by měl důvod se zachoval v naprostém rozporu s tím co doteď hlásal.

Jenže já ho nezamknul, protože bylo zbytečné, nikdy jsem nezamkl vlákno jen proto že bych si řekl že je zbytečné a neudělal to ani žádný jiný moderátor.

A že nevěděl, který z adminů? Psal admin a jsem jediný admin který v diskuzi aktivně působí. Napsal že to bylo kvůli nesouhlasu admina s nějakým názorem a byl jsem jediný admin v tom vlákně projevil nějaký nesouhlasný názor se zakladatelem vlákna. Podívej se, jakým způsobem byla tato diskuze vyvolána a udržována. Druhé straně volal aby si soukromě zjistil její názor, zatímco názor admina ho nezajímal a došlo rovnou k veřejnému pranýřování navíc s nepravdivým zdůvodnění. A nakonec veškerou svou argumentaci ohlášením zámku zahodil. Proč bych si měl myslet, že to nebyl osobní útok?

 

Bylo to za to že jsem napsal že podle mého názoru neměl jiný účastník dostat ban, zdůvodněno to bylo tím že ne mluvím k tématu.

Ne, bylo to proto, že se vlákno zvrhlo a protože lidi byli v tu dobu toho názoru, že vlákna se nemají zaušálně zamykat a tresty mají být osobní. A protože ban byl jediný nástroj k dispozici, tak jsem jasně varoval, že další porušení pravidel bude ban. Následující pisatel nechápal varování a dostal ban což bylo jako další varování oznámeno. A ty si byl další kdo nechápal a napsal další příspěvek mimo téma v rozporu s pravidly. Takže to nebylo za názor, ale za porušení pravidel s předchozími dvěma varováními kdy bylo jasné, že to myslim vážně.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#102 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:19

jojo Kapso, jen to zamkni, tím tomu nasadíš korunu :)


  • 0

#103 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:23

Díky za výměnu názorů.

Dlouho jsem čekal kdy zaregovat.

Je tu spousta naprosto správných, rozumných názorů. Těm je taky různě  odporováno.

Bohužel, v tomto časovém místě, konstatuji: je to jak hádka doma, mezi mužem a ženou - z této nění úniku.

Děkuji za podívanou (lepší než ty seriály).


  • 1

#104 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:27

Děkuji za podívanou (lepší než ty seriály).

 

Jsme rádi, že se Ti tu líbí. Nicméně vstupné se platit musí.

Takže Tě poprosím 50 Kč (studenti, trempové a vojsko za polovic)

 

..nebo chceš, aby se pan Mlýnek roztočil ?


  • 0

*


#105 Provenator

Provenator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:31

Jsme rádi, že se Ti tu líbí. Nicméně vstupné se platit musí.
Takže Tě poprosím 50 Kč (studenti, trempové a vojsko za polovic)
 
..nebo chceš, aby se pan Mlýnek roztočil ?

ty vole, sem si poprskal monitor :-)
  • 0

#106 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:35

No luxus, budume tu ve dvou nebo třech? :ph34r:


  • 1

#107 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:39

jojo Kapso, jen to zamkni, tím tomu nasadíš korunu :)

nojo, sakra, že jsem nemlčel, měl počkat na zámek a pak si smlsnout a deptat a deptat. To bych si zacitoval... :D

Ne dělám si legraci, Kapso, tohle nemá cenu, zamkni to, ať mi ušetříš práci, máš moje požehnání a můžeme o tom rozjímat a je to.

edit: za chvíli proběhne západ slunce, takže večer už skoro je, tak zbytečně neotálej. Díky.

edit2: Kde jsi Luku, temná strana Síly čeká, zamkni to... :D


  • -4

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#108 vlastin

vlastin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 19:09

:D  :D  :D  Blížíme se k sedmé stránce. :D  Nejde to zamčené vlákno odemčít? Bude klid. :D


  • 0

#109 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 19:25

Omlouvám se, že do toho ještě vstupuju, ale já osobně teda vnímám zřetelný rozdíl, když vlákno zamkne jeho zakladatel - třeba proto, že se domnívá, že už splnilo svůj účel, že už se dozvěděl, na co se tázal nebo nějakého takového důvodu - což se tu děje běžně a je to normální, a nebo když je zamčeno "z moci úřední". To vypovídám čistě o vlastním pocitu, aniž bych se kohokoliv chtěla dotknout nebo ho kritizovat.


  • 6

#110 beruska80

beruska80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 19:31

Lžeš. na gc.cz se nemazalo kromě vulgarit a spamu, ostatní se maximálně skrylo a to jen pokud to bylo zcela mimo téma a bylo to stále dostupné komukoliv kdo se chtěl podívat, takže o cenzuře nemůže být řeč.

 

Jenže to nebylo kvůli nesouhlasu. Kvůli názoru nikdo ban nedostal. Jenže vždycky když jsem se zabanovanými následně komunikoval, tak byla zřejmá neschopnost  přijmout důvody banu a nést odpovědnost za svoje činy a vymýšleli si zástupné důvody proč byli postiženi jen aby se dostali do pozice oběti.

Nelžu! Najdi si moje příspěvky, tolik jich zase nemám. Nebyla tam žádná vulgarita, jen poukázání na rozdílnou úroveň příspěvků dvou reviewerů. Ale to neuděláš, protože když jsi měl (neměl!) důvod to skrýt, archivovat, cenzurovat, říkej si tomu jak chceš, tak nebudeš mít důvod to znova zveřejnit, pokud to jde.


  • -2

#111 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 19:34

když jsi měl (neměl!)

 

Tak jak ? Nerozhodná beruška je horší než šikovný brouk Pytlík

A viděla jsi vůbec Bilbův pytlík ?


  • 1

*


#112 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 19:53

Omlouvám se, že do toho ještě vstupuju, ale já osobně teda vnímám zřetelný rozdíl, když vlákno zamkne jeho zakladatel - třeba proto, že se domnívá, že už splnilo svůj účel, že už se dozvěděl, na co se tázal nebo nějakého takového důvodu - což se tu děje běžně a je to normální, a nebo když je zamčeno "z moci úřední". To vypovídám čistě o vlastním pocitu, aniž bych se kohokoliv chtěla dotknout nebo ho kritizovat.

Moc to zjednodušuješ. To že má zakladatel vlákna k dispozici část pravomocí moderátora neznamená, že jsou jeho zásahy automaticky nějak privilegovanější a že má větší právo zamknout diskuzi než moderátor, spíš naopak. To je zřejmé už z toho, že stačí pár kliků a to právo mít nebudeš stejně jako na jiných serverech. Pokud jde o diskuze typu dotaz-odpověď, tak je to samozřejmě v pořádku, pokud jde o nějaké výměny názorů, tak tam by spíš zamykat neměl a nebo by měl požádat osobu odpovědnou za výklad pravidel, tedy moderátora nebo administrátora.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#113 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 20:38

Nelžu! Najdi si moje příspěvky, tolik jich zase nemám. Nebyla tam žádná vulgarita, jen poukázání na rozdílnou úroveň příspěvků dvou reviewerů. Ale to neuděláš, protože když jsi měl (neměl!) důvod to skrýt, archivovat, cenzurovat, říkej si tomu jak chceš, tak nebudeš mít důvod to znova zveřejnit, pokud to jde.

Nechodíš na gc.cz a stejně se tu pořád objevují tvoje příspěvky ve kterých mě nutíš se podívat na tvoje smazané příspěvky. Zřejmě jsem usnul u počítače a zdá se mi nějaký absurdní sen.

 

Kapso, kde jsi, když tě člověk potřebuje. Vzal si na sebe odpovědnost, slíbil večer zámek a pořád nic.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#114 beruska80

beruska80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 21:02

"Ahoj Pepo! Hele, ten přispěvek jsi ani mazat nemusel, ono by to stejne samo vyhnilo. Ted se muze stat, ze se kolem toho rozviri jen dalsi zbytecna vasniva diskuze."

P.S. LŽEŠ TY! A klidně mi dej ban. Dobrou.


  • -2

#115 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 21:04

Ježiš, Kapso, pro smilování, zastav to konečně a zamkni to. Klečim tady u klávesnice a škemram


  • -3

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#116 Koumes731

Koumes731

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 21:49

Ale zase jako zábavný program na večer dobrý :-) Nedávno jsem něco podobného zažil po smazání diskuze na FB a dovolím si jen poznámečku:

 

- základní svobodou každého z nás je NENAVŠTĚVOVAT tyto stránky, pokud se nám tady něco nelíbí. 


  • 2

#117 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 22:08

Ježiš, Kapso, pro smilování, zastav to konečně a zamkni to. Klečim tady u klávesnice a škemram

 

Opravdu příkladný chování Admina. Jakou chceš mít Pepánku autoritu, když se chováš jako kašpar? Zamykáním témat a rozdáváním banů ji nezískáš...


  • -5

#118 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 22:24

Příspěvek z 19:53 mě dorazil. Není to ukázka přísloví "Jeden o voze, druhý o koze" ? ;)


  • 0

#119 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 22:28

Opravdu příkladný chování Admina. Jakou chceš mít Pepánku autoritu, když se chováš jako kašpar? Zamykáním témat a rozdáváním banů ji nezískáš...

Závěr vlákna: jsem admin, takže nemám právo udržovat pořádek, nemám právo vyjádřit názor, jediné co můžu je čučet jak mi tu lidi nadávaj, můžu ještě něco, pane?

edit: víš, problém je možná spíš v tom, že jsem naopak velice tolerantní a s uživateli se snažím o problémech diskutovat a jedinci jako ty si zvykli, že lze admina beztrestně urážet a nic se jim nestane, protože přece nemůžu zneužívat svojí moc. Ale vy o problémech se mnou ve skutečnosti diskutovat nechcete, tak ti nevim, jestli se o to mám snažit.


  • 3

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#120 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 23:04

Kapsa slib nedodržel, takže je to na mně. 


  • 2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama