Přejít na obsah


Fotka

Bezdůvodné zamykání ??


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
119 odpovědí na toto téma

#81 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 12:39

@Roman_Jaromer, 

ono když ta kritika vypadá tak, že mi někdo předhazuje něco co se nestalo a když to uvedu na pravou míru, tak v tom pokračuje, když jsou jako argumenty kritiky použity podivné logické konstrukce, na které když poukážu, tak to zůstane bez odezvy pouze s palcem dolu, tak v té kritice je něco shnilého. 


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#82 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 12:42

A když tu voláte po diskuzi, zkuste si třeba na wiki najít charakteristické vlastnosti diskuze. Hádka, točení se v kruhu a podobně není diskuze


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#83 Nogglli

Nogglli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 13:53

Lidi, vubec vas nechapu. Nedokazete napsat jednou vlastni nazor a hotovo? Stejne jako ve vlakne, kteryho se to tyka, tak i tady jsou obe strany uplne stejny tzn. nepisou svuj nazor, ale vnucuji svou pravdu.
Doporucuju pred kazdym prispevkem napocitat do deseti a pak se zamyslet, jestli je dalsi reakce nutna.

A at nejsu OT, tak se zamknutim vlakna "pana Mlynka a pana Kolovratka" taky nesouhlasim. Nic se neporusovalo. A lepsi nez zamknuti, je prestat prispivat.
  • 7

#84 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 14:54

Mlýnek & Kolovrátek

 *řešíme problémy*

 

to by byla dobrá obchodní značka

 

:P


  • 3

*


#85 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 14:57

Nějak se tady točí debata do kruhu. Tenhle kruh se nebude řešit zámkem?


  • 1

#86 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 14:59

Ono by spoustu takovych dlouhych a nekonecnych temat vyresila jedna mala anketka a bylo by jasno hned. Vcetne tohoto.


  • 0
MaFa

#87 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 15:01

Kapsa rek, ze si to zamkne vecer sam, takze mu do toho sahat nebudu.


  • 2

#88 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 15:49

Tak znova - tady přece nejde o to, zda dotyčný měl nebo neměl pravdu, nebo zda se opakoval či nikoli. Opakují se tu i mnozí jiní a opakovali se stejně jako on v té diskuzi. Někomu připadla zbytečná, někomu ne - jako většina zdejších diskuzí. Podstatné je, že probíhala zcela regulérně a slušně - tedy bez důvodu k zámku.

 

Aneb jak říkal Voltaire:

 

Nesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit vaše právo, abyste je říkat mohl.

 

No to vlakno jsem cetl.

Zpocatku bylo zajimave a informativni. Od cca 3 strany uz ztratilo na obojim, a posledni strana uz byla fakt podle Voltaira (aniz bych se chtel nekoho dotknout osobne):

   Země je pokryta lidmi, kteří nestojí za to, abychom s nimi hovořili.

 

Takze se zamku ani nedivim.


  • 3

#89 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 16:30

P.S. - Pepo, nenamáhej se, zamknu to sám, ale až večer. Za mě osobně je to fakt tečka. Howgh.

Jako sorry, ale popíráš sám sebe a celé tohle vlákno. Proč zamykat? Proč až večer? To víš, že se do večera objeví nějaký důvod? Nějaký, který dokážeš obhájit před svými vlastními výtkami vůči mně a mému zamčení? Nebo jsou snad tvoje důvody lepší než moje? Proč chceš večer upřít ostatním vyjádřit svůj názor? Proč to nechceš nechat vyhnít jak je podle tebe jediný správný postup? Fakt nevim, jestli se mám smát nebo brečet. Opravdu, tvůj přístup a způsob, jakým si vyprovokoval diskuzi proti mé osobě. Nechápu.


  • -2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#90 beruska80

beruska80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:03

Ze se pouze zamkne nikam nevedouci na miste se tocici hloupe vlakno je "tvrda cenzura"? A vam to fakt stoji za to se o takove priblble vlakno hadat? Jeste tu chybi tradicnji vyhruzky archivaci kesi a mazani blogu...

 

Lidi, neblbnete!

Ale tvrda cenzura a mazání tady existuje. Já jsem na GC.cz proto přestala chodit. Před časem (1-2roky) jsem pouze citovala dva výroky reviewerů. Jeden slušnej bývalého a jeden pardon "tupej" dodnes současného. Cenzura zafungovala dokonale. I když jsem to komentovala jen jednou slušnou!!! větou, ať si udělá závěr každý sám , šup a bylo to v archivu. Že moderátore. Jen si ty moje příspěvky z archivu vyndej. Koukám, že se nic nezmněnilo.


  • 0

#91 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:10

Také nechapu, celou dobu jsem myslel že je Kapsa proti něčemu a ne proti někomu. Ale je vidět že se to tu zlepšuje, dříve když jsem nesouhlasil, tak jsem dostal báň.
  • 0

#92 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:19

Jenze ban byl driv jedina moznost, jak nekoho omezit. Dneska uz je to s novym systemem o necem jinym.


  • 0

#93 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:35

Ale tvrda cenzura a mazání tady existuje. Já jsem na GC.cz proto přestala chodit. Před časem (1-2roky) jsem pouze citovala dva výroky reviewerů. Jeden slušnej bývalého a jeden pardon "tupej" dodnes současného. Cenzura zafungovala dokonale. I když jsem to komentovala jen jednou slušnou!!! větou, ať si udělá závěr každý sám , šup a bylo to v archivu. Že moderátore. Jen si ty moje příspěvky z archivu vyndej. Koukám, že se nic nezmněnilo.

Lžeš. na gc.cz se nemazalo kromě vulgarit a spamu, ostatní se maximálně skrylo a to jen pokud to bylo zcela mimo téma a bylo to stále dostupné komukoliv kdo se chtěl podívat, takže o cenzuře nemůže být řeč.

 

Také nechapu, celou dobu jsem myslel že je Kapsa proti něčemu a ne proti někomu. Ale je vidět že se to tu zlepšuje, dříve když jsem nesouhlasil, tak jsem dostal báň.

Jenže to nebylo kvůli nesouhlasu. Kvůli názoru nikdo ban nedostal. Jenže vždycky když jsem se zabanovanými následně komunikoval, tak byla zřejmá neschopnost  přijmout důvody banu a nést odpovědnost za svoje činy a vymýšleli si zástupné důvody proč byli postiženi jen aby se dostali do pozice oběti.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#94 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:38

Mlýnek & Kolovrátek

 *řešíme problémy*

 

to by byla dobrá obchodní značka

 

:P

 

Vole :)


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#95 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:42

Jenom faktická: předpoklad, že dokola se točící téma vyhnije samo, je chybný. Na tom je založen trolling. VŽDYCKY se někdo chytne.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 08 duben 2014 - 17:42

  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#96 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:43

Bylo to za to že jsem napsal že podle mého názoru neměl jiný účastník dostat ban, zdůvodněno to bylo tím že ne mluvím k tématu.
  • 0

#97 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 189 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:44

Jako sorry, ale popíráš sám sebe a celé tohle vlákno. Proč zamykat? Proč až večer? To víš, že se do večera objeví nějaký důvod? Nějaký, který dokážeš obhájit před svými vlastními výtkami vůči mně a mému zamčení? Nebo jsou snad tvoje důvody lepší než moje? Proč chceš večer upřít ostatním vyjádřit svůj názor? Proč to nechceš nechat vyhnít jak je podle tebe jediný správný postup? Fakt nevim, jestli se mám smát nebo brečet. Opravdu, tvůj přístup a způsob, jakým si vyprovokoval diskuzi proti mé osobě. Nechápu.

 

Plně chápu, když Kapsa řekl, že vlákno zamkne až večer - alespoň se tu může vyjádřit více lidí, jak je vidět, tak stále jsou někteří noví, kteří se i tak vyjádří...

A možná by neškodilo trochu méně vztahovačnosti. Mně celé vlákno vyznívá tak, že spoustě lidí včetně mě trochu vadí zamykání jen z důvodu, když si někdo z adminů myslí, že je vlákno zbytečné (je jedno, který z adminů to je, žes to byl Pepo zrovna teď ty).

Jestli dobře Kapsu chápu, vadí mu princip tohoto chování a příklad uvádí na tomto příkladu (neuvedl ze začátku ani kdo z adminů to udělal, předpokládám, že ani sám to nevěděl), tak nevím, proč si to vztahuješ jako útok jen na svou osobu.

 

Jen teď nesouhlasím (stejně jako Kapsa) s některými názory, které tě vedly k zamčení toho tématu.


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 08 duben 2014 - 17:47

  • 0

#98 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 17:55

Ale tvrda cenzura a mazání tady existuje. Já jsem na GC.cz proto přestala chodit. Před časem (1-2roky) jsem pouze citovala dva výroky reviewerů. Jeden slušnej bývalého a jeden pardon "tupej" dodnes současného. Cenzura zafungovala dokonale. I když jsem to komentovala jen jednou slušnou!!! větou, ať si udělá závěr každý sám , šup a bylo to v archivu. Že moderátore. Jen si ty moje příspěvky z archivu vyndej. Koukám, že se nic nezmněnilo.

 

Dobrý pamatovák, já kdybych věděl co jsem kde napsal před 2 lety...a komu... Já jsem rád, že vůbec udržím myšlenku a téma příspěvku.

Fakt si myslím, že se to s tou ochranou přírody přehání. To může říct každý: "chránit se". No jo, ale je fakt každý připraven ?

Myslíš, že stačí jenom říct: tak to vyndej ? Nechtělo by to trošku více citu a porozumění ?


  • 0

*


#99 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:15

Ale tvrda cenzura a mazání tady existuje. Já jsem na GC.cz proto přestala chodit.

 

To je primo filozoficka otazka - muze nekdo, kdo sem nechodi, tady splodit prispevek?

 

A ze tenkrat modarator schoval prispevek tak, ze si jej kdokoliv jednim kliknutim mohl precist, to ma k tvrde cenzure a k mazani secsakramenstky daleko. Ale hlavne ze mas ve vsem jasno. :blink:


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 08 duben 2014 - 18:30

  • 1

#100 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 18:16

Pepo, kdybych teď byla v Praze, tak řeknu pojď třeba na zmrzlinu, ať vidíš, že nejde o tebe jako osobu ( podstatná část z nás tě osobně nezná ), ale o určité jednání, chování - o tom to celou dobu je. Názory zúčastněných by prostě byly stejné, kdyby se stejně choval čínský bůh srandy nebo Pučálkovic Amina! Není to o tobě jako osobě, ale o reakcích.

Škoda nepochopení......třeba s odstupem pár dní uvidíš, že opravdu nešlo o žádné vyprovokování diskuze proti tvé osobě, ale o něco úplně jiného - o zamyšlení, jestli je nutné......vše v dobrém, až padlo nějaké podivné přídavné jméno, achjo.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama