Přejít na obsah


Fotka

Bezdůvodné zamykání ??


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
119 odpovědí na toto téma

#41 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 19:09

A jak si prosimte poznal, ze tu nekdo rozesiral, prudil a otravoval prostredi.....me tam nic takoveho ani ve snu nepripadalo.......
  • 3

#42 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 19:43

Vzhledem k rozsahu a plodnosti této diskuze, mohlo původní vlákno klidně zůstat. ;)


  • 6

#43 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 19:55

Pravdou je, že občas se tu vedou opravdu zvláštní diskuze. Skoro vždy jde o něčí pochroumané ego. Začátky jsou většinou konstruktivní ale pak to vždy uhne na trochu jinou kolej. Máme sice demokracii, ale trocha osvíceného despotizmu vůbec neškodí. Moderátor udělal svou práci a vlákno zmoderoval. Na první pohled to třeba není úplně demokratické, ale můžeme hlasovat kdo je pro, nebo proti a pak se uvidí a demokracii bude učiněno zadost. Pocitově může Kapsa a další pochybovat o správnosti zamknutí vlákna, ale technicky ? Panáček měl dotaz, dostal na něj cca desítky téměř stejných odpovědí ale stále se opakoval, v té chvíli vcelku přirozeně moderátor tu diskuzi o hov... utnul. Nemám s tím problém.


  • 4

#44 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 20:40

Kapso, ja tvuj nazor chapu a beru ho.

Ale musim se na to divat i z ty druhy strany, ze strany nekoho, kdo tu udrzuje poradek a to tema uz bylo vazne jen a jen flame... Ke konci. Porad krici "Sebrali mi babovicku!", ale nechce rict proc - ze si za to moh sam. Ale porad chce, aby mu nekdo rek nejaky pravidla brani babovicek.

 

A taky souhlasim s tim nazorem, ze tohle tema jen pokracuje dal ve slepejich toho, kvuli kterymu vzniklo. Nazor nikomu neberu, ale je taky treba se na to podivat i ze strany druhy. Bud rvete, ze je to tu zumpa nebo se vam nelibi, ze to tu taky nekdo hlida. Uznavam, nezacala jsem vubec dobre (tommy, ta narazka byla na me, ne na tebe), ale krucinal co jsem udelala TED tak strasne spatnyho?? Ze mam jinej nazor nez ty na to zamceni? Nebo co tu komu vadi?

 

PS: Musim uznat, ze me prekvapilo, ze Citecka s nama souhlasi. Aspon nejaky pozitivum (ted ot nejni o konkretnim tematu, Citecka urcite vi, o cem mluvim) :)


  • 3

#45 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 20:52

Zamykat se to myslím nemuselo, vyhnilo by to samo. Pozoruhodné spíše bylo, jak se jeden jedinec byl ochotný v tématu nípat do zblbnutí a kolik dalších se ho marně pokoušelo utahat.


  • 11
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#46 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 21:30

Když to přitáhnu za vlasy, tak ve vláknu Garmin Oregon se taky pořád omílá to samé dokolečka.


  • 8

#47 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 21:50

 (tommy, ta narazka byla na me, ne na tebe), ale krucinal co jsem udelala TED tak strasne spatnyho?? Ze mam jinej nazor nez ty na to zamceni? Nebo co tu komu vadi?

 

 

 

Dobrá, takže ty jsi označena v příspěvku od kelisovka jako jeden novější moderátor. Tak kdo je ten starší moderátor, který od přechodu fóra, tak jak napsal kelisovka, používal silnou cenzuru? AJFA, který, pokud se nepletu nemá ani jeden příspěvek k zobrazení? O jiném moderátorovi nevím. Pro mě dobrá mysterka. Kdo mi pomůže s vyluštěním a prozradí mi, kdo je ten tajemný starší moderátor? ;)


  • 0

#48 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 21:55

@tomy.22: Mluví o Pepovi EDIT: Ale že používá cenzuru, netvrdím. Jelikož všechno nečtu.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 07 duben 2014 - 22:07

  • 0

#49 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 22:09

O Pepovi? Pepa je moderátorem? Ten je administrátor. Je to nevděčná role a ne každému se admin zavděčí. Ale ať už je to jakkoliv, zkusme se všichni,  ať třeba já a nebo kdokoliv jiný chovat tak, že jsme na těchto stránkách na návštěvě, ze které nás správci kdykoliv můžou vykopnout. Tím neříkám, že se vším souhlasím a budu za každých okolností mlčet. Každý má právo na svůj názor, ale záleží jak ho člověk podá.


  • 1

#50 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 22:10

Po pravdě, já taky nechápu, proč to vlákno bylo zamčeno. Nevidím důvod a nelíbí se mi to. Je pravda, že dotyčný už byl dost nudnej a opakovalo se to furt dokolečka, nicméně to, že další a další lidi měi potřebu se k tomu vyjádřit, znamená, že je to asi nenudilo ani neotravovalo. A koho jo, měl přece plnou svobodu to nečíst a byl v klidu. Já osobně s mnohými, i když zdaleka ne všemi názory dotyčného souhlasím, nicméně způsob jejich prezentování nepovažuju za příliš produktivní. Ale to zamčení bylo, promiň Pepo, fakt zbytečný. Kdybys to nechal plavat, ono by to vyšumělo za chvíli samo. Víš, já nevím, kterej ty jsi ročník, ale nám, co jsme zažili totalitu, tohle jde z pochopitelných důvodů silně proti srsti. Naprosto chápu Kapsův veřejný odpor, cítím to podobně, i když toho vlákna skutečně dvakrát škoda neni.

Nechtěl jsem v tomhle vlákně původně reagovat, ale pod tohle bych se mohl naprosto podepsat (ač jsem neprožil moc let v totalitě).

Taky se mi nelíbí zásahy "cenzorů", ačkoliv chápu, že k tomu může dojít a nikomu nechci brát tu možnost.


  • 4
:)

#51 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 22:14

Peta: Já ale neřek, že s tím souhlasím :P  Mě se nelíbilo ani mletí toho vlákna, ani půlka příspěvků, ani to zamčení... :ph34r:  A už vůbec se mi nelíběj následky.

 

Já akorát píšu, že tu nedošlo k ničemu nenormálnímu ani nesprávnému. Tak to prostě chodí, a ještě že tak B)  A taky, páč to znám, vím, jakej je rozdíl, když stojíš na čtecí straně, anebo seš tu s píšťalkou, anebo je to tvoje hřiště a chceš, aby se na něm hralo podle tvý představy vo dobrým fotbale :lol:  Jak píšu, už jen kvůli tomu bejt Pepou, zatnu to o půlku dřív, páč by mi bylo jasný, kam to vede; ovšem jako uživateli fóra se mi to nelíbí. Jak říká Gump, "Shit happens".

 

A to je tak všecko. Vokecávání je vcelku nanic, a už se taky začínám vopakovat :wub:


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#52 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 22:17

Jako mod bys to zamknul a to mi stačí je štěstí ;-)
  • 0

#53 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 22:23

No jasně :)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#54 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 23:50

Opravdu nerozumím tomu, proč někdo nechápe, že geocaching.com a geocaching.cz jsou soukromé firmy. Tudíž si se svými projekty (fory) mohou dělat co chtějí. Mluví snad diváci do toho co a jak má hrát cirkus Berousek?  B)


Tento příspěvek byl upraven od Nemluva: 07 duben 2014 - 23:50

  • 1

#55 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 1:15

Opravdu nerozumím tomu, proč někdo nechápe, že geocaching.com a geocaching.cz jsou soukromé firmy. Tudíž si se svými projekty (fory) mohou dělat co chtějí. Mluví snad diváci do toho co a jak má hrát cirkus Berousek?  B)

Nikoliv, ale taky by ti diváci na představení toho cirkusu nemuseli přijít.


  • 4
:)

#56 Terka.123

Terka.123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 4:39

No tak, lidi, venku je krásně, pojďte raději hledat poklady :rolleyes: !


  • 1

#57 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 6:13

Nikoliv, ale taky by ti diváci na představení toho cirkusu nemuseli přijít.

 

My jsme právě teď ti "diváci", kterým se něco nelíbí a kteří píší do "knihy stížností", jak se jim ten program líbí (u gc.cz)

U geocaching.com na nás bohužel z vysoka kašlou :-( A spoléhají na to, že mají prostě většinu na trhu a že ten přirozený monopol nás tím pádem odradí od přechodu ke konkurenci - a bohužel za mě mají pravdu... I když mě už léta tímto chováním hodně štvou, jenže mi nezbývá než držet hubu, krok a platit.

 

 

No tak, lidi, venku je krásně, pojďte raději hledat poklady :rolleyes: !

 

To se těžko dělá, když o víkendech je škaredě a v týdnu musím sedět v práci, tak alespoň o krátkých přestávkách se občas pro zpestření kouknu sem:-).


  • 2

#58 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 6:55

Nikoliv, ale taky by ti diváci na představení toho cirkusu nemuseli přijít.

 

No a to jsem přesně myslel, svobodu rozhodování o tom jak trávit volný čas, nám ještě nikdo nesebral.  ;)

V případě GC.com to zatím na odchod diváků nevypadá.


  • 1

#59 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 7:13

Po pravdě, já taky nechápu, proč to vlákno bylo zamčeno. Nevidím důvod a nelíbí se mi to. Je pravda, že dotyčný už byl dost nudnej a opakovalo se to furt dokolečka, nicméně to, že další a další lidi měi potřebu se k tomu vyjádřit, znamená, že je to asi nenudilo ani neotravovalo. A koho jo, měl přece plnou svobodu to nečíst a byl v klidu. Já osobně s mnohými, i když zdaleka ne všemi názory dotyčného souhlasím, nicméně způsob jejich prezentování nepovažuju za příliš produktivní. Ale to zamčení bylo, promiň Pepo, fakt zbytečný. Kdybys to nechal plavat, ono by to vyšumělo za chvíli samo. Víš, já nevím, kterej ty jsi ročník, ale nám, co jsme zažili totalitu, tohle jde z pochopitelných důvodů silně proti srsti. Naprosto chápu Kapsův veřejný odpor, cítím to podobně, i když toho vlákna skutečně dvakrát škoda neni.

 

Děkuji Jacko, shrnula jsi to velmi výstižně a líp jak já.

 

Kapso, ja tvuj nazor chapu a beru ho.

Ale musim se na to divat i z ty druhy strany, ze strany nekoho, kdo tu udrzuje poradek a to tema uz bylo vazne jen a jen flame... Ke konci. Porad krici "Sebrali mi babovicku!", ale nechce rict proc - ze si za to moh sam. Ale porad chce, aby mu nekdo rek nejaky pravidla brani babovicek.

 

Já se na to právě snažím dívat hned z několika stran, mimo jiné i z pohledu vás, adminů (a dovolím si drze tvrdit, že vím o čem tato práce je). Jinak jde o to, že (jak už krásně vystihla Jacka) řada lidí je na tohle dost citlivá a při takovémto přístupu je otázka, zda za chvíli bude co udržovat. Takhle se totiž spolehlivě naštve nezanedbatelná část uživatelů.

Pro sichr ještě dodávám, že osobně proti Pepovi nic nemám a jeho práce v roli programátora si velice vážím, protože provedené úpravy a vylepšení tohoto webu jsou opravdu na špičkové profesionální úrovni. Jen se mi prostě některé zásahy do obsahu (příspěvků) fóra nezdají - což je ale samozřejmě jen můj osobní názor, se kterým nemusíš souhlasit, což respektuji.

 

Jinak jak už jsem několikrát napsal, tak nešlo o obsah toho dotyčného příspěvku ale princip. Přesto si k tomu dovolím malou poznámku - autora neznám ale zaujalo mě to a nebylo mi to jedno a  tak jsem mu napsal a pak i zavolal. On to celé možná nenapsal úplně srozumitelně a možná to taky ne ideálně hájil ale každý holt není rozený tiskový mluvčí. Nicméně to, co tam proběhlo, tak mi přišlo opravdu velmi zajímavé - detaily se ale asi nedovíme, protože dotyčná keš byla vrácena do předpublikačního stavu a tedy není viditelná.

To byla ale fakt jen poznámka na okraj pro vysvětlení - jinak tohle tu řešit nechci, mě šlo o něco jiného.

 

Nikoliv, ale taky by ti diváci na představení toho cirkusu nemuseli přijít.

 

Přesně - ve svých názorech se možná pletu, možná přeháním ale jedno vím jistě - že podobné zásahy přinejmenším část lidí naštvou, nebo odradí tu vůbec něco psát. Pak to taky časem může dopadnout jako v novém (a fakt skvělém) ruském filmu Car, kde v závěru filmu car uspořádá velkou lidovou veselici, na kterou ale nikdo něpřijde.


  • 2
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#60 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2014 - 7:21

Každá archivace retract logem je svým způsobem zajímavá. A tahle ještě víc, protože owner nechce dát kompletní informace. Chápu to :-)

Ke druhý části: a od nás teda zadáš co? :-) abysme se taky posunuli od handrkování k řešení problému .;-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama