Přejít na obsah


Fotka

Logování denních bodů od stolu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
167 odpovědí na toto téma

#141 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 11:11

Je dobré si pořídit zápisník, stojí to pár korun. Pak víš co jsi vlasně odlovil a dokonce i kdy.
Představ si, že hodně lidí dokáže logovat dokonce i s přesným časem !!

Také jsem z těch co do logu píší čas.  :)


  • 0

#142 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 11:21

Já píšu čas jen do logbooku. Kdyby náhodou šel někdo hned za mnou, tak aby pro zajímavost věděl, o kolik jsme se minuli.


  • 1

#143 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 13:03

To já čas píšu do logbooku jen když je tam místo (a nejni to mikro), a potom do deníčku, abych ho mohl uvést do logu na GC.com  kvuli statistikám. :)


  • 1

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#144 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 23:08

Já píši všude datum a čas, takže jsem nejlepší.  B)


  • 0

#145 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 16:03

Že mě to nepřekvapuje......

 

http://www.geocacher...?p=10949#p10949

Přiložené miniatury

  • Geocaching forum • Poglej temo - Vpis brez spremljajočega log-a 2014-11-18 11-43-33.png

  • 2

#146 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 18:28

ze je to tesi, kdyz ty jejich body stejne nebere nikdo vazne :-)


  • 3
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#147 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 21:26

Jak vidíš, tak Slovinci je ještě neznají.


  • 1

#148 masi.uh

masi.uh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 9:57

Náhodně nalezeno:

 

:)  Found it                                                                                                                                                        06/11/2014

#690 | 5. listopadu 2014 10:46
Omlouváme se za pozdní logování, nacházíme, ale nějak nelogujeme ;). Zkoušíme řadu 365 za sebou. Měl jsem nějaká jednání v Řepích tak jsem odlovil nějaké kešky, ke kterým bych se jen tak nedostal. Omlouvám se, log nemusí přesně sedět, mám seznam, ale dny jsem si nepoznačil :( . Proto to nemusí přesně sedět, omlouvám se.

 

 

Sice nevíme kdy a co jsme odlovili, ale 365 určitě splníme. Ach jo...


  • 6

#149 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:31

365ka je vůbec jedna velká kravina, to bude mít podle skutečnosti tak jeden ze sta, kterýmu se poštěstilo mít opravdu všechny dny chvilku a chuť na lov.
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#150 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:37

Myslíš jeden ze sta kačerů, nebo jeden ze sta, který se tím chlubí?


  • 2

#151 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:51

Myslíš jeden ze sta kačerů, nebo jeden ze sta, který se tím chlubí?

Myslím, že jeden ze sta, co se tím chlubí. Ono se dají věci udělat různě když to zrovna nevychází - třeba earthku zaloguješ kdykoli, že, ani nemusíš podvádět s daty v logbooku. Já loni lovila je 31 v srpnu, a ke konci už mi to lezlo na mozek, 365 bych určitě nedala. (Mám tam jeden den kdy mám zalogovanou jen eatrhku, a to jsem tam skutečně byla :-)


  • 0

#152 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:56

No, mě bylo divné, že by každý stý kačer měl tolik času, aby to dělal každý den. Ono taky záleží, kde bydlíš, jestli někde, kde je keš na každém rohu, nebo někde, kde máš všechno odloveno a v 10-ti km máš 5 neodlovených. Na druhou stranu bydlet třeba v Hořicích a pracovat v Bydžově, tak by to šlo teď levou zadní :-) Ani bys nepotřebovala tolik času. Jen se dokopat tam každý den zastavit cestou z práce.


  • 1

#153 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 11:47

To fakt strašně záleží, kde člověk zrovna je a co všechno dělá. Já kolikrát dva tři tejdny o keš skoro nezavadím, a pak mi jich někde spadne do klína 15 naráz.

 

Nejdelší šňůru mám před pár lety 45 dní, to byl seminář mimo domov, po něm dovolená (na kole + v horách, bylo furt co lovit), pak asi tejden doma, kde mezitím v okolí vylezlo několik novinek, a pak služební pobyt v zahraničí ve městě plným keší. Takže když už jsem měla za sebou ten měsíc v kuse, tak už jsem si dala záležet, abych během toho služebního pobytu neposbírala všechno v okolí v jeden den, alebrž postupně. Ale vzhledem k nemožnosti průběžnýho logování (neměla jsem tam net) bych taky nedala hlavu za to, že jsem všechno zalogovala přesně pod datama a v pořadí, jak jsem to nacházela, a přesto vím, že jsem našla každej den něco. Udělat tu šňůru v kuse jsem považovala spíš za srandu pro sebe než za důvod k chlubení.

 

Pročež nevím, proč někdo, kdo si nepamatuje přesný pořadí odlovů, a má přitom delší sérii odlovů v kuse, by nutně musel podvádět. Třeba ho prostě jen těší si takto hrát.V Praze se něco takovýho dá udělat úplně v pohodě, když to někoho baví. Mi hlavně štve, jak tu furt někdo má potřebu sledovat statistiky a logy ostatních, furt se poměřovat, kdo je a neni lepší, a neustále někoho z něčeho obviňovat na základě domněnek a bez skutečnejch důkazů. Protože pomluva je něco, před čím se nedá bránit.


  • 0

#154 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 12:11

Náhodně nalezeno:

 

:)  Found it                                                                                                                                                        06/11/2014

#690 | 5. listopadu 2014 10:46
Omlouváme se za pozdní logování, nacházíme, ale nějak nelogujeme ;). Zkoušíme řadu 365 za sebou. Měl jsem nějaká jednání v Řepích tak jsem odlovil nějaké kešky, ke kterým bych se jen tak nedostal. Omlouvám se, log nemusí přesně sedět, mám seznam, ale dny jsem si nepoznačil :( . Proto to nemusí přesně sedět, omlouvám se.

 

 

Sice nevíme kdy a co jsme odlovili, ale 365 určitě splníme. Ach jo...

 

Proč je smazaný nick? Aby mu náhodou někdo nevynadal?


  • 0

#155 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 12:29

O pomluvu v tomto případě nepůjde. Padl tu subjektivní názor, že poctivě každý den kešku najde jeden ze sta, co to tvrdí (to je k diskusi, ale je tam určitě nezanedbatelné procento nepoctivých), a podvodníkem nebyl označen autor výše zmíněného logu.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#156 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 12:34

....po určitý době se pravděpodobně začnou zase zkracovat. Neumím si dost dobře představit, jak bych vypotil dlouhé logy třeba po 20 nálezech denně, to bych tím strávil celou noc....

Tohle bych podepsal... strávili jsme prodloužený víkend v Německu na několika lesních sériích (ano jsem honibod a nestydím se za to) a byly to velmi příjemné procházky po podzimním lese. Bylo to fajn i hledání, ale rozepisovat se o tom fakt moc nejde. Prostě mě nebaví datlovat sáhodlouhé logy.. V práci sedím celej den u compu .. Místo toho jdu radši ven a radši se projdu.


  • 0

#157 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 12:41

Dlouhé být nemusí, ale je fajn, když nejsou hromadné. Když jsem lovil sérii Chřibský okruh, tak jsem si chtěl zkusit, jestli to půjde být originální v každém logu a mně to šlo - pro každý nález se jedna nebo dvě (někdy i víc) originální věty daly dát dohromady, už proto, že i v tom lese je o čem, stačilo se jen dívat kolem sebe. U jedné keše byly dobré maliny, cestou ke druhé si nás podezřívavě měřil nějaký dědek na motorce, u třetí byla značka porostlá břečťanem atd.... tak je to o člověku a každý jsme jiný.


  • 6

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#158 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 12:43

V Praze se něco takovýho dá udělat úplně v pohodě, když to někoho baví.

 

No s tím nemůžu až tak souhlasit. Úplně v pohodě to dá, kdo má málo nálezů, ale já při loňském "srpnu", kdy jsem si to chtěla zkusit, jsem měla docela problém. A to musela být ještě další krabička v záloze, protože v Praze je co chvíli nějaká tradička vypnutá. A jezdit až na druhý konec Prahy jen pro jednu, to bylo taky dost těžký nesebrat další vedle. Takže už nikdy více. Lepší je lovit, když chceš a můžeš a ne když musíš. 


  • 2

#159 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 12:52

No s tím nemůžu až tak souhlasit. Úplně v pohodě to dá, kdo má málo nálezů, ale já při loňském "srpnu", kdy jsem si to chtěla zkusit, jsem měla docela problém. A to musela být ještě další krabička v záloze, protože v Praze je co chvíli nějaká tradička vypnutá. A jezdit až na druhý konec Prahy jen pro jednu, to bylo taky dost těžký nesebrat další vedle. Takže už nikdy více. Lepší je lovit, když chceš a můžeš a ne když musíš. 

Taky to můžu jen podepsat letos dělám kombinaci 1500+roční strike tj. cca 4,5 keše za den a je to dost náročný i na Prahu. Tradičky pomalu docházejí  a mysterky se mi fakt luštit nechce. Málokterá za to fakt stojí. A jet pro tradičku na druhou stranu Prahy je někdy náročné. Je to výzva, ale po druhé bych do ní nešel.


  • 0

#160 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 12:54

nekam mi zmizela citace PrazskyChytrak na tema 99% 365tek je podvod...

 

Proc? Kdyz clovek travi velkou cast pracovni doby tim ze musi jet na ruzna mista po Praze (nebo jinem vetsim meste) a na vikendy jezdi na vylety tak tim zas tolik casu navic nestravi. Tradicek a jednoduchych otaznicku je po meste dost na nekolik let a v prubehu casu se to slusne doplnuje.

Kdyz se k tomu obcas prida i nejaka slozitejsi vyzva tak ty jednodussi zustanou na priste :-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama