Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.1.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
521 odpovědí na toto téma

#61 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 19:38

Ne. Ta se ti nezobrazi neb gord je paranoidni a odmita tuto vzdalenost uvadet :D

No vzhledem k hustotě dnešních keší zvlášť ve městě se dá určit okruh bydliště relativně přesně... :D


  • 0

#62 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 19:40

Jo, to jsem se snazila.. Ale nejak se mi nepodarilo toho docilit... Taky me to stve, neboj.. Ale at to poustim nad jakymkoliv seznamem kesi, vzdycky to tvrdohlave taguje vsechny...

 

Protoze to vsechno netaguje, taguje to jen tam, kde to chybi, nebo kde se od posledniho tagu zmenila finalka.


  • 0

#63 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 19:41

Jo, to jsem se snazila.. Ale nejak se mi nepodarilo toho docilit... Taky me to stve, neboj.. Ale at to poustim nad jakymkoliv seznamem kesi, vzdycky to tvrdohlave taguje vsechny...

 

Elevation pracuje vzdy nad celou databazi, ne nad seznamem. Stejne tak pracuje i Divider. Nicmene by se mely zpracovavat jen kese, ktere nadmorskou vysku nemaji nebo kde pribyly finalky od posledniho otagovani.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#64 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 19:42

Haluma: Jo, vim, napsala jsem to blbe. Kazdopadne by to nemuselo prochazet DB a heldat zmeny, kdyz mam zobrazenej nejakej seznam kesi...


  • 0

#65 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 19:44

To je umysl.

 

Aha, to mi neprijde moc stastne reseni, protoze nekteri by tento udaj urcite ve statistikach uvitali (byl jsem na tento "bug" upozornen). Neslo by to pridat jako volitelny parametr, jestli vzdalenost zobrazovat nebo ne?


  • 0

GPS: Garmin Oregon 450, Nexus 7 2013 3G, HTC Desire X

Blog: manuály pro a:Drake


#66 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 19:55

Pridat to pochopitelne jde. Ale myslim, ze Stator neni jedina statistika, kde tento udaj chybi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#67 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 0:30

Máš tam vložený CalcTrackable a nainstalovaný GetTrackList?

Ruční zadání GC a TB není... takže jen viz výše aspoň zatím možná to bude ještě jinak ale to je ve vývoji... díky uvoloněnému API ale je otázka jestli to bude i pro neprémiové uživatele


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#68 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 0:39

Co se týče zadávání CWG i jiných hodnot za běhu měl sem řešeno vyskakujícím oknem BG tak jak to bylo u BGII ale nějak se to nesetkalo s koncepcí Statoru tak´že bylo vyhozeno a je holt nutno si těch pár údajů zadat ručně.... před generováním,,, tic o mají CWG na cwg.gcm.cz to mají jednodušší tam netřeba zadávat CWG ty se doaktualizují přímo ze servru.... CWG

 

Bohužel odznáčky - hodnoty pro odznáčky

CWG

Benchmark

UnderWater

Photos

Potřebují ruční interakci

(TB a GC) potřebuje nainstalovat geojarry a GetTrackList k plné funkčosti


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#69 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 1:13

1. Diky za novou verzi! Byl to trochu porod vse znovu (stejne) rozchodit, ale povedlo se. To je ta delba udelu.

 

2. Ja pouzivam nejcasteji a nejvice ze statistik odznacky, proto hlavni dotazy jsou na DrakaMraka:

 

2a) Pochopil jsem spravne, ze pocty TB a GC tam nelze dostat jinak nez pomoci nelegalniho GJ? Pokud to je takhle jen do dodelani, spolknu to, ale jinak by to bylo VELMI spatne. Snad se mylim a neco jsem prehledl?

 

2b) Co belty? Vcetne legendy, kolik bodu za co... Budou nebo jsem to jen prehledl? Skoda, ze to info o odznackach je ted jen ano nebo ne, lepsi to bylo oteviraci na tuknuti.


  • 0

#70 J.Kaas & family

J.Kaas & family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 2:27

Narazil jsem na problém s odznakem "The Daily Cacher". Do diamond mi chybí jeden den. "Starý" Badge Gen II správně zobrazuje Emerald, #364, 21.9.2013 - 19.9.2014. Ale Stator už zobrazuje Diamond, #365, 21.9.2013 - 20.9.2014. V databázi nemám ani jednu cache s datem nálezu 20.9.2014.


  • 0

#71 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 6:52

Narazil jsem na problém s odznakem "The Daily Cacher". Do diamond mi chybí jeden den. "Starý" Badge Gen II správně zobrazuje Emerald, #364, 21.9.2013 - 19.9.2014. Ale Stator už zobrazuje Diamond, #365, 21.9.2013 - 20.9.2014. V databázi nemám ani jednu cache s datem nálezu 20.9.2014.

Na to musím meknout některý věci jsou ve Statoru jinak a je možný že se tam vloudila chybka :) dík za upozornění...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#72 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:23

Draku, prosimte, muzes nam napsat KDE se zadavaj ty GC/TB, nocni kese... protoze ja jsem asi slepa v tom pripade :D


  • 0

#73 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:31

1. Diky za novou verzi! Byl to trochu porod vse znovu (stejne) rozchodit, ale povedlo se. To je ta delba udelu.

 

2. Ja pouzivam nejcasteji a nejvice ze statistik odznacky, proto hlavni dotazy jsou na DrakaMraka:

 

2a) Pochopil jsem spravne, ze pocty TB a GC tam nelze dostat jinak nez pomoci nelegalniho GJ? Pokud to je takhle jen do dodelani, spolknu to, ale jinak by to bylo VELMI spatne. Snad se mylim a neco jsem prehledl?

 

2b) Co belty? Vcetne legendy, kolik bodu za co... Budou nebo jsem to jen prehledl? Skoda, ze to info o odznackach je ted jen ano nebo ne, lepsi to bylo oteviraci na tuknuti.

2a) zatím je to jen takto .... ve Statoru je jeden problém a to ten, že pro tyto ručně zadávané hodnoty je nutno neustále pouštět CalcBG a hodnoty tam nastavovat což je trochu nepraktické, vystřelovací okénko jak to bylo u BG II tam udělat nelze je to proti filozofii Statoru. Řešením je nainstalování GeoJarry a GetTrackList a tím se zautomatizují Coiny a TB. Navíc získáte možnost další statistiky pro GC/TB... Pokud vrátím ruční nastavení a není to nějaký velký problém tak musíte před generováním - Otevřít Stator, Najít CalcBG a tam nastavit příslušné hodnoty a znovu uložit....

I tak se to musí dělat pro některé další hodnoty jako podvodní keše, fotografie, benchmarky a cwg (cwg jen v případě, že nepoužívátestránku: http://cwg.gcm.cz/) ...kže tam není...

 

2b) belty tam jsou jen si je musíš zapnout v nastavení modulu Badges


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#74 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:34

Noční keše se nenastavují (berou se jen z tagu:nightcache-yes od keše) a TB/GC jen přes Geojarry a GetTrackList

vysvětluji důvod výše a nadšený z toho nejsem.... aqle zatím pro tyto věci lepší řešení nemám


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#75 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:37

pres gc.live to nejde?


  • 0

#76 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:44

Pokud by api bylo schopny informaci o poctech GC/TB dodat, tak by to podle me bylo uplne idealni reseni (hlavne proto, ze GJ je deeesneee pomaleeej). Pak uz by byl potreba fakt jenom k tomu nahravani statistik na profil :) Pouzivat ho na vic, nez je nutny, mi prijde moc tezkopadny. To uz bych tam fakt radsi nechala to rucni zadavani poctu.


  • 0

#77 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:47

pres gc.live to nejde?

ano teď už by to šlo jak jsi uvolnil to rozhraní ale zatím není zapracováno a navíc mám dojem, že jen pro prémiové uživatele


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#78 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:49

Peťulinko měl sem tam jednu dobu to vystřelovací okno jako u BG II ale je to nekoncepční tak jsem ho zase zrušil :) teda jen zastředníkoval... :))) a to TB/GC na ruční vrátím to asi byla střela vedle... za to se omlouvám

jak to člověk rozžívá s automatickým řešením tak už mu to nepřijde


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#79 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:56

Petulinko,

nevis co by se mohlo rozbit v tve combine davce pri uploadu na FTP?

 

Predchozi verze s timto nastavenim fungovala

Parameter1: %STATISTICS%

Parameter2: navrat.name;<nereknu:)>;ftp://ftp.navrat.name/subdomains/download/geocaching/stats.html

 

Po update jen vyskoci dialog FTP Error

 

Funkce: PUT

sServer: ftp.navrat.name

sPort:21

sFIle:subdomains/download/geocaching/stats.html

sUser:navrat.name

sPwd:<nereknu:)>

sLocalFile:%STATISTICS%>

 

zkousel jsem projet i znovu prvotni konfiguraci a vysledek je stejny. Hledal jsem i nejaky log na disku a nic.


  • 0

#80 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:58

Vzdyt ja vim, zes to tam mel, ale porad to bylo lepsi naz ta GJ tezkopadnost :) A ze to bylo nekoncepcni... Vim, co jste resili s gordem, ze bylo nekolik navrhu, jak to udelat, ale lidi jsou na to nejak zvykly, tak jim to doprejte :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama