Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.2.1.5


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1059 odpovědí na toto téma

#641 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2015 - 20:47

Klikni pravym mysitkem na kesce a Stahnout logy, zaskrtni Vsechny. Mel bys tam pak mit data spravne.

To dělám, data zůstávají stejná. Stále mě zaráží skutečnost, že v jednotlivých statistikách (MyOwnLife) jsou ty data správně - odkud to tahá data, taky z dtlast?

 

Je to tím formátem data a způsobem aktualizace. Jseš PM, tak máš všechno aktualizovat přes API, na ostatní cesty zapomeň. Pak budou data správně i při formátu data, který sis vybral (což je shodou okolností jediný formát, který při aktualizaci jiným postupem dělá ten tvůj problém).

ehm, teď to bude znít možná hloupě, ale přes API se aktualizuje jak? Zkusil jsem změnit formát data na pár jiných a problém přetrvává


  • 0

#642 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2015 - 21:06

Statistiky vlastních keší zpracovávají logy, proto berou údaj z posledního logu a ne z dtlast. Ty děláš tabulku přes dtlast, ve kterým máš odminule špatný údaj. Dej na keši pravý myšítko a "Aktualizovat kešky..." (to je ta aktualizace přes API) a pak zkontroluj výsledek. Pokud by se to nepřepsalo správnou hodnotou, keš smaž (trvale odstranit) a zadej ji znovu (stačí třeba zadat nový bod jen s GC kódem a pak aktualizací a funkcí "Stáhnout logy..." získat vše ponovu).


  • 0

#643 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2015 - 21:37

Tak nakonec opravdu pomohlo jen trvalé smazání a znovu nahrání. Vyhýbal jsem se tomu, protože takhle jsem musel znovu vložit všechny tagy, ale aspoň je to teď v cajku :)  Mnohokrát děkuji za pomoc  :)


  • 0

#644 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 23 January 2015 - 11:05

objavil sa mi problém v bookmarcomposer

book.png

jedná sa o bookmark: http://www.geocachin...59-5c585e0fe871

bookmark je stiahnutý a kese otagované


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#645 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 23 January 2015 - 11:37

Zjevne nikdo nepocita s tim, ze by kategorie tagu mohla obsahovat uvozovky. Prejmenuj to a bude to pracovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#646 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 23 January 2015 - 12:20

jj, máš pravdu. s tym som nepocital


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#647 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2015 - 16:58

objavil sa mi problém v bookmarcomposer

book.png

jedná sa o bookmark: http://www.geocachin...59-5c585e0fe871

bookmark je stiahnutý a kese otagované

tohle je trochu asi moje parketa - pomůže zlikvidovat ty uvozovky...

sice používám skládání SQL příkazu ale vzhledem k tomu, že jsou bookmarky malinko složitější tak si to následně modifikuji a doplňuji tam názvy bookmarků až dodatečně (z důvodu skládání několika bookmarků dohromady) tudíž to udělá tento problém...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#648 vyhup

vyhup

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2015 - 17:47

Ahoj,

chtel bych se zeptat, proc Stator nezapocitava do statistik (pokud je to treba nejzapadnejsi kes) virtualni kese? GgStat je zapocitaval a i statistky primo na strankach Geocaching.com je zapocitavaji. Diky za odpoved.

vyhup


  • 0

#649 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2015 - 19:39

Ahoj,

chtel bych se zeptat, proc Stator nezapocitava do statistik (pokud je to treba nejzapadnejsi kes) virtualni kese? GgStat je zapocitaval a i statistky primo na strankach Geocaching.com je zapocitavaji. Diky za odpoved.

vyhup

 

mám sice jen jednu virtuální keš, ale do všech statistik mi ji Stator započítává, mám jí dokonce jako nejstarší nalezenou keš


  • 0

#650 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2015 - 21:31

Modul Numbers ve skupině podle umístění (Groups - Locations - polohy keší) skutečně vylučuje virtuální a locationless keše. Ty druhé jsou bez diskuze. První byly vyřazeny pro jejich častou rozporuplnost. Jaký je váš názor...?!?  :)


  • 0

#651 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2015 - 23:16

Jako nejstarší mám taky virtuálku. Tuším, že asi stejnou, ono jich už moc není. A protože ty jsou živé tak dlouho, jako jejich autor, je asi logické, že budou nejstarší. Jinde ve statistikách jsem po ní nekoukal.


  • 0

#652 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 8:16

Ahoj,

chtel bych se zeptat, proc Stator nezapocitava do statistik (pokud je to treba nejzapadnejsi kes) virtualni kese? GgStat je zapocitaval a i statistky primo na strankach Geocaching.com je zapocitavaji. Diky za odpoved.

vyhup

 

Do statistik jsou urcite virtualni kese zapocteny. Do vyhodnoceni zemepisnych souradnic je dle meho nesmysl zapocitavat kese, ktere nemaji krabicku a vubec jsi na tom miste fyzicky nemusel byt.


  • -1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#653 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 9:10

Earthky se do souřadnic započítávají? Ty taky nemají krabičku a taky jsem teoreticky na místě nemusel být. Takže pokud se započítávají earthky, měly by se započítávat i virtuálky.


  • 1
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#654 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 9:22

Naopak, pro eartky bys na souradnicich kese byt mel, protoze podle pravidel by otazky mely byt postaveny tak, aby se alespon jedna odpoved dala zjistit jen na miste.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#655 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 9:31

Proto jsem psal teoreticky - jsou earthky, které jdou dát od stolu (ne že bych je já takto lovil). Ale i u virtuálek bych měl být na místě? Nebo se mýlím?


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#656 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 9:50

Bývala snad virtuálka na severním pólu. Ta by pěkně rozhodila statistiky vzdáleností.

Našel jsem ji, je archivovaná, ale ona je to vlastně reverska, úvodní souřadnice má v Německu. Stejně je dobře, že ve statistikách není.

http://coord.info/GC...ord.info/GCF55A


  • 0

#657 vyhup

vyhup

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 10:24

Já jsem to zjistil velice jednoduše, že nejsou ve statistice, protože jedna z nich je moje jednak nejstarší nalezená, nejvýchodnější a nejvzdálenější  :) .

Jelikož jsem se musel u všech virtuálek, které jsem odlovil, vyfotit na daném místě (tudíž jsem tam prokazatelně byl), tak bych je do statistik počítal. Pro virtuálky se souřadnicemi na druhé straně zeměkoule a podobné je ve Statoru přece kolonka pro keše, které se nemají započítávat.

Přiznám se, že toto je zatím jediný důvod proč zůstávám u statistik generovaných GgStatem.


  • 1

#658 vyhup

vyhup

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 10:28

Ještě oprava: špatně jsem to definoval. Samozřejmě ve statistikách (počet keší, atd..) jsou virtuálky započtené. Nejsou započtené v numbers (tzv. nevzdálenější, nejvýchodnější, atd..). Omlouvám se. :unsure:


  • 0

#659 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 10:31

Vitrualky bylo mozne (pokud to bylo zmineno v listingu) zakladat tak, ze informace nemusely byt zjistovany na souradnicich. To u eartek nejde.

 

 

Bývala snad virtuálka na severním pólu. Ta by pěkně rozhodila statistiky vzdáleností.

Našel jsem ji, je archivovaná, ale ona je to vlastně reverska, úvodní souřadnice má v Německu. Stejně je dobře, že ve statistikách není.

http://coord.info/GC...ord.info/GCF55A

 

Tohle by ti statistiky nerozhodilo, kesku je mozne zaradit mezi ignorovane pro vzdalenosti a pod.

 

Nemam patent na rozum, udelal jsem to tak, jak mi pripadalo spravne. Diskutujme o tom, uprava je to primitivni.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#660 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2015 - 11:12

Já bych tam virtuálky dal. Kdo loví poctivě, ten si zaloguje jen to, kde skutečně byl a ptákoviny s nesmyslnými souřadnicemi jdou odfiltrovat zařazením do ignorovaných.


  • 2
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama