Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.2.1.5


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1059 odpovědí na toto téma

#681 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 13:00

Bez dat to rekne asi jen Sybila. V kazdem pripade ty chybu nedelas. Bud je chyba v datech nebo v pluginu.

 

V ktere casti statistiky je keska signalizovana jako disable? Odhaduji graf ve vlastnich kesich. Nebo je to i jinde? Jak dlouho je po disable opet v provozu?

Ano, je to graf na vlastních keších.

Enable je 14 dní.


  • 0

#682 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 13:00

Ano, je to graf na vlastních keších.

Enable je 14 dní.

a máš stažené všechny logy?


  • 0

#683 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 13:07

a máš stažené všechny logy?

Mám. Ve statistice generované autostatem je to dobře.


  • 0

#684 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 13:14

Pokud je to opravdu jen v tom grafu, tak je to zpusobeno jakousi optimalizaci na delku URL pro vykresleni toho grafu. Presneji by to popsal Erik. A pokud je to timto, pak se to opravi "samo" po urcitem case. Druhou moznosti je poslat potrebna data Erikovi, aby se na to podival a zkusil tu optimalizaci vylepsit, ale je docela mozne, ze to uz udelal, ale je to jen v dosud nepublikovane verzi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#685 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 13:26

Pokud je to opravdu jen v tom grafu, tak je to zpusobeno jakousi optimalizaci na delku URL pro vykresleni toho grafu. Presneji by to popsal Erik. A pokud je to timto, pak se to opravi "samo" po urcitem case. Druhou moznosti je poslat potrebna data Erikovi, aby se na to podival a zkusil tu optimalizaci vylepsit, ale je docela mozne, ze to uz udelal, ale je to jen v dosud nepublikovane verzi.

Děkuji. Zatím to teda nechám.


  • 0

#686 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 19:10

Ve statistice generované Statorem se mě jedna moje  keš zobrazuje, že je stále mimo provoz.

Zkoušel jsem různé aktualizace keše ale nezmění se to.

Ve statistice generované autostatem je to dobře.

Kde dělám chybu?

Taky jsem mel podobny problem s cache " GCP89K - Nadrazi / The railway station: Praha – Bubenec" kde dostavam od groundspeaku jeden vadny log (mozna ten enable, nebo ten tesne pred nim nebo po nem, ale to nejsem schopen zjistit) a Stator se s tim nedokazal vyrovnat. Kdyz jsem spustil opravu vadnych logu, tak ho to naslo a smazalo, ale v grafu zustavala cache stale disable, ac jsem tam mel minimalne 3 eneble logy, jen zmizela inokna rozbiteho logu nad grafem. Tak jsem to neresil, neb to je banalita.  Az po nejake dobe jsem zkusil smazani cache v databazi GG a nove nathl vcetne vsech logu a pomohlo to. Ten vadny log se znovu stahl, ale kupodivu na ten enable log to uz vliv nemelo, tak jsem ho znovu smazal opravou vadnych logu. Takze u mne to se spravilo zdanlive samo, netusim, zda se mezitim nedelala v tomto smeru nejaka uprava.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#687 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 20:42

Oprava se dělala na situace, kdy během jednoho měsíce (základní krok grafu) nastane několik změn disable->enable->disable... atd. Podle záznamů je tato oprava již obsažena v poslední veřejné verzi. 

 

Jinak problém zmiňovaný Bourem je dán právě tím základním krokem grafu. Jak nám geocaching stárne, tak nejsou výjimkou kešky staré přes deset let s několika tisíci nálezy. Proto je vykreslování životního grafu dělaný po měsících. Jakékoliv změny uvnitř měsíce nejsou vidět. U "normálních" keší starých pár let je všechno v pohodě, ale kešková mimina, stará pár měsíců, mají ten životní graf hodně nahrubo. Pokud dvouměsíční mimino chytne po měsíci života disable, má pak v grafu jen tři body a levou půlku enable a pravou disable. Není to ideální, ale stačí chvíli počkat. Čas všechno napraví...  :)

 

Příležitostně se na to kouknu, jestli by u mladých keší nešlo postupovat jinak. Aby měli z grafu radost i owneři v šestinedělí...  :P


  • 0

#688 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 7:43

Děkuji. Zatím to teda nechám.

 

Mohl bys nam udelat export dat te kese do GPX v.2? Pak bychom meli stejna data jako ty a mohli si to vyzkouset a pripadne overit, ze je to opravdu ten nam znamy problem.

 

Solimuv problem uz nevyresime ani neprozkoumame, protoze si data vymazal a prepsal. Skoda. Me by treba zajimalo, jak ti mohl GS "stale posilat vadny log". Zpochybnuje to i dalsi veta, kde po vymazani uz dostavas log spravny. (V cem byl ten log chybny?)


Tento příspěvek byl upraven od gord: 25 únor 2015 - 7:45

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#689 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 9:02

Solimuv problem uz nevyresime ani neprozkoumame, protoze si data vymazal a prepsal. Skoda. Me by treba zajimalo, jak ti mohl GS "stale posilat vadny log". Zpochybnuje to i dalsi veta, kde po vymazani uz dostavas log spravny. (V cem byl ten log chybny?)

Od GS ten log dostavam vadny stale, odstranuji ho az v GG pluginem na odstranovani vadnych logu. V cem je vadny ale netusim, nejak se mne v tom nechce hrabat a ani nevim co bych mel hledat. Kdyz tam ten vadny log mam, tak nad grafem cache je jeden log ktery ma ikonu pretrzeneho papiru. Kdyz spustim ten plugin na odstranovani vadnych logu, tak ta ikonka zmizi. Predtim, nez jsem vymazal data, tak jsem mel od enable nekdy pred rokem a pul graf červeny (tam nekde asi je ten vadny log). Zkousel jsem dat enable nekdy pred 3-mi mesici a cekal jsem zda se neco znemi, ale nic se nezmenilo, graf rustaval stale cerveny a na ty posledni 3 mesice to nemelo vliv. Tak jsem ted udelal to smazani te jedne cache v GG a nove stazeni a graf je vporadku, ten vadny lod od GS stale dostavam a odstranuji do pluginem na odstranovani vadnych logu.

 

Byl to pro mne okrajovy problem a tak jsem ho neresil, ale presto by mne zajimalo jak najit ten vadny log abych ho na GC.COM mohl odstranit, ale tam se vse tvari, ze je vse vporadku (GPX soubor jsem nezkoumal). Ten vadny log mam nekdy z doby konani megaeventu a tak mam podezreni na nejaky BB kod v logu, ale hledat se mi to moc nechce.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#690 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 9:03

Co to znamena: "od GS dostavam vadny log"? Jak ho dostavas?


  • 0

#691 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 9:39

Prosim GC kod kese, stahnu si ty logy a podivam se. Jakym zpusobem logy stahujes, at mam stejny postup jako ty?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#692 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 15:15

Prosim GC kod kese, stahnu si ty logy a podivam se. Jakym zpusobem logy stahujes, at mam stejny postup jako ty?

kod cache: GCP89K . Logy staguji v GG: pravym tlacitkem kliknu na radku cache GCP89K, v roletkovem menu kliknu na "stahnout logy", pak zaskrtnu "stahnout vsechny logy", a OK. Zastavit pri dosazeni vaseho "Found it" logu nenam zaskrtnute a taktez nemam zaskrtnute Aplikuj omezeni...

 

Pokud pak spustim plugin na odstranovani vadnych logu tak mi to najde prave jeden vadny log.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 25 únor 2015 - 15:27

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#693 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 15:31

Co to znamena: "od GS dostavam vadny log"? Jak ho dostavas?

Bud v GPX souboru, kde tu dotycnou cache mam, nebo pokud primo na te dane cache GCP89K v GG dam "stahnout logy" viz prispevek vyse.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#694 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 15:51

Mohl bys nam udelat export dat te kese do GPX v.2? Pak bychom meli stejna data jako ty a mohli si to vyzkouset a pripadne overit, ze je to opravdu ten nam znamy problem.

 

 

Přiložený soubor (y)


  • 0

#695 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 18:44

kod cache: GCP89K . Logy staguji v GG: pravym tlacitkem kliknu na radku cache GCP89K, v roletkovem menu kliknu na "stahnout logy", pak zaskrtnu "stahnout vsechny logy", a OK. Zastavit pri dosazeni vaseho "Found it" logu nenam zaskrtnute a taktez nemam zaskrtnute Aplikuj omezeni...

 

Pokud pak spustim plugin na odstranovani vadnych logu tak mi to najde prave jeden vadny log.

 

Zajimave, stahl jsem si vsechny logy teto kese, ale plugin mi tam zadny vadny log nenasel. Baviume se o pluginu LogsRepair?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#696 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 21:23

Zajimave, stahl jsem si vsechny logy teto kese, ale plugin mi tam zadny vadny log nenasel. Baviume se o pluginu LogsRepair?

Ne, ja myslim plugin fixbadlogs .

 

Pripojuji obrazek toho grafu s vadnym logem (mezi ikonkami je jedna "pretrzeny papir") a bez toho vadneho logu.

A jeste obrazek konce prace pluginu fixbadlogs, kde mi nasel ten jeden vadny log.

 

Ale samozrejmne vim, ze chyba je na GC.COM, ale netusim jak ji zjistit.

 

Nez jsem provedl smazani teto cache a nove natazeni cache a vsech logu, tak od te posledni cervene carky jsem mel graf cerveny az dokonce, to jest vic jak rok od roku 2013.

 

EDIT: jak se ted koukam tak s tim vadnym logem mi zmizi tez jeden FI log na teto cache (je to videt na tech ikonkach nad grafem).Takze ten plugin vymaze dva logy, ale informuje jen o jednom.

Edit 2: uz blbnu, mel jsem tam den strary obrazek a mezitim jeden hledac nasel moji cache, tak jsem dal aktualni obrazek.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 25 únor 2015 - 21:39

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#697 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2015 - 7:19

Aha, tak to kazdy mluvime o necem jinem. Fixbadlog kontroluje jen platne hodnoty v nekterych polozkach, a pokud platne nejsou, log vymaze. Naproti tomu LogsRepair ti sam od sebe nic nesmaze, ale upozorni te na chybne hodnoty (nevim, zda na stejne jako fixbadlog).

 

Zajimave je, ze takovou ikonku logu ve Statoru vubec nemam. Musim prozkoumat, kde se vlastne vezme ;)

 

EDIT: Aha, tak ta ikonka neni typ logu. Takto tvuj browser zobrazuje, ze na zadanem URL zadny obrazek neni :) Ale to take znamena, ze ten podezrely log snadno najdu (i kdyz, prehrabovat se ve 3000 logach ...)

 

EDIT2: Mezi stazenymi logy je log ze dne 27.10.2005 od Kacas, ktery nema uveden zadny typ logu (id logu je 11037682). Zajimave je, ze na logu na webu ma tento uzivatel jediny log (na strane 380), a ten je typu FI (id logu je 11037676). Mezi poslanymi a importovanymi logy je vsak jeste tento bez uvedeneho typu. To je asi na Halumovi, aby prozkoumal, co vlastne importuje a jestli to ma byt opravdu importovano.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 26 únor 2015 - 7:40

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#698 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2015 - 8:17

Prilozeny soubor ...

 

Vzhledem k tomu, ze k Enabled doslo v unoru, vyckej do dalsiho mesice. Podle me pak v grafu jiz bude keska oznacena jako aktivni. Pokud ne, ozvi se.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#699 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2015 - 8:29

Vzhledem k tomu, ze k Enabled doslo v unoru, vyckej do dalsiho mesice. Podle me pak v grafu jiz bude keska oznacena jako aktivni. Pokud ne, ozvi se.

Děkuji.


  • 0

#700 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2015 - 16:11

Ahoj,

prosím o radu. Vytvořil jsem si html soubor s obrázkem a hypertextem, podle návodu zde dříve jsem jej uložil do stator/profiles/kim-pa a zařadil do statistik.

Když zkusím udělat z GG/nastavení Stator náhled, objeví se na správném místě obrázek i funkční hypertextový odkaz.

Když spustím generování statistik, na definovaném místě se objeví místo obrázku prázdný čtverec se správným a funkčním odkazem.

Nemáte někdo radu co s tím?


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama