Přejít na obsah


Fotka

Nové challenge


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#161 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 10:47

Já si všechna ta ověřovátka u kešek otevřel a docela mě moje výsledky překvapily. Třeba v kolika dnech v roce mám multinu. Mě to přijde zajímavé sledovat, i když je teď lovit nemůžu.


  • 0

#162 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 10:47

 třeba u D/T tabulky mi GCprojekt ukradl asi dvě políčka (snížil se terén oproti době, kdy jsem lovila).

 

Za to nemůže project-gc, ale owner, který mezitím změnil obtížnost keše...
 


  • 1

#163 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 10:53

Zakládám keše tam, kde bydlím. Nestrkám je někomu před barák, jako tady a už vůbec ne ty, na který dosáhne jen pár jedinců.
V nějakým příspěvku jsem tu četl: Zkus to v Praze... To by se pak děli věci :o

Kdyžtak děly - tvrdé věci, a když už, tak použij už několikrát zmiňovaný ignore list, anebo si jich nevšímej, ne?!

Já třeba taky nemám na 99% z challengek, a ani je v ignorelistu nemám. Nejsem honibod, a tak mi je jedno jestli mám na mapě smajlík nebo modrý otazník... Já si myslím, ze keše jsou hlavně o zážitcích apod. Když vidím, ze si autor dal kesi velkou práci, tak to ocenim. BTW většina mých kesi je na tomto založená.

Takže klid, jo? :)

Tento příspěvek byl upraven od Onybazmek: 05 březen 2015 - 10:59

  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#164 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 10:56

Jedna challenge na TB/GC se prý chystá - a to docela kousek od téhle série. Pokud by z toho šly vyškrtnout "discovered" logy, tak mi to přijde jako zajímavá podmínka (podobně jako ten vícenásobný matrix); možná máte vymyšlený jiný extra buřt, ale nezapomínal bych na věci typu prográmku, kde si zalogujete během pár vteřin asi 2000 cestovatelů ("discovered") - a něco se do té podmínky určitě bude hodit.


  • 0

#165 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 11:12

Jedna challenge na TB/GC se prý chystá - a to docela kousek od téhle série. Pokud by z toho šly vyškrtnout "discovered" logy, tak mi to přijde jako zajímaváyt  podmínka (podobně jako ten vícenásobný matrix); možná máte vymyšlený jiný extra buřt, ale nezapomínal bych na věci typu prográmku, kde si zalogujete během pár vteřin asi 2000 cestovatelů ("discovered") - a něco se do té podmínky určitě bude hodit.

 

U TB/GC challengi ty "discovered" vynechany byt musi uz z principu. Tech seznamu koluje po netu plno. Na "retrieved/grab from" nebo naopak "placed to" TB/GC by vyzva byla zajimava. :-)


  • 2

#166 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 11:14

Udělejte čelenku na počet vypuštěných cestovatelů / naběhaných km - to by byl záslužný počin, je jich nějak málo na cestách :)

 

Ad statistiky: přistihl jsem se, že dodržuju a sleduju jedinou - každý kalendářní rok alespoň jedno Alpské FTF někde vysoko. Poslední dva roky to bylo vo chlup, už ani tam něčekaj dlouho :D (na druhou stranu mi roste sbírka STF...) Ale chápu, že na takovou čelenž by fronty nestály. :wub:


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#167 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 11:18

Udělejte čelenku na počet vypuštěných cestovatelů / naběhaných km - to by byl záslužný počin, je jich nějak málo na cestách :)

 

Bingo! Jednu takovou ladíme, snad projde schválením. Máš-li to nějak promyšlené, budu rád za podrobnější soukromou zprávu.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#168 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 11:19

Nemám - to byl jen takovej rychlej nápad. Každej rád potkává mince v keších :)


  • 3

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#169 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 11:26

Jo, ještě k těm FTF - když si uděláš veřejný bookmarklist a nastavíš ho v project-gc ke svému profilu, načtou se Ti FTF rychleji a bez toho, že bys musel editovat logy.

 

(opraveno podle připomínky Romana_Jaromer)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#170 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 12:07

Jo, ještě k těm FTF - když si uděláš sdílený bookmarklist (myslím, že nemusí být ten úplně veřejný) a nastavíš ho v project-gc ke svému profilu, načtou se Ti FTF rychleji a bez toho, že bys musel editovat logy.


Bookmark je jen pro PMO, správný formát FTF je pro všechny.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#171 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 12:09

Nestačí mít jen "FTF" v logu, musí to být speciálně napsané - např. {FTF}, je i více možností, více viz. popis na http://project-gc.com/Profile/FTFList

Však jsem mu tam ten odkaz dával, ale zřejmě mu nerozuměl když psal že nerozumí řeči mého kmene.
 
Dokonce jsou tam kluci docela ochotní že by zapracovali i další smysluplnou verzi, tak jako na můj popud zapracovali tuším verzi smajlíkovou.
[:D] FTF [:D] 
totiž také funguje

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 05 březen 2015 - 12:13

  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#172 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 12:22

Hoši, soutěžíte, kdo poradil první a komplexně? B)

 

Přiznávám se, že jsem četl povrchně a zaměnil odkaz od Arneho za podpis, tudíž ani nerozklikl... -_- 

 

Takže děkuji všem za osvětlení a Arnemu jako prvnímu ^_^  - nejsa statisti...tento... (všimli jste si, jak je to zvuko- i psavo-malebné slovo? ;)  ), v tgěchto věcech tápu, netucha, co kde a jak, a hlavně proč.

 

Ale bylo zajímavý prověřit si ty jednotlivý čelenže. I kdyby jen bez odlovu, docela to zabavilo.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#173 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 12:25

Jo, ještě k těm FTF - když si uděláš sdílený bookmarklist (myslím, že nemusí být ten úplně veřejný) a nastavíš ho v project-gc ke svému profilu, načtou se Ti FTF rychleji a bez toho, že bys musel editovat logy.

 

Nemůže být jen sdílený, musí být veřejný (je to v popisu na jejich stránkách a schválně jsem si vyzkoušel přepnout bookmark do verze sdílené a nefunguje).


  • 0

#174 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 12:26

OK, díky za ověření.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#175 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 12:37

Hoši, soutěžíte, kdo poradil první a komplexně? B)

 

 

Mno Pete, kdybys chtěl názornou ukázku, mrkni na můj profil - zkusila jsem obě popsané možnosti, i když nejsem zrovna FTFkař, spíš jsem kdysi jen vyzkoušela, abych pochopila, proč někteří skoro spí v trekovkách. :D


  • 0

#176 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 13:13

...

 

Ad statistiky: přistihl jsem se, že dodržuju a sleduju jedinou - každý kalendářní rok alespoň jedno Alpské FTF někde vysoko....

 

Taky dobrá diagnóza :-) :-) .-)


  • 0

#177 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 13:22

Jane ze o seznamech trackables vime a je to důvod proc challenge na ne zatím není. Co se týka tech Diamondu, tak nejsou ze stejnýho duvodu. Asi 5 jich jde zalogovat od stolu. Nahrávalo by to podvodnikum. Diamond challenge jsme málem oplakali, ale po zrale úvaze nakonec zavrhli. Tu si plnte bez bodu.
  • 0

#178 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 13:56

Jane ze o seznamech trackables vime a je to důvod proc challenge na ne zatím není. Co se týka tech Diamondu, tak nejsou ze stejnýho duvodu. Asi 5 jich jde zalogovat od stolu. Nahrávalo by to podvodnikum. Diamond challenge jsme málem oplakali, ale po zrale úvaze nakonec zavrhli. Tu si plnte bez bodu.

 

Apriori ustupovat podvodnikum je podle me nesmysl. Kdyz to budete brat takto, tak pak muze Jirka archivovat i vsechny "everyday" vyzvy. U nich jde podvadet taky - stylem odlovim v jeden den 3 multiny, ale zaloguji si je postupne, abych nemusel kazdy den. Muzete namitat, ze to jde kontrolovat. To ano, ale jen na frekventovanych kesich a otazka je, kdo z owneru kesi by takovou kontrolu delal. Navic, neni zpusob, jak nekoho donutit si zmenit datum logu na netu, kdyby se nahodou na 100% zjistilo, ze podvadi.

 

Tim vas samozrejme nechci nutit do zadne konkretni vyzvy, udelat si ji muzu samozrejme sam. Jen vyjadruji nazor, ze podvodnik si vzdy najde zpusob, jak si ulehcit praci. ;)


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 05 březen 2015 - 13:57

  • 0

#179 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 13:57

Bingo! Jednu takovou ladíme, snad projde schválením. Máš-li to nějak promyšlené, budu rád za podrobnější soukromou zprávu.

Hm, takze dalsi nahravani groundspeaku a vytahovani penez z kapsy? To uz rovnou challenge na pm kese... a to jsem pm, se skripejicimi zuby... :)


  • -3

#180 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 13:58

...

 

Nicméně je mi to fuk, svoje statistiky si dělám beztak v GeoGetu - třeba u D/T tabulky mi GCprojekt ukradl asi dvě políčka (snížil se terén oproti době, kdy jsem lovila).

Project nic nekrade, keše jsi odlovila sice v době, kdy měly jinou D/T, ale počítá se ti ty nové, takže naopak pracuje lépe, než neaktualizované statistiky v GG. Že owneři zajímavých kombinací takhle šachují s hodnocením je věc jiná.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 05 březen 2015 - 13:58

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama