Přejít na obsah


Fotka

Nové challenge


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#141 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 7:05

Nedá mi to a znovu se ozývám: 

MŮJ NÁZOR JE, ŽE CHALLENGE BY MĚL JAKO PRVNÍ SPLNIT OWN

 

Jo, to už jsi říkal prve. Můj názor zase je, že pokud je podmínka reálně splnitelná, není důvod, proč by ji owner musel nutně mít už teď splněnou. Publikováním čelenky může např. avízovat i svou vůli pokusit se takovou podmínku splnit a pozvat ostatní, aby do tý legrace šli s ním. Akorát moc nechápu, proč to píšeš podruhý, už jsme to jednou všichni vzali na vědomí, že ty máš tenhle názor. A jiný lidi zas mají jinej názor. Tak to v diskusích obvykle chodí :D :D :D . Ostatně, kvůli tomu se tu o tom bavíme, kdybychom nechtěli slyšet názory druhejch, stačí, když budem sedět a myslet si svý, že jo :D.


  • 3

#142 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 7:49

To Modrak:
      Jsem zvědav, za jak dlouho u těch kritizovaných challenge se stane alespoň jeden owner vyhovujícím. Podle toho co tu čtu, je to ve smyslu: MY JSME TO VYMYSLELI A VY SE S TÍM POPERTE! Nikde ani náznak toho, že zrovna VY owneři uděláte všechno proto, aby jste byli mezi prvními, potažmo jak se říká o chytrých raketách: vystřel a zapomeň. Tak takhle mi to z vaší strany připadne. Bez urážky ano.


Tak i na tohle se dá odpovědět. Při troše štěstí ty lehčí zhruba do roka. Těžší zhruba za dva roky. Everyday yellow tak za tři? Uvidíme. Jsou lidi co maj šanci mit toho většinu do roka, možná i tu yellow. Možná přijede někdo z Německa, mají to blíž než ty.
  • 0

#143 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 7:55

....
Jinak zrovna tahle challenge nedávno dost zasadne změnila moje chápání toho zda má mit owner splneno. Ono totiž formální splneni ve finále nemusí nutne znamenat až tolik jak se na první pohled jevi. Neprecenujte ho, hrajte ty challenge sami se sebou a ne s ownerem. Jakmile je nehrajete sami se sebou, ztrácejí smysl.

 

Takže překladu:

... předsi je to tak, že MY JSME TO VYMYSLELI, ale tím to pro nás končí, a splněno mít nejspíš nikdy nebudeme a vy se s tím nějak poperte...  :rolleyes:

 

Až budu chtít hrát něco sám se sebou, nebudu vymýšlet něco pro ostatní, otevřu si WOKNA a zahraju SOLITER  :P


  • -6

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#144 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 7:57

Takže překladu:

... předsi je to tak, že MY JSME TO VYMYSLELI, ale tím to pro nás končí, a splněno mít nejspíš nikdy nebudeme a vy se s tím nějak poperte...  :rolleyes:

 

Až budu chtít hrát něco sám se sebou, nebudu vymýšlet něco pro ostatní, otevřu si WOKNA a zahraju SOLITER  :P

 

Nemuzu si pomoct, ale v tomhle vidim hroznou paralelu s tvymi mysterkami :D


  • 2
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#145 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 8:04

Nemuzu si pomoct, ale v tomhle vidim hroznou paralelu s tvymi mysterkami :D

 

Trefa! Taky si to myslím a dokonce jsem to tu napsal v jednom ze svých předchozích příspěvků. Já se k tomu klidně přiznám a neschovávám se za něco  B)

Když vymyslí někdo ... tak ho trumfnu ještě větší :P  


Tento příspěvek byl upraven od N.o.e.: 05 březen 2015 - 8:05

  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#146 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 8:25

Takže překladu:

... předsi je to tak, že MY JSME TO VYMYSLELI, ale tím to pro nás končí, a splněno mít nejspíš nikdy nebudeme a vy se s tím nějak poperte...  :rolleyes:

 

Až budu chtít hrát něco sám se sebou, nebudu vymýšlet něco pro ostatní, otevřu si WOKNA a zahraju SOLITER  :P

 

Kurna, Noe, uz jsi s tim poradne otravny. Asi ti zalozim u baraku JASMER challenge (zalozeno kazdy mesic od kvetna 2000 doted) anebo nalezt kesku ve vsech statech USA, abys mohl byt spokojeny, ze jako owner mam splneno. Schvalne, na co by sis stezoval potom? Ze je to moc tezke splnit nebo pro Čecha nereálné? A nebo bys pouzil proste ignore list, tak jak ti to ted doporucuje plno kaceru, a dal uz konecne pokoj.


  • 5

#147 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 8:38

Takže překladu:
... předsi je to tak, že MY JSME TO VYMYSLELI, ale tím to pro nás končí, a splněno mít nejspíš nikdy nebudeme a vy se s tím nějak poperte...  :rolleyes:


Ale vůbec ne, tam šlo o to ze jsem za dost dramatickych okolnosti zjistil, jakými způsobem owner sám ty challenge plni a kde bere ty těžko dosažitelný věci do statistik.
  • 1

#148 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 8:50

Pro N.o.e.: urážka přijata, spokojen? Trumfuj šílenými mysterkami a buď si jist, že nikdo z realizačního týmu nedá NA, pokud nebudou porušovat zákon. Ale vzhledem ke vzdálenosti od našich HC si jich pravděpodobně ani tak nevšimneme...


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#149 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:02

 

Jedna nesmírně jednoduchá Challenge na cestovatele už i v Praze jedna je/byla. Něco o dva-tři řády složitějšího jsme měli vymyšleno také, ale zase jsme to po čase zavrhli. Stejně tak výzvu na dvanáct diamantových odznaků (bez států, autora, waymarkera a ještě dalších.)

 

 

Jirko, a proc vubec neco zavrhujete? Klidne se do toho pustte, usoudite-li, ze je podminka splnitelna. Zrovna ty diamantove odznacky, 12 neni problem ziskat. Ja uz treba mam 15. :-) Stejne tak ta o 2-3 rady slozitejsi challenge na trackables by neskodila. Vubec bych se nebal netradicne obtiznych challenge kesi. Par takovych jako Noe se vzdy najde a je uplne jedno, na co si zrovna budou stezovat. Naprosta vetsina kaceru to bude ignorovat anebo vyzvu prijme. :-)


  • 3

#150 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:18

... Asi ti zalozim u baraku JASMER challenge (zalozeno kazdy mesic od kvetna 2000 doted) anebo nalezt kesku ve vsech statech USA, ...

 

Zakládám keše tam, kde bydlím. Nestrkám je někomu před barák, jako tady a už vůbec ne ty, na který dosáhne jen pár jedinců.

V nějakým příspěvku jsem tu četl: Zkus to v Praze... To by se pak děli věci :o


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#151 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:31

Zakládám keše tam, kde bydlím. Nestrkám je někomu před barák, jako tady a už vůbec ne ty, na který dosáhne jen pár jedinců.

V nějakým příspěvku jsem tu četl: Zkus to v Praze... To by se pak děli věci :o

 

Ja uz to v Praze zkusil a vim, co se delo. Par jedincu jako ty nadavalo, hazelo NA logy a pak se uklidnili a challenge casem splnili. Ted bych to pro zmenu mohl zkusit v Prostejove, mam to tam 20 minut. :lol:


  • 3

#152 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:41

Jo za barákem mi svítí STARWARS (5/5). Jde to hrozně těžko a pomalu, když jsem na to sám :(


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#153 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:42

Takže překladu:

... předsi je to tak, že MY JSME TO VYMYSLELI, ale tím to pro nás končí, a splněno mít nejspíš nikdy nebudeme a vy se s tím nějak poperte...  :rolleyes:

 

Až budu chtít hrát něco sám se sebou, nebudu vymýšlet něco pro ostatní, otevřu si WOKNA a zahraju SOLITER  :P

 

My to v rámci možností hodláme plnit. Takže tvůj odhad je špatný. 


  • 1

#154 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:49

Citecka: A máš  vůbec nějaké FTF ? V profilu statistiky nemáš, takže ani tvá verze není známá. Protože ve statistikách které se pro tvůj profil zobrazí není vůbec záložka FTF, tak asi žádné FTF nemáš !


http://project-gc.co...ter&chartpage=4

 

Já nerozumet řeči tvého kmene...

 

Takhle: FTF mám trakař. Jen na 3000 horách mám dvě :) - ale jestli je mám někde nějak zvlášť evidovat, aby mi je projectgc započetl, to teda fakt nevim... co je to "záložka" taky nevím... někde bude asi sedět Čochtan.


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#155 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:54

Já nerozumet řeči tvého kmene...

 

Takhle: FTF mám trakař. Jen na 3000 horách mám dvě :) - ale jestli je mám někde nějak zvlášť evidovat, aby mi je projectgc započetl, to teda fakt nevim... co je to "záložka" taky nevím... někde bude asi sedět Čochtan.

 

Vytvor si bookmark svych FTF a ten pak nactes v projektu GC. FTF v lozich nejak nefunguje, mel jsem je tam a stejne mi pocital nulu FTF.


  • 0

#156 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:57

Tuhle diskuzi sleduji od jejího počátku. Ač challenge nelovím (v okolí žádnou nemám, ale to není hlavní důvod), tak se mi těch pár lesních otazníků kdesi u Plzně docela líbí. Vím, že je nikdy nebudu plnit (nikdy jsem na tyhle věci nebyl), ale neznamená to, že bych byl proti. Některé kačery budou tyhle výzvy bavit, takže nevidím důvod, proč k nim posílat NA logy. Za mě palec hore, mně se to líbí. :)
  • 6

#157 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 9:58

Roman, k-lord: aha, díky. No řešit to asi nebudu... ale dobrý vědět jak.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#158 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 10:26

Vytvor si bookmark svych FTF a ten pak nactes v projektu GC. FTF v lozich nejak nefunguje, mel jsem je tam a stejne mi pocital nulu FTF.

 

Pokud máš v logu FTF ve správném formátu, tedy {*FTF*} nebo {FTF} nebo (FTF) , tak to funguje. Ani to nemusí být samostatně na řádku. Lze to doplnit k logům i zpětně, pak pouze déle trvá, než to server zpracuje. 


  • 1

#159 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 10:26

Vytvor si bookmark svych FTF a ten pak nactes v projektu GC. FTF v lozich nejak nefunguje, mel jsem je tam a stejne mi pocital nulu FTF.

 

Nestačí mít jen "FTF" v logu, musí to být speciálně napsané - např. {FTF}, je i více možností, více viz. popis na http://project-gc.com/Profile/FTFList


  • 0

#160 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 10:30

Zakládám keše tam, kde bydlím. Nestrkám je někomu před barák, jako tady a už vůbec ne ty, na který dosáhne jen pár jedinců.

V nějakým příspěvku jsem tu četl: Zkus to v Praze... To by se pak děli věci :o

Ehm - nemá je tam v těch končinách kolega Taxoft (jak jsem vyrozuměla, hlavní aktér a správce série) čirou náhodou rovněž za barákem, totiž za svou chatou neb chalupou? Mám dojem, že hej :D!

 

 

Citečka

Mi se ty asi tři moje FTF v tý statistice normálně zobrazujou, mam je v logu ve složený závorce. Nicméně je mi to fuk, svoje statistiky si dělám beztak v GeoGetu - třeba u D/T tabulky mi GCprojekt ukradl asi dvě políčka (snížil se terén oproti době, kdy jsem lovila).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama