Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 3 Hlasů

a:Drake 5.00


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
363 odpovědí na toto téma

#141 spelda

spelda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2015 - 7:05

Zapomněl jsem:

1. Pri logovani protahuji kesi coin. Nahodne se pri kazdem novem logu meni hodnoty (visited-no action) nastavene v predchozim logu. AD pritom mezitim neni ukoncen. Toto bylo i v predchozich verzich, novinka je, ze se GC neprotahnou, projdou jen logy. Zadna chybova hlaska.

 

 

Zdravim,

nemate taky nekdo problem s protahovani trackables kesema? Mne se to neprotahuje.

 

 

 

TB se neprotahuji, hlaseno v srpnu. Mam cistou instalaci a je to stejne. Neprotahuje se.

 

Vzpomnel jsem si vsak na dalsi problem, mozna stejna chyba. Vybral jsem z kese coin (provedlo se na serveru i v AD) a pri jeho vkladani se v AD smazal z inventáře (v pořádku), ale na serveru se neprovedlo nic. Samozrejme to nekontroluji, casto to nedelam a drive to fungovalo bez problemu. Az dalsi kacer mne napomenul, at to zaloguji.

Nevim, jestli to ma souvislost s neprotahovanim TB nebo mozna s obcasnym prerusenim odesilani logu na web (hlaska Invalid cosi (99)). Mel jsem za to, ze je to prekroceni nejakych limitu GC, logy po pokracovani v logovani se provedou, nic se neztrati. S jednou zavadou. V seznamu kesi k logovani zustane navic posledni jiz zalogovana kes na serveru. Pokud pokracuji hned v logovani, zaloguji tuto samozrejme dvakrat. Pokud vyskocim a znovu nactu seznam kesi k logovani, jiz se nacte spravne a vse je v poradku.


  • 0

#142 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2015 - 7:11

Vážení, pro hlášení chyb, prosím, používejte issue tracker (viz podpis).

 

Tady v diskuzi do snadno zapadne a já bohužel nestíhám pročítat všechno.

Díky


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#143 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2015 - 7:57

OK, zadal jsem to tam.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#144 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2015 - 17:03

Dobrý den, vím že nejsem ve správném vlákně, ale vlákno pro adrake 4.22 bylo zamknuto. Prosím Vás nevíte někdo zda při projekci bodu jde zadávat azimut např. 189.8 stupňů prostě mi tam nešla zadat desetinná čárka, azimut jsem si zaokrouhlil a nakonec keš našel. Jen se ptám jestli zase není chyba mezi telefonem a mojí rukou :-) Díky.


  • 0

Xiaomi Redmi Note 4 Global 4GB/64GB - a:Drake plus - GeoGet


#145 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2015 - 18:59

Dobrý den, vím že nejsem ve správném vlákně, ale vlákno pro adrake 4.22 bylo zamknuto. Prosím Vás nevíte někdo zda při projekci bodu jde zadávat azimut např. 189.8 stupňů prostě mi tam nešla zadat desetinná čárka, azimut jsem si zaokrouhlil a nakonec keš našel. Jen se ptám jestli zase není chyba mezi telefonem a mojí rukou :-) Díky.

Ono to nejde ani ve verzi 5.x, takže to asi chyba mezi telefounem a rukou nebude.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#146 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2015 - 19:25

Dobrý den, vím že nejsem ve správném vlákně, ale vlákno pro adrake 4.22 bylo zamknuto. Prosím Vás nevíte někdo zda při projekci bodu jde zadávat azimut např. 189.8 stupňů prostě mi tam nešla zadat desetinná čárka, azimut jsem si zaokrouhlil a nakonec keš našel. Jen se ptám jestli zase není chyba mezi telefonem a mojí rukou :-) Díky.

 Pokud se pamatuju, pracuje se skutečně jen celými čísly. Řekl bych, že pro normální použití je to dostatečné. Na 1 km je stupeň cca 17 metrů, takže nemá moc význam se tím trápit.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#147 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2015 - 19:44

Díky moc chlapi už budu klidnější :-)


  • 0

Xiaomi Redmi Note 4 Global 4GB/64GB - a:Drake plus - GeoGet


#148 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2015 - 10:19

 Pokud se pamatuju, pracuje se skutečně jen celými čísly. Řekl bych, že pro normální použití je to dostatečné. Na 1 km je stupeň cca 17 metrů, takže nemá moc význam se tím trápit.

 

Pokud s tím člověk nepočítá třeba GC58MX2 nebo GC62AFV :D


Tento příspěvek byl upraven od mikeant: 04 říjen 2015 - 14:18

  • 0

#149 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 19:57

Právě jsem nainstaloval Android 6 (před víkendem jsem si netroufnul, co kdyby to nechodilo). Jak chodí aDrake zatím nevím, spustil se a subjektivní dojem je že je to nějaké rychlejší. Uvidíme až s tím někam vyrazím.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#150 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 20:46

Právě jsem nainstaloval Android 6

 

Na čem ti ten Maršmeloun běhá? Já mám Samsung Galaxy S5 a čekám na 5.1 jak na slitování a to slibují i šestku....


  • 0

#151 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 23:29

Nexus 5


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#152 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2015 - 9:46

  • To vypadá, jako bych byl jediný šílenec který si to nainstaloval  ? Nebo všichni bleskem vyřešili  problém s neviditelností telefonu přes USB ? Já teda musel chvíli hledat po anglických forech, než jsem se dozvěděl že se musí vlézt do

Nastavení

Pro vývojáře

Výběr konfigurace USB  (je to dost dole)

odkliknout a znovu zakliknout volbu MPT


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#153 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2015 - 21:28

Na S4 Mini jsem s novym A:drakem a viditelnosti telefonu pres MTP problem nemel. takze jediny silenec nejsi:)


  • 0

#154 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2015 - 21:49

A ty už v tom S4mini máš Marshmalow ? Dovolím si pochybovat


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#155 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2015 - 22:37

aha, tak to jsem nepochopil, ze to je v kombinaci s Android 6:). Bohuzel nemam a nevypada to, ze by Samsung splnil i ten nejnovejsi Kitkat ci Lolipop:( takze jsem zamrzl na 4.4.2. (S CM a rootovanim se mi nechce blbnout;)


  • 0

#156 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2015 - 11:57

Jsem sam, komu novej A:Drake spadne treba 20x za den behem keskovani? Ja z toho mam depresi a uvitam jakoukoli radu, protoze mi to zacina dost kazit naladu.


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#157 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2015 - 12:02

Nepada a nepada. Spise ho jednou za cas sam ustrelim a pustim znova, kdyz mi prijde, ze zacal blbnout v mape.


  • 0

#158 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2015 - 14:17

Nejsi sám. Nejtypičtěji mi spadne při otevření keše z vektorové mapy nebo při zoomování tamtéž. Je na to už založený ticket.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#159 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2015 - 17:19

Jsem sam, komu novej A:Drake spadne treba 20x za den behem keskovani? Ja z toho mam depresi a uvitam jakoukoli radu, protoze mi to zacina dost kazit naladu.

Nejsi sam, taky mne pada tak 5-10x za den. Jen kdyz chci zobrazit mapu po zapsani nalezu, tak mi oznami, ze aplikace se zastavila a po odkliknuti OK ci co tam je, tak jsem na uvodni obrazovce a kdyz klepnu na mapu, tak jedu dal jako by se nic nestalo a nalez je oznacen. Je to tak rychla akce, ze si ji skoro neuvedomim, jen dvakrat klepnu a jedu dal.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#160 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2015 - 19:27

Pokud nemam zapnutou GPS, nepada mi vubec. Pokud ano, tak mi pripada, ze cim ma mobil mene pameti, tim pada casteji.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama