Přejít na obsah


Fotka

Kešky na mapy.cz

groundspeak mapa

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
585 odpovědí na toto téma

#281 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 20:56

Tak jsem to teď znovu zkoušel a chová se to výrazně mravněji než včera, skutečně se nezobrazují keše, pokud se do vyhledávání slovo keš nenapíše.

 

To není pravda. Když zadáš název keše (který neobsahuje slova keš a geocaching), zobrazí se přesně, s přesnými souřadnicemi a hintem. 


  • 0

Jsem to stále já.


#282 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 20:58

"...můžeme být rádi, že se vůbec pan Fuks odvážil zde diskutovat. Tyhle obvinění na jeho hlavu už jsou trošku moc."
___

Take bych to tak videl. Je zbytecne byt nastvani, nebo vystupovat proti nemu. On je jen prostrednik mezi nami a Seznamem. A tam je to zase mezi nimi a GS.

Ocernovanim p.Fukse bysme klesli tak hluboko jako chudak, ktery v obchode rve na pokladni, protoze jsou spatne cedulky na regalech (a tim padem mu namarkuje bespravnou cenu zbozi) - take nemuze za to, ze nekdo zadal do systemu jednu cenu, a na regalovce je jina..ona pouze naskenuje carovy kod zbozi (cena se zapocita automaticky podle toho, jak ji nastavi do databaze nekdo jiny).
  • 1

#283 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 21:04

Dotazník. Zkuste vyplnit.

https://www.survio.c...U6A5P2O6S7G4N9I


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#284 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 21:07

To není pravda. Když zadáš název keše (který neobsahuje slova keš a geocaching), zobrazí se přesně, s přesnými souřadnicemi a hintem. 

Nezůstalo ti něco v mezipaměti? Moje keše se včera zobrazily a dnes už ne.

 

Edit: Tak tomu nerozumím. Některé zmizely, jiné tam jsou pořád.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 12 září 2015 - 21:10

  • 0

#285 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 21:16

Dotazník. Zkuste vyplnit.

https://www.survio.c...U6A5P2O6S7G4N9I

 

Jak si zobrazím výsledky?


  • 0

Jsem to stále já.


#286 martin.fuks

martin.fuks

    Martin Fuks

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 21:22

Jasne ze jde o minimalizaci skod. Takze hlavne nezapomen napsat s jakou peci pan Fuks naklada s daty ktera GS povazuje za naverejna. Kdyz budeme mit kliku tak na nej poslou pravniky, smlouvu vypovedi a treba se to jeste v dobre obrati. Sice se tohle asi nestane, ale za pokus to stoji. To by totiz bylo tak asi nejlepsi jak by to mohlo dopadnout.

 

Veškerá data, která zobrazujeme na Mapy.cz, nám poskytl přímo provozovatel hry, tedy GS. Rozhodně je nezískáváme jakoukoliv nelegální cestou. Vaše připomínky k jejich současnému zobrazování vnímáme, možné úpravy budeme řešit. Zbytek snad ani nechci komentovat.


Tento příspěvek byl upraven od martin.fuks: 12 září 2015 - 21:30

  • 1

#287 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 21:45

Průběžné výsledky TADY

 

 


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#288 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 21:50

Myslím, že by bylo docela vhodné si uvědomit, že to není žádná NAŠE hra, kterou nám ONI berou. Že my tu hru akorát hrajeme. Jasně, můžeme přestat hrát, sbalit se a odejít. Nemyslím, že to někým za oceánem otřese. Možná si ještě někdo pamatujete třeba na bojkot zlého T-Mobilu, když zrušil bezplatnou SMS bránu... pardon, věci, které se staly někdy těsně po VŘSR sem nemá cenu tahat, ty už dnešku nemají co říct.

Vybavují se mi zdejší diskuse o střetech s trampy nebo ochranáři, kteří si nesmyslně nárokují nějaká místa, která jsou jenom jejich, a nikdo jiný, zejména ne geocacheři jim tam nesmí lézt. Akorát, že teď se to celé otočilo a na naše místa nám chtějí lézt zlí oni a všechno nám to pošpiní, rozvrátía zničí.


  • 2

#289 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 22:05

Omyl. Každý zakladatel keše je spolutvůrce hry. Za své, ve svém volném času. GS poskytuje pouze platformu. Spočítej si keše založené zaměstnanci/majiteli GS a udělej z toho poměr se všemi existujícími kešemi. Fakt jsme "jenom hráči"?


  • 11

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#290 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 22:09

Ehm, já si, prosím, nárokuji pouze svoje vlastní keše, který jsem vlastníma rukama vyrobila. To snad s dovolením můžu, ne?


  • 0

#291 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 22:18

Dotazník. Zkuste vyplnit.
https://www.survio.c...U6A5P2O6S7G4N9I

Osobně bych v tom dotazníku doplnil i otázky ohledně smyslu takového počinu pro ne-zakladatele. Pro můj způsob lovu (na počítači skoro vše přes GeoGet a v mobilu aDrake) to nemá vůbec žádný smysl. Pro ty co zarputile loví jen tradičky a nezáleží jim na aktuálnosti dat tak to snad nějaký smysl mít může.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#292 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 22:20

Má to drobnou vadu - neukazuje to finálky :)

 

A co co jde? Konečně bude pořádná mapa, po které se tak dlouho volá. Ta co je na gc.com je totálně nepoužitelná. Mimochodem, do google earth již několik let existuje doplněk, který zobrazí keše na celém světě. Proč už jste se tenkrát nebouřili?

Jestli myslíte, že se tímto GC nějak prozradil a budou na keše chodit i mudlové. Sorry, ale to by s tím Seznam musel přijít tak před 5 lety a dřív ;)

Prostě bouře ve sklenici vody a vy máte nad čím diskutovat.

 

PS: keše i hra jsou GS, vy je můžete maximálně dát PMO nebo archivovat ;)


  • 0

#293 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 22:27

Prošel jsem svoje keše a jejich zobrazení na mapě. Znepřesnění o dva-tři metry nepovažuji za rozumné, ať z důvodu možné devastace okolí, tak v některých případech z hlediska bezpečnosti samotného hledače. S okamžitou platností převádím tedy většinu svých keší do PM režimu. Některé z mých keší v PM režimu už z důvodu opakovaného ničení byly.

V tuto chvíli se jedná o sadu 31 keší, z velké části založených v letech 2009-2011, dohromady mají nějakých 40000 nálezů.


  • -1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#294 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 22:28

Pro Kamo_CZ: keše NEJSOU Groundspeaku. Jen ty, které někdo z nich založil.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#295 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 22:29

Omyl. Každý zakladatel keše je spolutvůrce hry. Za své, ve svém volném času. GS poskytuje pouze platformu. Spočítej si keše založené zaměstnanci/majiteli GS a udělej z toho poměr se všemi existujícími kešemi. Fakt jsme "jenom hráči"?

 

Pravda. ale bohužel se tohle nedá o nic opřít. Podle pravidel se kterými každý souhlasil, jsme jen hráči. Nicméně chápu co jsi tímhle chtěl říci.  Mimochodem v souvislosti s tím co se teď děje, je zajímavé někdy zapátrat v minulosti.

 

http://www.geocachin...portálu-mapycz/

 

Třeba v tamním hlasování, pravda, hlasovalo jen 113 lidí, je 51 lidí pro zobrazování na mapy.cz, 54 proti a zbytku je to jedno.


  • 0

#296 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 22:47

...S okamžitou platností převádím tedy většinu svých keší do PM režimu.

Jeremy bude mít radost, že jeho plán vychází :)


  • 1
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#297 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 23:01

S tím počítám a tady jsem to už za začátku vlákna psal.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#298 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 23:26

Pravda. ale bohužel se tohle nedá o nic opřít. Podle pravidel se kterými každý souhlasil, jsme jen hráči. Nicméně chápu co jsi tímhle chtěl říci.  Mimochodem v souvislosti s tím co se teď děje, je zajímavé někdy zapátrat v minulosti.

 

http://www.geocachin...portálu-mapycz/

 

Třeba v tamním hlasování, pravda, hlasovalo jen 113 lidí, je 51 lidí pro zobrazování na mapy.cz, 54 proti a zbytku je to jedno.

 

Když se podíváš, tak můj palec dolů je u toho prvního příspěvku asi šestý. A jak jsem tedy hlasoval hádám psát nemusím...

Kdyby to nasadili tenkrát, udělal bych to tenkrát - většina z těch mých "nízkoprahových" keší už tři-čtyři roky existovala.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#299 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2015 - 23:51

Když se podíváš, tak můj palec dolů je u toho prvního příspěvku asi šestý. A jak jsem tedy hlasoval hádám psát nemusím...
Kdyby to nasadili tenkrát, udělal bych to tenkrát - většina z těch mých "nízkoprahových" keší už tři-čtyři roky existovala.


To ale nebylo mířeno proti tobě. Myslel jsem to všeobecně.
  • 0

#300 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2015 - 6:16

Moje keš Kamenec 1 je tam téměř se 100 % přesností :/


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak, mapa

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama

Naše nabídka