Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

statistiky přes stator


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
176 odpovědí na toto téma

#81 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 16:43

Hezký den všem.
Po dlouhé době mám zase pár dotazů:
 
Chtěl jsem si po dlouhé době vygenerovat statistiky přes Stator. Ale:
 
- aktualizace vlastních keší nelze provést. Po spuštění GJ - keše založené na mě vyskočí hláška "Chyba při přihlašování na server Groundspeaku. Zkontrolujte své uživatelské jméno a heslo." Kde, jak? Nikde jsem nic neměnil, ani nepřenastavoval - jen jsem geoget otevřel naposledy někdy v červenci.
 
- série 5P nelze vygenerovat (viz obr), přičemž když jsem měl sérii ve stavu "rozloveno", vše fungovalo OK. Teď za 100% odlovu nelze. Co je špatně? Předpokládám, že kdybych si udělal nový bookmark a použil nový GUID, vše bude zase OK, ale to bych dělal až jako poslední pokus - proklikat se stovkou keší se mi moc nechce...
 
- existuje něco jako interaktivní mapa ČR, kde bych měl zaznamenané ikonky vlastních keší třeba i s hypertext odkazem na listing? Vím, existují tabulky, výpisy, seznamy... Ale interakce na mapě?
 
Díky za pomoc s možná dost nablblými dotazy  :)
 
 
Bez názvu2.png

  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#82 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 17:13

Na aktualizaci vlastnich nalezu je primo v GG funkce (Databaze - Import - Aktualizovat vlastni nalezy, nebo stejna ikonka na toolbaru), tak proc na to pouzivas GJ?

 

Proc ti nestaci mapa na geocaching.com? Tam mas vlastni nalezy s proklikem na listing kese.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#83 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 17:14

GJ vždy po změnách stránek GC.COM nefunguje. Někdy měsíc, někdy rok. Proto ho důrazně nedoporučujeme používat na cokoliv. Stator za to fakt nemůže. Takže ty si nic neměnil, Zeměplk ano. Někde je tu vlakno o nahradách postupů s GJ na ty legálními prostředky. Jsi PM, pak opravdu nevím, proč GJ zarputile používáš. Nebo sis to snad zaplatil abys pak nevyužíval placených výhod...?

Série jsou dotaz na Draka (jako s velkým D). Ale vidím tam jméno pole Name. Taky s velkým. To bude ten problém...

Edit: byl jsem pomalejší Gorda

Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 27 listopad 2017 - 18:27

  • 0

#84 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 17:26

Pro PM opravdu není třeba používat GJ. Jen se musíš přihlásit k API a odsouhlasit Allow access, ono tě to k tomu donutí samo. A pak můžeš přes API i stahovat nové keše, až 6000 za den, takže je možno si denně aktualizovat celý kraj (kdyby to mělo smysl). Pokud se někde potkáme, můžu poradit, už jsme se dlouho neviděli.


  • 0

#85 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 17:58

GJ jsem prostě používal proto, že jsem se na začátku naučil nějaký postup a toho jsem se prostě držel. Fungoval, vyhovoval mi, tak proč ho měnit... Thats all...

 

Ad databaze - import atd. - fakt mě nenapadlo, že Aktualizace vlastních nálezů ve skutečnosti aktualizuje vlastní keše. Neb mezi vlastněnými a nalezenými krabicemi vidím podstatný rozdíl. Asi tak.

Ale už to nějak funguje. Teda až na tu sérii, ale s tím si snad nějak poradím...

 

Dík


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#86 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 18:37

GJ je historicka zalezitost a ma opodstatneni ve vyjimecnych pripadech, zejmena pro PM. V porovnani s funkcemi GC.Live, ktere pouzva GG je mnohem, mnohem pomalejsi, neefektivnejsi, nespolehlivejsi a nevim co jeste. Takze pouzivat ho opravdu nemas zadny duvod. Ani ta nostalgie neobstaji :-)

 

Aha, to jsem te spatne pochopil. Pokud jde o vlastni kese (tedy vsechny nalezy na vlastnich kesich - vidis, jak je dulezite se vyjadrovat presne a jednoznacne?), tak je zobraz v seznamu, oznac, prave mysitko a stahnout logy, vsechny logy. Bohuzel ani GJ ani GC.Live neumoznuje stahnout jen ty logy, ktere pribyly nebo byly zmeneny od urciteho data (kdy jsi je stahoval naposledy).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#87 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 19:05

- vidis, jak je dulezite se vyjadrovat presne a jednoznacne?

 

Mea culpa, pravda :)

Nostalgií moc netrpím, takže si měním pozadí na ploše na "Nepoužívej GJ kua woe!!" :D

Jinak už funguje, tak jak má - děkuji mnohokrát!


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#88 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 21:40

GJ vždy po změnách stránek GC.COM nefunguje. Někdy měsíc, někdy rok. Proto ho důrazně nedoporučujeme používat na cokoliv. Stator za to fakt nemůže. Takže ty si nic neměnil, Zeměplk ano. Někde je tu vlakno o nahradách postupů s GJ na ty legálními prostředky. Jsi PM, pak opravdu nevím, proč GJ zarputile používáš. Nebo sis to snad zaplatil abys pak nevyužíval placených výhod...?

Série jsou dotaz na Draka (jako s velkým D). Ale vidím tam jméno pole Name. Taky s velkým. To bude ten problém...

Edit: byl jsem pomalejší Gorda

Drak s velkým D hlásí, že podle chyby to zheblo na tom, že to nic nevyselektovalo nejspíše...
Takže by to chtělo vědět co to je za sérii jak se jmenuje bookmark a podobně, zřejmě tam je něco co tomu nesedlo třeba dvojité uvozovky v názvu nebo nějaký takový bazmek :)
Mám sérii hodně a fungují..
a nebo výsledný selekt s chybou ne z tohoto okénka ale z logu statoru - soubor "Stator.log" z tvého profilu ve Statoru... pokud tam bude víc což nevím


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#89 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 22:06

GJ je historicka zalezitost a ma opodstatneni ve vyjimecnych pripadech, zejmena pro PM. V porovnani s funkcemi GC.Live, ktere pouzva GG je mnohem, mnohem pomalejsi, neefektivnejsi, nespolehlivejsi a nevim co jeste. Takze pouzivat ho opravdu nemas zadny duvod. Ani ta nostalgie neobstaji :-)

...

 

Počítám že tam asi mělo být spíš BM než PM, pro PM určitě nemá cenu  :)  Ale pro BM je (byl) nenahraditelnou pomůckou, stále jsem nepřišel na jinou adekvátní náhradu. Pokud náhodou někdo o něčem víte, tak rád se nechám poučit. Díky. ;)


  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#90 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 22:26

Počítám že tam asi mělo být spíš BM než PM, pro PM určitě nemá cenu  :)  ...

Ne, má to správně: pro PM má opodstatnění ve výjimečných případech.


  • 0

#91 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 22:32

Fakt? Tak to by mě zajímalo kdy, nenapadá mě co by se nedalo zvládnout přes PQ nebo live API.


  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#92 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 11:14

Nenapada? Tak treba mi pres API zjisti seznam vsech mnou zalogovanych TB/GC a vzdalenosti, ktere nacestovaly. A prosim o nejakou rozumnou metodu, stazeni vsech TB/GC neberu. Je to nekolik tisic dotazu poslanych na server. Kdyz pominu casovou a datovou narocnost, jsou tu jeste omezujici mnozstevni limity nastavene na GC.Live.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#93 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 23:30

OK, sorry, to mě nenapadlo, protože to není nic co by mě pálilo. Díky za objasnění.


  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#94 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 12:09

Ja tam take psal, ze je to ve vyjimecnych pripadech.

 

O BM se nema moc smysl bavit, tam je prinos, s ohledem na limity nastavene v GC.Live, vicemene jasny. Nicmene korektni pristup to neni pro PM ani BM.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#95 Misha.in

Misha.in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 12:57

Vytvořil jsem si vlastní tabulku a mám v ní podmínku at se v ní zobrazují jen keše u kterých jsem owner. Je možné mít v podmínce příkaz OR a použít více nicků? Nerad bych to řešil přes ručně vkládaný tag do každé keše, kterou pak vydám, to se snadno zapomene.

 

380a46f88deb7f605de850acb21bdba773b90310


  • 0

misha_in.png


#96 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 13:15

U CustomizedTable asi jen nejakym hackem podobne jako injektovani SQL.

 

Ale urcite to pujde vytvorenim vlastniho SQL pro modul SqlTable. Tam si muzes napachat SQL jaky te napadne (pokud bude syntakticky a vecne spravne).


Tento příspěvek byl upraven od gord: 03 prosinec 2017 - 13:16

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#97 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 19:48

Řekl bych, že tam Gord zamontoval i operátor IN, takže si tam můžeš jednoduše napsat seznam nicků...

https://www.geoget.c...or-customtables

Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 03 prosinec 2017 - 19:55

  • 1

#98 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 20:40

A nebo tak. Holt si vsechno nepamatuju. Jini jsou tu od toho, aby me opravovali a doplnovali :-)


Tento příspěvek byl upraven od gord: 03 prosinec 2017 - 20:41

  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#99 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 21:20

Když jsem viděl tu zmínku o injektáži, tak jsem si radši vzpomněl... :)


  • 0

#100 Misha.in

Misha.in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2017 - 13:01

Ahoj, tak jsem tady s dalším dotazem. U vlastních keší bych chtěl dvě tabulky - Matrix a 366 days (data založení). Když před tabulku hodím filtr na autora keše, tak mi to do tabulek počítá sice mé keše, ale jen ty, které jsem odlovil (takže eventy a adoptované). Nešlo by aby v tabulce bylo zatržítko, které určuje jestli zobrazovat pouze nalezené, nebo všechny?


  • 0

misha_in.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama