Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.4.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
705 odpovědí na toto téma

#181 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2017 - 15:13

Tak to bych potreboval trochu navest, jako laik nevim kde zacit. Problematicky modul jsem prozatim zakazal. Je mozne Diagnosticky profil nastavit do "originalniho" nastaveni?


  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#182 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2017 - 15:57

Diagnosticky profil do originalniho nastaveni? Ty menis neco v diagnostickem profilu? To bys tedy nemel. Do puvodniho stavu jej das napr. instalaci pluginu.

 

Pokud se takto chova diagnosticky profil v nezmenene podobe, je chyba nekde v nem a to bych mel odstranit. Zkusim se na to kouknout, jestli neco najdu. Kdybych nenasel, asi bych potreboval tvou databazi, zda se mi to s ni bude chovat stejne.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#183 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2017 - 16:49

Sator jsem preinstaloval a Dignosticky profil je OK. Asi jsem omylem neco prepsal nebo umazal, urcite jsem ho nechtal vylepsovat  :)


  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#184 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2017 - 17:13

To se mi ulevilo. Koukal jsem do nej a nic podezreleho nevidel.
Tak tohle je pro me nejjednodussi reseni  :D


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#185 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2017 - 18:17

Dik za opravu  :)


  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#186 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2017 - 18:24

Jo, jo, takhle ja opravuju nejradeji. Ale je to drina.  B)


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#187 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 18:11

Mám zajímavý problém....  Nevím proč, ale projel jsem si všechny nalezené keše opět Logatorem.... a dost podstatně se mi zmenšily počty slov u logů. Třeba u mé keše, kde mám nejdelsí log (580 slov) mi to teď píše 534 slov. Je k tomu nějaký důvod ????  (Pro jistoru jsem si log zkopíroval do Wordu, a ten mi spočítal stejně slov, jako jsem měl v minulosti).

Celkově to dělá u mých všech keší pokles slov cca o 25.000 slov.

Díky za jakýkoliv nápad, co s tím....


  • 0

#188 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 19:40

No v určité fázi jsem logátor upravoval a vyhodil všechny tydýtoviny v listinzích

  • opakované znaky typu * * * * * * * * * * * *
  • všechny nešvary typu "A H O J"
  • pakování stejných znaků
  • všechno co je v hranatých závorkách
  • všechny smajlíky
  • a plno dalších podobných rozpoznatelných kokotin

z toho vyplývá, že když to znovu celé přepočítáš prostě ti něco ubude....
důvod toho činění je prostě potlačení honibodů lovících odznáček PSAVEC
někteří roupama nevěděli co ještě do LOGU napsat :)

důsledkem toho ale něco ubude...

vpodstatě bys na to nepřišel pokud by sis to neprojel celé :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#189 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 20:00

Ahojky...

no toto všechno bych chápal a schvaloval...   ale v podstatě nic z toho co popisuješ, s vyjímkou občasného smajlíka, nepoužívám.... A navíc, dokonce jsem objevil už i keš, která má standartní log, a přitom mi tam logator napočítal skoro o stovku slov více.... takže spíš mám takové podezření, že tam asi není vše úplně OK...  Ale uznávám, že to v podstatě není až tak důležité, takže tímto bych to asi z mé strany uzavřel.

Díky za odpověď.

Renda


  • 0

#190 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 20:06

asi to není zcela dokonalé :) ale co jsem to zkoušel na svých logách zase tak moc to neubylo tak nevím

ale nic jiného to být nemůže... už jsem to nějakou dobu neměnil

a ty úpravy jsem docela slušně testoval...

 

i na mých logách to cca o 5-10% kleslo a taky nepoužívám tyhle blbiny


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#191 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 20:19

Tak procentuelně by to sedělo...  dělá mi to 8%.


  • 0

#192 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 7:50

Protoze jsou vyhazovana vsechno jednopismanna slova, tedy i "platne" spojky a predlozky, dojde ke sniceni poctu slov i u bezneho logu. Spis me prekvapuje, ze nekde nova verze napocita o stovku slov vice. Nemuzes Drakovi poslla odkaz na ten log, aby to na nem proveril?


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#193 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 8:08

Protoze jsou vyhazovana vsechno jednopismanna slova, tedy i "platne" spojky a predlozky, dojde ke sniceni poctu slov i u bezneho logu. Spis me prekvapuje, ze nekde nova verze napocita o stovku slov vice. Nemuzes Drakovi poslla odkaz na ten log, aby to na nem proveril?

jj to je divný víc by to určitě nemělo být...

míň ano ale když budu mít log tak to prověřím je klidně možný, že tam mám nějaký error :) a třeba se zamyslím nad spojkama a předložkama ono by se to asi dalo nějak pořešit...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#194 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 8:19

No a honibodi budou do logů psát bla bla ble ble a to už neodfiltruješ. Taky mě dvakrát překvapilo, když se mi začaly logy zkracovat. Poprvé to bylo, než jsem si uvědomil, že musím spouštět Logator. A podruhé teď, to se mi ale jen ze 43 vrátilo na 42. Stejně nejdelší logy má ten, kdo loguje všechno jedním dlouhým univerzálním textem a modifikuje (někdy) jen poslední větu. A tam jsou všechna slova správná a nic se nevynechá. To by se musel zavést další odznáček za minimální podobnost logů. :D


  • 0

#195 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 8:38

No a honibodi budou do logů psát bla bla ble ble a to už neodfiltruješ. Taky mě dvakrát překvapilo, když se mi začaly logy zkracovat. Poprvé to bylo, než jsem si uvědomil, že musím spouštět Logator. A podruhé teď, to se mi ale jen ze 43 vrátilo na 42. Stejně nejdelší logy má ten, kdo loguje všechno jedním dlouhým univerzálním textem a modifikuje (někdy) jen poslední větu. A tam jsou všechna slova správná a nic se nevynechá. To by se musel zavést další odznáček za minimální podobnost logů. :D

Osobně zrušil bych ten odznak :) bo je to naprostý pasqvil...
A nemusím řešit logátor

 

Jinak máš samozřejmě taky pravdu :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#196 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 8:43

Ono to zkrácení vzniklo z takové té nasranosti když ti začnou chodit logy

s 200 hvězdičkama na začátku "* * * * * * * * *" a dvěsta na konci a velkejma písmenama "A H O J" všude kde se jen dalo a tak podobně :D

njn jak dáš lidem možnost někde si vymyslet nějakou blbost tak toho samozřejmě využijou... ( nabídni prst a urvou ti ruku ;) aneb místo aby byli rádi za odznáček tak vymejšlej bejkárny - a znám těch bejků pár i osobně :D )

p.s. on to teda mimo jiné potlačuje i ProjectGC proto jsem k tomu tak trochu přistoupil taky (někkde to tam jednou psali)

 


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#197 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 8:54

Vím dokonce i proč ten odznak vznikl - měl motivovat k psaní logů :) sem o tom kdysi diskutoval s autorem v původní sadě nebyl a přidával se později...

No dopadlo to podle předpokladu ti co píšou TFTC/Dík/Mám ho píšou pořád a ti co jsou vypráškovaní prodloužili logy násobně aby měli diamanta :D

Kdysi jsem si udělal zajímavější statistiku mám ji na profilu: zde a odznak psavec mám dlouhodobě vypnutý

 

Kdyby to někdo chtěl :) tak tady...

SELECT
  y.cnt AS 'log_cnt=Right',  
  y.val||"-"||(y.val+10) AS 'log_rozsah=Center',
  y.rl AS 'log_words=Right',
  round(((y.cnt*100.00)/y.fnd)*100)/100.00 AS 'Percent explicit',  
  round(((y.cnt*100.00)/y.cmax)*100)/100.00 AS 'Histogram explicit' 
FROM
(SELECT
   COUNT(*) cnt,   
   MAX(x.logs) val,
   SUM(x.rlogs) rl,
   (SELECT COUNT(*) FROM geocache WHERE dtfound <> 0 AND cachetype <>'Lab Cache') fnd,
   (SELECT COUNT(*) cc  
    FROM geocache gg
    INNER JOIN geolog ggl ON gg.id = ggl.id AND ggl.finder = "%GeogetOwner%" AND ggl.type IN ('Found it','Attended','Webcam Photo Taken') 
    WHERE gg.dtfound<>0
      AND gg.cachetype<>'Lab Cache'  
    GROUP BY ((CAST((SELECT CAST(vv.value AS INTEGER) FROM geotagvalue vv INNER JOIN geotag tt ON (gg.id=tt.id AND tt.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory WHERE value="FoundLogWordsCount" COLLATE NOCASE) AND tt.ptrvalue IN (vv.key))) AS INT)/10)*10)
    ORDER BY cc DESC
    LIMIT 1) cmax  
FROM
(SELECT 
  g.id,
  (CAST((SELECT CAST(v.value AS INTEGER) FROM geotagvalue v INNER JOIN geotag t ON (g.id=t.id AND t.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory WHERE value="FoundLogWordsCount" COLLATE NOCASE) AND t.ptrvalue IN (v.key))) AS INT)/10)*10 logs,   
  CAST((SELECT CAST(v.value AS INTEGER) FROM geotagvalue v INNER JOIN geotag t ON (g.id=t.id AND t.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory WHERE value="FoundLogWordsCount" COLLATE NOCASE) AND t.ptrvalue IN (v.key))) AS INT) rlogs
FROM geocache g
INNER JOIN geolog gl ON g.id = gl.id AND gl.finder = "%GeogetOwner%" AND gl.type IN ('Found it','Attended','Webcam Photo Taken') 
WHERE g.dtfound<>0
  AND g.cachetype<>'Lab Cache') x  
GROUP BY x.logs) y

Ve Statoru: SqlTable a IndexCount=4


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#198 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 9:26

...Stejně nejdelší logy má ten, kdo loguje všechno jedním dlouhým univerzálním textem a modifikuje (někdy) jen poslední větu...

Ano, tohle je mor poslední doby. Nicméně Project GC zobrazuje "Log similarity" a pokud někdo píše standardní logy určené pro jednu každou kešku, tak má 25 - 35 %. Jak jsou to čtyřicítky, už je to na pováženou, ale budiž. Když vidím nějakého honiboda s tímto typem kopírovaného tklivého románu, tak si ho občas na project GC proklepnu a spolehlivě jim Log Similarity ukazuje nad 50%, často 70%.


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#199 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2017 - 14:11

No v určité fázi jsem logátor upravoval a vyhodil všechny tydýtoviny v listinzích

  • ...
  • všechno co je v hranatých závorkách
  • ...

 

Ne že by mi to až tak vadilo, ale v hranatých závorkách může být legitimní kus logu — pokud máš zakódovaný log, tak to, co je v hranatých závorkách, se nekóduje. Takže to nemusí být úplně tydýtovina.


  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#200 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2017 - 14:20

Ne že by mi to až tak vadilo, ale v hranatých závorkách může být legitimní kus logu — pokud máš zakódovaný log, tak to, co je v hranatých závorkách, se nekóduje. Takže to nemusí být úplně tydýtovina.

No vzhledem k tomu, že jsem LOG nikdy nekódoval jsem na to ani nepřišel... asi tak

Jak bude čas tak to prověřím a upravím...


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama