Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.4.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
705 odpovědí na toto téma

#321 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 12:42

To jsme zatim neresili - nevsimli jsme si toho. Jen tak od pasu ... protoze GG umi hledat bez ohledu na velikost pismen, ocekaval bych, ze na sloupci se jmenem kese je nastaveno COLLATE NOCASE. V tom pripade bych cekal i razeni bez ohledu na velikost pismen, protoze porovnani jmen kesi ji ignoruje. Ale jisty si tim opravdu nejsem.

 

Jestlize to tak nefunguje, budto neni ten parametr na sloupci nastaven nebo razeni funguje jinak nez si myslim.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#322 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2017 - 21:33

Stator v hlavičce píše počet nalezených cachí a nálezových logů. Už se mi to zase rozešlo a přestože od posledního generování statistiky mnoho cachí nepřibylo, nepodařilo se mi najít, u které ten jeden log chybí. Neexistuje na to nějaký nástroj, který by cache projel a našel, kde ten nálezový log je a kde není?


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#323 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 5:59

Log chybí, nebo přebývá? Duplicitní se dají hledat na Project-GC, ale není mi jasné, jak by mohl chybět. Pokud sis nález nenastavil ručně v geogetu. A co říkají stránky GC.com? S čím to souhlasí?


  • 0

#324 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 6:07

Jeden z nastroju je Diagnosticky profil Statoru. Zakladni chyby by mel odhalit. Pokud tam neco k analyze chybi, pak to neni problem doplnit. Najit nalezenou kesku bez nalezoveho logu jde pomoci SQL.

 

Ale moc nechapu, jak ti muze nalezovy log chybet. Preci Aktualizace logu funguje a dost dobre neni mozne, aby neco vynechala!


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#325 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 7:32

Tak zrovna aktualizace vlastnich logu muze neco vynechat, pokud chybejici log je hodne stary. Ale hned vedle je "stahnuti vlastnich logu, a ta uz opravdu stahne od zacatku vsechno, a nic chybet nemuze.


  • 0

#326 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 8:35

Log chybí, nebo přebývá? Duplicitní se dají hledat na Project-GC, ale není mi jasné, jak by mohl chybět. Pokud sis nález nenastavil ručně v geogetu. A co říkají stránky GC.com? S čím to souhlasí?

Jeden log chybí. Nálezy si nastavuju v Geogetu ručně a dělal jsem to tak vždycky. V minulosti byl problém spíše opačný, tedy že Stator započítával do statistiky jenom cache s nálezovým logem bez ohledu na nastavení nálezu. Teď je to zase trochu jinak.

Přitom vím, že ten log chybí na jedné z posledních cca 20 cachí ale projel jsem to asi třikrát a všude jsem ten svůj log viděl.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#327 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 8:54

Jaky je duvod k rucnimu nastavovani logu - krom toho, ze si masochisticky chces pridelavat potize?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#328 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 9:46

Já vidím jediný důvod u waymarků. Tam se logy nestahují. A ručně si občas nastavuju čas nálezu, když chci aby se mi nálezy řadily ve správném pořadí. Ale jinak Aktualizovat vaše nálezy, to je hned a nemusím se starat třeba o to, že jsem našel něco, co ještě nemám v Geogetu (novinky, kde jsem šel bez navigace, nebo jen s opsanými souřadnicemi). Stáhne se základní info a log a pokud chci, dám si ji aktualizovat na Full.


  • 0

#329 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 15:38

Jenom kdyby to někoho zajímalo, tak jsem to vygeneroval s diagnostickým profilem, bylo to OK; vygeneroval jsem to znovu s vlastním profilem a teď je to taky OK...  :blink:

 

(k tomu stahování logů - zpočátku jsem je nestahoval  vůbec, používal jsem GGstat, který je nepotřeboval a já si je nearchivoval, místo toho jsem si psal do poznámky takové věci jako jak byla cache ukrytá a provedená a podobně.)


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#330 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 19:55

Stáhnout vlastní nálezy - to stáhne úplně všechny. Takže i po větším počtu nálezů bez geogetu se to dá aktualizovat najednou.


  • 0

#331 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 6:12

Funkce "Stahnout vase nalezy" ale neaktualizuje datum a cas posledniho stazeni pro funkci "Aktualizovat vase nalezy". Takze doporucuju pouzivat vzdy jen tu druhou funkci, protoze pri prvnim spusteni se chova jako ta prvni a navic si zapamatuje posledni pouziti funkce pro pristi nacitani nalezu. I pri pouziti techto funkci je mozne psat do poznamky cokoli, proto tam ta poznamka ja. Pouzivam to hojne.

 

Stator pouziva logy k nekterym statistickym vystupum (pocty slov a pod.), coz GgStat nedelal. Proto logy nepotreboval. Pokud vyhodis z konfigurace Statoru casti, ktere jsou vazane na logy, nic se nestane a logy v databazi nebudes potrebovat.

 

Co se tyka Diagnostickeho profilu, tak "oprava" urcite neni tim profilem. On (vlastne cely Stator) zasadne v databazi nic nemeni, tak ani nemuze vyresit zadny problem, ktery se v databazi vyskytuje. Pokud se neco "opravilo", urcite to je necim jinym.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#332 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 7:40

Funkce "Stahnout vase nalezy" ale neaktualizuje datum a cas posledniho stazeni pro funkci "Aktualizovat vase nalezy". Takze doporucuju pouzivat vzdy jen tu druhou funkci, protoze pri prvnim spusteni se chova jako ta prvni a navic si zapamatuje posledni pouziti funkce pro pristi nacitani nalezu. I pri pouziti techto funkci je mozne psat do poznamky cokoli, proto tam ta poznamka ja. Pouzivam to hojne.

 

Pockej, ja myslim, ze to plne stazeni si to datum poznamena. Takze nasledne pouziti aktualizace by melo jen pokracovat. Alespon takovy byl muj zamer.


  • 0

#333 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 8:34

Zamer neznam, ale ze zkusenosti a toho, cos napsal hned na zacatku, kdyz jsi tu funkci zavedl, tak to funguje tak jak jsem popsal. Leda bys u funkce "Stahnout vase nalezy" to poznaceni doplnil v nasledujici verzi GG.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#334 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 9:46

--- jedna oprava z dřívějška--
--------------------------------------
Patří to sem neb Logátor je skoro součástí statistik :)
Opravil jsem počítání slov (vyhazovalo to všechny jednopísmenné spojky a předložky takže poladěno a už to je lepší) veme to i takové patvary jako "A H O J" ale pouze jako jedno slovo...
Jelikož tu kdysi byly nějaké komenty k přesnosti tak tímto je to malinko napraveno - není to 100% ale trochu víc jsem se přiblížil k realu

 

jen pro zajímavost na mých 4726 keších se zvedl počet slov celkem z 163389 na 184852 :) takže o 21463 slov což je průměrně o 4.5 slova na LOG :)

takže jen před novou statistikou si musíte pustit Logátor samostatně na všechny nalezené keše a vyrobí to přepočet...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#335 fille.n15

fille.n15

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2017 - 20:44

Ahoj,

 

chtel bych se zeptat, jestli nekdo by nemel tucha, proc pri vygenerovani statistik se mi u vsech odznaku statu (vyjma evropy a EU) zobrazuje spatna vlajka (afganistan). Zacalo to jiz pred nejakou dobou, bral jsem to jako nejaky bug, ktery by mohl byt brzy opraven, tak jsem to neresil. Od te doby vyslo nekolik aktualizaci GG, mozna i statoru a dela mi to porad, tak mi to zacina vrtat hlavou.

 

nahled zde: https://ibb.co/cjDzV5

 

nikde na foru jsem na podobny problem jeste nenarazil.

Pouzivam aktualni verze statoru i GG.

 

Diky.


  • 0
banner_profil_cs_256.png

#336 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2017 - 20:51

Co by asi řekl doktor (Vota)...?
  • 1

#337 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2017 - 20:57

Co by asi řekl doktor (Vota)...?

ten teď neřekne nic, je v Gruzii
  • 2

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#338 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2017 - 6:28

Ahoj,

 

chtel bych se zeptat, jestli nekdo by nemel tucha, proc pri vygenerovani statistik se mi u vsech odznaku statu (vyjma evropy a EU) zobrazuje spatna vlajka (afganistan). Zacalo to jiz pred nejakou dobou, bral jsem to jako nejaky bug, ktery by mohl byt brzy opraven, tak jsem to neresil. Od te doby vyslo nekolik aktualizaci GG, mozna i statoru a dela mi to porad, tak mi to zacina vrtat hlavou.

 

nahled zde: https://ibb.co/cjDzV5

 

nikde na foru jsem na podobny problem jeste nenarazil.

Pouzivam aktualni verze statoru i GG.

 

Diky.

Ono by to chtelo mit pristup ke zdrojaku tech statistik... Resp. k tvymu profilu, aby to clovek nemusel googlit... Lec toto bude i tak otazka spis do BadgGenu na draka.


  • 0

#339 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2017 - 7:35

Ono by to chtelo mit pristup ke zdrojaku tech statistik... Resp. k tvymu profilu, aby to clovek nemusel googlit... Lec toto bude i tak otazka spis do BadgGenu na draka.

No jde jen o grafiku špatně přiřazenou - což zatím netuším proč...

Počítání je evidentně vpořádku

Odznáčky EU a Evropa se dělají jinak takže ty jsou mimo podezření


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#340 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2017 - 7:49

Ahoj,

 

chtel bych se zeptat, jestli nekdo by nemel tucha, proc pri vygenerovani statistik se mi u vsech odznaku statu (vyjma evropy a EU) zobrazuje spatna vlajka (afganistan). Zacalo to jiz pred nejakou dobou, bral jsem to jako nejaky bug, ktery by mohl byt brzy opraven, tak jsem to neresil. Od te doby vyslo nekolik aktualizaci GG, mozna i statoru a dela mi to porad, tak mi to zacina vrtat hlavou.

 

nahled zde: https://ibb.co/cjDzV5

 

nikde na foru jsem na podobny problem jeste nenarazil.

Pouzivam aktualni verze statoru i GG.

 

Diky.

Když koukám na tvůj profil tak tam je to ale dobře... nicméně generováno 7.1.2016 hmmm
Hodilo by se něco novějšího abych mohl kouknout i pod kapotu, mrknout na verze a podobně...
z obrázku sice vidím, že blbě ale nevím jak blbě nebo kam jdou odkazy


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama