Přejít na obsah


Fotka

nová logovací stránka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
151 odpovědí na toto téma

#61 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 17:13

A logoval si v nové nebo staré verzi logování?


V nové pochopitelně, tam by to nemělo jít, ne? Ale jde.
Možná to zamezení vícenásobnému logování nemá souvislost s novou logovací stránkou a bude funkční až později, už si nevybavuji datum, od kdy vícenásobné FI nemělo být možné.
  • 0

#62 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 17:41

V nové pochopitelně, tam by to nemělo jít, ne? Ale jde.
Možná to zamezení vícenásobnému logování nemá souvislost s novou logovací stránkou a bude funkční až později, už si nevybavuji datum, od kdy vícenásobné FI nemělo být možné.

Tak to je divné, mě to v novém logování nejde znovu zalogovat na již zalogované keši.


  • 0

#63 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 19:21

Ja to zkoušel na nezalogované keši. Zalogovat s pak ještě hned 2x znova a šlo to.
  • 0

#64 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 20:01

Mne to u již zalogované keše nabídne pouze nenalezeno! a poznámka


  • 0

#65 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 20:31

Mne to u již zalogované keše nabídne pouze nenalezeno! a poznámka

 

Na déle zalogované mi to nabídne to samé, ale ne nezalogované vše a pokud pak chceš během chvilky logovat znova, tak FI poříd funguje. Zkuste si to na nějaké keši kamaráda a pak smažte ty FI logy. :-)


  • 1

#66 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2017 - 10:49

Tak to není dobrá zpráva. Většina vícenásobných logů přistane na keši v jeden a ten samý den. Někdo jich, zejména při logování z telefonu, vyprodukuje klidně i deset za sebou. Je jasné, že to mají ošetřeno jen s ohledem na nějaké jiné datum předchozího logu. Zase jen polovičatá úprava od GS. Škoda, protože takto ten problém s mnohonásobnými logy bude zřejmě trvat dál  :wacko: 


  • 4

#67 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2017 - 10:59

No mě se to stalo teď v neděli, jsem rád, že vícenásobné logování bylo způsobeno křečky v Seattlu... holt "mistři" programátoři. Zajímavé je, že kvalita jejich práce má sestupnou tendenci.


  • 1

#68 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2017 - 11:41

Tak já včera zalogoval novou stránkou, obratem se vrátil do listingu a zkusil znovu zalogovat a volbu FI jsem tam neměl....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#69 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2017 - 11:44

Tak já včera zalogoval novou stránkou, obratem se vrátil do listingu a zkusil znovu zalogovat a volbu FI jsem tam neměl....

Tak pokud jejich ochrana před vícenásobným logem FI je založena na tom, že tu volbu už nezobrazí...tak je to jako s jejich slavnou bezpečnostní dírou na WAP...to je prostě naprd.


  • 1

#70 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2017 - 11:51

Že by byli až takoví amatéři? Spíš mi to sedí na tu prodlevu, než systém "zaregistruje" nový FI log, což trvá mezi pár sekundama po "věčnost", když mají křečci své dny...
  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#71 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2017 - 5:59

Asi to sem tak zcela nepatří, ale...mě teda nejvíc štve, že zrušili ty časy ve FN (drafts), které si píšu do logu. Takhle musím mít otevřený texťák a vzpomínat, který kód keše je ta logovaná a přiřadit si to k názvu... To se nedá zobrazovat všechno? Asi problém....

 

Tak jako mě štve, že se sem musím po změně nicku přihlašovat pod starým... co to je za kravinu?


  • 0

#72 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2017 - 6:14

Tak jako mě štve, že se sem musím po změně nicku přihlašovat pod starým... co to je za kravinu?


A jak by se to asi mělo propojit? Toto je fórum nezávislé na gc.com s vlastní registrací. Můžeš se tu zaregistrovat pod libovolným jménem. Když si změníš nick na gc.com, tady se to tady nijak neprojeví a není to žádná kravina, ale normální věc.
  • 3
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#73 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2017 - 7:29

Nejde mi o to to propojit. Ale tady mi nejde změnit nick.... Lépe řečeno změnit jde, ale ne pro přihlašování.


  • 0

#74 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2017 - 8:33

Protože asi neměníš nick, ale pouze zobrazované jméno. Jestli vůbec jde změnit skutečné přihlašovací jméno, to netuším. Nikdy jsem to nepotřeboval. Asi bude lepší, když napíšeš dotaz přímo nějakému administrátorovi, tady ve fóru si toho nemusí vůbec všimnout (navíc ve vlákně, které se věnuje jinému webu).


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#75 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2017 - 8:57

Asi to sem tak zcela nepatří, ale...mě teda nejvíc štve, že zrušili ty časy ve FN (drafts), které si píšu do logu. Takhle musím mít otevřený texťák a vzpomínat, který kód keše je ta logovaná a přiřadit si to k názvu... To se nedá zobrazovat všechno? Asi problém....

 

Tak jako mě štve, že se sem musím po změně nicku přihlašovat pod starým... co to je za kravinu?

 

Kdyby jen zrušili zobrazování časů, ale oni zrušili i jejich zaznamenávání!

Dříve myslím fungovalo to, že i když jsem omylem odklikl kešku při logování FN dříve než tu, co jsem našel v terénu předtím, byly seřazené podle časů, teď je to zpět podle odkliknutí :-(


  • 0

#76 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 19:45

Dá se nějak jednoduše přiřadit "mašle" ke keši dodatečně, když jsem na to zapomněl při logování nebo třeba jsem aktuálně neměl a po času už mám? Ve starém systému jsem dal WN s mašlí a pak ten log smazal, ale tady to nejde, nejde dát znova found it a k WN nejde dát favorite bod. Stejně tak při úpravě logu se ve staré logovací stránce nenabízí možnost mašle... takže jsem to musel vyřešit smazáním Found it a copy paste nového s mašlí, ale přijde mi to kostrbaté... díky


  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#77 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 19:51

V listingu klepnout na šipku vedle počtu favoritních bodů a v zobrazeném menu vybrat "Add favorite" nebo český ekvivalent téhož.
  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#78 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 19:51

Kliknu v listingu na modré srdce a zvolím Add Favorite.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#79 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 19:52

Otevři si listing té kešky, uprostřed nahoře je okénko s počtem FP bodů, to okénko rozklikni a hned první položka je Add favorite a u něj v závorce je tvůj aktuální počet volných mašlí (srdíček). Klikni a tím dáš FP bodík. Jednoduché že?

 

Edit: Kout team byl o minutu rychlejší, ale aspoň vidíš, že nekecáme.


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 09 květen 2017 - 19:53

  • 0

#80 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 20:19

Tak konstatuji, že logovat více keší skrze tu novou stránku je docela opruz. Každé to načtení okénka je neskutečně "nas-ávací"...


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama